Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

+29
sona
bodomkes
Bigl13
Pinny
petec
filda44
keisie_reibek
sofis
Zero
Irwain Nornossa
Miro
depressya
Edinhos
yossarian
Alaqella
NoMouse
Popopki
Ďasík
mike2
mial90
Triton
moss
Kolikokoli
goodchapter
hesher
Gabrielle
metztli
peepay
minnie
33 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA] Empty S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 11 Nov 2011, 09:18

no tak já budu první, když dneska všechna spamerská ranní ptáčata vyspávají Smile tenhle díl mi přišel nejneuvěřitelnější ze všech.. sheldon dává leonardovi rady ohledně přiměřenosti oblékání, a pak chová PTÁKY? sheldon? no tak..
linka penny a leonard se mi naopak moc líbila, příjemný vývoj.. jen jsem se bála, že na konci se dohodnou na něčem jako "friends with benefits", to by mě fakt otrávilo.. ale takhe to bylo povedené Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA] Empty Re: S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

Příspěvek  peepay Fri 11 Nov 2011, 09:21

Suhlasim, epizoda bola sice dobra, nasmial som sa, ale vobec mi to nesedelo na tento serial.
Taktiez som sa bal, co sa s Leonardom a Penny na konci stane, ale dopadlo to dobre Smile
peepay
peepay

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 48
Bodů : 58
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 09. 11
Místo : Bratislava, Slovakia

Návrat nahoru Goto down

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA] Empty Re: S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Fri 11 Nov 2011, 10:09

Suhlasim s Minnie:)
Ale scéna s tou masinou a prasknutym oknom nema chybu:D
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA] Empty Re: S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Fri 11 Nov 2011, 12:00

Sice to nebyl klasickej Sheldon, ale perlil teda hezky Very Happy
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA] Empty Re: S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

Příspěvek  hesher Fri 11 Nov 2011, 12:14

Shocked tohle prostě nebyl Sheldon!
Tak 3/4 dílu to bylo dobrý, pak jsem nějak zůstal hledět, co se to tam děje?
Nejen, že Sheldon překonal strach z ptáků, ale dokonce pohladit, mít v bytě něco tak zamořenýho
parazitama a vším možným jako je Blue Jay? Ten konec...ufff. V tomhle díle mi Sheldon neseděl Question
Zachraňovala to linie Penny - Leonard, třeba rozhovor v kině Smile Leonard jaksi "znormálněl"?
Nějak nabyl sebevědomí Wink Penny naopak krotne Wink
5x07 to nebylo, ale pořád slušný pokoukání Cool
hesher
hesher

Počet příspěvků : 53
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA] Empty Re: S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

Příspěvek  goodchapter Fri 11 Nov 2011, 13:29

To by som bol ozaj zvedavy ako to na konci vsetko dopadne s Leonardom a penny.. Smile
Mimiochodom.. ja som to zacal pozerat este len pred mesiacom a to uz mam vsetky serie pozrene az po tu aktualnu epizodu a to akoze mam teraz cakat dalsi tyzden za novou epizodou.. scratch

goodchapter

Znamení : Rak Buvol
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 11
Věk : 38

Návrat nahoru Goto down

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA] Empty Re: S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 11 Nov 2011, 14:09

goodchapter napsal:Mimiochodom.. ja som to zacal pozerat este len pred mesiacom a to uz mam vsetky serie pozrene az po tu aktualnu epizodu a to akoze mam teraz cakat dalsi tyzden za novou epizodou..
vítej v našem světě Very Happy někteří takhle fungujeme už tak čtvrtou (nebo dokonce pátou) sérii Smile a počkej na jaro, až budou mezi epizodama 2-3týdenní pauzy Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA] Empty Re: S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

Příspěvek  goodchapter Fri 11 Nov 2011, 14:27

minnie napsal:
goodchapter napsal:Mimiochodom.. ja som to zacal pozerat este len pred mesiacom a to uz mam vsetky serie pozrene az po tu aktualnu epizodu a to akoze mam teraz cakat dalsi tyzden za novou epizodou..
vítej v našem světě Very Happy někteří takhle fungujeme už tak čtvrtou (nebo dokonce pátou) sérii Smile a počkej na jaro, až budou mezi epizodama 2-3týdenní pauzy Smile
No tak sa teraz citim akoby mi niekto zobral malemu decku cukrovinu spred ust.. Sad moj zivot je prazdny.. Very Happy a fakt sa necudujem ludom z mojho okolia ze to nepozeraju ked sa na to divaju po slovensky.. ved to je hroza.. original je bohovsky.. rychlo dalsiu epizodu.. !!! cheers

goodchapter

Znamení : Rak Buvol
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 11
Věk : 38

Návrat nahoru Goto down

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA] Empty Re: S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 11 Nov 2011, 14:31

Ha, ha... počkejte až budete muset čekat rok (DW) nebo dva (TW) na novou sérii! Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA] Empty Re: S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

Příspěvek  moss Fri 11 Nov 2011, 14:54

Taky uznávám, že Sheldonova dějová linka byl zvláštní. Jak se rychle zbavil své fobie, i když to nebyla fobie v pravém slova smyslu, ale prostě jen serie špatných zkušeností. No a když pak viděl, že se mu nic nemůže stát, taky si ptáčka rychle oblíbil. Je teda divné, že najednou něřešil hygienickou stránku věci. Každopádně to jak napodoboval kočku bylo skvělé, rovněž sonický emitor( první co mi blesklo hlavou, bylo že to sklo rupne Very Happy ) a potom helma Bobba Fetta Laughing
Na dějovou linku Penny a Leonarda jsem byl zvědavý, jak to scénaristi vymyslí. Každopádně si to pěkně vyříkali a následně si to dali navzájem sežrat. Na konci jsem měl pochyby, jestli spolu přece jen neskončí v posteli. Z hlediska celkového vývoje seriálu mi přijde moc brzo dávat je zase dohromady. Ale nepředpokládám, že by ty věci, které si řekli mohly mít vliv na jejich budoucí vztah.


Sakra nemluvte o jaru, ty 3 týdenní pauzy byly kolikrát fakt nesnesitelný. Já jsem naskočil do vlaku Big Bangu po odvysílání 2. serie. První dvě jsem sfoukl během několika dnů a pak bylo úplně šílené čekat asi 3 měsíce na další. Každopádně sjet 4 serie v kuse a pak čekat na nové díly, to chápu že už se dostaví šílený absťák Very Happy
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA] Empty Re: S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

Příspěvek  Triton Fri 11 Nov 2011, 15:02

Tak připojím další souhlas s Minnie i s Gabrielle Smile

Aspoň pro mě se drží vysoce nastavená laťka 5. série. Sheldon pravda dost mimo, zato jedna perla za druhou. Naštěstí moc tyhle nesrovnalosti neřeším jako někteří, takže se vlastně jen bavím. Linie Leonard-Penny příjemná. Scény s oknem a když Sheldonovi pták přistane na místě - super Very Happy
Triton
Triton

Znamení : Beran Buvol
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 70
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 11
Věk : 39
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA] Empty Re: S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

Příspěvek  mial90 Fri 11 Nov 2011, 15:20

Sheldon vedátor do polovice potom si ho oblubi a ked zdrhne a ta veta: I already oldered XX pounds of bird feed from amazon! Very Happy
Penny leonard taky fajn ja na TBBT naskočil cca začiatkom 4 série a potom aj himym 1-4/5 naraz a potom 5ku som už dokukával Very Happy najlepšie dni su utorok(himym) a piatok (tbbt) Very Happy

mial90

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA] Empty Re: S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

Příspěvek  goodchapter Fri 11 Nov 2011, 15:42

noo je pravda ze som to sfuknutim 4 serii za menej ako mesiac asi prehnal lebo teraz fakt je to des cakat tyzden na jedinu epizodu.. Smile
Inak je to pekne vidiet ako sa sheldon meni kazdu seriu.. nie obvzlast radikalne stale ma svoje ale myslim si ze casom sa torcha musi prisposobit ako to robi teraz a je zaujimave sledovat ako sa adaptuje na zmenu skratka svojim sposobom.. + tie jeho bohovske narazky a argumenty to nema chybu.. no len dufam,ze ho neuvidim tancovat to by uz fakt nebo sheldon.. aj ked v jednej casti tancoval spolu s ostatnymi ked leonard bol sklamany z penny.. neviem ci pamatate.. Smile v tom tanecnom kruzku.. boli tam vsetci.. Smile
Ale kazdopadne zmena si myslim ze sheldonovi prospeje uz len koli tomu ako sa s nou pobije.. sunny

goodchapter

Znamení : Rak Buvol
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 11
Věk : 38

Návrat nahoru Goto down

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA] Empty Re: S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 11 Nov 2011, 15:48

Sheldon měl použít sonický šroubovák a bylo by po problému. A i okno by vydrželo Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA] Empty Re: S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Fri 11 Nov 2011, 22:06

Dobrý díl, ale zase ne nějak super. Celou dobu jsem si říkal "tohle přece není Leonard", ale na konci to zazdil přesně ve svém stylu. Vtip s oknem fajn, ale trochu průhledný.

Ale nedá mi to... Že si dělá fotky na zeď mobilem Stuart, budiž. Ale takový perfekcionista jako Sheldon?
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA] Empty Re: S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 11 Nov 2011, 23:36

Tak já musím souhlasit s minnie, že to dneska nebyl moc Sheldon - už jen proto, že Sheldonovi by došlo, co udělá vysoký zvuk se sklem... Já to pochopil ještě předtím, než ten emitor zapnul. Smile Ale až na tyhle nepřesnosti to je celkem povedená epizoda...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA] Empty Re: S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 11 Nov 2011, 23:38

Sheldon měl zatemnělý mozek ze strachu Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA] Empty Re: S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

Příspěvek  Popopki Fri 11 Nov 2011, 23:43

Epizoda docela povedená a řadil bych ji mezi ty povedenější. Linie Penny a Leonarda se mi líbila a Sheldonova část se mi líbila do doby, než se s tím ptákem "udobřil". Touhle epizodou asi chtěli tvůrci mírně obnovit vztah Penny a Leonarda. Takže kdyby to bylo na číselné hodnocení, tak má ode mě epizoda tak 8/10 .

P.S. - Nezdá se vám, že má Sheldon v téhle epizodě nějak divně vlasy. Zdály se mi takové hrozně ulízle a tmavší než obvykle

Popopki

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 12. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA] Empty Re: S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Sat 12 Nov 2011, 00:10

Popopki napsal:Nezdá se vám, že má Sheldon v téhle epizodě nějak divně vlasy. Zdály se mi takové hrozně ulízle a tmavší než obvykle
On je má totiž nějaky delší, když to porovnáš třeba se čtvrtou sérií Very Happy ...udělal si patku
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA] Empty Re: S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

Příspěvek  hesher Sat 12 Nov 2011, 01:05

Kolikokoli napsal:Sheldon měl zatemnělý mozek ze strachu Very Happy.
To je snad jedinný možný vysvětlení Wink
Doufám, že se do příště vzpamatuje, vzpomene si kdo je a vrátí se do normálu Exclamation
hesher
hesher

Počet příspěvků : 53
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA] Empty Re: S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 12 Nov 2011, 02:12

Ďasík napsal:Sheldonovi by došlo, co udělá vysoký zvuk se sklem...
Myslím, že nemohl tušit, že se zrovna trefí do rezonanční frekvence těch okenních tabulek. Very Happy


Naposledy upravil NoMouse dne Sat 12 Nov 2011, 02:13, celkově upraveno 2 krát
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA] Empty Re: S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

Příspěvek  Triton Sat 12 Nov 2011, 02:12

Btw. když jde Leonard s Penny po schodech a baví se o "not having sex" rande, taky se vám hned vybavil první díl Přátel a Chandlerova hláška "Sounds like a date to me." ? Very Happy
Triton
Triton

Znamení : Beran Buvol
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 70
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 11
Věk : 39
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA] Empty Re: S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 12 Nov 2011, 02:14

Jinak mě naprosto do kolen dostala tato hláška: "No tak, Sheldone, Hvězdné války. Už to jdu pustit. Myslím to vážně. Pokud nezačneme co nejdříve, tak to George Lucas zase upraví." Laughing
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA] Empty Re: S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

Příspěvek  Alaqella Sat 12 Nov 2011, 02:15

Taktéže jsem byla překvapena ohledně porušení Sheldonových hygienických pravidel. Nejvíce jsem čekala na scénu, kdy si ten ptáček u*ere na gauč. Ale nic. Že by již nebyli tak předvídatelní? Wink

Alaqella

Počet příspěvků : 4
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA] Empty Re: S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 12 Nov 2011, 02:33

NoMouse - jo tohle je ta nejlepší hláška celého dílu Very Happy. Ještě se mi hrozně líbila scéna, kdy se Amy Shellyho ptala, co od nich čeká, a pak ten posun kamery směrem ke dveřím, kde se Shelly schovává Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA] Empty Re: S05E09 - The Ornithophobia Diffusion [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru