Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

+33
ogedeikhan
Xaron
Picklenose
sofis
Zero
Flowy
janice
Grepis
Irwain Nornossa
jason46
metztli
Adamecek
Don Arian
bodomkes
NoMouse
lib
Miro
alii77
jadro
hesher
Strix
rampage
Sup_
Triton
Sheldon-Cooper
kezir
peepay
Kal-El
mike2
minnie
R&omize
Pinny
Kolikokoli
37 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Flowy Sat 29 Oct 2011, 23:08

cize instalovali novu sedacku len preto aby tam mohli pridat tak trapny vtip v tak trapnu dobu? ta posledna scena ma nevystrasila ale skor zhrozila ako moze vystrasenie cloveka v situacii ako bol leo povazovat za "bazinga"? (inak cela cast sa mi pacila ale tie "pranky" mi pripadaju dost bezne cize to bude asi tym ze hallowen nejak neprezivam)

Flowy

Počet příspěvků : 29
Bodů : 30
Reputace : -2
Datum registrace : 26. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 29 Oct 2011, 23:17

Když srovnám sedačku ve 2x16 a 5x07, tak bych řekl, že opravdu není úplně stejná.
Flowy napsal:zhrozila ako moze vystrasenie cloveka v situacii ako bol leo povazovat za "bazinga"
Jistě, neschopnost porozumět pocitům ostatních a neochota brát na ně ohled, s tím jsme se u Sheldona ještě nikdy nesetkali, že? :-)
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Zero Sun 30 Oct 2011, 23:35

Vyjádřím se jenom stručně - tenhle díl je jeden z nejlepších z celého seriálu a pátá série opravdu stojí za to a zachraňuje čest seriálu, která šla v předchozích sériích poněkud do háje.
Zero
Zero

Počet příspěvků : 46
Bodů : 46
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  sofis Mon 31 Oct 2011, 01:43

Super díl. Když to skončilo tak jsem se ještě několik minut smál. Very Happy Řekl bych jeden z nejlpeších dílů celěho seriálu a asi nejlepší těhle série. Very Happy

sofis

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 11
Bodů : 11
Reputace : 0
Datum registrace : 05. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  sofis Mon 31 Oct 2011, 01:49

mike2 napsal:IMHO mu to vadí kdykoli, ale IIRC se už párkrát stalo, že tam někdo seděl v jeho přítomnosti a Sheldon neprotestoval. Navíc byla tahle scéna v rozporu s předchozími díly i v tom, že když ve 2x16 Penny "zastřelila" polštář na Sheldonově místě, byla pod ním pevná deska, která unesla i Sheldona v podřepu, a polštář samotný byl měkký a z obou stran stejný. Tentokrát byl gauč dutý a polštáře měly na spodní straně pevnou desku. Samozřejmě je možné, že mezitím koupili nový gauč, ale při Sheldonových rainmanovských sklonech by se taková zásadní změna rozhodně neobešla bez dlouhých aklimatizačních potíží (ve 2x16 okamžitě poznal i pouhé otočení polštáře).

Tvůrci si toho všeho sou určitě vědomi ale myslím si že doufali že to ftipností přebijou což se jim podle mě naprosto povedlo Very Happy

sofis

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 11
Bodů : 11
Reputace : 0
Datum registrace : 05. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  hesher Mon 31 Oct 2011, 21:48

No jasně a pokud ten gauč nebyl modrej nebo zelenej, tak to přežijem ne? Very Happy
Navíc se dal trochu upravit, což by Sheldon snad nějak zvládnul, když mu na tom tak záleželo Wink
hesher
hesher

Počet příspěvků : 53
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Picklenose Tue 01 Nov 2011, 17:54

Tak tahle epizoda mne naprosto dostala, Sheldonovi nevydařené vtípky, při kterých nachytal jen sám sebe, byly naprosto dokonalý Very Happy .
Myslím, jedna z nejlepších epizod 5. serie Smile
Picklenose
Picklenose

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 09. 11
Místo : Písek

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Xaron Thu 03 Nov 2011, 00:03

Tak taato epka bola kralovska. Neveril som ze dokazali napchat tolko skvelych momentov do jednej epizody. Very Happy Postavy svojim posobom ukazali svoje charaktery tak ako im podla mna najviac svedcia. Alice bola fakt Shocked a neodolal by som jej rozhodne ani ja i ked ok piersing na jazyku moc nemusim. No jej hlaska: "Pretoze ak ta desi toto, tak za chvilu ta caka asi poriadne prekvapenie" ani nepotrebovala velku predstavivost, yay. Very Happy

Scena s hadom, howardom a zaverecna scena naozaj nepotrebuje komentár. Jedine co mi trochu vadi, ze to Leonard zase pokaslala a veru keby Priu vymenili na par dielov za Alice nebola by to asi skoda, nuz ale vztah L a P smeruje tam kam tusime. Cool
Xaron
Xaron

Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  ogedeikhan Thu 03 Nov 2011, 15:31

tož nevím, asi budu za vola, ale poslední dva díly byly bezkonkurenčně nejhorší díly TBBT. pátá série je zatím krutě nudná Sleep stává se z toho čím dál lacinější šaškárna a nějak se už nedokážu tak smát confused nedávno jsem viděl phd movie a přese všechen ten děsivý filmařský amatérizmus to bylo podstatně vtipnější... novému sheldonovi ještě chybí buřinka, rozšmaťhané boty a rákosová hůlka a pak teprve bude dokonalý. člověk s eidetickou pamětí a IQ mega a půl podstrčí hada indovi/rajovi? člověk, který se patologicky bojí jakéhokoliv cizorodého prvku na svém těle, si na ksicht namaže mejkap? oh my jocolor
ogedeikhan
ogedeikhan

Znamení : Střelec Pes
Počet příspěvků : 67
Bodů : 76
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 53
Místo : pryn, mérän

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  awercz@seznam.cz Sun 06 Nov 2011, 13:44

jadro napsal:poslední epizoda se mi z 5. série líbila asi nejvíc. Alice mi byla povědomá, tak jsem si ji musel dohledat. Kdyby to taky někomu vrtalo hlavou, je to Courtney Ford a hrála třeba v Dextrovi
To si pis ze nam to vrtalo hlavou. Diky !

awercz@seznam.cz

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 15. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  tortuga13 Sun 13 Nov 2011, 22:27

Absolutně nej epizoda 5 serie
tortuga13
tortuga13

Počet příspěvků : 3
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 10. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  vojtamar Sat 21 Jan 2012, 03:43

Teďka jsem na díl koukal a našel jsem další nesrovnalost - Stuart chce dát Leonarda na zeď slávy s tím, že se nejvíc přiblížil sbalení holky v komiksovém obchodě - ale jestli mě paměť neklame, ve 2. sérii v tom samém obchodě sám Stuart sbalil - Penny, na svou kresbu... Ale stejně je tenhle díl skvělej ;-)

vojtamar

Počet příspěvků : 32
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 12. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 21 Jan 2012, 10:31

Stuart těžko bude dávat sám sebe na zeď slávy ve svém obchodě. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru