Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

+10
baal666
milford
Sheldon-Cooper
whampingwillow
ScorpionSX
BlastFX
tonny81
Kopec
yaqwsx
Alexandros61
14 posters

Strana 1 z 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Délka vztahu Leonard a Penny.

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Vote_lcap5%Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Vote_lcap51%Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Vote_rcap 51% 
[ 32 ]
Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Vote_lcap44%Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Vote_rcap 44% 
[ 28 ]
 
Celkem hlasů : 63
 
 

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Empty Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Alexandros61 Sat 26 Sep 2009, 18:58

Otázka je jasná. Jak dlouho jim to vydrží?Nebo vůbec začne jim to fungovat.

Alexandros61

Počet příspěvků : 6
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  yaqwsx Sun 27 Sep 2009, 17:14

Přeju jim to, ale o čem by pak seriál byl?
yaqwsx
yaqwsx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Kopec Mon 28 Sep 2009, 19:32

yaqwsx napsal:Přeju jim to, ale o čem by pak seriál byl?
naprosto souhlasím to už by bylo o ničem
Kopec
Kopec

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 20
Bodů : 25
Reputace : 0
Datum registrace : 28. 09. 09
Místo : Přerov

http://www.fotbalgrymov.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  tonny81 Tue 29 Sep 2009, 00:17

teď asi spolu nebudou, ale myslím si až jednou bude končit tento seriál doufám že to nebude brzy tak budou spolu
tonny81
tonny81

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 3
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Místo : Earth

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  BlastFX Mon 12 Oct 2009, 18:48

Tak teď už je jasné, že to začne, ale stejně si myslím, že to moc dlouho nevydrží. O čem by pak byly další série?

BlastFX

Počet příspěvků : 17
Bodů : 22
Reputace : -1
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Empty Penny+Leonard=Kaley+Johnny

Příspěvek  Alexandros61 Thu 29 Oct 2009, 15:45

Tak stále více narížim na informace a spekulace, že seriálový vztah se přenesl do skutečnosti. Jak to vidíte vy?

Alexandros61

Počet příspěvků : 6
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Mon 02 Nov 2009, 22:43

Imho Leonard a Penny sa budú tak trochu schádzať a rozchádzať celú tretiu sériu. Potom sa to asi nejak vyvinie v 4tej. To že ako už je teraz velmi skoro hádať Smile

A btw, nie, Kaley a Johnny spolu nechodia Smile Kaley má priatela mimo TV biznisu a Johnny je pokial viem single.
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Empty Vztahy

Příspěvek  whampingwillow Sat 16 Jan 2010, 18:26

Vztahy mezi herci z TBBT jsou opravdu dost zábavné. Celý americko-anglicko-mexický fandom neustále řeší, jestli Kaley chodí s Johnnym nebo s Jimem. Lidé se dělí víceméně na tři podskupiny. Jsou to Johnny/Kaley, Kaley/Jim a Jim je gay:-D Nevím která z těch tří teorií je nejvíc k smíchu. Rozhodně bych nespekulovala nad Johnnym/Kaley, kteří k sobě očividně nemají nějak extrémně dobrý vztah, což je poznat z chladu, který mězi nimi panuje při interview. Na druhou starnu Jim a Kaley jsou pravděpodobně velmi dobří přátelé (což je trošku zarážející vzhledem k tomu, že je mezi nimi 13 letý věkový rozdíl), ale nemám pocit, že by mezi nimi bylo něco víc. Stejně jako většina fanoušků se přikláním k názoru, že Jim je gay a Kaley nemá poměr s žádným z nich.
Vlastně ani nechápu proč to zmiňuju, neberte to jako šťourání do života herců, spíš jako popis toho, co se dělje na zahraničních fórech:-D
whampingwillow
whampingwillow

Znamení : Panna Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 32
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 01. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Sat 16 Jan 2010, 18:30

Od môjho predchádzajúceho príspevku prešlo už trochu času a zistil som nejaké nové info ohladom tohto, takže situácia je takáto:
Kaley a Johnny spolu chodia a Jim je gay (a má partnera, meno teraz nie je podstatné).

Teórií o všetkých možných a nemožných vzťahoch medzi nimi je kopec, avšak táto jediná je pravdivá. Pre niekoho bohužial, ja osobne si myslím že Kaley si rozhodne nevybrala zlého partnera.
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sun 17 Jan 2010, 13:58

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Jim+Parsons+Running+Errands+Encino+rlCBOdqDm1kl

lol.. tahle fotka mě dostala .. Very Happy Teď jen doufat, že je to jen kamarád Laughing
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Sun 17 Jan 2010, 14:22

Sheldon-Cooper napsal:lol.. tahle fotka mě dostala .. Very Happy Teď jen doufat, že je to jen kamarád Laughing
nie nie...viď môj predchádzajúci príspevok Wink
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Empty Kamarád:-D

Příspěvek  whampingwillow Mon 18 Jan 2010, 09:42

Není to kamarád, je to Tedd, možný přítel:-D
Ale to s Johnnym a s Kaley, zajímalo by mě, kde jsi na tom byl:-D Myslím, že mám prošlých takových 90% diskuzí na toto téma a nikde žádný důkaz, že to tak je. Navíc mám pocit, že Johnny je zadaný.
To samé platí pro Jima a Tedda. Jsem si skoro jistá, že JE gay (stačí se podívat na fotky z jeho herecké kariéry) a je to jasné. Ale jestli opravdu chodí zrovna se svým asistentem? To nevím... možná že jenom fanoušci neví ke komu ho přiřadit a tak ho přiřazují k muži, se kterým se často stýká:-D
Btw, doufám že tu "potvrzenou" informaci nemáš jen z whodateswho? Very Happy
whampingwillow
whampingwillow

Znamení : Panna Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 32
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 01. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Mon 18 Jan 2010, 10:21

1. Jimov priatel sa volá Todd, nie Tedd, to len tak na okraj Smile

2. Nie nemám to z whodatedwho, tá stránka je snáď spravovaná len na základe dohadov fanúšikov a tak.
Mám to prakticky z prvej ruky - od Kaley Smile ako som k tomu prišiel si nechám pre seba, nebudem tu rozdávať kontakty alebo niečo podobné Smile
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Empty Ok

Příspěvek  whampingwillow Mon 18 Jan 2010, 10:34

Ok, jestli to máš vážně od Kaley (nebudu psát že ti nevěřím, je to nepravděpodobné, ale proč by sis vymýšlel:-D) tak dobře:-D Jen je zvláštní, že to je snad poprvé, co se plní přání fanoušků:-D
whampingwillow
whampingwillow

Znamení : Panna Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 32
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 01. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Mon 18 Jan 2010, 10:38

No zase ono to neni tak že by som Kaley poznal tak že spolu chodíme na kávu, alebo tak, to zas nie Smile aj toto mi potvrdila prakticky nedávno, tiež to nevykecáva každému koho stretne...Kaley s Johnnym sa snažia udržať svoj vzťah v tajnosti, resp. nechcú o tom hneď informovať celý svet (čo je len dobre).
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Empty Jaj

Příspěvek  whampingwillow Mon 18 Jan 2010, 10:43

Oh, hotový James Bond:-D
Nevím, nezdá se mi, že by se ti dva k sobě nějak hodili... i když to samozřejmě není překážka:-D
whampingwillow
whampingwillow

Znamení : Panna Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 32
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 01. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Mon 18 Jan 2010, 10:46

Nj, Very Happy je fakt že by som to tiež asi nemal moc rozkecávať po internete, ale myslím že jedno české fórum je okay Smile

Btw, priznám sa že tiež sa mi moc k sebe nehodia, teda aspoň zo začiatku, ale to asi bolo len tými "oficiálnymi" fotkami...na iných vyzerajú "pár-ovejšie" Very Happy
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  whampingwillow Mon 18 Jan 2010, 10:56

Mě nejde ani tak o fotky, jako spíš o všechna interview a tak, co jsou na youtube:-D Kaley tam vždycky se všemi kecá, ale Johnny se drží tak nějak stranou, s nikým se moc nebaví a tak.
whampingwillow
whampingwillow

Znamení : Panna Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 32
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 01. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Mon 18 Jan 2010, 11:02

Jj, Johnny je velmi "tajnostkársky" o všetkom Smile A tiež si dva krát rozmyslí čo povie, aj keď v súkromí taký neni...zato Kaley je strašný "chatterbox" Very Happy, tá kecá úplne zo všetkými Very Happy LOL
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Mon 18 Jan 2010, 21:30

ScorpionSX napsal:
Mám to prakticky z prvej ruky - od Kaley Smile ako som k tomu prišiel si nechám pre seba, nebudem tu rozdávať kontakty ...
Ty si lolec Very Happy to sem neviděl Very Happy Jak dlouho se znáte zda se můžu zeptat? závidím ti ten pokec po Skypu s Kaley Smile) lol! lol!
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Mon 18 Jan 2010, 21:37

Kde som napísal že si s ňou píšem cez Skype alebo niečo také? Zhodou okolností máme spoločných známych, ja mám rodinu v USA, moja sesternica chodí jazdiť na rovnaký ranč ako Kaley. Spýtal som sa jej či môže Kaley preposlať email a Kaley mi potom sama napísala odpoveď (cez facebook, áno, cez facebook, a nie, nebolo to z nejakého účtu s menom Kaley Cuoco ktorých je tam milión a každý je zaručene pravý...hoci jeden z nich tiež je, aj keď je len "public", na informovanie fans...)

Ale chápem že pre (s)prostého českého človíčka, ktorý nevyjde za celý život za hranice svojej vesnice, sa toto môže zdať ako nejaké fantasy...
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Mon 18 Jan 2010, 21:47

ScorpionSX napsal:Kde som napísal že si s ňou píšem cez Skype alebo niečo také? Zhodou okolností máme spoločných známych, ja mám rodinu v USA, moja sesternica chodí jazdiť na rovnaký ranč ako Kaley. Spýtal som sa jej či môže Kaley preposlať email a Kaley mi potom sama napísala odpoveď (cez facebook, áno, cez facebook, a nie, nebolo to z nejakého účtu s menom Kaley Cuoco ktorých je tam milión a každý je zaručene pravý...hoci jeden z nich tiež je, aj keď je len "public", na informovanie fans...)

Ale chápem že pre (s)prostého českého človíčka, ktorý nevyjde za celý život za hranice svojej vesnice, sa toto môže zdať ako nejaké fantasy...
ooooo prostý ČESKÝ človíček, který nikdy nevyjel za hranice své vesničky lol! (todle mě dostalo ještě víc než to s Kaley.. co si myslíš jako?) .. oooo to je teeda fantasy úplně! Samozřejmě Skype jsi nepsal ale tak nevěděl jsem k čemu to přirovnat.. jinak teda e-mail a FB Kaley Cool Cool dooobře ty!

EDIT: Samozřejmě tě chápu, že budeš chránit její soukromí ... Smile king
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Mon 18 Jan 2010, 21:55

Hehe...čo si myslím? Že proste závidíš! Very Happy

Pozri, ja ti nepotrebujem dokazovať nič a popravde je mi u prdele čo si myslíš, napísal som sem do threadu lebo som chcel uviesť veci na správnu mieru, no zdá sa že tu fakt nikto nemá ani trochu rozumu (že som to vôbec čakal Rolling Eyes ) a myslí si že je to nejaké hyper-super zložité kontaktovať niekoho známeho. Stačí si len na sprostom IMDB kúpiť pro účet a sú tam kontakty na agentov a hovorcov hercov, keď už nič iné, tak sa dá od nich získať nejaké info...jáj ale to by prostý český človíček nemohol byť lakomý dať nejakých trápnych 13,- USD za membership Very Happy LOL
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Mon 18 Jan 2010, 22:11

lol! Víš že ti oopravdu nezávidím .. A mě je taky u prdele že ty seš takovej boorec s účtem za 13 USD lol! a kontaktama na všechny Hollywoodské hvězdy .. nicméně .. dobře! beru to! přesvědčil jsi mě! tak ok! .. Smile

Tak by jsi nám PROSÍM ty slovenskej človíčku mohl říct třeba něco dalšího ... Smile
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Mon 18 Jan 2010, 22:29

Hehe...ja ten účet nemám tiež Very Happy LOL...načo by mi aj bol? Ostatné "hviezdy" ma nejak nezaujímajú, keď tak mám známeho ktorý má ten účet a opýtam sa jeho ak náhodou niečo chcem.

A čo by si chcel vedieť? Akej farby má teraz Kaley oblečené tričko? No to fakt neviem...fakt ako nechápem čo je také neuveritelné na tom...kopa ludí sa pozná s cz/sk "celebritami" a pritom sú mimo showbusiness, takisto aj Kaley má kopu známych, ktorí nemajú s herectvom nič spoločné...ale dobre, nechám to tak, vidno že tu sa človek nedočká ničoho iného ako výsmechu...


Btw, s tými narážkami na ČR, no offence, ja len že v poslednom čase mám s čechmi len takéto skúsenosti (jasné že nie všetci sú takí).
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru