Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

+19
meanpersonleslie
Xaron
Dalicek
vetka.M
tx
KRtek™
Kyong
clif
Strix
bodomkes
MartyCZ
Ďasík
lubabe
NoMouse
rampage
Irwain Nornossa
minnie
R&omize
Kolikokoli
23 posters

Strana 3 z 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) - Stránka 3 Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  minnie Tue 07 Jun 2011, 10:39

jj, já mám premium na rapidu i na czshare.. já jsem totiž líná a nedočkavá Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) - Stránka 3 Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  bodomkes Tue 07 Jun 2011, 10:41

No to je mi jasné. Jinak bys Rapidshare nepřežila. Je to největší zlo. Zato takový megaupload - nebo cokoliv - je lepší než RPDShare, když nemáš Premium. Twisted Evil
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) - Stránka 3 Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Kolikokoli Tue 07 Jun 2011, 10:45

Jenže čtyři stránky OT v downloadech nejsou zase tak super, tak jsem to přesunula. Prostě si dávejte pozor, kam píšete Smile.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) - Stránka 3 Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Irwain Nornossa Tue 07 Jun 2011, 11:58

Všechny tyhle služby typu Rapidshare diskriminujou ty, co odmítají platit. Jako pokud mám platit těm serverům, tak to si to rovnou můžu koupit. Pointa žádná. Problém je,že nejsou prachy.
Btw, dávat si pozor, kam píšeme? No, to bude zajímavý. Very Happy
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) - Stránka 3 Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  minnie Tue 07 Jun 2011, 13:45

všichni diskriminujou ty co odmítají platit Very Happy
představ si, v hospodě mi nechtěli dát zadarmo najíst.. ani když bych si na to počkala a jedla pomaleji než ostatní..
já vím, to je blbé srovnání, v hospodě musí to jídlo z něčeho vyrobit, zatímco tady je to nestojí nic, "jen" to místo na serveru.. a to navíc zabírají ti joudové co tam uploadují věci.. takže by vlastně měli platit oni, proč já když si to chci jen stáhnout..

myslím, že se tyhle servery chovají ještě hezky, že tě vůbec nechají stahovat zadarmo.. a je logické že si na to aspoň stanoví svoje pravidla..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) - Stránka 3 Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Irwain Nornossa Thu 09 Jun 2011, 18:16

Njn, lidi fungujou na peníze. Sad
Jj, je to něco jinýho.
Ale mně jde o to, jak těma jejich pravidlama nutí lidi platit. Jak tam stále mají slovo premium, které se mi tak děsně znelíbilo díky tomu…
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) - Stránka 3 Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Irwain Nornossa Sat 11 Jun 2011, 12:23

Vím, že to asi nikoho vůbec nezajímá, ale, když už tu máme tohle téma, chci to sem dát.
Stahuju film z megauploadu. Takže žádný torrenty. Jenže, tyhle služby mají ve zvyku omezovat rychlost. Nevím, co se stalo, že teď ne, ale ono to prostě jeden průměrně 4,15 MB/s. Film je staženej za ani ne 5 minut. Tomu říkám stahování! Takhle to má být pořád a všude.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) - Stránka 3 Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  bodomkes Sat 11 Jun 2011, 12:26

Však já to pořád říkám, že nejlepší je Megaupload. Very Happy
A je fakt, že při slově Premium už člověku vyskakuje v hlavě ten hrozný Rapidshare Very Happy apod., ale ještě mi to připomíná šunku Premium, a to mě obměkčí. Wink
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) - Stránka 3 Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Irwain Nornossa Sat 11 Jun 2011, 13:20

Very Happy Říkáš pořád? Čtu to po 1. Very Happy
Při slově Premium mi vyskakuje vyrážka, z toho hnusu, co to představuje. Když to někde vidim, hlavně na tom slavným rapidu, tak mi je z toho blbě.
Jo, btw, Ty sis stěžovala na spoje do Brna, že jo? Když už znám tu vesničku, kde zrovna bydlíš, tak Ti mohu doporučit cestu. Smile Stačí, když dojdeš do Modřic, nemáš to daleko, a tam už jezdí 2. Smile Teď o víkendu je to každých 20 minut, takže to je docela slušný. Jen musíš ujít pár km, ale myslím, že to Ti vadit nebude. Smile
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) - Stránka 3 Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  bodomkes Sat 11 Jun 2011, 14:09

Tak se koukni víc nahoru. Je to dokonce na stejné stránce.. Laughing Rapidshare nejvíc nesnáším. Very Happy
Znáš? Shocked Jasně, tu cestu, co navrhuješ, znám a používám. Razz Ale promiň, nevím, kolikrát jsi to šel, za jakých podmínek. Jen máloco mi za takovou cestu stojí.. Wink (Už jsem ji částečně popisovala vedle.)
V zimě je prakticky nepoužitelná, v létě nepřežitelná nad 23°C. Very Happy A kromě toho mě fakt nebaví, jak na mě pískají a volají z aut, když tam chodím... Very Happy

Edit by Kolikokoli
Další OT přesunuto SEM
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) - Stránka 3 Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Strix Fri 23 Sep 2011, 20:33

clif napsal:Já už to fakt nevydržim. http://***

Torrenty jsou příliš snadno sledovatelný a narozdíl od downloadu z filehostingů smrdí průserem = nechápu, že je ještě někdo používá...

Edit by Ďasík: Přesně tak, nechápu, že to pořád někteří lidi nepochopili...


Naposledy upravil Strix dne Fri 23 Sep 2011, 20:34, celkově upraveno 1 krát
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) - Stránka 3 Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  clif Fri 23 Sep 2011, 20:34

já je mám rád
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) - Stránka 3 Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Kolikokoli Fri 23 Sep 2011, 20:36

Tohle je debata o epizodě, ale pokud chcete zase rozebírat torenty, tak šup s tímto OT SEM
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) - Stránka 3 Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Strix Fri 23 Sep 2011, 20:47

clif napsal:já je mám rád (torrenty)

To Ti neberu, ale sám mám pro jejich nepoužívání velice dobrý důvod: Internetem už prolétla celá řada zpráv, kdy zloději typu OSA udělili jednotlivcům absurdně vysoké pokuty za sdílení pár souborů přes Torrenty. Takže pokud budu používat Torrenty, mám v zásadě dvě možnosti:

1) Budu z Torrentů jen stahovat a ostatním nenabídnu nic = sice mi nic nehrozí, ale jsem v komunitě lidí používajících Torrenty parazitem a poškozuji celou filozofii této komunity - s čímž mám morální problém.

2) Budu stažené soubory dle pravidel P2P dál sdílet a vystavovat se tak riziku (možná mizivému, ale i tak mi to za to nestojí), že mi někdo zničí život tím, že ze mě udělá další "exemplární příklad" a napaří mi pokutu, kterou budu splácet do důchodu (což, jakkoli je to smutné, při životě v civilizaci opravdu citelně a negativně ovlivní kvalitu lidského života)...

Na druhou stranu nevím o jediném případu, kdy by měl někdo postih z toho, že si něco odněkud (z veřejného datového úložiště) stáhnul, protože samotné stahování (alespoň zatím a alespoň u nás) právně postihnout nejde Smile


Naposledy upravil Strix dne Fri 23 Sep 2011, 21:02, celkově upraveno 1 krát
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) - Stránka 3 Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Strix Fri 23 Sep 2011, 20:49

Kolikokoli napsal:Tohle je debata o epizodě, ale pokud chcete zase rozebírat torenty, tak šup s tímto OT SEM

Jj, vím a omlouvám se - kdyžtak to tam, prosím, někdo z adminů přesuňte...
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) - Stránka 3 Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Strix Fri 23 Sep 2011, 20:54

Ďasík napsal:No, šlo by to, můžeš nastavit proxy, takže se ti mění IP adresy... Ale zatím se mi to nikdy nepovedlo tak, aby to fungovalo...

Já jsem to jednu dobu zkoušel, ale za tu námahu to nestálo - strávil jsem asi půl dne hledáním cca 5 rychlých (alespoň 200-300kB/s) a stabilních anonymních proxy a sice jsem pak asi týden tahal ze všech možných hostingů bez registrace třeba 6 (se svou vlastní IP) souborů současně, ale ty proxy servery postupně přestávaly fungovat a mohl jsem hledat znova...
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) - Stránka 3 Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Ďasík Fri 23 Sep 2011, 20:56

Já ještě dodám, že u torrentů VŽDYCKY sdílíš - sdílíš totiž ten soubor, co právě stahuješ. Proto jsou torrenty ten nejhorší možný způsob, jak stahovat, a skoro jistý průšvih. U P2P máš aspoň na vybranou, jestli sdílet budeš, nebo ne (i když si tam bez sdílení stejně ani neškrtneš, ale aspoň víš, že sdílíš).

Edit: Koli, taky sorry, když tak to přesuň... Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) - Stránka 3 Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Strix Fri 23 Sep 2011, 20:56

bodomkes napsal:A Ty máš Premium na RPDSharu?
Já totiž ne a naprosto Rapidshare nesnášííím! Evil or Very Mad Je tak neuvěřitelně otravný, je to poslední možnost, když všechno ostatní selže, poněvadž jinak bych se asi musela zastřelit, vždycky stahovat tam. Very Happy

Tohle platilo tak před půl rokem, momentálně je to nejlepší hosting (bez registrace) Smile
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) - Stránka 3 Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Strix Fri 23 Sep 2011, 20:58

Ďasík napsal:Já ještě dodám, že u torrentů VŽDYCKY sdílíš - sdílíš totiž ten soubor, co právě stahuješ. Proto jsou torrenty ten nejhorší možný způsob, jak stahovat, a skoro jistý průšvih. U P2P máš aspoň na vybranou, jestli sdílet budeš, nebo ne (i když si tam bez sdílení stejně ani neškrtneš, ale aspoň víš, že sdílíš).

Edit: Koli, taky sorry, když tak to přesuň... Wink

Počkej, já měl za to, že třeba uTorrent ten soubor nejdřív stáhne a teprve pak ho (pokud mu to hned nezakážeš) začne "seedovat"...?
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) - Stránka 3 Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  clif Fri 23 Sep 2011, 20:59

ne seeduje pořád
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) - Stránka 3 Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Ďasík Fri 23 Sep 2011, 21:00

Co já vím, tak sdílíš už i část toho souboru, co jsi už stihl stáhnout... Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) - Stránka 3 Empty Proč?

Příspěvek  R&omize Fri 23 Sep 2011, 21:01

nn není důvod, proč bys měl čekat, až to bude kompletní, někdy stahuješ tak pomalu, že to rychleji i uploaduješ.
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) - Stránka 3 Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Kyong Fri 23 Sep 2011, 21:01

Upřesním, u torrentu se začne soubor sdílet po stáhnutí myslím 1 %, ale jde omezit upload na 0 kbps, čili je to, jako by se uploadovalo nic a tak to vlastně sdílení není. Je rozdíl, jestli sdílíš nějaký soubor nebo jenom třeba nějaký falešný index (jako u DC se dá), což je při 0 kbps to stejné, protože se nemůže uploadnout nic tak jako u falešného indexu. A když nic neuploadneš, jako bys nic neměl. Nelegální je sdílení souborů, ne falešných názvů.


Naposledy upravil Kyong dne Fri 23 Sep 2011, 21:03, celkově upraveno 1 krát
Kyong
Kyong

Znamení : Blíženci Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 70
Bodů : 80
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 05. 11
Věk : 39
Místo : Bohumín

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) - Stránka 3 Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  NoMouse Fri 23 Sep 2011, 21:01

Strix: kdepak, začínáš ho sdílet okamžitě když začneš stahovat soubor - tedy sdílíš ty části, kterés už stáhnul
(omlouvám se za OT, ale když už je to tady, tak odpovídám sem ať v tom není bordel, pak to přesuňte všechno)
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) - Stránka 3 Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Strix Fri 23 Sep 2011, 21:04

Ďasík napsal:Co já vím, tak sdílíš už i část toho souboru, co jsi už stihl stáhnout... Smile

Tak to jsem rád, že to vím! Ve výjimečných, zoufalých případech (tak 2x do roka, když jsem něco moc chtěl a jinde to nebylo), jsem sáhnul i po Torrentu. Každopádně s tímhle vědomím už bych si o něj ani kolo neopřel Laughing
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) - Stránka 3 Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru