Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA]

+27
rampage
hesher
balastik
Agamemnon
Jitřní dar
NoMouse
kezir
mike2
minnie
Strix
Fulcrum
filda44
Grepis
Kal-El
Ďasík
EternalPilgrim
yossarian
Irwain Nornossa
Kitelon
bodomkes
Gabrielle
Kolikokoli
MartyCZ
peepay
Pinny
R&omize
baal666
31 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Empty S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Fri 14 Oct 2011, 05:10

Podle mě naprosto úžasná epizoda... Tohle atakuje i ty nejlepší díly z 1.,2. a 3. série...
Celé to bylo neuvěřitelně plné... velmi hustý a zajímaý děj s jednou vědecko-technicko-vztahovou a jednou nerd-sheldonovou zápletkou plus spousta geek vtípků... Rozhodně se zařadí do mé TOP 10...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Empty Povedlo se... :)

Příspěvek  R&omize Fri 14 Oct 2011, 05:32

Dost dobré, zajímavý pokus o staré dobré časy, uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál, ale jsem jediný, komu, ač mám rád happy endy, přišel konec neskutečně nereálný nekonzistentní a čistě jen pro levný efekt? Ta nekonzistence z toho přímo kape! Jak mohli nechat někoho, kdo je od začátku vykreslen jako největší zlosin seriálu, udělat něco tak srdceryvného? Tak nějak nechápu, jestli se už v seriálu neukáže a tak si chtěl před odchodem napravit reputaci nebo jestli dokonce představili jeho nástupce, který po něm převezme žezlo; bude nebo nebude to mít následky pro další díly a když, tak jaké? Každopádně zápletka s prdelkou, co ne/opustí tuhle planetu je brilantní, Sheldon a jeho 5,25palcová mechanika - nádhera... Very Happy Těším se na další díly, tenhle dal naději na opětovné zgeekovatění seriálu... geek Návrhy korektur k minulému a tomuto dílu snad sfouknu o tomto víkendu. (Tajně doufám, že o něm sfoukne Ďasík konečně finální titulky k S04E24, S05E01, S05E02 a S05E03... bounce )
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Empty Re: S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Fri 14 Oct 2011, 07:27

Nevím proč, ale nějak jsem se těšil na Penny a bohužel prakticky žádnej prostor nedostala, to mi maličko zkazilo den Sad Ale jinak parádní díl.

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Empty Re: S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  peepay Fri 14 Oct 2011, 09:57

Budeme si musiet zvyknut, ze do jednej epizody sa nedostanu naplno vsetky postavy.
Ale inac sa mi dnesny diel velmi pacil, povedal by som ze az najlepsia epizoda z 5.serie doteraz.
Schrodinger's friendship a vsetky nadvazujuce vtipy na tuto pointu, to bol pravy Sheldon Smile A tiez jeho reakcie ked Leonard zjednaval so Stuartom cenu za mec... No parada Smile
Akurat tiez suhlasim, ze mi nesedelo na Wila Wheatona to co spravil na konci... To nic ale nemeni na silno pozitivnych dojmoch z tejto epizody Wink
peepay
peepay

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 48
Bodů : 58
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 09. 11
Místo : Bratislava, Slovakia

Návrat nahoru Goto down

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Empty Re: S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 14 Oct 2011, 10:34

R&y: Třeba začala Sheldonova nenávistná kampaň nést ovoce a Wheatonův PR poradce mu řekl, ať si ho radši udobří. Nebo to, že pořád hraje zmetky, se začalo přenášet i do skutečného života. Very Happy To už se spíš divím, že by do vesmíru pustili člověka, co má srdeční arytmii a astma.
Nicméně díl perfektní, spousta hlášek, spousta narážek plus Wil a Brent. Určitě jen tak dál.
Btw.: Leonard se Sheldonem Stuarta pěkně oškubali, ten meč stojí $250 u výrobce plus $20 za poštovné kamkoli v USA.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Empty Re: S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 14 Oct 2011, 10:37

Úžasný díl Very Happy. Nemám co vytknout a Data tyl už jen ta pověstná třešnička na dortu Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Empty Re: S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Fri 14 Oct 2011, 10:40

Bernadette je čím dál lepší, Leonard skvěle vyjednává, Sheldon a Wil jako BFF (?Very Happy), no prostě hodně povedená epizoda. Smile
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Empty Re: S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Fri 14 Oct 2011, 11:51

Pro mě naprosto dokonalý díl. Všechno, co mi vadilo na předchozích dílech 5. série bylo fuč, takovouhle Amy dokonce beru. Nemám jediné smítko, jež bych mohla vytknout. Smile
Nevím, co všichni nechápete na Wilovi. Velmi zjevně mu byl vždycky ta nenávist, co k němu Sheldon tak pěstoval, maximálně tak k smíchu, ale mohlo ho to přestat bavit (což se moc nedivím..to je taková sranda, která už opakovaná ztrácí na vtipu) nebo měl zrovna dobrý den, tak si řekl, tak proč ně... od něj to byla fakt minimální oběť....ale pro Sheldona to bylo něco obrovského. king Nikdy nebyl ukázaný jako úplný bídák...to jen Sheldon tak staví. ... I když tehdá s tou Penny & Leem se trošku moc vžil do hry, teda. Very Happy Ale stejně to s nimi bylo na spadnutí, on byl jen ta poslední kapka. Wink
Jinak z bonusu coby Data jsem ještě doteď úplně na větvi..... I love you Achjo, to bylo od nich krásné překvápko, to my old trekkies dokážeme úplně ocenit. Pro mě je to úplný návrat to dětství. cherry
SHRNUTÍ: Tohle je ten správný směr! Víc geekovin, překvápka pro geeky (jako kdysi i Geordi, awww I love you ) a nenápadně tam protlačovat vývoj a vztahy postav. Smile
Btw Bernie je fakt zlatíčko. sunny
Btw2: Kdyby to nebylo už patrné z toho nadšeného komentáře, tenhle díl se zařadil mezi mé TOP díly vůbec.
Btw3: Leonard byl dneska super. Hodně mě těší, že tam naznačují (třeba jen po krůčcích) vývoj Leonarda. Jak se snaží zlepšovat v sociálních dovednostech. (viz dneska smlouvání.... a fakt mu to jde Smile)
Btw4: Chudák Stuie, oškubaný jak krocan. Very Happy
Btw5: Dobrá byla i Penny, přišlo mi to od ní namístě a přirozené pro její postavu, aby se divila, jestli fakt chce roztomilá Bernie zrovna HOWARDa. Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Empty Re: S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 14 Oct 2011, 11:56

bodomkes - krásně napsané. Do TOP 3 bych tento díl asi nedala, ale mezi TOP 5 už by se asi vešel Very Happy. Jinak souhlasím se vším, co jsi napsala Smile
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Empty Re: S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Fri 14 Oct 2011, 12:03

sunny Díky.

Trochu "témoztrať"Smile : Já ještě ten TOP úplně srovnaný nemám v hlavě, ale možná i do těch TOP 3 by se dostal....pamatuji si, že mám hodně ráda díl, kdy odjíždějí na severní pol (čili konec dvojky, ne?), ale jinak už si tak jistá TOPem nejsem...musím ty díly projet všechny znovu, ale pořád jsem to nepostahovala znovu od doby, co mi shořel ext. HDD.
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Empty Re: S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Kitelon Fri 14 Oct 2011, 12:10

Jedna z nejlepších epizod ever cheers bounce lol!
S podivnou proměnou charakteru exmladého exCrushera máte ale pravdu, napadá mě otázka z oblíbené RPG hry: "What can change the nature of a man?" Twisted Evil
Hodnocení a drobný spoiler: Vyjednávání skvělé, Schrödingerova variace povedená, Mohamed Lee geniální, celá linie Howard-Bernie úžasná a její vyústění pro mne zároveň příjemné a nečekané, holčičí porada super, Sheldon ve dveřích dehonestující Roddenberryho dílo neuvěřitelný, zakomponování Game of Thrones a Star Treku do jednoho dílu milé Smile
Pánové Lorre a Prady, bravo cheers


Naposledy upravil Kitelon dne Fri 14 Oct 2011, 12:13, celkově upraveno 2 krát
Kitelon
Kitelon

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 79
Bodů : 81
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11
Místo : skoroBrno

Návrat nahoru Goto down

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Empty Re: S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Irwain Nornossa Fri 14 Oct 2011, 12:11

Tak tenhle díl byl naprosto výbornej. Smile
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Empty Re: S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Kitelon Fri 14 Oct 2011, 12:25

bodomkes napsal:Jinak z bonusu coby Data jsem ještě doteď úplně na větvi..... I love you Achjo, to bylo od nich krásné překvápko, to my old trekkies dokážeme úplně ocenit. Pro mě je to úplný návrat to dětství. cherry
SHRNUTÍ: Tohle je ten správný směr! Víc geekovin, překvápka pro geeky (jako kdysi i Geordi, awww I love you ) a nenápadně tam protlačovat vývoj a vztahy postav. Smile
Pod tohle se rád podepíšu! Odkazy na Star Trek jsou vždy vítané, ale Geordi a Data osobně, to je srdcovka Smile Když si vzpomenu, jak jsem jako kluk před 15 lety hltal ST:TNG... Vždycky po návratu ze základky jsem si to tehdy na ČT1 pouštěl a už u znělky ("Nekonečný vesmír... Takové jsou cesty hvězdné lodi Enterprise...") jsem byl úplně hotovej santa Navíc Data je furt takovej, jak si ho pamatuju sunny
Kitelon
Kitelon

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 79
Bodů : 81
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11
Místo : skoroBrno

Návrat nahoru Goto down

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Empty Re: S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 14 Oct 2011, 12:35

PRCIC tak tohle byla PECKA. Musel jsem hnedka na forko abych rekl, ze ten kdo bude nad touhle epizodkou frflat, tak uz neni normalni.
Vzdyt to melo uplne vsechno z toho nejlepsiho BBT. UAAAAA cheers
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Empty Re: S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  EternalPilgrim Fri 14 Oct 2011, 13:12

Nezaregistrovali jste někdo zmínku na FB profilu TBBT o tom, že tahle epizoda měla mít "full hour lenght"? I Kunal Nayyar o tom psal na Twitteru.

EternalPilgrim

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Empty Re: S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  peepay Fri 14 Oct 2011, 13:27

EternalPilgrim napsal:Nezaregistrovali jste někdo zmínku na FB profilu TBBT o tom, že tahle epizoda měla mít "full hour lenght"? I Kunal Nayyar o tom psal na Twitteru.
"Full hour lenght" bolo v tom, ze 8:30/7:30c este nasledovala repriza The Benefactor Factor (S04E15).
peepay
peepay

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 48
Bodů : 58
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 09. 11
Místo : Bratislava, Slovakia

Návrat nahoru Goto down

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Empty Re: S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Kitelon Fri 14 Oct 2011, 13:45

Ještě ke Star Treku a k Datovi: teď jsem našel dvojčlánek, kde s ním dělali rozhovor lidi ze startrek.com. Řeč došla právě i na jeho cameo v TBBT s05e05.
první část rozhovoru
druhá část rozhovoru
Brent Spiner o TBBT mimo jiné říká:
It was fun. I enjoyed it. It’s a really funny and smart show, with really good actors on it and very talented writers. So it was a blast to be there for a week. It was hardly working compared to what I used to do in Star Trek. I’m really only in the tag of the show, so it’s very brief, but I’m hopeful beyond hope that they’ll bring me back again, which I think is a real possibility.
Těm, kdo nevládnou angličtinou na úrovni páně Ďasíka&spol., snad přijde vhod můj skromný překlad "první dobrá" Smile
Byla to legrace, užil jsem si natáčení. TBBT je opravdu vtipná a chytrá show, s opravdu dobrými herci a nadanými scénáristy. Pracovat s nimi ten týden byla pecka. V porovnání s tím, na co jsem byl zvyklý u Star Treku, se to jen stěží dalo nazvat práce. Jsem opravdu jen v závěrečné scéně epizody, takže se tam jen mihnu, ale odvažuji se doufat, že mne ještě přivedou zpátky, což považuji za reálnou možnost.
Kitelon
Kitelon

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 79
Bodů : 81
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11
Místo : skoroBrno

Návrat nahoru Goto down

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Empty Re: S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 14 Oct 2011, 13:54

Souhlasím se všemi, že tohle byla super epizoda. Všechno, co mělo být napsáno, napsáno bylo, akorát s tím TOPem bych si asi nebyl jistý. Jinak ale fakt super. Každopádně pro mě byl nejlepší Brent. Jakmile Leonard řekl jeho jméno, řekl jsem si "On tam snad dokonce i doopravdy bude!". Dat je pro mě nejlepší a nejdůležitější startreková postava, takže tímhle mě fakt potěšili...

A kdyby mi tohle Bernadette udělala, tak bych reagoval úplně stejně jako Howard. V ten okamžik spadla z druhého místa až před Priyu. Naštěstí se na konci dokázala vrátit. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Empty Re: S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  peepay Fri 14 Oct 2011, 14:01

Ďasík napsal:Jakmile Leonard řekl jeho jméno, řekl jsem si "On tam snad dokonce i doopravdy bude!".
Na internete bolo vramci informacii o TBBT takmer nemozne NEdocitat sa to popredu, bral som to ako znamu vec, prekvapuje ma, ze to niekoho prekvapilo Wink
peepay
peepay

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 48
Bodů : 58
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 09. 11
Místo : Bratislava, Slovakia

Návrat nahoru Goto down

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Empty Re: S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 14 Oct 2011, 14:06

Ďasík: Bernardette reagovala naprosto normálně. Alespoň já bych jednala stejně jako ona. Není to jako u Priy, která neměla důvod ani právo Leonardovi cokoli diktovat (chodili spolu krátce, zakazovala mu stýkat se s přáteli - teda... s jednou kamarádkou). To je špatné. Ovšem Bernardette je (skoro) Howardova manželka. On ji tak trochu "odstrčil stranou", když jí to neřekl hned, ale až společně s ostatními. Navíc jí to řekl jako hotovou záležitost. A ať je to jeho sen nebo ne, je to nebezpečné a je naprosto normální, když se o něj Bernie bála. Pravděpodobně jí v hlavně šrotovala myšlenka "Raději ať je naštvaný a živý, než šťastný a rozprášený v atmosféře." Tohle není žádná zrada.
A zajímalo by mě tedy, co si myslíš o Monice, vždyť ta Chandlerovi diktovala ještě mnohem víc Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Empty Re: S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 14 Oct 2011, 14:07

peepay napsal:
Ďasík napsal:Jakmile Leonard řekl jeho jméno, řekl jsem si "On tam snad dokonce i doopravdy bude!".
Na internete bolo vramci informacii o TBBT takmer nemozne NEdocitat sa to popredu, bral som to ako znamu vec, prekvapuje ma, ze to niekoho prekvapilo Wink
Já nikdy nečtu dopředu, o čem ten díl bude... Kazí to zážitek. Wink

Koli: Já jako zradu vidím to, že šla žalovat jeho matce... Jinak ji chápu. Ale tímhle zašla fakt daleko.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Empty Re: S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 14 Oct 2011, 14:09

Ďasík napsal:Já nikdy nečtu dopředu, o čem ten díl bude... Kazí to zážitek. Wink
Přesně S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Thumbsup2

K Bernie: Zoufalé situace vyžadují zoufalá řešení...


Naposledy upravil Kolikokoli dne Fri 14 Oct 2011, 14:13, celkově upraveno 1 krát
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Empty Re: S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  peepay Fri 14 Oct 2011, 14:12

Ďasík napsal:
peepay napsal:
Ďasík napsal:Jakmile Leonard řekl jeho jméno, řekl jsem si "On tam snad dokonce i doopravdy bude!".
Na internete bolo vramci informacii o TBBT takmer nemozne NEdocitat sa to popredu, bral som to ako znamu vec, prekvapuje ma, ze to niekoho prekvapilo Wink
Já nikdy nečtu dopředu, o čem ten díl bude... Kazí to zážitek. Wink
Kebyze sa to da, ani ja by som nechcel. Smile Ale ked chcem citat rozhovory, komentare a pod. o tom co BOLO, neda sa vyhnut precitaniu si aj o tom, co BUDE.
Inac mozem vsetkym odporucat Twitter ucet @Jimmy722, paradny suhrn vsetkych informacii a linkov na clanky o TBBT, vsetko na jednom mieste, netreba nikde nic dlho hladat Cool
peepay
peepay

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 48
Bodů : 58
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 09. 11
Místo : Bratislava, Slovakia

Návrat nahoru Goto down

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Empty Re: S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Fri 14 Oct 2011, 14:29

Jedna z nejlepších episod celého TBBT.

Neměl jsem rád Raje.. ted se mi začíná líbit.. já jsem happy.. a hlavně jsem se nasmál .. Sheldon je pán ..

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Empty Re: S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Grepis Fri 14 Oct 2011, 15:04

A já nesouhlasím se všemi. What the heck? ( abych nebyl moc sprostej ) .. to si doopravdy myslíte, že by to pravý Brent Spinner vzal a to originální balení NRFB ( pro neznalé Never Removed From Box ) takhle roztrhnul, po tom všem Star Trek šílenství, co v životě musel zažít? Je vidět, že tu už snad není jediný geek, který by stěží něčemu takovému mohl uvěřit. Byl to sice zajímavý pokus se vrátit tematicky tak trochu k prapůvodnímu zaměření seriálu, respektive profilu postav. Ale ten cit zřejmě ztratili. Wolowitz by těžko mohl do vesmíru. Maminčin mazánek, kterému když mamka neodkrojí kůrčičku, tak se rozbrečí. Fyzickou a zrdavotní prohlídkou by navíc taky neprošel. No a to, že Sheldon se skamarádil s WW je sice zajímavý zvrat, ale ubylo tím dost na zajímavosti. Takže pokud je zase nerozkmotří, tak ... tak ... se nic vlastně nestane, ale je to prostě blbost!!! bounce
Grepis
Grepis

Počet příspěvků : 28
Bodů : 27
Reputace : -1
Datum registrace : 17. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA] Empty Re: S05E05 - The Russian Rocket Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru