Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

+30
melichor
flufi
rampage
Ganjosh
Miro
lib
Picklenose
Kitelon
LP3W7a
metztli
surfis
bobosus
Bender Bending Rodriguez
Gabrielle
Jitřní dar
Kyong
clif
Strix
MontySail
Kal-El
bakeLit
bodomkes
Lynne_CZ
NoMouse
mike2
Kolikokoli
Dejv92
R&omize
Pinny
peepay
34 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] Empty S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  peepay Fri 23 Sep 2011, 03:09

Vyborny zaciatok 5.serie, ten zaver paintballu mi tam trochu nesedel, ale inac super.
Zo Sheldonovych hlasok znova tazko vybrat najlepsiu Smile
Ale co sa mi trochu nepacilo, ze ked potrebovali aby Raj rozpraval s dievcatami, jednoducho mu dali vzdy do ruky flasu. A pomaly celu epizodu "mal v sebe" a celu normalne s nimi rozpraval, to nie je ten pravy Raj Smile
peepay
peepay

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 48
Bodů : 58
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 09. 11
Místo : Bratislava, Slovakia

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Fri 23 Sep 2011, 05:15

No mně se teda ten paintball líbil Very Happy Scéna s rozstříleným Sheldonem zabila lol!

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] Empty Tak co, hoši, už jsou ty uzenáče? :D

Příspěvek  R&omize Fri 23 Sep 2011, 06:19

Objektivně posoudit první epizody bude těžké, díky absťáku mezi posledním dílem čtvrté a prvním páté série budou dost nadhodnocené, mně se líbily... Wink První díl začíná zostra, ale když to tak zpětně porovnávám, tak proti druhému dílu je to teprve rozjezd, potěšil Dr. Jekyll a paní Couravá, Leonardova máti, Sheldonova chvilka slávy a "vždy milá" Bernie... Twisted Evil A jako pomyslná třešnička přehnaně béčková reklama... What a Face (Asi narážka na Pennyinu nohu... Smile )
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  Dejv92 Fri 23 Sep 2011, 07:40

Tak je pravda že první díl bude asi nadhodnocen ale i tak byl dobrej, je pravda že Raj mohl být alespoň chvíli střízlivej a co se týče paintballu tak ten mi tam seděl docela dobře, scéna Bernedet vs Raj byla suprová.
Dejv92
Dejv92

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 235
Bodů : 242
Reputace : 3
Datum registrace : 19. 01. 10
Věk : 32
Místo : Sobotovice

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 23 Sep 2011, 10:14

Dost dobrý díl Very Happy. Hlášek plno, scény parádní. A Sheldon a "Četa" - LOL, tenhle záběr musí být vskutku při každé vojenské akci Very Happy Very Happy Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] Empty shlédnutí

Příspěvek  kevinnek Fri 23 Sep 2011, 10:17

Prosím dájí se někdy ty epizody shlédnout??? děkuju

kevinnek
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] Empty hledám tbbt

Příspěvek  styxi Fri 23 Sep 2011, 10:19

Ahoj, prosim vás..máte někdo nějaký odkaz na stažení tbbt s05e01..nikde ho nemuzu najit..Díky

styxi
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] Empty Tak hledaj dál... ;)

Příspěvek  R&omize Fri 23 Sep 2011, 10:21

Tak hledej dal, šmudlo, teď, když ses přihlásil, už ho udidíš... Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] Empty kůň?

Příspěvek  mike2 Fri 23 Sep 2011, 10:38

Nepsal Chuck Lorre náhodou něco v tom smyslu, že má Kaley Cuoco zakázáno přibližovat se ke koním včetně houpacích? :-)
Hodnocení epizody asi nechám na později, taky jsem ovlivněn několikaměsíční abstinencí zmírněnou jen deptáním Wila Wheatona v Eurece.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  Eugene Fri 23 Sep 2011, 12:52

prohledal jsem celé forum a najít ty odkazy taky nemůžu...ve vedlejším již zamčeném témtu Ďasík napsal, že jsou v sekci "Data k epizodám", ale buď jsem slepý nebo tu ta sekce není...

Eugene
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 23 Sep 2011, 12:56

Musíš být registrovaný
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  eugene Fri 23 Sep 2011, 14:04

Aha děkuji,
normálně bych tady ani nepsal, stránky sleduji, ale epizody byly vždy hned druhý den dopoledne na mém oblíbeném uložtu, zde jsem bral jen titulky a informace, ale teď to tam nějak vázne i s ostatními seriály.
Tak děkuji za informaci:)

eugene
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Fri 23 Sep 2011, 14:12

Odkdy sem vůbec můžou neregistrovaní přispívat?
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] Empty lol

Příspěvek  R&omize Fri 23 Sep 2011, 14:14

Oni můžou lidi psát i bez registrace Question Shocked Tak to sorry, já myslel, že když jsi napsal, tak jsi se zaregistroval a už to najdeš, nenapadlo mě, že můžeš napsat bez registrace... Ale jinak snad umíš používat Google... To by se mělo učit už i ve škole, to je hrůza, jak jsou někteří lidé "negramotní"... Wink A k tomu uložtu: Ještě jsem si dneska ráno říkal, jestli to tam mám uploadovat... Řek jsem si, že ne, udělá to někdo jiný a ono nikdo... Very Happy Ale stejně... Když už bych uploadoval, tak 720p verzi, jinou už ani nestahuju... What a Face Vidím, že mě tu stále je potřeba... Twisted Evil

Edit: NoMouse mě předběhl... cyclops Taky si myslíš jako já, že to tak akorát podpoří spam, žádné pozitivní hodnoty? Rolling Eyes
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  Lynne_CZ Fri 23 Sep 2011, 15:01

Hele já jsem asi taky slepá, ale byla jsem zvyklá na to, že vždycky po vysílání nového dílu tady ve fóru najdu spoustu linků na stažení.. Tak jaké "hledej na googlu"? Změnilo se snad něco v organizaci? Rolling Eyes

Lynne_CZ

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 28. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 23 Sep 2011, 15:05

Ten, kdo je registrovaný, by měl vidět epizody v datech... Mimo to stačí do googlu napsat "the big bang theory 05x01" a už to najde několik odkazů. Ale lidi tady asi znají jenom ulož.to, ale ono ne... ono překvapivě je víc těchto download serverů...


Naposledy upravil Kolikokoli dne Fri 23 Sep 2011, 15:09, celkově upraveno 1 krát
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] Empty Boha jeho...

Příspěvek  R&omize Fri 23 Sep 2011, 15:06

Lynne_CZ napsal:Hele já jsem asi taky slepá, ale byla jsem zvyklá na to, že vždycky po vysílání nového dílu tady ve fóru najdu spoustu linků na stažení.. Tak jaké "hledej na googlu"? Změnilo se snad něco v organizaci? Rolling Eyes
A nejsou tu snad?!? Objeví se jeden člověk, co se neumí zaregistrovat a nasleduje ho další, co pro změnu neumí ani číst... Rolling Eyes Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Fri 23 Sep 2011, 15:27

Je sranda vidět ten rozdíl v počtu lidí online, když díly nevycházely a teď. =D
No z dílu jsem byla trochu rozpačitá, ale uvidíme, jak se mi to rozleží... Je fakt, že po takovém dlouhém čekání je to hodně neobjektivní. Smile Ale scéna s paintballem byla super. Ještě zpomalený záběr a hudba. Povedené.
A! konečně poprvé kluci vyhráli v paintballu, všimli jste si?! Very Happy Za to si Sheldon rozhodně zaslouží hodnost majora. Smile
Uf, jsem ráda, že se Penny/Raj konat nebude a vynechaná Priya v prvním díle taky podle mě nechyběla. What a Face
Bernie mám čím dál radši. =)

(rozhodla jsem se pro tu absordnost předchozích sporů je ignorovat, ne že bych si nevšimla =D)
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  bakeLit Fri 23 Sep 2011, 15:29

Enough with off-topic.
Po 7 hodinách strávených u časování, překládání a opravování prvního dílu musím i tak říct, že mě nesmírně pobavil a nebylo to absťákem. Hlášky mi přišly doopravdy trefné a vesměs i nečekané, což mě potěšilo i rozesmálo. No a teď hurá na druhý díl. Very Happy
bakeLit
bakeLit

Znamení : Ryby Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 136
Bodů : 139
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 10
Věk : 30
Místo : Havlíčkův Brod

http://www.vitjakes.cz

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] Empty Online?

Příspěvek  R&omize Fri 23 Sep 2011, 15:40

A je někde nahozený? Že bych už začal navrhovat korektury... What a Face
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  Dejv92 Fri 23 Sep 2011, 16:36

ještě k tomu offtopic: já třeba preferuju (ne u tbbt na to tu mám fórum) filestube
Dejv92
Dejv92

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 235
Bodů : 242
Reputace : 3
Datum registrace : 19. 01. 10
Věk : 32
Místo : Sobotovice

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Fri 23 Sep 2011, 16:45

Tolik srandy jsem si užil tento díl.. fakt příjemné překvapení .. Raj mne sice sere pořád ,ale dá se to Very Happy

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  MontySail Fri 23 Sep 2011, 19:48

I am so fucking happy... Very Happy
Doufám že koupíme další díly,na tu chvíli těší se nás víc.... lol!

MontySail

Znamení : Váhy Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11
Věk : 53

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Fri 23 Sep 2011, 19:52

Dejv92 napsal:ještě k tomu offtopic: já třeba preferuju (ne u tbbt na to tu mám fórum) filestube
Jj, souhlas, momentálně asi nejlepší vyhledávač, ale obvykle je stejně prvním výsledkem (na správně zadaný dotaz) i přes vyhledávání Google Smile

Ad hosting - proč Ulož.to, když od té doby, co zrušili omezení na RapidShare, je právě RS bez konkurence...? Wink Teda osobně neznám jinej filehosting, co by mi bez registrace nabídnul download neomezenou (mám 10Mbit, tak nevím, jestli tam nějakej limit je, ale 1,2MB/s je stejně víc než potřebuju) rychlostí...

Ad první dva díly - čekání na titulky jsem nevydržel, tak jsem napoprvé v originálu nepochytal všechno, ale první dojem dobrej, i když jsem asi čekal víc. Každopádně se rád ještě v blízké době mrknu znovu s titulky... Cool
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  clif Fri 23 Sep 2011, 20:02

Perfektní díl, scéna s paintballem mě naprosto rozsekala, stejně jako Peniina hlška o zvrácených indických praktikách. Very Happy
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA] Empty Re: S05E01 - The Skank Reflex Analysis [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru