Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

+23
Strix
mike2
Miro
tx
Triton
seberka
Kal-El
Bizzy
filda44
xegiie
moss
hesher
trinx
vojtamar
Gabrielle
Irwain Nornossa
bodomkes
NoMouse
Kolikokoli
amertak
Kitelon
minnie
rampage
27 posters

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 21 Jan 2012, 00:24

to mě moc nebere.. a přijde mi, že se jí v tom ty prsa spíš ztrácí Smile
to už jí víc sluší když má klidně jen obyčejný nátělník - třeba když na ni sheldon klepe v 11.00 Smile
edit: sakra, nevím kdy jsem prošvihla 1000 příspěvků Sad
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Sat 21 Jan 2012, 00:32

Souhlas s minnie, tam se ty prsa dají jen tušit Very Happy ale ty šaty na prvním rande jsou fakt dobrý. Chtěl jsem sem hodit foto v nátělníku, ale když ti modrý šaty připadají štětkovský tak by to asi bylo na cenzuru. Very Happy
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 21 Jan 2012, 00:35

No právě! je tam to místo pro zapojení fantasie, lepší než to všecko vybalit, jako teď v těch zelených šatech v posledním díle. Zároveň ale nejsou úplně schovaná. Jen se lehce rýsují a říkají "jsme vskutku tady a když se naše majitelka trochu sehne, tak nás možná uvidíte" Very Happy. A to mi přijde docela sexy Very Happy.

Edit: Neříkám, že v nich vypadá jako štětka nebo tak. Jen se mi tenhle střih šatů nelíbí.
Edit2: jaký nátělník? Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Sat 21 Jan 2012, 00:41

Teda Koli ty máš představivost lepší než kdejakej kluk. Very Happy
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  moss Sat 21 Jan 2012, 00:46

Se nám diskuze o 100. díle vyvinula opět poněkud jiným směrem. Neříkám, že nezajímavým Very Happy
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 21 Jan 2012, 00:46

koli: tenhle nátělník
S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Burn-bra-celeb-pokies-31

mě dostala tady.. kdo by to do ní řekl že může vypadat i chytře? Very Happy
S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Tumblr_kv1bz93fAs1qazwjio1_500
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Sat 21 Jan 2012, 00:51

Měl jsem nachystanou tuhle fotku, ale ... Very Happy
S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Kaley_cuoco_hard_nipples_collage_1hootFA.sized
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 21 Jan 2012, 00:52

Aha, tak ten nátělník nic moc teda. Takovej obyč. Tohle tričko bylo hezčí. Ale stejně se to nevyrovná šatům pro družičky, které měla Rachel v Přátelích, kdy si brala Monica Chandlera. To se NEŠLO dívat Jennifer do obličeje Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  hesher Sat 21 Jan 2012, 00:52

Když už je řeč o Penny a jejím šatníku, tak třeba 5x09, tam to hrozný šedý sako, vypadala o 10 let starší,
ale v tom díle to byl asi účel, bo přece neměli rande.
Uniforma v pohodě, v té by to taky šlo a jenom tak v tílku, k sežrání Wink
hesher
hesher

Počet příspěvků : 53
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 21 Jan 2012, 00:54

V tom tílku mi přijdou moc velké ty ducpartie (oproti tomu, když má jiná trička a tak).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 21 Jan 2012, 01:00

http://www.theshirtsale.com/proddetail.php?prod=BBT-SU1109
můžete začít psát ježíškovi Very Happy
jinak penny je prostě sexy, o tom asi vůbec nemá smysl se bavit.. i kdyby na sobě měla pytel Very Happy ale pravda je, že diskuse o epizodě se dost zvrhla Very Happy
chci vidět jak koli pojmenuje topic kam to přesune.. "o penny a jejích prsou" Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  hesher Sat 21 Jan 2012, 01:05

Jsem na 100% pro ducpartie cheers
hesher
hesher

Počet příspěvků : 53
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 21 Jan 2012, 01:07

Myslíš ty ducpartie, co jsou špičaté a zbytečné? Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  hesher Sat 21 Jan 2012, 01:19

Ano přesně ty, přece nejsem žádnej Kryťák Smile
Myslím ty ducpartie, jako název topicu Wink
hesher
hesher

Počet příspěvků : 53
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 21 Jan 2012, 01:20

Nebudu to přesouvat. Je to zbytečné. Wink
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Sat 21 Jan 2012, 10:48

V tomhle díle jí to moc slušelo ... až na ten homeless style, co si zkoušela XD to bylo dost příšerné Laughing
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Sat 21 Jan 2012, 11:35

tak mi prijde, ze jsem tu jediny kdo ocenil "spatneho" spocka Very Happy me to prislo jako nejlepsi cast dilu, takle sem se dlouho nenasmal.

diskuze o penny v cem vypada nejlepe je vicemene zbytecna, jedine co ji nesluselo bylo zminene tricko a krupka ve vlasech:)
ps: taky mi prijde ze je ma nejake moc velke v tom tilku Very Happy
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  tx Sat 21 Jan 2012, 12:27

Kolikokoli napsal:Aha, tak ten nátělník nic moc teda. Takovej obyč. Tohle tričko bylo hezčí. Ale stejně se to nevyrovná šatům pro družičky, které měla Rachel v Přátelích, kdy si brala Monica Chandlera. To se NEŠLO dívat Jennifer do obličeje Very Happy
Jó Rachel/Jennifer. Do tý jsem byl zamilovanej snad celou pubertu I love you
A Penny/Kaley vypadá sexy snad ve všem. Ale když srovnáme Penny z s01e01 a dnes, tak dnes je jednoznačně mnohem víc sexy I love you

edit: xegiie, mně se též "wrong Spock" líbil Very Happy
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 21 Jan 2012, 14:04

xegiie: Spock byl nejlepší! Pokud ho Shelly nechce, může mi ho poslat, postavila bych si toho fešáka hned vedle postele I love you .

tx: já byla celou pubertu zamilovaná do Chandlera. Hlavně od té chvíle, jak přemlouval Ericu, proč by jim měla dát to dítě. Razz
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Sat 21 Jan 2012, 18:09

Kolikokoli napsal:xegiie: Spock byl nejlepší! Pokud ho Shelly nechce, může mi ho poslat, postavila bych si toho fešáka hned vedle postele I love you .
nechtel na konec ho preci chtel poslat pryc:)ale to vis asi lip, kdyz jsi se podilela i na titulkach:D mimochodem sem zkouknul prvne dil bez titulku, pak s anglickymi titulky, pak s ceskymi z jistych stranek a pak s titulky odsud:D, cekal sem jak prelozite zminene woods, a nejake ty odlisnosti se nasli:)
ja ho moc nemusim, jelikoz sem koukal na heroes, bohuzel, jinak v novem star treku mu spock vcelku sedl, ale na stareho spocka opravdu nema Smile
OT: dnes sem zkousel startrek online, pac je ted free to play a nejake sekce jsou tam namluvene prave Leonardem Nimoy(em)
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 21 Jan 2012, 22:09

Moc povedená epizoda. Trik se snem jsem sice předem čekal, ale pak jsem se do té linie tak zabral, že jsem na to úplně zapomněl a přestal být ostražitý. Většinou tenhle trik nesnáším, ale tady byl IMHO použitý docela dobře (podobně jako nedávno v HIMYM). Už se nemůžu dočkat, jak se ten vztah bude vyvíjet dál.
seberka napsal:Penny ... každopádně vyrostla i herecky
To určitě, ale pořád se neodnaučila smát se vtipům.
xegiie napsal:tak mi prijde, ze jsem tu jediny kdo ocenil "spatneho" spocka
Já to ocenil taky. Spolu s "I like my mind.", "Needy baby, greedy baby", "Again, not enough evidence. For all we now, he's being murdered" nebo "Well, it's a little late for me to start saying no, isn't it?" bych to zařadil k nejlepším vtipům (linie wood/sheep/erection byla sice roztomilá, ale přeci jen dost pubertální). Jen mi to připomnělo tu ostudu, když jsem se po filmu musel podívat na IMDB, odkud toho herce znám (vůbec jsem měl tenkrát slabší den - Jennifer Morrison jsem si nevšiml vůbec).


Naposledy upravil mike2 dne Sat 21 Jan 2012, 22:12, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : doplněna poslední věta)
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Sat 21 Jan 2012, 22:29

mike2 napsal:
seberka napsal:Penny ... každopádně vyrostla i herecky
To určitě, ale pořád se neodnaučila smát se vtipům.

Proc by se nemela smat vtipum? I Howard a Rajesh se casto smejou...
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  amertak Sat 21 Jan 2012, 23:50

Mě to taky přijde takové normálnější (existuje to slovo vůbec? Very Happy), když se tam smějou Smile

amertak

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sun 22 Jan 2012, 01:53

trinx napsal:Proc by se nemela smat vtipum? I Howard a Rajesh se casto smejou...
Problém je v tom, že se smějí Howard, Raj... a Kaley. Možná se mi to jen zdá, ale na mne to prostě působí - že se směje herečka a ne postava. Není to samozřejmě zdaleka pokaždé, ale čas od času se to stane. Navíc někdy jde o situace, které mají být vtipné jen pro diváka, ne pro zúčastněné postavy.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Sun 22 Jan 2012, 01:55

rampage napsal:Teda Koli ty máš představivost lepší než kdejakej kluk. Very Happy
Jo jo, taky mě zaujalo, jak tady zrovna holky začaly řešit, v čem má Penny jaký prsa Twisted Evil

rampage, trinx napsal:MUNI
Proč by měla být horská jednokolka (Mountain UNIcycle) rozházená po městě...? Laughing Já se dnes náhodou projel na jednom kole Olomoucí po mokrém sněhu a nikde jsem se nerozházel, naopak jsem si to krásně užil - lepší trénink si lze jen stěží představit (kdo nezažil, nepochopí)... Smile

Jinak epizoda pro mě výborná - a přiznám se bez uzardění - dostali mě! lol! Já to zjevně v průběhu jejího sledování s přemýšlením nepřehnal - jen jsem se vezl na vlně výborných hlášek (snad kromě těch náražek na klády u Osadníků - to mně osobně přišlo dětinské) a s přiblblým úsměvem jsem sledoval, jak se nám seriál vrací k tomu, na co stejně všichni čekáme... Smile A závěrem podle mě rozhodně nic nepokazili - taky obvykle nesnáším "snové" díly seriálů, ale tohle bylo pro mě příjemným překvapením (tedy přiznám se - zde už s lehkým uzarděním - že to ve mně muselo ještě asi dvě minuty po závěrečné scéně doznít, než mi došlo, která bije - v první chvíli jsem na to jen hleděl a říkal jsem si "Sakra, co to mělo být...?") a navíc, narozdíl od podobných dílů v jiných seriálech, tady je situace načrtnutá Leonardovým zasněním se stále otevřená a nehrozí tudíž to, co mě na tomhle scénaristickém fíglu vždycky štvalo nejvíc, tj. zjištění, že jsem se díval na něco, co se v "realitě" onoho seriálu nikdy nestalo - ale hlavně - co se z pravidla už nikdy nestane... Tleskám - bavil jsem se skvěle a těším se na pokračování! Smile 9,5/10

Hláška dílu: "You're thirty years old and you live with your mother!" Laughing Chudák Howard Laughing Ale naběhnul si sám...

Ad "spoilery" - vy s tím naděláte! lol! Pokud si někdo jde číst diskuzi o epizodě dřív, než se na ni podívá, je to jeho blbost a jeho riziko, že se připraví o překvapení - s tím se jaksi musí počítat, že se v takové diskuzi můžou vyskytnout útržky děje nebo narážky na něj...


Naposledy upravil Strix dne Sun 22 Jan 2012, 12:39, celkově upraveno 3 krát
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru