Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FRIENDS - PŘÁTELÉ

+11
Pajinos
karlos89
g.hofstadter
minnie
MartyCZ
R&omize
NoMouse
Ďasík
tx
Kolikokoli
Sheldon-Cooper
15 posters

Strana 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 4 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Mon 21 Mar 2011, 10:50

tx napsal:
Ďasík napsal:K.Hofstadter: Tak Kačeří příběhy a Chip a Dale jsou prostě základ. Very Happy Kvůli nim jsem o víkendu vstával brzo ráno, kdy ještě všichni ostatní spali.
A další moje seriály (ne podle důležitosti): Alf, MASH, Přátelé, Joey, Simpsonovi, Futurama, Dr. House, Chůva k pohledání, Krok za krokem, Misfits, Big Bang Theory, Prison Break, Comeback, IT Crowd, MacGyver, Columbo, Matlock, To je vražda, napsala, Poirot, Tenká modrá linie...
Ďasíku, zapomněl jsi na vysílání pro děti a mládež Magion a Vegu, ve kterých dávali kromě již zmiňovaného Knight Ridera také Byl jednou jeden... život (jeden z nejlepších naučných pořadů pro malé děti, ostatně jako celá řada Byl jednou jeden...) a animovanou Cestu kolem světa za osmdesát dní. No a pak samozřejmě pro nejmenší Kuřátka se Včelkou Májou, to jsou asi mé nejstarší vzpomínky. Very Happy Ještě vlastně Želvy Ninja Very Happy
No jasně! Very Happy Sledoval jsem všechno, co jsi napsal. Wink A želvy Ninja jsou úplně první věc, kterou jsem kdy viděl na barevné televizi. Naše černobílá zrovna odešla a já se šel koukat k sousedům... Smile To mi bylo asi pět. Byl jednou jeden život/vynálezce/člověk mám, občas na to kouknu. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 4 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  g.hofstadter Mon 21 Mar 2011, 11:17

Na Byl jednou jeden .... jsem zapomněl... byl to asi jeden z nejlepších seriálů co jsem jako dítě viděl... vždycky jsem na to koukal....

Ad. Dějepis: Nikdy to nebyla moje silná stránka, ale měl jsem rád dějiny USA ... hlavně kolem osídlení - úplně první pokusy - např. Leifr Eiríksson. Dále pak světové války... hlavně druhá....

to Ďasík: Neporadil bys mi nějakej seriál na vyplnění času mezi epizodami TBBT? Friends si chci nechat na léto... ale něco na teď bych potřeboval.... něco podobně střelenýho jako je právě TBBT....
g.hofstadter
g.hofstadter

Znamení : Střelec Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 120
Bodů : 125
Reputace : 3
Datum registrace : 21. 02. 11
Věk : 33
Místo : Česko (zatím)

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 4 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  MartyCZ Mon 21 Mar 2011, 11:48

If I may interject... Co třeba britská díla jako IT Crowd, Black Books, možná Blackadder (Doctor Who Very Happy )
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 4 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Mon 21 Mar 2011, 11:52

Budu se sice opakovat, ale já teď všem doporučuju Misfits. Jednoznačně... Fakt mě to dostalo.

Střelený je to pořádně, ale není to sitcom, je to comedy-drama, je tam sranda, ale zároveň i hodně krve, drsné mluvy, sexu apod. Smile Má to dvě série 6+7 dílů (Britové, no) po 45 minutách. Je to o partě outsiderů, co dělají veřejně prospěšné práce a při zvláštní bouřce dostanou zvláštní schopnosti. Ale nestanou se z nich nějací superhrdinové, zůstanou pořád sami sebou a ty schopnosti používají, jen aby si sami zachránili kůži v šílených situacích, do kterých se kvůli nim dostávají. Navíc některé (aspoň jedna určitě) jsou spíš prokletí, takže se s nima musí vyrovnávat. A protože mě tu už někdo varoval (je to vážně návykové a you just want more and more Smile), musím napsat, že třetí série začne až 11. 11. 11, takže nás ještě čeká velké čekání... Jo a taky - nečti o nich nic, než je dokoukáš, hlavně u první série je naprosto nutné nevědět, co se na konci stane...


Marty: Jo, IT Crowd je taky hodně dobrý, úžasná je třeba zápletka s týpkem, co vypadá jako kouzelník, a to s požárem v mořském akváriu. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 4 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  g.hofstadter Mon 21 Mar 2011, 11:59

to Ďasík: Díky moc.... asi na to kouknu.... hodně teď uvažuju o těch IT Crowds a Doctor Who. Na ty Misftis mrknu taky.... Wink
g.hofstadter
g.hofstadter

Znamení : Střelec Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 120
Bodů : 125
Reputace : 3
Datum registrace : 21. 02. 11
Věk : 33
Místo : Česko (zatím)

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 4 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Mon 21 Mar 2011, 12:04

Není zač, titulky najdeš na misfits.ura.cz. Rozhodně se na Misfity koukni. IT Crowd je sice super, ale v porovnání s nimi horší, takže bych ho dal až za ně. Smile Dr. Who neznám, tam nemůžu soudit, ale ten podle mě nebude ani bláznivý ani sranda...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 4 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  g.hofstadter Mon 21 Mar 2011, 12:08

ještě jednou díky.... pomrkám na to Wink mám už absťák od TBBT....
g.hofstadter
g.hofstadter

Znamení : Střelec Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 120
Bodů : 125
Reputace : 3
Datum registrace : 21. 02. 11
Věk : 33
Místo : Česko (zatím)

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 4 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  NoMouse Mon 21 Mar 2011, 12:19

Zmíněné Black Books jsou taky perfektní. Wink
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 4 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  MartyCZ Mon 21 Mar 2011, 12:29

Ďasík: Doctora bych přirovnal trochu, ne úplně, ke Stopařovu průvodci po Galaxii (taky na něm Adams kdysi pracoval), sranda tam je, ale taky umí být dost vážný.

A IT Crowd u mě vyhrává prostředím a kvůli Mossovi, s ním se nemůže ani Nathan rovnat, a Sheldonovi dost dýchá na záda. Tím ovšem nechci Misfits shazovat, ten je taky super.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 4 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Kolikokoli Mon 21 Mar 2011, 12:31

ďasík: Doctor je hodně bláznivý a je tam legrace. I když je to jen podpůrná část, ne hlavní nosní složka jako u Misfits. Kdybych měla přirovnat, tak se Doctor nejvíc podobá šestému dílu z 2. série Misfits. A koukni se na něj, já na tvé rady dala a Misfits se mi moc líbí. Koukni se třeba na ten díl Blink nebo na 2. díl v 1. sérii (1. díl, Rose, podle mě není až tak dobrý a když jsem ho pouštěla kamarádce, tak se ji nelíbil). Takže to je tvůj domácí úkol! Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 4 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Mon 21 Mar 2011, 12:54

Marty: Na mě jsou už některé díly IT Crowdu až moc bláznivé... Někdy je fakt až příliš neuvěřitelný a nereálný. Ale hlášky tam jsou fakt nezapomenutelné. Z postav mám nejradši Jen ("I lie, I lie, I lie and... I lie!!!" nebo "If you type 'google' into Google, you can break the internet... So please, don't do it, even for a joke! Smile)

Nathana nemůžeš srovnávat s Mossem a Sheldonem, Moss je (ne)skutečný pošuk (tady už ani nejde použít slovo nerd), Sheldon má Aspergera a Nathan je normální reálný kluk, co je akorát trochu vtipálek a rejpal, který si dovolí udělat a říct úplně všechno, co ho zrovna napadne...

Koli: Doktora mám na seznamu, určitě na něj časem kouknu. Wink Už jen proto, že nemám rád, když nevím, o čem se mluví. Smile

Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 4 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  minnie Mon 21 Mar 2011, 13:13

Ďasík napsal:Už jen proto, že nemám rád, když nevím, o čem se mluví. Smile

tak to já už jsem tady dávno vzdala Very Happy protože jak to tady tak čtu, tak bych nemohla dělat nic jiného než koukat na seriály, od rána do večera Very Happy
navíc já seriály zrovna moc nemusím..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 4 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  MartyCZ Mon 21 Mar 2011, 13:43

Ďasík: Jen porovnávám podle mě největší tahouny humoru, ale přiznávám, že to je jako porovnávat jabka a... mrkve. Laughing A výraz pošuk je naprosto přesný, jak bys taky jinak nazval člověka, který sbírá dráty a natáčí video pro seznamku na záchodě, zatímco jeho máma kouká na Columba tuším.

edit: Woo Hoo, 50 příspěvků
Forum-Five
Nikdo?
Zapomeňte na to... *zvednutou rukou si urovnávaje vlasy*
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 4 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Mon 21 Mar 2011, 13:52

MartyCZ napsal:výraz pošuk je naprosto přesný, jak bys taky jinak nazval člověka, který sbírá dráty a natáčí video pro seznamku na záchodě, zatímco jeho máma kouká na Columba tuším.
No, dráty sbírá i profesor Farnsworth, takže jo. Very Happy Good news, everyone! A myslím, že kouká na Diagnóza: Vražda, ale nejsem si jistý. Wink
Takže abych to shrnul: Have a nice tnettenba! afro
Jo a gratuluju k 50 příspěvkům, dej vědět, až jich bude 700. Very Happy

Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 4 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Sheldon-Cooper Mon 21 Mar 2011, 20:05

No ty kráááso! Shocked Tady se teda mění témata.. Twisted Evil

Takže od Přátel k obecně TV shows .. dobrá .. proč ne Cool
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 4 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Mon 21 Mar 2011, 20:40

No, tys to tu pěkně zaspal, jen co je pravda... O Přátelích už toho nebylo zas tak co říct. Ale vydrželi jsme o nich kecat tři stránky, to je úspěch... Very Happy

Sice znám některé perličky - jako třeba, že Courteney Cox přišla na konkurz na Rachel, ale nakonec jí dali roli Monicy, nebo že Matthewa Perryho strašně chtěli (ani nemusel na konkurz), protože sám připravoval scénář k podobnému (tudíž konkurenčnímu) seriálu, nebo že Chandler měl být gay, ale když viděli Matthewa, jak ho hraje, rozhodli se, že nebude (i když narážky na to tam v některých dílech jsou), nebo že když už bylo všech šest herců vybráno, zaplatil jim producent Přátel týdenní pobyt v Las Vegas, aby se navzájem seznámili a spřátelili, což pro ně bylo terno, protože v té době byli ještě "chudí a neznámí"...

Ale kdo by to chtěl vědět? Very Happy Very Happy Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 4 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Kolikokoli Mon 21 Mar 2011, 21:26

Nebo že Lisa Kudrow (Phoebe) přišla o panenství až o svatební noci, když jí bylo 32 let (to byla 2. série Přátel). A taky, ten rámeček v Moničině a Chandlerově bytě byl původně zrcadlo, ale někdo ho rozbil a zůstal tam jen ten rámeček. A taky, že ten herec, co hrál Guntera, byl jediný člověk, co uměl zacházet s kávovarem a vůbec neměl původně promluvit.. Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 4 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  MartyCZ Mon 21 Mar 2011, 21:45

Nebo že z úvodní písničky v době, kdy se natáčela znělka v kašně existovaly jen slova, herci je sice znaly, ale to jim bylo trochu k ničemu, když na ní měli tancovat, ne? Very Happy A ještě před tím to vlastně měla být Shiny Happy People od REM

edit: Mimochodem, při zpětné analýze jsem si uvědomil, že za to odbočení od tématu tak trochu nesu odpovědnost. Embarassed
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 4 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Mon 21 Mar 2011, 22:03

A že kdyby Lisa nedostala roli Phoebe a Urshuly v Přátelích a Jsem do tebe blázen, mohla dnes možná mít Nobelovu cenu za lék proti rakovině, AIDS apod. Je totiž superinteligentní šílená mikrobioložka nebo tak něco. Very Happy Přátelé se původně měli jmenovat Friends like us, ale pak to zkrátili. Ještě ke Gunterovi - promluvil myslím až ve třetí sérii, protože jim došlo, že je to vystudovaný herec. Very Happy A jak tančili v té fontáně, tak prý byla děsná zima a všichni trpěli... To o zrcadle/rámečku jsem ale nevěděl...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 4 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  g.hofstadter Mon 21 Mar 2011, 22:06

ha! Ďasík něco neví... Smile Smile Smile ale já budu asi muset přestat číst tento topic, jinak se na ty přátele ani nebudu muset dívat a budu to znat i pozpátku... Smile Smile Smile
g.hofstadter
g.hofstadter

Znamení : Střelec Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 120
Bodů : 125
Reputace : 3
Datum registrace : 21. 02. 11
Věk : 33
Místo : Česko (zatím)

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 4 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Kolikokoli Mon 21 Mar 2011, 22:08

Jo, v té kašně byla prý ohřátá voda, ale stejně rychle vychladla. A tančili na nějaký funky jazz nebo co Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 4 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  MartyCZ Mon 21 Mar 2011, 22:10

Aby jim nebyla zima, když to točili někdy ve tři ráno.
A na rámeček si pamatuju dodnes, tak takhle to bylo Smile
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 4 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Sheldon-Cooper Mon 21 Mar 2011, 22:16

Kolikokoli napsal:Jo, v té kašně byla prý ohřátá voda, ale stejně rychle vychladla.
V tý kašně jsem stál!! (byla prázdná a bylo nám to umožněno!) Je na central square ve Warner Brothers .. mimochodem bylo možný jít i do baráku Rosse a Moniky a stál jsem na těch schodech z prvního patra dolů.. jak po nich šel Ross dolů Wink PS.: Ty schody nikam nevedou Laughing

EDIT: Teď jsi uplně nejsem jist tou kašnou... protože je možný že to není ona ale něco mi připomíná, že ten průvodce říkal že je to ona... ale každopadně se mohlo do ní Very Happy Ale je možný že to není ona..

EDIT2: Yop. tak se sám opravím ta původní kašna je na Warner Ranch/401 N. Hollywood Way .. kousek od Warner Brothers studií..
Jen nevím proč ten magor průvodce říkal, že je to ona ta přímo ve studiích.. Crying or Very sad
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 4 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Mon 21 Mar 2011, 22:24

Byla to ona, protože je skutečně na central square u WB. Smile Ale je to stejně neuvěřitelný. Ještě napiš, žes potkal Davida Schwimmera nebo Courteney Cox a uvidíš! Very Happy

ad edit 2 - S tou kašnou jsem to fakt četl. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 4 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Sheldon-Cooper Mon 21 Mar 2011, 22:27

Ďasík napsal:Byla to ona, protože je skutečně na central square u WB. Smile Ale je to stejně neuvěřitelný. Ještě napiš, žes potkal Davida Schwimmera nebo Courteney Cox a uvidíš! Very Happy
No já si to taky myslím! .. ale na netu píšou nějaký kraviny.. tak už nevím...
ad herci: Nene zas takový štěstí jsem neměl Sad Very Happy
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 4 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru