Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

+33
ogedeikhan
Xaron
Picklenose
sofis
Zero
Flowy
janice
Grepis
Irwain Nornossa
jason46
metztli
Adamecek
Don Arian
bodomkes
NoMouse
lib
Miro
alii77
jadro
hesher
Strix
rampage
Sup_
Triton
Sheldon-Cooper
kezir
peepay
Kal-El
mike2
minnie
R&omize
Pinny
Kolikokoli
37 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] Empty S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 28 Oct 2011, 03:49

Absolutně BOŽÍ! Sice tam bylo pár divných chvilek se Sheldonem, ale ten zbytek to krásně vyrovnal. Nejlepší samozřejmě Howardova "matka". Pryia u mě nadobro skončila a ten Shellyho kousek na konci... Very Happy Very Happy Very Happy.
A přesně ve chvíli, kdy Shelly dával onoho hada Rajovi do stolu, tak jsem si říkala, jestli si myslí, že vystraší Inda hadem Very Happy. Opravdu povedený díl Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Fri 28 Oct 2011, 04:15

Souhlas do posledního slova. Smile A utvrdil jsem se v jedné věci, Leonard je opravdu idiot Very Happy

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] Empty Bazinga!!!

Příspěvek  R&omize Fri 28 Oct 2011, 04:25

Ten Leonard je TÁÁÁK naivní! Kdybych ho nechtěl za jeho stupiditu nakopat do zadele (Sheldonovo "Věda, to bys nepochopil" to vystihuje dokonale), když místo, aby rovnou zavolal Priye, se jde "radit" s Penny (co mu z těch možností asi tak mohla poradit?), byl by to VELICE POVEDENÝ díl, holt opět dostal, co si zasloužil. Amy k mému zklamání (bohužel to naopak spoustu lidí ocení) chyběla a krom toho, že to byl vyloženě Sheldon+Leonard díl, dostala každá postava až na Penny tak akorát prostoru včetně Stuarta (škoda ale té nekonzistence, za starých časů by ji přímo v obchodě sklátil levou zadní on) a obzvláště Bernie byla v poměru času ku kvalitě využita dokonale. I když jsem skelet čekal, stejně (jako u jediného vtípku) proběhl mráz po zádech, Howard není blbý a poslední Sheldonova bazinga ultimátní... affraid Perfect... lol!
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 28 Oct 2011, 10:50

výjimečně souhlasím, hodně povedený díl.. lidi ve vlaku si museli myslet že jsem cvok když se tam směju nahlas.. ale to jinak nešlo Very Happy a jo, už dlouho se mi nestalo že bych u něčeho vyprsknula smíchy.. way to go, pánové Smile
jo, a alice je fakt hot Twisted Evil
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Fri 28 Oct 2011, 11:06

Super díl od začátku do konce, ale "That's not my mom, it's Bernardette" mne dostalo asi nejvíc. Ještě že je dneska státní svátek a pouštěl jsem si to doma... Leonarda je mi trochu líto, ale může si za to sám a teď se snad konečně probere a přestane si hrát na vztah s Priyou.

BtW: fotku na zeď z mobilu??? To je nechutné...
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Fri 28 Oct 2011, 12:02

Zdravím


Dle mého názoru.. nejlepší díl této season zatím

Sheldon opět skvělý výkon hlavně v té poslední scéně když vyletěl z gauče.. u toho jsem se řezal smíchy.. pak také když Leonard vystoupil zpoza té tabule a Sheldon se tak lekl Very Happy To mne dostalo.. I ten vynález stou rukou.. Prostě ten herec je pán .Smile
Skvělé bylo jak Sheldon přišel k Howardovi a chtěl si sním potřást rukou Very Happy "To není moje matka " .. to je "Bernedatte" Very Happy .. tohle bylo nice..
Leonarda je mi líto a zároven mi příjde trochu divný. Být na jeho místě a Pria mi říct ,že spala s jejim bývalým.. okamžitě řeknu končíme.. a čau .. No doufám ,že se dá dohromady a ukončí to .
Penny dobrá a nemám kní dál co říct


Jinak jsem ani nepostřehl ,že chyběla Amy.. Smile Mám ji rád ,ale nějak mi dneska nechyběla.

10/10

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  peepay Fri 28 Oct 2011, 12:27

Ako vzdy, parada. Bal som sa, aby to nebolo presytene tymi vtipkami a skutocny dej nebol potlaceny do pozadia, ale vsetko tam do bodky sedelo Smile Sheldon dosiahol svoje, podarilo sa mu konecne na zaver niekoho vystrasit Smile
Bernadette som rozoznal po hlase, ze to nie je Howardova mama, ale super ta scena, normalne som Howardovi uveril tu srdecnu prihodu Very Happy
Suhlasim, ze fotka urobena hentakym mobilom je trochu brutal.
Vystrasit Inda hadom, to ma nenapadlo, az ked to Raj povedal. (Edit: Povedal to Sheldon)
Leonard je... skratka Leonard. Nerozhodny, popali sa na vsetkom co skusa, z dvoch moznosti mu vyjde tretia, najhorsia Very Happy
Ale ta prva scena, s vypadnutym svetlom, kostrou a krvou... no... nebolo mi vsetko jedno, hlavne ked som to pozeral este v noci po tme Very Happy
Aj hlaska "Conclusive proof that I am absolutely worthless after 9:00" mala svoje caro, ale trochu mi to nesedi s tym, ze Sheldon v minulosti pracoval pri svojej tabuli v obyvacke prave v noci, ked mal nejaky napad, tak aj 3 dni nespal kvoli tomu.
Amy sa nam dnes nevosla, ale myslim, ze na to autori myslia a o tyzden dostane zase ona dostatok priestoru.
Celkovo, nadpriemerna spokojnost Smile

Edit: Aha no a Priya, to je jasne ze konci. Tam nie je co dodat, devalvuje sa Very Happy
peepay
peepay

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 48
Bodů : 58
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 09. 11
Místo : Bratislava, Slovakia

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  kezir Fri 28 Oct 2011, 15:30

co jsem po shlédnutí chtěl říct, bylo řečeno....parádní díl....jen tak dále....Very Happy Very Happy Very Happy

kezir

Počet příspěvků : 20
Bodů : 22
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon-Cooper Fri 28 Oct 2011, 16:00

Wooha! 5. série je zatím velice povedená! Jsem opravdu zvědav na posun ratingu a sledovanosti u tohoto dílu oproti minulému, který byl velice silný!
Epizoda prostě parádní.. co více říci... cheers
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Triton Fri 28 Oct 2011, 16:18

Tak takhle od srdce jsem se už dlouho nezasmál. Vše podstatné už bylo asi řečeno, sdílím nadšení, opravdu super bomba díl Very Happy Předpokládám, že se rozhodně vejde do TOP 3
Triton
Triton

Znamení : Beran Buvol
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 70
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 11
Věk : 39
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] Empty .

Příspěvek  Sup_ Fri 28 Oct 2011, 17:19

Tak dneska byl dil super. Bavil jsem se dobre. Konec byl super (myslim Sheldona). Bohuzel lituju Leonarda, ale dalo se to cekat

Sup_

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 24
Bodů : 46
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon-Cooper Fri 28 Oct 2011, 19:24

Koho zajímá.. tak S05E06: sledovanost 14.93 mil. / rating 4.9 a S05E07 (tato epizoda) sledovanost 14.26 mil. / rating 4.5 .. Stále top sledovanost .. :-) Není se čemu divit.. rozhodně výborný start 5. série.. něco mi říká, že bude takováhle sranda až do poslední epizody série! Wink
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Fri 28 Oct 2011, 19:35

Skvělý díl, až na ty části s Leonardem. Na druhou stranu to vypadá, že se konečně zbaví té protivné Indky.
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Fri 28 Oct 2011, 20:36

Tak musím říct, že dnes jsem se bavil výtečně! Obzvlášť ta parafráze na Pulp fiction (adrenalin přímo do srdce) mě doslova rozsekala, a to nejsem skalní fanoušek Tarantina... lol! Jinak souhlas s Tebou, Rampage - Pria se mi taky nelíbí od začátku (vyumělkovaná, odměřená, nepřirozená a "suchá"...) - jestli končí, budu jedině rád Twisted Evil Její případná "náhrada" vypadá rozhodně na zajímavější postavu Smile
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  hesher Fri 28 Oct 2011, 20:45

Teda dneska bomba, super díl Very Happy
Alice fakt kus, to by málo kdo odolal. Sheldon a jeho lekačky parádní Laughing
Zajímavý, že Sheldon nakonec dovolil Rajeshovi ten mega stůl v pracovně?
A taky jsem rád, že Rajesh dneska pro změnu nefňukal.
Priya otřesná jako vždy (už aby tam nebyla).
Paráda, moc povedený díl Wink
hesher
hesher

Počet příspěvků : 53
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Fri 28 Oct 2011, 20:51

No Sheldon mu ten stůl asi nepovolil, spíš ho nedokázal dostat z kanceláře. Smile
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  hesher Fri 28 Oct 2011, 21:20

Jo a místo toho hada to měl zkusit s pavoukem Wink
viz. The Alien Parasite Hypothesis
hesher
hesher

Počet příspěvků : 53
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  jadro Fri 28 Oct 2011, 21:50

poslední epizoda se mi z 5. série líbila asi nejvíc. Alice mi byla povědomá, tak jsem si ji musel dohledat. Kdyby to taky někomu vrtalo hlavou, je to Courtney Ford a hrála třeba v Dextrovi

jadro

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  alii77 Fri 28 Oct 2011, 21:53

to byl super díl Very Happy

no, i messed up a little, you messed up a lot

bazinga, punk Very Happy:D

Howardova zástava...

alii77

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Fri 28 Oct 2011, 22:08

Po predošlom pomerne slabom dieli bola toto veľmi príjemná rehabilitácia Smile Tak trochu som dúfal že Sheldon niekoho nakoniec dostane a hľa Very Happy

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  lib Fri 28 Oct 2011, 22:09

Úžasnej konec! Leonard totálně na dně, Sheldon na to nedbá a vyskočí z gauče v přestrojení za zombie, aby mu oplatil předchozí halloween pranks... velmi sheldonovské. Tímhle si u mě autoři po nic moc začátku série šplhli Very Happy

lib

Počet příspěvků : 27
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Fri 28 Oct 2011, 22:22

Jojo, Sheldon vyskakující z gauče mě totálně rozsekal, hlavně to byl jediný moment, kde jsem to fakt nečekal. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Fri 28 Oct 2011, 22:34

Miro napsal:Po predošlom pomerne slabom dieli bola toto veľmi príjemná rehabilitácia Smile
Ano, souhlas! Taky pro mě nic moc minulý díl, ale tohle tedy byla slušná kompenzace!! drunken

Skvělý díl! Leonard je prostě Leo Very Happy líp to asi neumí a já už jsi na tu jeho povahu dokonale zvykla, dále výborně, snad jsme se nadobro zbavili Priyi...což bychom tedy měli...protože spát navíc se svým bývalým....... Shocked
No a další super bod, jak jste R&y říkal, vůbec mi tam nechyběla Amy, jsem ráda, že to autoři správně vycítili, že by tam byla dneska navíc..
Bernadette mě začíná víc a víc děsit.... Very Happy Very Happy Ale to není vůbec špatně Smile
Jinak Sheldon je dost náladová osoba...většinou totiž odmítá poslouchat Leonardovy problémy, ale dneska mu chtěl za každou cenu radit... What a Face Což bylo super. Dneska mi Sheldon moc sedl. Smile A konečná Bazinga byla epic! afro
EDIT: Jinak jsem se fakt smála od první scény až do poslední, což fakt oceňuji =) A chudák Stue, ale ani se nedivím, průběžně naznačují jeho prohlubující se hopeless women situation... =3 Nojo, Penny ho asi malinko zlomila... Wink


Naposledy upravil bodomkes dne Fri 28 Oct 2011, 22:36, celkově upraveno 1 krát
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Don Arian Fri 28 Oct 2011, 22:34

naprosto gargantuovský díl! Very Happy Od Stuartovy zdi hrdinů, přes Sheldonovy neuspěšné pokusy až po Howarda + Sheldona (společný znak Židů) a malou narážku do Pulp Fiction Very Happy
10/10 a doufám že tahle serie neztratí dech Very Happy

Don Arian

Počet příspěvků : 10
Bodů : 11
Reputace : 0
Datum registrace : 31. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Fri 28 Oct 2011, 22:40

Teď jsem si teprve všiml, že v závěrečné scéně Leonard sedí na Sheldonově místě.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru