Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FRIENDS - PŘÁTELÉ

+11
Pajinos
karlos89
g.hofstadter
minnie
MartyCZ
R&omize
NoMouse
Ďasík
tx
Kolikokoli
Sheldon-Cooper
15 posters

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Empty FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sun 20 Mar 2011, 12:47

Je škoda, že tu na fóru není téma o - dle mého názoru - nejlepším sitcomu, co kdy byl natočen.. PŘÁTELÉ!
Hned ze začátku bych řekl, že je děsná škoda, že už je seriál ukončen, ale s tím už nic nenaděláme a tak zbývají jen parádní vzpomínky na tento seriál a pouštění si epizod stále dokola.. Už tím, že je seriál u konce, vzbuzuje poměrně velké emoce, když člověk sleduje závěrečné epizody (příznám se, že sem se neodhodlal ke sledování závěrečné epizody, protože bych se asi psychicky zhroutil Very Happy klidně mi to mějte za zlé ale ty emoce jsou prostě děsný.. Sad )

Na začátek, zde také přidám zajímavou zprávu. Minulý rok, při cestě po západním pobřeží USA, jsem se zastavil ve studiích Warner Brothers (sídlo BBT a mnoha dalších seriálů) a vyrazil na tzv. "studio tour" .. prostě cesta po studiích Warner Bros, neváhal jsem a byl jsem na tzv. "deluxe tour" - rozšířená prohlídka celých studií (cena je někde okolo 250USD za jednu osobu).. V ceně této prohlídky je i oběd ve studiové restauraci (kde pravidelně potkáte mnoho známých osobností.. tip: pokud máte možnost tuto "studio tour" navštívit - vyberte si den, kdy se právě natáčí třeba TBBT - máte obrovskou možnost potkat herce a tvůrce tohoto seriálu právě v této restauraci, která je blízko setu TBBT Wink ) a také prohlídka mnoha setů, kde právě se natáční všemožné seriály a filmy (Při této "tour" jsem navštívil právě set TBBT a Two and half man - no neříkejte, že byste nechtěli chodit třeba v bytě Leonarda a Sheledona Wink - ale pozor! Pokud se chcete podívat do těchto setů musíte si vybrat den, kdy se naopak seriál NENATÁČÍ). No a jednou z návštěv byl právě také stage "F-R-I-E-N-D-S" - celá budova je pojmenovaná právě po tomto seriálu, kde se nátáčelo celých 5 sérií. Samozřejmě tento sound set je prázdný (pokud se v něm zrovna nenátáčí něco jiného), ale u hlavních dveří je parádní plaketa, která připomíná právě tento seriál.

Ale pro Warner Bros je tento seriál natolik vzácný, že celý Central Perk je přesunut do jiné budovy a právě při této prohlídce jej můžete navštívit přímo tak jak ho znáte ze seriálu včetně všech rekvizit!

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Friendsset FRIENDS - PŘÁTELÉ  DCIM_02084

Tady jsou nějaké fotky, které jsem v Central Perku vyfotil.. Tohle je prostě místo pro každého milovníka seriálu Přátelé a i když se samozřejmě nejedná o originální set na původním místě tak i toto je opravdu velký zážitek! Musím se přiznat, že sedět na této pohovce je zatraceně dobrej zážitek a pocit! Wink (i když se třeba nejedná o ten původní originál, z původního soud-setu, to nevím). Ještě jedno lákadlo - na tomto místě je přenádhernej obraz, zobrazující právě tuto kavárnu. Ten jen tak někde neuvídíte.

Plánuji, že se ještě párkrát vydám právě sem! Přeci jenom tohle jednou nestačí! Very Happy Wink

No a zpět k seriálu... Dle mého názoru byl český dabing opravdu povedený! (narozdíl o Teorie velkého třesku na nejmenované televizi..)
Ani netušíte jaká je rána, že úžasný Rostislav Čtvrtlík nedávno zemřel.. Sad .. Budeš s námi Rostislave stále žít v Chandlerovi! Děkujeme za tvůj parádní hlas..

Musím říci, že český dabing se prostě povedl! Výběr dabéru byl velmi dobrý! ..

Dalším otazníkem (ale už spíše ani né) je filmové zpracování Přátel .. Je rok 2011 a tento film se již téměř rozplynul. Ještě v červnu minulého roku se tvrdilo že Jenn a Courteney píší scénář, ale další média toto ihned vyvrátila odvolávající se právě na informace od těchto herců. Tyto rumory se občas objeví ale od roku 2004 nikdy nikdo nevydal oficiální prohlášení o filmu Přátelé. I kdyby se v budoucnu film třeba natočil, bylo by dosti možné, že by proběhl casting jiných, mladších herců.. Nicméně jak to tak vypadá, filmového zpracování se již asi nikdy nedočkáme. Věřím, že kdyby se film natočil s původními herci tak by to byl obrovský úspěh pro herce i pro tvůrce a tržby by dosahovaly astronomických výšin.. Evidentně jde o to, že se nikomu prostě nechce... Musel by se ozvat nějaký režisér, že má zájem film opravdu natočit.. bohužel do takového projektu už se nikdo pouštět evidentně nechce.. Takže dalším tématem do diskuze může být právě pravděpodobnost, že se film někdy natočí..

Courteney i teď Matt LeBlanc (Matt hraje v seriálu, který napsal David Crane, spolutvůrce Přátel. Matt v seriálu Episodes hraje sám sebe.. Odvysílalo se 7 epizod a právě ta sedmá má sledovanost v USA neuvěřitelných 0.59 milionu diváků.. Shocked ) natáčí vlastní seriály, takže se možnost natočení filmu opět odkládá ... Málo kdo hraje seriál a ještě u toho natáčí film.. Matt také nedávno prohlásil: "Přátelé se již před kamerou podlě mě nesejdou.. O čem by to bylo? Sejdeme se a co? Dáme si kafe? Myslím, že by to bylo skoro smutné. Je lepší si osudy těch postav jen představovat.".

Přátelé jsou prostě Přátelé - dle mého názoru nejlepším sitcomem co kdy byl natočen! Sledovanost závěrečné epizody mluví za vše - 60.46 miliónu divkáku! Bravo! Bravo! .. Je to jeden z nejsledovanějších seriálu v historii! Díky scénáristům, režisérům, producentům a všem okolo Přátel a hlavně Davidu Schwimmerovi, Courteney Cox, Matthew Perrymu, Matt LeBlancovi, Lise Kudrow a Jennifer Aniston! Byl to tým, který odvedl neuvěřitelnou práci, která se rozhodně zapíše do televizní historie už navždy.

Doufám, že se v tomto tématu rozjede diskuze právě o seriálu Přátelé, a že jsem vás těmahle pár slovama trochu nakopl k další diskuzi Smile
... co bych dal za to vidět tuhle bandu ještě jednou pospolu.. achjo..

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Pratele-friends-4


Naposledy upravil Sheldon-Cooper dne Sun 20 Mar 2011, 15:03, celkově upraveno 6 krát
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Kolikokoli Sun 20 Mar 2011, 13:04

1. Ďasík ti bude líbat ruce nohy Very Happy
2. Obrázky nefungují Sad
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sun 20 Mar 2011, 13:10

1. Joo Ďasík má Přátelé mooc rád .. to vííme Smile Ten se zajisté rád do diskuze připojí.
2. Už fungují? Wink

UPDATE: Ještě jsem přidal jednu fotku Wink
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Kolikokoli Sun 20 Mar 2011, 13:22

Hustý! A dokonce tam jsou i ty moje nejoblíbenější rekvizity - stojany na sušenky Very Happy Very Happy Very Happy. Přátelé byli seriál mého dětství. Prostě jsem je zbožňovala. Jediné, co mě mrzí je, že jsem viděla prvně od šesté řady a pak až začátek, takže jsem věděla, že Chandler a Monika budou spolu :/.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sun 20 Mar 2011, 13:27

Také jsem je poprvé viděl asi od 5. série a ještě tak nepravidelně.. vynechával epizody apod. nicméně po několika letech jsem se k Přátelům vrátil a začal sledovat od 1. série.. a pochopil jsem, že tohle je seriál, který naprosto vystihuje svou dobu i místo.

Kolikokoli napsal:stojany na sušenky
Přesně tak! Very Happy Very Happy To je první věc na kterou tam člověk mákne! Very Happy Stojan na sušenky!

EDIT: Tak tak... počkáme na Ďasíka Wink


Naposledy upravil Sheldon-Cooper dne Sun 20 Mar 2011, 13:31, celkově upraveno 2 krát
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Kolikokoli Sun 20 Mar 2011, 13:29

To jo. Přátelé byli (jsou) prostě nezapomenutelní. Ale já bych s diskuzí počkala na Ďasíka, on se tady vyřádí Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  tx Sun 20 Mar 2011, 14:36

Přátelé jsou opravdu špičkou sitcomů a vždy se na ně rád podívám.
Sheldon-Cooper napsal:
Přátelé jsou prostě Přátelé - dle mého názoru nejlepším sitcomem co kdy byl natočen! Sledovanost závěrečné epizody mluví za vše - 60.46 miliónu divkáku! Bravo! Bravo! .. To se nepodařilo žádnému seriálu v historii a právě tento si to zaslouží nejvíce!
V této věci bych tě ale opravil - nejsledovanějším závěrečným dílem nějakého seriálu byl poslední díl MASHe se skoro 106 miliony diváků (viz wikipedia; mimochodem Přátelé zde mají uvedeno 52,5 milionu a jsou čtvrtí)
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sun 20 Mar 2011, 14:59

tx napsal:Přátelé jsou opravdu špičkou sitcomů a vždy se na ně rád podívám.
Sheldon-Cooper napsal:
Přátelé jsou prostě Přátelé - dle mého názoru nejlepším sitcomem co kdy byl natočen! Sledovanost závěrečné epizody mluví za vše - 60.46 miliónu divkáku! Bravo! Bravo! .. To se nepodařilo žádnému seriálu v historii a právě tento si to zaslouží nejvíce!
V této věci bych tě ale opravil - nejsledovanějším závěrečným dílem nějakého seriálu byl poslední díl MASHe se skoro 106 miliony diváků (viz wikipedia; mimochodem Přátelé zde mají uvedeno 52,5 milionu a jsou čtvrtí)
Yop. Tam jsem se přepsal.. vede MASH .. nicméně 60.46 uvádí též Wikipedie .. takže to tak nechám Smile
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Kolikokoli Sun 20 Mar 2011, 15:10

Poslední díl MASHe byl skvělý. Ostatně jako celý MASH. Přátelé jsou ale srdcovka. Na nich jsem vyrostla a jen díky Rossovi teď studuji dinosaury Very Happy. Člověk by neřekl, že může seriál takto ovlivnit život Smile.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sun 20 Mar 2011, 15:15

Kolikokoli napsal:Poslední díl MASHe byl skvělý. Ostatně jako celý MASH. Přátelé jsou ale srdcovka.
To je pravda! Ale prostě Přátelé jsou Přátelé... mimochodem akorát sleduju pilotní epizodu toho seriálu Episodes s Mattem... vypadá to zatím docela zajímavě.. Wink

EPISODES

Po shlédnutí pilotní epizody mám docela dobrý pocit z tohoto sitcomu! Uvidíme jak se projeví Matt LeBlanc v dalších epizodách!
První názor si udělejte z hodnocení na IMDB: http://www.imdb.com/title/tt1582350/usercomments
Překvapivě se úvod seriálu opravdu povedl! Smile Uvidíme do budoucna.. ještě shlédnu další epizody a uvidí se.

-- udajně je druhá epizoda lepší než ta první a baví od začátku do konce .. tak hurá na to!

.. a další seriály následují: Mr. Sunshine (Matthew) a Cougar Town (Courteney).. Very Happy
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Sun 20 Mar 2011, 18:24

Kolikokoli napsal:já bych s diskuzí počkala na Ďasíka, on se tady vyřádí Very Happy.
Tak jsem tady, jdeme na to! Very Happy

Kolikokoli napsal:Ďasík ti bude líbat ruce nohy Very Happy
lol! To se ti fakt povedlo. Smile Tak silně to na mě sice nezapůsobilo, ale Přátelé jsou skutečně můj TOP 1 sitcom ever, znám každou hlášku, každý díl...

Sheldon-Cooper napsal:příznám se, že sem se neodhodlal ke sledování závěrečné epizody, protože bych se asi psychicky zhroutil Very Happy klidně mi to mějte za zlé ale ty emoce jsou prostě děsný.. Sad
CHYBA!!! CHYBA!!! A JEŠTĚ JEDNOU CHYBA!!! Very Happy Tuhle epizodu musí každý pořádný fanoušek Přátel prostě prožít, jinak to nejde... Takže už znáš svůj domácí úkol. Wink

Sheldon-Cooper napsal:Tady jsou nějaké fotky, které jsem v Central Perku vyfotil. ... Musím se přiznat, že sedět na této pohovce je zatraceně dobrej zážitek a pocit!
Věřím. Smile Hned bych si to s tebou vyměnil...

Sheldon-Cooper napsal:Dle mého názoru byl český dabing opravdu povedený! Ani netušíte jaká je rána, že úžasný Rostislav Čtvrtlík nedávno zemřel.
Český dabing je skutečně prvotřídní a nejlépe ho zvládli právě Daniel Rous (ten by měl za Rosse dostat nějakou cenu) s Rostislavem Čtvrtlíkem (na druhou půlku páté série, kde Chandlera místo R. Č. dabuje Aleš Procházka, se kvůli tomu skoro nedá dívat)...

Sheldon-Cooper napsal:Dalším otazníkem (ale už spíše ani né) je filmové zpracování Přátel. ... Matt také nedávno prohlásil: "Přátelé se již před kamerou podlě mě nesejdou.. O čem by to bylo? Sejdeme se a co? Dáme si kafe? Myslím, že by to bylo skoro smutné. Je lepší si osudy těch postav jen představovat."
Naprostý souhlas s Mattem LeBlancem - bylo by to jak Sněženky a machři po dvaceti letech - o ničem... Sešli by se, ale protože už by byli starší a jiní, tak by se možná ani neměli o čem bavit...

Kolikokoli napsal:Poslední díl MASHe byl skvělý. Ostatně jako celý MASH. Přátelé jsou ale srdcovka.
Taky souhlas. MASH byl taky skvělý a poslední díl je opravdu psycho. Přátelé jsou ale srdcovka. Very Happy Ne, vážně, třeba ten poslední díl MASHe je kvalitou a emocema naprosto srovnatelný s tím přáteláckým... Ale Přátelé a MASH jsou prostě něco jiného, "bezstarostný" sitcom x válečný sitcom... K těmto dvěma bych ještě připojil další dva s nima vzájemně "neporovnatelné" seriály - The Big Bang Theory a Misfits... Taky jsou to komediální seriály, ale úplně jiného ražení, i když TBBT si z Přátel občas hodně půjčuje a trošku se jim možná začíná přibližovat... Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sun 20 Mar 2011, 18:43

Ďasík napsal:BBT si z Přátel občas hodně půjčuje a trošku se jim možná začíná přibližovat... Smile
Přibližovat kvalitou nebo obsahem? Laughing


Jinak testuji dva seriály - Mr. Sunshine (Matthew) a Episodes (Matt) .. Musím říci, že přinejmenším Episodes stojí za to se na ně podívat! Je to zatím jen první série se 7 epizodama, ale z prvních dvouch mám velmi dobrý pocit! Wink (2. série BUDE následovat ještě tento rok, díky velmi dobrým ohlasům jak z Velké Británie tak z USA, kde seriál nadchnul mnoho kritiků)

Mr. Sunshine začínám sledovat a ze začátku pilotní epizody mám taky poměrně dobé pocity.. Matthew Perry vypadá docela solidně a takováhle role mu přesně padne. cheers
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Sun 20 Mar 2011, 18:47

Sheldon-Cooper napsal:
Ďasík napsal:BBT si z Přátel občas hodně půjčuje a trošku se jim možná začíná přibližovat... Smile
Přibližovat kvalitou nebo obsahem? Laughing
Na kvalitu nemám jednoznačnou odpověď, snad jen to, že čtvrtá série TBBT se mi hodně líbí. Ale obsahem v něčem rozhodně... Stuart je Gunter, Priya je Emily a skutečně jsem si u některých scén říkal "jo, to bylo v Přátelích"...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Kolikokoli Sun 20 Mar 2011, 18:50

Emily byla na pěst. Horší byl už jen Richard. Nechápala jsem, co na něm Monča vidí Very Happy. Ale nakonec se zachoval jako gentleman, no Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sun 20 Mar 2011, 18:53

Kolikokoli napsal:Horší byl už jen Richard. Nechápala jsem, co na něm Monča vidí Very Happy. Ale nakonec se zachoval jako gentleman, no Very Happy.
No přesně tak! Very Happy Co na něm ta Monika viděla?!
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Sun 20 Mar 2011, 19:11

Kolikokoli a Sheldon-Cooper napsal:Emily byla na pěst. Horší byl už jen Richard. Nechápala jsem, co na něm Monča vidí Very Happy.
Tak teď nechápu já vás. Very Happy Já měl Richarda fakt hodně rád a díl, kdy se Monica přizná rodičům (na narozeninové párty svého otce), že s ním chodí, patří k mým nejoblíbenějším. Tom Selleck je super...

Každopádně Emily by mohla být jednotkou "napěstnosti" postavy. A to, co teď udělali s Priyou, bych nazval emilizace... Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Kolikokoli Sun 20 Mar 2011, 19:29

Pochybuji, že o něj jevila zájem jen kvůli vůni doutníku a kníru Very Happy. Všeobecně jsem ty vedlejší postavy nemusela. Ale třeba Mike... to byl můj milášek Very Happy. Hrozně mě mrzelo, když seriál opustil, ale když se vrátil.. ou jé Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Sun 20 Mar 2011, 19:31

Monica: Nevadí, že jsem to řekla?
Richard: Ne, dávno jsme si s tátou tak nezařvali...

Very Happy Very Happy Very Happy

Mně právě Mike přišel trochu divný... Ale to možná bylo dabingem, ten herec u něj strašně všechno natahoval. Vzpomenu si třeba na "zmátlo mě, že jste mě jme-no-va-li". To jmenovali skutečně vyslabikoval.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Kolikokoli Sun 20 Mar 2011, 19:36

Vždyť Mike byl hrozně roztomilý. Dalo by se říct, že to byl pravý opak živelné Pheobe. Podle mě nejlepší vedlejší postava. I Pheobiin bratr byl suprový. Jo a ještě mě děsně štval Ben. Protiva Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Sun 20 Mar 2011, 19:49

Já měl rád Janice, Chandlere brouku. Very Happy A skvělá byla Susan Sarandon jako ta pruďaska, co od ní Joey dostal v Tak jde čas mozek. Very Happy Ben ušel, ani mi nevadil ani jsem ho nějak nemiloval... Každopádně oproti Lilly z Kroku za krokem byl úžasný, Lilly mě prudila celou sedmou sérii Step by Step.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Kolikokoli Sun 20 Mar 2011, 19:59

Já na Krok za krokem moc nekoukala. Vadilo mi to věčné moralizování Very Happy. Ale Ben byl hrozný. Štvalo mě, jak se choval, když mu chtěl Ross vyprávět o Chanuce Very Happy. A taky jak se choval k Rachel když ho hlídala... prostě jsem ho neměla ráda.
Janice.. ten hlas byl hrozný, ale postava výborná. Hlavně v té porodnici Very Happy. Chudák Rachel Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Sun 20 Mar 2011, 20:21

Jo, to moralizování je katastrofa!!! To vždycky přetáčím, protože mi je za ty postavy trapně. Takhle se kazí zápletky. Ale některé díly byly fakt dobré a obešly se bez těchhle trapností...

Ben se prostě choval jako každé normální děcko. Nebavily ho přednášky a rád si střílel z někoho jiného (navíc ho to Rachel sama naučila), no Bóže... Very Happy Very Happy Very Happy Co se přednášek týče, mně zase hrozně vytáčelo, jak nikoho z té party absolutně nezajímalo (dokonce i nudilo) to, co říkal Ross. Přitom vždycky říkal něco ohromně zajímavého.

Monica: Phoebe, Ross tě nechtěl zabít!
Phoebe: No to promiň, ale těžko se dá uvěřit, že by někdo vyprávěl tak nudnou historku jen tak...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Kolikokoli Sun 20 Mar 2011, 20:36

Jo, to mě taky štvalo. já vždycky napínala uši, co se chystá zase povědět zajímavého a oni mu to vždy překazili. Chudák Ross. Vždyť díky němu jsem tam, kde jsem! Jen díky Rossovi, který je prostě nejvíc nejdokonalejší postava ze všech seriálů Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Sun 20 Mar 2011, 20:49

To mi připomnělo skvělý začátek jednoho dílu... Přepis je absolutně nepřesný, jen jak si ho matně vybavuju, něco jsem si domyslel.

(parta sedí v Central Perku, Ross vypráví, co se mu dneska stalo)
Ross (zapáleně): Tak jsem mu řekl, že mě nezajímá, kdo je jeho otec, na dinosaura mi prostě nepoleze...
Rachel (zaláskovaně): Miluju, jak tak zapáleně mluví...
Monica (znuděně): Zase dinosauři, kdy už i ti vymřou???
Chandler (je duchem jinde): Kdybych uměl lítat, to by bylo něco...
Joey (si v duchu zpívá): Dej nám pánbů hodně bublin, ať nemusím topit uhlim...
Phoebe (zmatená): Kdo to tu zpívá?

lol!
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Kolikokoli Sun 20 Mar 2011, 20:51

Jo, to byla skvělá scéna Very Happy Very Happy Very Happy. Nejlepší scéna je, když Ross imituje toho raptora nebo co Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru