Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

+19
meanpersonleslie
Xaron
Dalicek
vetka.M
tx
KRtek™
Kyong
clif
Strix
bodomkes
MartyCZ
Ďasík
lubabe
NoMouse
rampage
Irwain Nornossa
minnie
R&omize
Kolikokoli
23 posters

Strana 1 z 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) Empty Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Kolikokoli Sun 05 Jun 2011, 18:21

přesunuto OT odtud. Kolikokoli

já hledám na googlu. Normálně napiš název epizody, za to 720p a za to download -torrent. A vyhledá ti to všecky ty linky na stáhnutí a ani jeden nebude torrent. Haha Very Happy


Naposledy upravil Kolikokoli dne Tue 07 Jun 2011, 01:50, celkově upraveno 3 krát
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) Empty Ale jo...

Příspěvek  R&omize Sun 05 Jun 2011, 18:23

Irwain Nornossa napsal:V pohodě. Very Happy Stává se.
Z Uložta to pojede rychle, je fakt, že torrenty občas nejsou jistý.
Rychle jak pro koho, max okolo 300kB/s není málo, ale není to žádná sláva... A ano, pamatuji dobu, kdy se stahovalo kolem 1kB/s... Very Happy Ale zase si nikdo nedovolil dát na internet soubor větší než pár MB... Wink


Naposledy upravil R&omize dne Sun 05 Jun 2011, 18:24, celkově upraveno 1 krát
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  minnie Sun 05 Jun 2011, 18:23

jo, to funguje i obráceně Very Happy já když hledám něco na radipdu, tak googluju "<hledané slovo> rapidshare" a najde mi to samé torrenty Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Kolikokoli Sun 05 Jun 2011, 18:25

proto tam musíš napsat to -torrent. Naopak když tam dáš +torrent, tak to vyhledá jen torrenty.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Irwain Nornossa Sun 05 Jun 2011, 18:28

300 kB/s je dobrý. Ostatní rapidšérácký servery mají sotva třetinu, u míň. Navíc pomocí FRD můžeš uložta táhnout 10 souborů najednou, takže rázem se dostáváme na 3MB/s, což jsou úplně jiná čísla, než maximum na rapidu (tam je to myslím 125 kB/s).
Jinak torrenty jsou super Smile Pokud je něco dobře nasdílené, tak to jede fakt skvěle. Smile
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  rampage Sun 05 Jun 2011, 19:00

Irwain Nornossa napsal:V pohodě. Very Happy Stává se.
Z Uložta to pojede rychle, je fakt, že torrenty občas nejsou jistý.

Záleží kdy a odkud stahuješ. Pokud netaháš půl hodiny starý torrent a na trackeru se musí dodržovat minimální ratio tak mi to jede kolem 1MB/s.
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  NoMouse Sun 05 Jun 2011, 19:08

Mně těch 300kB/s taky přijde jako slušná rychlost. Navíc, když člověk nestahuje 720p, tak se to stahuje rychlej, než se na to člověk stačí dívat, takže vlastně není limitován - když se chcu podívat na další epizodu třeba Doctora Who, tak si to prostě najdu na uloz.to, dám stahovat, stáhnu titulky a dívám se. Když jsem v půlce dílu, tak je to už staženo. Wink
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  lubabe Sun 05 Jun 2011, 21:19

FRD? Ty znáš FRD?

lubabe

Počet příspěvků : 9
Bodů : 13
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Ďasík Sun 05 Jun 2011, 21:41

Kdo ne? Very Happy Třeba já s ním stahuju už několik let... Ale teď jsem přešel na JDownloader, i když má spoustu much (ale co je nemá, že?)... FRD totiž v poslední době neuměl stahovat z některých serverů...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  NoMouse Sun 05 Jun 2011, 21:47

A fakt umí stahovat zároveň 10 souborů z uložta? to musím zkusit Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Ďasík Sun 05 Jun 2011, 22:09

Ne, to neumí. Samozřejmě se myslelo, že z deseti serverů naráz. Very Happy Ale pochopil jsem ten příspěvek stejně a jen čekal, kdo se na to zeptá. Very Happy A ani těch deset není závazných, řekl bych, že je to nastavitelné, já to nikdy nepřenastavoval...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  NoMouse Sun 05 Jun 2011, 22:12

Ahá, tak z deseti serverů naráz můžu stahovat i v Opeře... Smile
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Ďasík Sun 05 Jun 2011, 22:16

To můžeš, jde ale o to, že Opera za tebe nestahuje automaticky (u každého souboru musíš zajít na jeho stránku, vybrat, jestli free nebo premium, pak jak debil čekat...). Do FRD a JDownloaderu hodíš odkazy a ony si samy čekají těch nezbytných 15 minut (příp. míň nebo víc), pak ti akorát vyhodí ten stupidní antirobotský obrázek (a JDownloader občas ani ten ne, má AntiCaptcha), ty ho rychle opíšeš a už se stahuje...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  NoMouse Sun 05 Jun 2011, 22:21

Tak to je jasné...
Ale mě právě zaujalo, že by to umělo nějak "obechcat" a mohl bys tahat víc souborů zaráz z jednoho serveru, takhle na tom není nic zvláštního. Wink
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Ďasík Sun 05 Jun 2011, 22:23

No, šlo by to, můžeš nastavit proxy, takže se ti mění IP adresy... Ale zatím se mi to nikdy nepovedlo tak, aby to fungovalo...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  NoMouse Sun 05 Jun 2011, 22:36

Ďasík: a můžeš "mít" najednou 10 IP adres? tedy jít přes 10 proxy a stahovat tak 10 věcí naráz z jednoho serveru? nebo tím můžeš jenom obejít to čekání mezi soubory? (po každém stažení se IP změní)
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Ďasík Sun 05 Jun 2011, 22:46

Bůj ví, mně nikdy nefungovalo ani jedno. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Irwain Nornossa Sun 05 Jun 2011, 23:15

Jasně, že znám FRD. Smile Měli by ho ale vylepšit, aby uměl opisovat antispam odevšud.
A jinak ano, asž 10 věcí z uložta najednou. Jedná se asi o nějakou chybu, co tam mají, jinak by to nešlo. Ale dobře,m že tam je, mohla by se rozšířit.
Jinak, jedna rapidšérovská stránka mě docela dostala. Člověk mohl stáhnout pouze 100 MB za hodinu, jelo to rychlostí asi 50kB/s, nebo kolik, sice to teda nechalo, když jsem stahoval větší soubor, ale pak jsem prostě musel čekat zbytek hodiny. Přesně proto tyhle servery nemám rád, a mám raději torrenty. Tam nikdo neomezuje. Tam to v každém okamžiku jede maximální možnou rychlostí, a už je jedno, jestli to je 10kB/s nebo 3MB/s.
Já vůbec nevím, co si ti provozovatelé myslí. Že jim to někdo bude stahovat přes webový rozhraní, opisovat kódy, čekat, aby mohl čekat, pak zase něco opisoval a zase čekal??? WTF? FRD sice není dokonalej, ale díky bohu za něj.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) Empty :)

Příspěvek  R&omize Sun 05 Jun 2011, 23:18

No oni si právě myslí, že zaplatíš, jsou tak naivní, že? Very Happy
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Ďasík Sun 05 Jun 2011, 23:21

Krásná hláška: Já vůbec nevím, co si ti provozovatelé myslí. Very Happy To by chtělo zarámovat. Very Happy Very Happy Very Happy

My můžem být rádi, že vůbec můžeme stahovat i free. Very Happy A co se torrentů týče, opět říkám NE! I kdyby něco bylo jen tam, nikdy bych přes ně nestahoval, nebudu sdílet...

R&y: Ty mi snad čteš myšlenky. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  NoMouse Sun 05 Jun 2011, 23:23

Jo, myslí si, že zaplatíš za to, aby sis mohl stáhnout něco, za co nechceš platit a proto si to stahuješ. To je opravdu čirá naivita. Laughing
edit: Ďasík: nechceš sdílet z morálních důvodů nebo právních?
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  minnie Sun 05 Jun 2011, 23:28

já mám placený účet na rapishare a po těch jejich posledních změnách i na czshare, v téhle kombinaci najdu všechno.. čekání nesnáším.. v tom množství, v kterém stahuju, se víceméně dostávám na tu částku, kterou jsem ochotná za obsah platit.. já bych klidně stahovala legálně a ty peníze posílala přímo tvůrcům.. ale museli by spadnout z obláčku a nastavit trochu reálné ceny.. překvapuje mě, že po všech těch letech to pořád nefunguje.. tak platím pirátům Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  MartyCZ Sun 05 Jun 2011, 23:36

Na torrenty bacha. Tam se může zdát, že ti rychlost nikdo neomezuje, ale po určité době by se ten nápad mohl zalíbit tvému internetovému providerovi. Wink
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Ďasík Sun 05 Jun 2011, 23:37

NoMouse: Jistěže právních. Kdyby z morálních, tak nestahuju vůbec. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Irwain Nornossa Sun 05 Jun 2011, 23:44

R&omize: No to teda jsou. Z principu neplatim, sám mám sotva na jídlo, ještě těmhle budu cpát prachy. proč bych to dělal, jde to zadarmo.
Ďasík: To jsem rád, že se Ti moje hláška líbila. Very Happy A torrenty jednoznačně říkám ANO! Jedna z nejlepších věcí. Nebýt jich, tak bych nesehnal Unter Null, nejlepší hudba. A až to budete hledat na uložtu, abyste mi to patřičně vmetli do očí, tak se koukněte, kdo to tam uploadnul. Wink
NoMouse: Ale jo, je to naivita. Aspoň u mě. Doopravdy jim nebudu cpát prachy.
minnie: Se Ti divim, bych nikdy, z morálních důvodů, jak se tu psalo, neplatil.
MartyCZ: No, rovider má trochu smůlu. jako takhle, jsem na kolejích, tady je to hlídaný fakt dost, tady člověk raději ani nezapíná toho klienta, ale doma to jede. Very Happy za víkend 30 GB, v pohodě. Very Happy

Tak jsem se dozvěděl, že oproti Ďasíkovi nemám morálku. Very Happy Ale jo, v pohodě, já jsem to věděl. Jsem prostě bestie, a co? Je to jedno. Smile
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování) Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru