Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

+23
Strix
mike2
Miro
tx
Triton
seberka
Kal-El
Bizzy
filda44
xegiie
moss
hesher
trinx
vojtamar
Gabrielle
Irwain Nornossa
bodomkes
NoMouse
Kolikokoli
amertak
Kitelon
minnie
rampage
27 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 20 Jan 2012, 17:08

málo penny? really?
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Fri 20 Jan 2012, 17:14

minnie napsal:málo penny? really?
v predchozich dilech, ano souhlasim
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Fri 20 Jan 2012, 17:18

minnie napsal:málo penny? really?

5x01 dozvuk ctyrky, Penny resi jak dal s Rajem
5x02 Penny si kupuje kreslo, nic vic
5x03 Penny se dvakrat mihne scenou
5x04 Penny jako katalyzator toho, ze je treba najit hluchonemou holku pro Raje, nic vic. Stejne tak to mohla byt kamaradka Bernie nebo Leonarda. Nic by se nestalo.
5x05 Penny 3x na scene
5x06 Hlaska s horskou drahou, Penny v kostele. Nic vic
5x07 Penny prihlizi tomu, jak Sheldona sejme jeho vlastni past a pak radi Leonardovi
5x08 Penny zvraci do kose a zkousi saty, kdyz ji chce natocit Amy
5x09 Konecne prostor pro Penny
5x10 Penny je prej alkoholik (nevim proc)
5x11 Penny jako soucast tria s Bernie a Amy. OK

Vazne ti pripada, ze je porad "hlavni postavou serialu"? Mne teda ne. Kde jsou casy dilu jako byly "Gorilla experiment", "Panty pinata polarization", "Cushion saturation" atd.?

EDIT: A to ani nemluvim o zaveru ctvrty serie. Myslete si, ze jsem staromodni, ale prostor na ukor Penny dostaly Pryia, Bernie a Amy, coz je podle me proste obrovska chyba. Serial byl nejlepsi, kdyz jasne hlavni postavy byli Sheldon, Leonard, Rajesh, Howard a Penny. A epizodni postavy jako Gablehouser, Kripke, Leslie nebo Sheldonova mamka byly proste uzasny. Ani Bernie, ani Amy teda moc rad nemam. A Pryia byla uplne mimo.
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 20 Jan 2012, 17:26

já myslela konkrétně v tomto díle.. jinak ano, ale to se tu řeší pořád, že penny dostává málo prostoru na úkor nových postav.. ale v diskusi k tomuto dílu to není na místě..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Fri 20 Jan 2012, 19:52

Tak jsem zhlédl další, 100. epizodu tbbt.
Díval jsem se s českými titulky, kde místo "dřeva" v Osadnících použili překladatelé "kláda" - tudíž jsem to pochopil hned.
Jinak díl byl super - kdyby to nebylo jen jako, tak by se mi to strašně líbilo, moc jsem jim to přál a v každé vteřině epizody jsem doufal, že se jim to nepokazí, takže ve chvíli, kdy se Lenny "probudil" mě to celé neskutečně zamrzelo a hned jsem se podíval, kolik času do konce ještě zbývá a doufal jsem, že jim to i tak vyjde. A? Zřejmě si budu muset počkat na další díl, to by snad mělo navazovat, ale vypadá to dobře a to je dobře Very Happy
Jinak skvělá scéna: "Vzal sis inhalátor?" "Ano, tady je" "Tak teď už to zní pravděpodobně".
Amy v tomto díle moc nehrála, což je taky dobře.
celkově velice povedený díl: 9/10
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Bizzy Fri 20 Jan 2012, 20:41

Thank, Thank you!
konečně zase větší prostor pro penny a leonarda. Ale co mě asi nejvíce dostalo a u čeho jsem se fakt smál bylo to, když řekla Bernie, že je hodně pomstychtivá a u toho ten její usměv Very Happy . Vypadá to podle tohoto dílu, že budou mít penny a leonard zase trochu prostoru, což hodně cením.

Bizzy

Počet příspěvků : 13
Bodů : 13
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Fri 20 Jan 2012, 21:06

Kolikokoli napsal:Jó, na fildě mají v budovách bordel Very Happy. Ještěže jsi nehledal budovu M, ta je na (u) České Very Happy
To teda mají. Very Happy M jsem věděl kde je, tam jsem se taky chtěl mrknout, ale nestihl jsem to.

filda44: Přesně tak, celý díl jsem doufal, že je to pravda a vyjde jim to. Konec byl šok, ale naštěstí to nepohřbili úplně, aspoň že Leonard ji na to rande fakt pozval. Bylo tam pár indicií, když Penny v posteli říká "That was fun" , vytahuje inhalátor, sex po hádkách a pár dalších, které mi neseděly, ale stejně jsem na to skočil jak naivka. Very Happy
Už se těším na příští jak a jestli to bude pokračovat. Spoiler: a podle synopse budou zkoušet randit, tak snad konečně... Nečekal bych ale, že to bude nějaká rychlovka jak poprvé, ale spíš pomalé oťukávání a o to možná zábavnější situace. Konečně se projevil i někdo jiný než Amy, minulá scéna s tiarou sice vtipná, ale ta holka začíná být otravná jak yperit. Zato pomstychtivá Bernie a vyděšený Howie, dvojsmysly, král nerdů, představy Penny - prostě super díl.
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Kitelon Fri 20 Jan 2012, 21:09

Pravdu díš! Když bude co nejvíce prostoru dostávat stará pětka místo nových postav, bude to jedině dobře. Nové postavy beru tak, že scénárista prostě nedokáže dokola a dokola vymýšlet nové epizody jen se základní pětkou, a proto si čas od času vypomůže tím či oním rodičem. V pořádku. Ale aby nové postavy opakovaně dostávaly více prostoru než původní, to prosím ne-e Suspect S Bernie nemám problém, ale čím menší part dostane Amy, tím lépe. No a díky Šivovi, Višnuovi a všem indickým bohům, kteří Pryu povolali zpět do Gandhi-ville a zbavili nás jí. By the way, when I say that, it’s not offensive Laughing
Kitelon
Kitelon

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 79
Bodů : 81
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11
Místo : skoroBrno

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Fri 20 Jan 2012, 21:24

Zdravím

Po delší době jsem přišel napsat svůj názor.

Takže
- Leonard a Penny- Paráda.. opravdu jsem se nasmál. Díly sleduju především s eng titulkama . Dodám snad jen > Vůbec by mi nevadilo kdyby to nebyl sen. Smile
a myslím ,že tvůrci nám tak naznačují jakým směrem tento "budoucí" pár bude směřovat. Po tom co jsem byl trochu na Penny naštvaný tak ji mam zase rád.
Jsem zvědavý na další díl a dopadek jejich rande Smile

Sheldon - Jo já to budu říkat pořád a řeknu to klidně zase.. ten herec je prostě pán. Postava stvárněna velmi dobře. I on nese velkou váhu toho ,že jsem si dneska díl
náležitě užil. Především a u té hry co hrál s Howardem a Rajem Smile
Bernie and Amy - Super. Když radily Penny co si vzít na sebe .. nejlepší v tom snu Smile Pak jsem nečekal ,že se Penny Leonard do opravdy zeptá jestli by snim nešla na večeři.
jsou to nové postavy a musím je pochválit.
Howard and Raj - Howard je pro mě pořád takový malý chudý židáček (sorry) Very Happy Prostě na toho herce už když se podívám tak se musím zasmát. Raje jsem odsuzoval a to hodně ,ale dneska se mi líbil (asi proto ,že nic moc nedělal)

No nic .. těším se na další vývoj Penny s Leonardem Smile Snad poprvé u téhle season co se nemůžu dočkat dalšího dílu. K hodnocení asi takhle.. 10/10 .. a ti kdo říkají ,že tento díl stál za nic tak jsou bud na drogách nebo jsou zabednění kritici .

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  seberka Fri 20 Jan 2012, 21:36

Všimli jste si, že Penny měla stejné tričko jako v prvním díle - první série? hihi ale asi o číslo větší.... každopádně vyrostla i herecky :-)

seberka

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Fri 20 Jan 2012, 21:45

Nejen Penny, dokonce i Leonard a Sheldon měli hned v úvodu stejné oblečení jak v prvním dílu, ale toho jsem si nevšim, jen jsem posedlý spoilery. Very Happy
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Fri 20 Jan 2012, 21:57

seberka napsal:Všimli jste si, že Penny měla stejné tričko jako v prvním díle - první série? hihi ale asi o číslo větší.... každopádně vyrostla i herecky :-)

Také jsem si toho hned všimnul
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  amertak Fri 20 Jan 2012, 22:27

filda44 napsal:
seberka napsal:Všimli jste si, že Penny měla stejné tričko jako v prvním díle - první série? hihi ale asi o číslo větší.... každopádně vyrostla i herecky :-)

Také jsem si toho hned všimnul

Mě to přišlo hned povědomé, ale že bych si naráz vybavil první díl, to ne Very Happy

amertak

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Triton Fri 20 Jan 2012, 22:47

rampage napsal:Nejen Penny, dokonce i Leonard a Sheldon měli hned v úvodu stejné oblečení jak v prvním dílu, ale toho jsem si nevšim, jen jsem posedlý spoilery. Very Happy

Penny ano, Leonard docela podobný, ale jiný a Sheldon ten teda úplně jiný Very Happy
Triton
Triton

Znamení : Beran Buvol
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 70
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 11
Věk : 39
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  tx Fri 20 Jan 2012, 22:50

Epizoda se mi dneska líbila Smile
Celkem dobré hlášky a hlavně to tvůrci nezabili tím, že je to jenom jako, ale nechali to Leonarda dotáhnout. Zkrátka oslava původního konceptu cheers
Pár odkazů na minulost, ať už třeba zmiňované tričko nebo Sheldonova neschopnost rozpoznat sarkasmus, tam dobře zapadlo. A určitě jde o jeden z těch kvalitnějších dílů páté série.
Jsem zvědavý kam se děj a Lenny-Penny posunou příště.
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  moss Fri 20 Jan 2012, 23:05

Teda vy máte všímáka, v úterý jsem se sice díval na Coolu na první díl, ale tu shodu triček jsem si neuvědomil. Jsem zahanben Laughing
Jinak Kaley nám opravdu vyrostla, když se díváme díl z dílem, tak to prostě člověk nevnímá, ale v opravdu mi v prvním díle připadala hodně hubená Smile
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  amertak Fri 20 Jan 2012, 23:06

moss napsal:Teda vy máte všímáka, v úterý jsem se sice díval na Coolu na první díl, ale tu shodu triček jsem si neuvědomil. Jsem zahanben Laughing
Jinak Kaley nám opravdu vyrostla, když se díváme díl z dílem, tak to prostě člověk nevnímá, ale v opravdu mi v prvním díle připadala hodně hubená Smile

Hlavně je oproti prvním dílům o kotel hezčí Very Happy

amertak

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Fri 20 Jan 2012, 23:08

Triton: máš pravdu tak jsem ty spoilery hltal jeden za druhým, že jsem si toho Sheldona vůbec nevšiml Very Happy Leonard má stejnou/podobnou i mikinu a bundu.

Penny se mi nejvís líbila asi během druhé a třetí řady a samozřejmě poslední díl čtvrté jak stála u nich v pokoji s botama v ruce vedle polonahého Raje. V některých dílech čtverky a pětky má ale pěknou šupu. Very Happy
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 20 Jan 2012, 23:26

Úplně nejlíp vypadala v takovém tom pěkném šedém šatovém tričku. Ale nevím, která to je epizoda/série Very Happy. (to triko bylo fakt krásný!)
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  hesher Fri 20 Jan 2012, 23:34

rampage: je fakt, že v některých dílech páté řady, vypadala jak šedá myš, dost často s flaškou v ruce Rolling Eyes
Zato v tomhle díle...hmmm
hesher
hesher

Počet příspěvků : 53
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 20 Jan 2012, 23:38

nejlepší byla jako "worst catwoman ever" Very Happy
a taky dneska.. v těch zelených šatičkách.. (mm) k sežrání Very Happy
edit: jo, a ještě měla krásné šatičky když s leonardem poprvé začli chodit (přelom 1./2. řada?)
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Fri 20 Jan 2012, 23:44

Koli: tak to triko vůbec netuším, ale třeba ty modrý šaty v The Dead Hooker Juxtaposition nebo u stromku s Sheldonem v The Bath Item Gift Hypothesis. mlask Very Happy

edit: málem bych zapomněl jak tancovala na začátku The Gothowitz Deviation u kluků v kuchzni jen v košilce Very Happy
edit2: když tak projíždím fotky ze starých dílů (kvůli Koli a jejímu šedýmu triku Very Happy ) tak asi bude lepší kratší v čem vypadala špatně Very Happy uniforma z práce a to šedý triko když byla posedlá Age of Conan
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 21 Jan 2012, 00:02

v pracovní uniformě vypadá blbě? Shocked neřekla bych.. není to boh vie čo.. ale vytahanému tričku a křupce ve vlasech se to nevyrovná Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Sat 21 Jan 2012, 00:08

Najlepšia epizóda od S05E09. Len to rozuzlenie na konci ma trochu dosť prekvapilo, ak nie nasralo Very Happy Ničmenej super. Okamžite mi udrelo do očí povedomé tričko ktoré mala Penny na sebe v prvej časti. Po tej mizérii pred týždňom som si nový diel opäť pozrel s chuťou. Ako 100. diel dôstojná epizóda, bodaj by bolo ešte viac takýchto!


Naposledy upravil Miro dne Sat 21 Jan 2012, 00:09, celkově upraveno 1 krát

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 21 Jan 2012, 00:08

Ty růžové šaty na prvním rande byly dokonalé... být na Leonardově místě, tak se asi neovládnu Very Happy.
Ty modré se mi moc nelíbily, nejsou tak "hravé" a "roztomilé", spíš mi přišli moc "štětkovské".
A taky jsem se totálně zbláznila do toho jejího hnědo-zeleného trička. Má v něm krásný prsa Very Happy. (toto)
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E13 - The Recombination Hypothesis [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru