Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

+23
Strix
mike2
Miro
tx
Triton
seberka
Kal-El
Bizzy
filda44
xegiie
moss
hesher
trinx
vojtamar
Gabrielle
Irwain Nornossa
bodomkes
NoMouse
Kolikokoli
amertak
Kitelon
minnie
rampage
27 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Fri 20 Jan 2012, 09:00

Tak po delší době výraznější díl. Minulý už ani nevím o čem byl, ale tenhle si určitě zapamatuju. Karty u kterých je Sheldon mimo super. Lenny ? - to jsou ale šmejdi. Very Happy Čekal jsem, že v tom bude nějaká fligna, ale dostali mně. Zdálo se mi to divný hned na začátku, z ničeho nic udělá Leonard takovej razantní krok, ale uvěřil jsem a nechal se tahat za fusekli celejch dvacet minut. Twisted Evil
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] Empty S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 20 Jan 2012, 10:12

ach jo, zvedněte ruku kdo takové vyústění nečekal Very Happy
ale jo, pobavila jsem se, ne že ne.. i když už si teď ani nevzpomenu čemu jsem se smála..
jen mi prosím někdo vysvětlete toho sheldona u těch karet.. jako chápu že za tím chlapci viděli děsně vtipné dvojsmyslné narážky.. ale proč to proboha sheldon dělal?
Spoiler:
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Kitelon Fri 20 Jan 2012, 11:46

Proč to Sheldon dělal? On přece nevěděl že něco dělá, on jen zcela přirozeně ke své nátuře mluvil o hře Smile "I don´t understand the laughter." Nebo opravdu myslíš že "he´s got to be doing this on purpose"?

Spoiler:
Kitelon
Kitelon

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 79
Bodů : 81
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11
Místo : skoroBrno

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  amertak Fri 20 Jan 2012, 11:59

Dnešní epizoda po delší době pro mě skvělá. Smile
Spoiler:

amertak

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 20 Jan 2012, 12:01

rampage: Aaa... proč to píšeš do titulků? Spoiler!!! Very Happy


Naposledy upravil Kolikokoli dne Fri 20 Jan 2012, 13:13, celkově upraveno 1 krát
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Fri 20 Jan 2012, 12:18

Sakra hluboka omluva. Embarassed Psal jsem to rano jeste se zalepenyma ocima a evidentne do spatnyho tematu. BTW ta MUNI je pekne rozhazena po meste, pres pul hodiny jsem bloudil nez jsem nasel spravnou budovu.
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 20 Jan 2012, 12:21

Jo, to je Very Happy. Ale taky jsou budovy jedné fakulty hned u sebe (teda, kromě PřF, která sídlí na Kotlářské a v Kampusu). Cos hledal? Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 20 Jan 2012, 12:44

Já říkala, že to bude sen.. sakra Very Happy. Od 100. epizody jsem toho čekala možná trochu víc, ale i tak jsem se pobavila. Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] Empty hgjdkdkskskwtz

Příspěvek  NoMouse Fri 20 Jan 2012, 12:59

Okamžitě to zaspoilerujte nebo přesuňte! Very Happy Jinak se budu muset vyhýbat dvěma topicům. Naštěstí jsem skončil u první věty. Smile
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Fri 20 Jan 2012, 13:12

Já jsem to teda nečekala.
Spoiler:
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Irwain Nornossa Fri 20 Jan 2012, 13:23

Takže koukám, že dneska se mám na co těšit… Smile
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Fri 20 Jan 2012, 13:31

Hmmm, tak mě to teda bůhví jak nebavilo. Asi už je mi úplně jedno, jak to s Penny a Leonardem dopadne. Radši bych konečně viděla Bernadettin a Howardův svatební den.
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Kitelon Fri 20 Jan 2012, 13:33

bodomkes napsal:Já jsem to teda nečekala.
Spoiler:
Ano, sice to vidí (a slyší a cítí a tuší) všude, ale když Sheldon říkal "erection of my settlement", tak nepotřebujete potřeštěného puberťáka aby tam tu narážku viděl Laughing Krom toho, doteď si podobné narážky s ex-třídou občas vychutnáváme clown
Sebevědomá verze Leonarda se mi teda líbila hodně, konečně se nám našel.
Spoiler:
Kitelon
Kitelon

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 79
Bodů : 81
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11
Místo : skoroBrno

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 20 Jan 2012, 13:38

bodomkes: tak to si raději nečti nový příspěvek v seriálech našeho mládí Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 20 Jan 2012, 13:51

právě že sheldon tam ty narážky dával tak explicitně, že to podle mě prostě muselo být "on purpose". proto ta otázka - proč proboha?
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  vojtamar Fri 20 Jan 2012, 14:52

Kolikokoli napsal:Jo, to je Very Happy. Ale taky jsou budovy jedné fakulty hned u sebe (teda, kromě PřF, která sídlí na Kotlářské a v Kampusu). Cos hledal? Very Happy

Zapomnělas na Řečkovice, kde sídlí část biologů... A já měl v prváku přednášky a cvika z genetiky na Úvoze, ale odtud už to asi přesunuli... :-)

Jinak dnešní díl super, moc pobavil.

vojtamar

Počet příspěvků : 32
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 12. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  amertak Fri 20 Jan 2012, 15:10

vojtamar napsal:
Kolikokoli napsal:Jo, to je Very Happy. Ale taky jsou budovy jedné fakulty hned u sebe (teda, kromě PřF, která sídlí na Kotlářské a v Kampusu). Cos hledal? Very Happy

Zapomnělas na Řečkovice, kde sídlí část biologů... A já měl v prváku přednášky a cvika z genetiky na Úvoze, ale odtud už to asi přesunuli... :-)

Jinak dnešní díl super, moc pobavil.

Na Informatice jste byli? Ta je kousek pod právníkama Very Happy

amertak

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Fri 20 Jan 2012, 15:43

add MUNI - jo, ja taky pamatuju jeden den, kdy jsem mel prednasky a cvika na 5 ruznych mistech. Nejprve na uvoze prednaska v pitevne (tak jsme rikali tamni aule), potom na kotlarsky cviko, pak na rektorat na zemepis (tam byvaly ucebny, dneska kancly) potom na Janackovo namesti na cviko z matematiky a nakonec prednaska z matematiky na informatice. Hruza.
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Fri 20 Jan 2012, 15:44

Kolikokoli napsal:Jo, to je Very Happy. Ale taky jsou budovy jedné fakulty hned u sebe (teda, kromě PřF, která sídlí na Kotlářské a v Kampusu). Cos hledal? Very Happy
Hledal jsem Filosofickou fakultu. Dorazil na Veveri a pak zmatene pobihal kolem a hledal budovu D ucebnu D21. Very Happy Byl den otevrenych dveri a potreboval jsem nejake info o prijimackach a tak. Tak podruhe uz to snad bude lepsi. Very Happy
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 20 Jan 2012, 16:01

Jó, na fildě mají v budovách bordel Very Happy. Ještěže jsi nehledal budovu M, ta je na (u) České Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  hesher Fri 20 Jan 2012, 16:12

Paráda, tak konečně díl, který nelze nazvat jako průměrný!
Od začátku do konce jsem se dobře bavil. Spousta hlášek, Penny sexy Wink
Doufám, že 101 bude v podobném duchu.
Sandra Bullock..Why?..Because, she's great in everything Laughing
5x07 a 5x13 zatím nejlepší epizody z páté série.
hesher
hesher

Počet příspěvků : 53
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  moss Fri 20 Jan 2012, 16:33

Tak tohle byl ten slavný brain teaser, o kterém tvůrci mluvili. Já jsem nechtěl, aby byl celý díl jen sen, ale uznávám, že díl to byl povedený, zábavný, ale bylo to průhledné ( možná ne pro Amíky). No musí se Leonardovi nechat, že umí zatraceně hodně rychle přemýšlet Very Happy Ale takový konec jsem nečekal, to mě dostalo. Pennyina přestava to byl taky mazec ( aby to nakonec nebyla závěrečná scéna seriálu Very Happy ) a hlavně poznámka, že se musí stavit v lékarně
Takže na příští díl se opravdu těším , jak se to bude vyvíjet.


Naposledy upravil moss dne Fri 20 Jan 2012, 20:11, celkově upraveno 1 krát
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Fri 20 Jan 2012, 16:57

pro me jeden z nejlepsich, mozna i nejlepsi dil vubec, takovy twist na konci tu snad jeste nebyl.

Nejvic me rozsekal Sheldon jak si objednal spocka a pak jen " oooops wrong spock" tohle sem nemoh rozdejchat a cely dil to uplne nastartovalo.
Trosku me to nastvalo, ze to byl jen sen, chtel bych aby se k sobe vratili, a stylem, ze ostatni nechaji myslet, ze jsou jen pratele bylo taky vtipny:)
jen tak dal, snad to v tomhle tempu vydrzi.
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 20 Jan 2012, 17:01

To, že je to sen, je nejvíc poznat podle toho inhalátoru. Pokud ho tam měla dva roky, tak by to s Leonardem asi švihlo, bratr měl taky jeden a musel náplň měnit, co půl roku (i když to nevypotřeboval) Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Fri 20 Jan 2012, 17:04

2moss: tak trochu se obavam, ze se to bude "vyvijet" uplne stejne, jako pointa Sheldonovy pomsty na Kripkem, uteku z kina, atd. atd. ... Cili tvurci na to nejak zapomenou a pojede se uplne jinej pribeh.

I kdyz na druhou stranu jde o Penny a LeonErda, tak to mozna navazou. Nicmene porad plati - malo Raje, malo Penny, moc Amy a Bernie. Tuhle jsme na to koukali na par dilu v pritomnosti rodicu, kteri predtim nevideli zadny dil a mysleli si, ze hlavni postavy jsou Howard, Amy, Bernie a Sheldon. To o necem vypovida.
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru