Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

+10
baal666
milford
Sheldon-Cooper
whampingwillow
ScorpionSX
BlastFX
tonny81
Kopec
yaqwsx
Alexandros61
14 posters

Strana 2 z 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Délka vztahu Leonard a Penny.

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Vote_lcap5%Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Vote_lcap51%Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Vote_rcap 51% 
[ 32 ]
Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Vote_lcap44%Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Vote_rcap 44% 
[ 28 ]
 
Celkem hlasů : 63
 
 

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Mon 18 Jan 2010, 22:34

Tak sory ale ty narážky na ČR si nemusel..
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  milford Mon 18 Jan 2010, 22:34

Hehe, cokoliv co řekne čech/slovák je považováno za lež, pokud to je moc přitažené za vlasy Very Happy Jak typické Smile
Není důvod nevěřit, vždyť jsou známy studie, kdy se můžeš kontaktovat s kýmkoliv na světě (skoro) přes 7 lidí (známý tvého známého atd.)
Stejně mi to ale přijde jako moc bulvár, řešit kdo s kým, kde, jak, kdy a kvůli čemu. Teda pokud to je ve skutečném životě, ne v seriálovém Very Happy
milford
milford

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 47
Bodů : 49
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Moravský Krumlov

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Mon 18 Jan 2010, 22:37

Sheldon-Cooper napsal:Tak sory ale ty narážky na ČR si nemusel..
jj, fakt sorry, trochu som vybuchol, dneska bol blbý deň (car trouble... Sad )

milford: presne o tom hovorím, pokial niečo takéto povieš na cz/sk fóre, tak si hneď označený za podvodníka a koniec...nikto ti neverí...btw, je to fakt trochu bulvár, myslím že by sme sa mali vrátiť k pôvodnej téme - Leonard & Penny Wink
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Mon 18 Jan 2010, 22:43

Jj taky bych řek.. nějak se to tu zvrhlo k totálnímu off-topic Very Happy .. Zrovna teď sleduju epizodu 3x07 a to jsou panečku hádky Very Happy Smile
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Mon 18 Jan 2010, 22:45

Hehe...The Guitarist Amplification Smile jedna z mojich oblúbených Very Happy hlavne ten koniec a scéna Penny so Sheldonom Very Happy LOL
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Mon 18 Jan 2010, 22:51

ScorpionSX napsal:Hehe...The Guitarist Amplification Smile jedna z mojich oblúbených Very Happy hlavne ten koniec a scéna Penny so Sheldonom Very Happy LOL
JJ Very Happy .. na konci Sheldon "Měl jsem si říct o mnohem více než o komix a o robota" Very Happy Very Happy
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Mon 18 Jan 2010, 22:57

jj, to je perfektné, aj keď mňa omnoho viac dostáva Pennin/Penny-in (ako sa správne píše tento tvar???) "maminkovský" prístup k Sheldonovi v comic-book store v scéne predtým Smile
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Empty

Příspěvek  whampingwillow Fri 22 Jan 2010, 21:52

Ten díl je jeden z mých nej:-D Podle mě je nejlepší scéna v obchodě s komixy, když se Sheldon hádá sám se sebou...
"Damn it, George,I told you if you didn't quit
drinkin' I'd leave you!"

"Well, I guess that makes you a liar. 'Cause I'm drunk as hell
and you're still here!"

"Stop yelling! You're making Sheldon cry!"

"I'll tell you
what's making Sheldon cry! That I let you name him
Sheldon."

...ale bylo mi ho trošku líto.
Mimochodem jsem byla tak trochu zděšená, jak tady na sebe štěkáte. Buďte na sebe milejší lidi, copak vážně záleží na tom jestli jste češi nebo slováci? Vždyť jsme byli taková léta jeden národ, někteří z vás to možná ještě pamatují (já už ne:-D) a zase tolik se nelišíme. Máme skoro stejnou řeč a celkově je hloupost diferenciovat to na češi jsoutakoví, slováci takoví. To je o lidech, ne o národě.
Nakonec musím dodat, že stojím rozhodně za Scorpionem, nemám důvod proč nevěřit. Neidealizuju si herce, jsou to stejní lidé jako my a není důvod, proč by je někdo nemohl znát:-D
whampingwillow
whampingwillow

Znamení : Panna Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 32
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 01. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Fri 22 Jan 2010, 23:57

Nemyslím, že tu byl důvod se tu urážet jako češi nebo slováci .. a nakonec proč ne, že každý může znát kohokoli.. jen prostě znám pár lidí, který toto říkají a není to pravda tak víš co.. nicméně neznám tady Scorpiona osobně takže bylo trochu neuvážené toto tu říkat nahlas..

A to s tím idealizováním.. přeci jenom kdyby Kaley pocházela z ČR neřeknu Very Happy .. nicméně jak tady bylo řečeno .. "vše je možné" a já tomu věřím.. kdyby se chtěl člověk sejít s Jimem tak věřím že není složitá cesta toho dosahnout Smile
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Empty Tak víš co...

Příspěvek  whampingwillow Sat 23 Jan 2010, 01:29

Ono je to vlastně celkem jedno, jenom je zábavné, kam se ta diskuze zvrhla:-D
Samozřejmě také znám pár lidí, co takové věci tvrdí a rozhodně to není pravda, ale jen proto, že jsem se s ničím nesetkala to neznamená, že to není možné. Je ale hloupost tomu jak zarytě věřit, tak nevěřit... prostě je to tak půl na půl a záleží na člověku, jak to vnímá, jestli spíš optimisticky, nebo pesimisticky.
whampingwillow
whampingwillow

Znamení : Panna Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 32
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 01. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sat 23 Jan 2010, 09:59

Přesně tak... myslím, že toto bych už uzavřel.. Wink

.... a raději se vrátil zpět k tématu..
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Empty Rozhodně:-D

Příspěvek  whampingwillow Sat 23 Jan 2010, 16:01

Taky bych to tak viděla:-D
Tak co, vyjde to Leonardovi a Penny?
Podle mě se budou rozcházet a scházet, tak jak to dopadá většinou v seriálech po vyřešení základního motivu. Ale třeba (snad) mě tvůrci překvapí, oni na to mají:-D
Mě osobně se spíš nelíbí Howard/Bernadette, ne proto, že bych ji neměla ráda (je skvělá) ale proto, že dle mého názoru tak nějak brzdí Howardův vtip (nemůže mít takové ty sexistické hlášky a nemůže sledovat ženské od parkoviště a tak:-D)
whampingwillow
whampingwillow

Znamení : Panna Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 32
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 01. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sat 23 Jan 2010, 17:00

Přesně tak! Já doufám, že scénaristi napíší něco převratného! A hlavě STOP opakování vtipů .. "Nejsem blázen" máma mě nechala testovat!" apod..
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Empty Blah

Příspěvek  whampingwillow Sat 23 Jan 2010, 17:21

Mě opakování vtipů až tak nevadí (teda zrovna matka mě nechala testovat jo), protože vždycky vím, co se stane. Když se nečekaně objeví nějaká ženská, vím, že tam bude něco s Rajem, když je scéna u Howarda doma, vím, že bude máma volat, jestli nechce bůček. Prostě mi jistá předvídatelnost nevadí a třeba vtipy s klepáním mě pořád baví díky obměnám (Leonard and Penny, generátor hlasu atd...)
whampingwillow
whampingwillow

Znamení : Panna Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 32
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 01. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Mon 25 Jan 2010, 13:54

Tie vtipy nevadia ani mne, ono problém je tak trochu v tom, že ludia sa na to obyčajne pozerajú iba ako na ten konkrétny vtip (teda napr. Howard a matka), ale čo je treba, je pozrieť sa na celú tú scénu/situáciu v ktorej je ten vtip použitý a tie sa neopakujú, aspoň nie tak často, napr. Sheldon a Bazinga!, tiež to už povedal miliónkrát, ale vždy je to v inej situácii (naposledy ma to úplne rozsekalo pri rozhovore s Howardom o topánkach - "Bazinga!, I don't care") Smile

K tým vzťahom...zatial predpokladám L&P tak ako som už napísal o stranu dozadu, pravdepodobne sa to ešte trochu pokašle medzi nimi, osobne to predpokladám niekedy na valentínsku epizódu (keďže v tejto sérii bude), alebo prípadne na úplný koniec tejto série, aby nás autori udržali v očakávaní čo sa stane v ďalšej sérii.
Ale myslím že Howard & Bernadette prišli tak trochu skoro...aj keď ťažko povedať čo sa z toho vyvinie, obávam sa aby sa tento námet nevyčerpal počas tejto série a v štvrtej už by to bol zase len Howard ako predtým (hoci bol dobrý, ale predsa len, "už to tu raz bolo").
Vo štvrtej sérii sa predpokladám budú snažiť autori "začleniť do spoločnosti" Raja a Sheldona, myslím že Raja asi viacej, Sheldon by stratil dosť zo svojej osobnosti keby ho zmenili na človeka Smile, Raj sa asi bude snažiť hovoriť so ženami aj keď nebude drunk, možno aj jemu Penny dohodí nejakú kamarátku Smile
Ale to sú len také moje teórie, tak trochu aj dúfam že to bude inak, lebo takto by sa námet vyčerpal niekde pri piatej sérii a to by bola škoda...(hoci je lepšie ukončiť niečo vtedy keď sa to ešte dá ludsky ukončiť a nie naťahovať to do nekonečna)

Btw, ešte raz sorry k tým narážkam v predchádzajúcich postoch, trochu mi rupli nervy, mal som toho viacej vtedy...chcem to aj za seba uzavrieť Smile
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Empty Cokoli

Příspěvek  whampingwillow Mon 25 Jan 2010, 21:56

Víceméně názor ohledně vztahů sdílím, akorát si myslím (i když si nejsem jistá, jestli by mi to vadilo nebo ne) že se Sheldon začíná pomaličku polidšťovat a dříve nebo později nějaký ten vztah mezi ním a nějakou holkou/klukem/ponožkovou loutkou bude. Připadá mi, že zatímco druhá série byla hodně nenávázná, ve třetí se autoři tak nějak podpásově snaží měnit Sheldona. Pomalu, opatrně, aby to nikdo nijak moc nezpozoroval, ale ano...
whampingwillow
whampingwillow

Znamení : Panna Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 32
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 01. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Mon 25 Jan 2010, 22:01

Je to možné, ale otázka je skôr, je to dobre alebo nie?
Mne osobne by to asi nevadilo, keby Sheldon mal mať vzťah s ...no, s niečím... pokial by ostal Sheldonom, teda zatial mi to tak pripadá, hoci sa trochu mení na človeka, tak to nakoniec vždy zakončí nejak "sheldonovsky" Smile
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  baal666 Tue 26 Jan 2010, 00:35

ScorpionSX napsal:Je to možné, ale otázka je skôr, je to dobre alebo nie?
Mne osobne by to asi nevadilo, keby Sheldon mal mať vzťah s ...no, s niečím... pokial by ostal Sheldonom, teda zatial mi to tak pripadá, hoci sa trochu mení na človeka, tak to nakoniec vždy zakončí nejak "sheldonovsky" Smile
co třeba s Ramonou Nowitsky?
ta by se k němu hodila Very Happy pokud by teda nechtěla, aby se nějaká teorie jmenovala Cooper-nowitsky...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  ScorpionSX Tue 26 Jan 2010, 00:37

Hmm...to neviem...tá sa mi moc nepáčila...teda ani herečka, ani jej postava...aj keď k Sheldonovi by sa možno hodila...
Ja som skôr rozmýšlal o postave ktorá je ako Penny, len trochu viac "blbšia" a "odolnejšia" voči Sheldonovmu správaniu Very Happy
ScorpionSX
ScorpionSX

Znamení : Štír Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 125
Bodů : 132
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 35

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Tue 26 Jan 2010, 13:06

no a ted prijde 4. serie a co? To chce zas neco noveho a prevratneho! (kdyby serial pokracoval timto zpusobem tak by sledovanost dalsich serii zacla pomalu klesat..)

.... Sheldon a Penny? :-) ..

... velky zvrat udalosti na zacatku 4. serie? ....to se da samozrejme cekat!! ..ale jakym smerem?? ;-)
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Empty Blah

Příspěvek  whampingwillow Thu 28 Jan 2010, 14:53

Ať už bude zvrat začátkem čtvrté série v čemkoli, jsem si jistá, že v tom bude mít prsty Sheldon:-D
whampingwillow
whampingwillow

Znamení : Panna Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 32
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 01. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Fulcrum Sat 06 Mar 2010, 18:09

Jsem si takrka jist, ze to drive nebo pozdeji L s P dotahnou az k diteti. Je to klasicke schema u vsech dlouhotrvajicich serialu a scenaristum to otevre cestu k mnoha vtipkum Sheldon - mimino.

Fulcrum

Počet příspěvků : 12
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sat 06 Mar 2010, 18:30

To snad nee.. Shocked
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Kolikokoli Sat 06 Mar 2010, 19:27

No, já už si dovedu představit konec posledního dílu.
Všici jsou u Leonarda a Sheldona v bytě, který je však prázdný. Zůstalo jen pár drobností a nepořádek. Sheldon se slzami v očích sundává plakát. Leonard a Penny drží svoje dvojčata - miminka a rozhlížejí se kolem. Howard a Bernadette se objímají. Raj stojí a usmívá se.
Raj odejde, aby odnesl poslední drobnosti. Za chvilku odchází i Lenny a Penny. Leonard smutný a Penny celá šťastná utrousí něco o tom, že tento byt stejně nesnášela a jak už se těší do jejich malého domku na kraji města.
Howard s Bernadette odchází hned po nich a shodnou se na tom, že jsou připraveni mít vlastní mimino.
Sheldon v bytě zůstane sám, aby řekl něco vtipného, ale zbytečného. Poté odchází í on.
Poslední dodatek - Raj láká holky na svůj nový "suprbyt".

Stejný konec jako u milionu dalších seriálů...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sat 06 Mar 2010, 21:09

To je jak z Přátel Very Happy Very Happy Very Happy
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny - Stránka 2 Empty Re: Jak dlouho to vydrží Leonardovi a Penny

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru