Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

+33
ogedeikhan
Xaron
Picklenose
sofis
Zero
Flowy
janice
Grepis
Irwain Nornossa
jason46
metztli
Adamecek
Don Arian
bodomkes
NoMouse
lib
Miro
alii77
jadro
hesher
Strix
rampage
Sup_
Triton
Sheldon-Cooper
kezir
peepay
Kal-El
mike2
minnie
R&omize
Pinny
Kolikokoli
37 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Fri 28 Oct 2011, 22:52

Tak vzhledem k tomu, že si myslí, že tam Sheldon není... Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Fri 28 Oct 2011, 23:11

Jenže kdyby si sedl doprostřed, nebylo by Sheldonovo povstání z hrobu zdaleka tak efektní, a kdyby si sedl na druhou stranu, tak už vůbec ne. Takže to vypadá, jako by Sheldon počítal s tím, že si tam Leonard sedne, jenže pak bych zase čekal, že to nějak okomentuje. No, radši už to nebudu pitvat a půjdu si celý díl užít ještě jednou.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Fri 28 Oct 2011, 23:21

Tak Sheldon mohl být klidně nachystaný na druhé straně, ale když "viděl", že si sedl na jeho místo, tak se posunul. Anebo tušil, že si v jeho nepřítomnosti Leonard sedá právě tam, takže tohle mohl zčásti brát i jako odplatu za to. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 28 Oct 2011, 23:22

Poslední dobou hodně lidí sedává na Shellyho místě. Sheldonovi vadí, když tam někdo sedí, když si tam chce sednout on sám. Vzhledem k tomu, že je tak chytrý, tak věděl, že všichni po tom místě nesmírně touží a sedávají tam v jeho nepřítomnosti, protože je to přece skvělé místo. Logicky došel k tomu, že pokud chce vystrašit Leonarda a bude schovaný, tak si musí do gauče vlézt tak, aby se dobře "lekaly případné oběti sedící na tom nejlepším a nejpravděpodobnějším místě".
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Fri 28 Oct 2011, 23:26

No, Koli to vysvětlila ještě líp. Jako vždy. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 28 Oct 2011, 23:32

Prostě některé "jasné" věci moc řešíte, děcka. Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Adamecek Fri 28 Oct 2011, 23:54

Jeden z mých zatím nej dílů. Absolutně mě rozsekala ta scéna s tou schránkou ... opravdu geniální. A hezká narážka na Pulp Fiction Very Happy Very Happy

Adamecek

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Sat 29 Oct 2011, 09:29

Dnes som sa vazne bavila:D
9/10 Wink
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  jason46 Sat 29 Oct 2011, 10:12

Uf tak jeden z najlepších dielov u mňa. Alice by asi odolal len málokto veru Very Happy Sheldon na konci po pravde vylakal aj mňa Very Happy

jason46

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 10. 11
Věk : 33
Místo : Somewhere in Považská Bystrica

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Irwain Nornossa Sat 29 Oct 2011, 12:22

Výborná epizoda. Smile Ani nějak nevím, co víc říct. Very Happy
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Grepis Sat 29 Oct 2011, 12:24

A já jak vždy narazím do zdi. Vše se dalo dopředu předvídat .. jediné, kde jsem byl až zbytečně moc podezíravý, tak to bylo v případě onoho děvčete, o které jsem se taky domníval, že bude jeden z Sheldonových pranků. Jinak zřejmě už nikomu nevadí, že ze Sheldona se stává blbeček, který si jakože nevědomky šáhne na obličej svým připraveným žertíkem. Spíš groteska než dříve nastavená úroveň vtipnosti tohoto seriálu. A kdo nečekal, jak to dopadne při rozhovoru s Pryiou, tak by si měl nechat prohlídnout hlavu. A to, že by Sheldon narušil uspořádání ... no prostě něco v tomto seriálu vystavěli a teď používají cokoliv je napadne, aniž by brali ohled na kontinuitu ... a co se týče té vysoké sledovanosti, tak nevěřím, že by to byli ti samí lidé, které zaujal na TBBT humor na úrovni, která už dávno zmizela v propadlišti času. Jako férový člověk jim tleskám, protože dokázali z vyhraněného kultovního dílka vytvořit výdělečnou záležitost. ... Ovšem už zcela jiného typu, než v prvopočátku. Tak jsem si opět postesknul ... :-) Vám unešeným z již velmi málo originálního obsahu už tu přestanu kazit vaše výlevy, jak jsou ty poslední díly skvělé a jak je řadíte do top ten ... To že mě tím urážíte, protože srovnáváte hrušky a jablka, to už je jen má věc a nemám to fórum pročítat. :-)
Grepis
Grepis

Počet příspěvků : 28
Bodů : 27
Reputace : -1
Datum registrace : 17. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 29 Oct 2011, 13:07

jason46 napsal:Alice by asi odolal len málokto veru :D
Jakmile bych si všiml toho piercingu na jazyku, tak už by to šlo docela snadno...
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Sat 29 Oct 2011, 14:26

Grepis napsal:A já jak vždy narazím do zdi. Vše se dalo dopředu předvídat .. jediné, kde jsem byl až zbytečně moc podezíravý, tak to bylo v případě onoho děvčete, o které jsem se taky domníval, že bude jeden z Sheldonových pranků. Jinak zřejmě už nikomu nevadí, že ze Sheldona se stává blbeček, který si jakože nevědomky šáhne na obličej svým připraveným žertíkem. Spíš groteska než dříve nastavená úroveň vtipnosti tohoto seriálu. A kdo nečekal, jak to dopadne při rozhovoru s Pryiou, tak by si měl nechat prohlídnout hlavu. A to, že by Sheldon narušil uspořádání ... no prostě něco v tomto seriálu vystavěli a teď používají cokoliv je napadne, aniž by brali ohled na kontinuitu ... a co se týče té vysoké sledovanosti, tak nevěřím, že by to byli ti samí lidé, které zaujal na TBBT humor na úrovni, která už dávno zmizela v propadlišti času. Jako férový člověk jim tleskám, protože dokázali z vyhraněného kultovního dílka vytvořit výdělečnou záležitost. ... Ovšem už zcela jiného typu, než v prvopočátku. Tak jsem si opět postesknul ... :-) Vám unešeným z již velmi málo originálního obsahu už tu přestanu kazit vaše výlevy, jak jsou ty poslední díly skvělé a jak je řadíte do top ten ... To že mě tím urážíte, protože srovnáváte hrušky a jablka, to už je jen má věc a nemám to fórum pročítat. :-)
Big bang nikdy ani nebyl pořádně geekovskej seriál. Pokud si viděl alternativní pilot díl, tak to musíš uznat. Ten vypadal poněkud víc geekovsky, než ten vysílanej Smile Pokud tě tenhle díl nebavil, tak tě lituju, musíš mít smutnej a nudnej život. Že se něco dalo předvídat je jasný (tak to bylo vždycky, dokonce i v první sezóně), ale mě třeba baví to, jakým způsobem to je předvedeno - zahráno - podáno a vůbec mi nevadí, že jsem tušil, jak to dopadne.

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  janice Sat 29 Oct 2011, 17:13

tak mne to zas tak uzasny neprislo, ale bylo to prijemnych dvacet minut (mozna proto, ze ve svatek jsem pracovala a tesila se na par minut stravenych v klidu u noveho dilu a misto toho mi zacalo padat stahovani, vsechno se sekalo, musela jsem vsechno preinstalovat a tak jsem si to nakonec neuzila podle predstav).
Leonard neni idiot...on je na sebe hrdy, ze dokazal odolat svodum...to, ze je schopen o tom diskutovat s objektem sveho zajmu pricitam jeho nerdovstvi. Je to jen nevychovane, takovych lidi mam kolem sebe (a ja zas kolikrat rychleji mluvim, nez myslim, tak to ma taky sve "kouzlo"), clovek si proste ani neuvedomi, ze je za Idiota Very Happy
Chybi mi Amy Crying or Very sad

janice

Počet příspěvků : 24
Bodů : 26
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Sat 29 Oct 2011, 19:38

Ještě že tu máme takové ostré kritiky, protože mi to připomnělo, že i mně přišlo silně podezřelé, že by Sheldon dobrovolně spojil elektrický obvod, když mu musí být jasné následky....a zas myslím, že se má příliš rád na to, aby to zkoušel naschvál, jestli to funguje. Pravděpodobněji by to vyzkoušel prvně na Leonardovi například. Very Happy
Ale jinak je těžké, aby člověk byl vážně překvapen, aspoň pro přemýšlivé diváky, kteří jsou zvyklí v hlavě rozvíjet i nejmenší podněty až do konce, takže podle mě je to handicap náš/váš Very Happy a ne vada seriálu. =p
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 29 Oct 2011, 19:55

bodomkes napsal:Ale jinak je těžké, aby člověk byl vážně překvapen, aspoň pro přemýšlivé diváky, kteří jsou zvyklí v hlavě rozvíjet i nejmenší podněty až do konce, takže podle mě je to handicap náš/váš Very Happy a ne vada seriálu. =p
Mě vždycky fascinovali lidé, kteří u každého filmu/epizody seriálu přesně ví, jak každá scéna dopadne a pak si všude stěžují, jak to bylo předvídatelné. Razz To není jenom, že by nad tím přemýšleli, v tom musí být i nějaké věštecké schopnosti. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 29 Oct 2011, 20:22

ne, je to prostě tím že když už jsi něco málo viděl a prostě nedokážeš vypnout mozek, tak ten pořád pracuje a vymýšlí možné varianty pokračování/vyústění.. a tvůrci tbbt jsou bohužel čím dál míň inovativní.. i když se přiznám, že tu sheldonovu poslední bazingu jsem fakt nečekala.. ale všechno ostatní bylo dost očividné..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 29 Oct 2011, 20:26

Řekla bych, že TBBT je tak nějak "normálně" předvídatelné, ale viděli jste třeba Trona? To je teprve něco. Nejvíc předvídatelný film, co znám Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Sat 29 Oct 2011, 20:29

Pokud někdo sleduje spoilery jako já, tak to "předvídá", nebo spíš ví. Smile Bez spoilerů můžeš čekat, že se něco stane, ale to není předvídání. Každého napadne, že kde je tma musí přijít leknutí, zvlášť u halloweenského dílu. I když jsem viděl fotky a promo video, nic mi to neubralo na zábavě a díl řadím mezi nejlepší vůbec. Pátá řada se nám pěkně rozjíždí.

edit:
koli: viděli jsme skoro 100 dílů, tak už trochu známe postavy i práci scénáristů, to nejde netušit Very Happy
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 29 Oct 2011, 21:03

Tak nemluvím jenom konkrétně o tomto dílu ani konkrétně o TBBT, je fakt, že v tomto díle toho ani k předvídání moc nebylo, protože všechny lekací situace s výjimkou poslední byly udělány tak, že divák věděl, že něco přijde, jen postavy ne... Ale když tu kdosi napsal, že to poslední taky čekal, tak to už se mi zdálo trochu moc - ano, kdybych viděl, že do konce zbývá poslední minuta (což jsem netušil, protože mi ten díl uběhl rychle), tak bych "něco" čekal, ale ať mi tu nikdo netvrdí, že věděl, že Sheldon vyskočí z gauče. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Sat 29 Oct 2011, 21:08

Tak Sheldon v gauči bylo naprosto nečekaný překvápko, aspoň teda pro mně. Úplně jsem zapomněl, že něco pořád chystá a ani jsem nečekal, že by se mu něco povedlo. Very Happy
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 29 Oct 2011, 21:42

Já to bral tak, že se Sheldon postupně pokusil pomstít všem třem a třikrát ze sebe udělal blbce, čímž jsem to měl za uzavřené. OK, uznávám, byla to chyba.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Flowy Sat 29 Oct 2011, 22:31

osviezte mi pamet ... sheldonovy vadi ked mu na mieste sedia aj ked tam neni alebo vtedy je to v pohode? sheldon by asi normalne neriskoval ze mu sadne na hlavu (inak ked si sadnem na matrac a niekto ma pod nim nohy tak si myslim ze to budem citit)

Flowy

Počet příspěvků : 29
Bodů : 30
Reputace : -2
Datum registrace : 26. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 29 Oct 2011, 22:53

IMHO mu to vadí kdykoli, ale IIRC se už párkrát stalo, že tam někdo seděl v jeho přítomnosti a Sheldon neprotestoval. Navíc byla tahle scéna v rozporu s předchozími díly i v tom, že když ve 2x16 Penny "zastřelila" polštář na Sheldonově místě, byla pod ním pevná deska, která unesla i Sheldona v podřepu, a polštář samotný byl měkký a z obou stran stejný. Tentokrát byl gauč dutý a polštáře měly na spodní straně pevnou desku. Samozřejmě je možné, že mezitím koupili nový gauč, ale při Sheldonových rainmanovských sklonech by se taková zásadní změna rozhodně neobešla bez dlouhých aklimatizačních potíží (ve 2x16 okamžitě poznal i pouhé otočení polštáře).
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 29 Oct 2011, 22:57

Teď jsem se na to ještě díval a všiml jsem si, že když to porovnám s 2x16, kde Penny střelila paintballkou na Sheldonovo místo, tak tehdy ty sedáky vypadaly z obou stran stejně, zatímco teď zespodu mají pruh a taky v tom gauči nebyla "díra". Very Happy
edit: sakra, mike2 mě předběhl.. Crying or Very sad
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E07 - The Good Guy Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru