Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FRIENDS - PŘÁTELÉ

+11
Pajinos
karlos89
g.hofstadter
minnie
MartyCZ
R&omize
NoMouse
Ďasík
tx
Kolikokoli
Sheldon-Cooper
15 posters

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 5 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  karlos89 Tue 22 Mar 2011, 17:44

Tak jsem tuhle diskuzi tak nějak přečetl a přidávám zajímavou informaci, která možná mnohé potěší a ostatním bude naprosto ukradená Very Happy

Nicméně je všeobecně známo, že naprostá většina sitcomů se ještě pár let zpátky natáčela na obyčejné televizní kamery a ve formátu 4:3... Přátelé logicky taky vždycky byli 4:3 jak v TV tak na DVDčku. Už jsem chtěl postupně začít nakupovat aktuálně vycházející DVDčka, když se ke mně dostala zajímavá informace. Přátelé vyjdou na Blu-Rayi, podle všeho už někdy na podzim a ve formátu 16:9! Sitcom byl totiž jako jeden z mála natáčen na opravdu kvalitní kamery a díky novému naskenování materiálu se ho tak dočkáme v perfektní obrazové kvalitě. Zajímavé na tom je, že nové skeny už má k dispozici jakási německá televize, ze které se začaly na internet vydávat ripy v 720p. Díky česko-slovenským kutilům už lze dokonce stáhnout první dvě série s EN+CZ+SK zvukem Smile Obraz je naprosto famózní a je opravdu nativně širokoúhlý, dělal jsem si porovnání s obyčejným 4:3 a fakt to není jenom nějaký trapný ořez. Mě teda popravdě hodně těší, že si svůj oblíbený sitcom budu moct v budoucnu pustit i v tom nejmodernějším a nejkvalitnějším formátu bez jakýchkoliv omezení.

Jinak dabing se mi taky vždycky hodně líbil a herecky je perfektní, o tom žádná. Ale hodně jsem si oblíbil i původní znění a když jsem to zkoušel přepínat, zjistil jsem, že hodně dobrých vtípků se tak nějak ztratilo v překladu nebo vyznělo jenom tak napůl. Takže nakonec opět preferuju originál, protože prostě jednoduše pobaví víc a herci jsou v origu naprosto perfektní.

karlos89

Počet příspěvků : 39
Bodů : 43
Reputace : 3
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 5 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  MartyCZ Tue 22 Mar 2011, 17:49

Super, ještě, že jsem s tím nezačal, teď si to pěkně vychutnám. Cool
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 5 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Sheldon-Cooper Tue 22 Mar 2011, 22:51

Shocked Shocked Shocked
karlos89 to je opravdu pravdivá zpráva! Je to tak, že celý seriál by měl být znovu přestříhán z původních 35mm kopií za pomocí všech poznámek tehdejších střihačů apod.! Wow! To zas bude nákup z Amazonu Laughing Wink

Ano opravdu re-edited! (resp. první série už prý jsou) Protože se seriál ihned po naskenování z filmového pásu stříhal ve 4:3 tak se musí všechny skeny provést znovu a seriál se musí evidentně přestřihat už z nového, kvalitního materiálu...
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 5 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  karlos89 Tue 22 Mar 2011, 23:25

Sheldon-Cooper napsal: Shocked Shocked Shocked
karlos89 to je opravdu pravdivá zpráva!
Tak já si to taky ověřoval všude možně, vyložený kraviny bych dál nepouštěl Very Happy A vzhledem k tomu, že mám pár dílů z té německé televize v ruce, respektive na disku v 720p, můžu osobně potvrdit, že obraz je skutečně parádní. Ale že to musí znovu stříhat jsem nějak nezaznamenal, to bude asi zatracená piplačka. Nicméně Přátelé si tenhle přístup prostě zaslouží, ne? Cool
Většinu Čechů, kteří sledují na širokoúhlé televizi roztažený 4:3 obraz a chrochtají si blahem nad kvalitou AVIček, to asi až tak nepálí, ale já osobně tyhle remastery vítám vyloženě s otevřenou náručí cheers

karlos89

Počet příspěvků : 39
Bodů : 43
Reputace : 3
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 5 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Sheldon-Cooper Tue 22 Mar 2011, 23:31

Přesně tak! Je to geniální! Myslíš, že by si mohl hodit kousek z tý 720p epizody třeba na YouTube jako "private video"? Docela bych se na to chtěl mrknout jak to vypadá! Smile)

(To je jako že se dá sehnat The Big Bang Theory v 1080p kvalitě s mega-vysokým datovým tokem... říkal jednou kamarád.. ale u Přátel se to samozřejmě cení více.. ono i BBT v 720p je opravdu dobře koukatelný.. Smile )
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 5 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Kolikokoli Tue 22 Mar 2011, 23:50

No já nevím, mě je to celkem i fuk. Obrazovku nemám tak velkou, aby ten rozdíl byl nějak extrémní a u Přátel mi jde více o vtip než o špičkový obraz Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 5 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  karlos89 Wed 23 Mar 2011, 00:11

Sheldon-Cooper napsal:Přesně tak! Je to geniální! Myslíš, že by si mohl hodit kousek z tý 720p epizody třeba na YouTube jako "private video"? Docela bych se na to chtěl mrknout jak to vypadá! Smile)
Youtube ten obraz znehodnotí, ale dám ti tip... registruj se na hdclub.sk, aktuálně už se začíná objevovat dokonce třetí série Smile
Nicméně pokud to není proti pravidlům diskuze, hodím přímo sem jako ochutnávku odkazy na první díl:

kód:
http://rapidshare.com/files/446234261/Friends.S01E01.Pilot.720p.HDTV.DD.CZ.SK.EN.x264-AMBiTiOUS.part1.rar
http://rapidshare.com/files/446234338/Friends.S01E01.Pilot.720p.HDTV.DD.CZ.SK.EN.x264-AMBiTiOUS.part2.rar

http://share-rapid.com/stahuj/1945309/friends-s01e01-pilot-720p-hdtv-dd-cz-sk-en-x264-ambitious-part1.rar
http://share-rapid.com/stahuj/1945308/friends-s01e01-pilot-720p-hdtv-dd-cz-sk-en-x264-ambitious-part2.rar
heslo: PitrsM

Kolikokoli napsal:No já nevím, mě je to celkem i fuk. Obrazovku nemám tak velkou, aby ten rozdíl byl nějak extrémní a u Přátel mi jde více o vtip než o špičkový obraz Very Happy.
Tak o velikosti obrazovky to vůbec není, já koukám na HDčka i na notebooku a rozdíl je opravdu znát. Ostrý obraz bez kostiček nikdy neomrzí Smile A tady je právě strašně fajn, že jde o širokoúhlý formát, takže to máš na celou obrazovku.

karlos89

Počet příspěvků : 39
Bodů : 43
Reputace : 3
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 5 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Sheldon-Cooper Wed 23 Mar 2011, 00:46

Kolikokoli napsal:No já nevím, mě je to celkem i fuk. Obrazovku nemám tak velkou, aby ten rozdíl byl nějak extrémní a u Přátel mi jde více o vtip než o špičkový obraz Very Happy.
Na 205cm velkém plátně s přesně nakalibrovaným 1080p projektorem ten rozdíl mezi HDTV verzí a nějakým 1080p masterem vidět je.. Wink .. ale né každý je takový obrazo-maniak žee Smile
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 5 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  g.hofstadter Wed 23 Mar 2011, 01:02

Sheldon-Cooper napsal:
Na 205cm velkém plátně s přesně nakalibrovaným 1080p projektorem ten rozdíl mezi HDTV verzí a nějakým 1080p masterem vidět je.. Wink .. ale né každý je takový obrazo-maniak žee Smile
Áááaaa... pán je gurmán Smile ... já teda taky koukám pokud možno 1080p... když není tak 720p... před nedávnem jsem totiž přesedlal na 24" LCD tak si chci konečně dopřát kvalitní obraz Smile
g.hofstadter
g.hofstadter

Znamení : Střelec Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 120
Bodů : 125
Reputace : 3
Datum registrace : 21. 02. 11
Věk : 33
Místo : Česko (zatím)

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 5 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Sheldon-Cooper Wed 23 Mar 2011, 01:13

K.Hofstadter napsal:
Sheldon-Cooper napsal:
Na 205cm velkém plátně s přesně nakalibrovaným 1080p projektorem ten rozdíl mezi HDTV verzí a nějakým 1080p masterem vidět je.. Wink .. ale né každý je takový obrazo-maniak žee Smile
Před nedávnem jsem totiž přesedlal na 24" LCD tak si chci konečně dopřát kvalitní obraz Smile
No hlavně já si říkám, že bych měl přesedlat na nějaký kvalitnější HDMI kabel než ten za 350kč, který mi vede do toho luxusního projektoru Laughing .. a pořád nemám sílu koupit nějaký lepší Very Happy
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 5 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  g.hofstadter Wed 23 Mar 2011, 01:26

Sheldon-Cooper napsal:
No hlavně já si říkám, že bych měl přesedlat na nějaký kvalitnější HDMI kabel než ten za 350kč, který mi vede do toho luxusního projektoru Laughing .. a pořád nemám sílu koupit nějaký lepší Very Happy

To bych asi udělal co nejdřív... jednou jsme v práci (když jsem byl na brigádě) zkoušeli HDMI kabely na BD přehrávači + 147cm plazma a rozdíl byl opravdu znatelnej... i když je pravda, že aby stál fakt za to, tak ta cena je kolem 1000 Kč...
g.hofstadter
g.hofstadter

Znamení : Střelec Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 120
Bodů : 125
Reputace : 3
Datum registrace : 21. 02. 11
Věk : 33
Místo : Česko (zatím)

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 5 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  karlos89 Wed 23 Mar 2011, 10:59

K.Hofstadter napsal:
Sheldon-Cooper napsal:
No hlavně já si říkám, že bych měl přesedlat na nějaký kvalitnější HDMI kabel než ten za 350kč, který mi vede do toho luxusního projektoru Laughing .. a pořád nemám sílu koupit nějaký lepší Very Happy

To bych asi udělal co nejdřív... jednou jsme v práci (když jsem byl na brigádě) zkoušeli HDMI kabely na BD přehrávači + 147cm plazma a rozdíl byl opravdu znatelnej... i když je pravda, že aby stál fakt za to, tak ta cena je kolem 1000 Kč...
Já mám kabel asi za dvě kila, ale jenom 37palcová televize to zkousne v pohodě Very Happy Každopádně mi přijde a mnohokrát už jsem četl tenhle názor, že rozdíl by tam neměl být naprosto žádný. Jednou je to digitální signál, soustava jedniček a nul, která projede kabelem a je zpracována televizí. Požadovanou propustnost podle normy (např. HDMI 1.3) mít musí, takže se těžko někde něco ztratí a digitální signál je neměnný.
Chápu takové ty pozlacené analogové kabely, tam je rušení a na materiálu, stínění apod. při přenosu rozhodně záleží, ale digitální přenos funguje úplně jinak Smile

karlos89

Počet příspěvků : 39
Bodů : 43
Reputace : 3
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 5 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Sheldon-Cooper Wed 23 Mar 2011, 11:13

Tam jde také o to že já ten signál táhnu na velkou vzdálenost tímhle šmejdským kabelem.. nicméně ten kabel musí spňovat nějaké podmínky a specifikace, takze ve výsledku ta kvalita asi nemůze být nejak horší či lepší.. ale bude to prostě "lepší pocit" cheers
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 5 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  g.hofstadter Wed 23 Mar 2011, 13:01

ono to má jinej problem jak sme zjistili... u těch za 99 Kč apod. ... ty kabely podle balení splňují tadyto, a tamto... ale ve skutečnosti to tak není.... ten obyčejnej není ani odstíněnej... mají dost často i mizernou montáž v zátěžovejch místech, takže dřív nebo pozděj z něj někde něco upadne... neříkám, že se nedá narazit na schopnej kabel za pár korun, nebo že všechny drahý jsou ok... ale dost často je to tak...
g.hofstadter
g.hofstadter

Znamení : Střelec Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 120
Bodů : 125
Reputace : 3
Datum registrace : 21. 02. 11
Věk : 33
Místo : Česko (zatím)

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 5 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  NoMouse Wed 23 Mar 2011, 13:05

Kolikokoli napsal:No já nevím, mě je to celkem i fuk. Obrazovku nemám tak velkou, aby ten rozdíl byl nějak extrémní a u Přátel mi jde více o vtip než o špičkový obraz Very Happy.
Já taky u sitcomů a vůbec u seriálů nepožaduju nějakou extrémní kvalitu obrazu, kdybych taky měl všechno stahovat v 720p a vyšším, tak to už dávno nemám kam dávat... Wink
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 5 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Kolikokoli Wed 23 Mar 2011, 13:52

Přesně tak. Vzhledem k tomu, kolik těch seriálů sleduji a stahuji, by se mi sem vešla ani ne polovička toho, co tu mám Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 5 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  MartyCZ Wed 23 Mar 2011, 14:17

To samý i u mě, ale když se z tohohle vydání udělá verze v klasické velikosti, bude i ona vypadat líp než ta starší, a proč nezabít dvě mouchy jednou ranou.
Ale stejně, nejmíň 200 GB na jeden seriál, to je čtvrtina mého úložného prostoru.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 5 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Sheldon-Cooper Wed 23 Mar 2011, 23:20

3 externí HDD po 750GB a 4TB NAS server to jistí Wink Laughing .. s místem pro data problém tak není Cool ... a prostě to místo za žádnou cenu vyplnit nemůžu! Rolling Eyes
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 5 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Pajinos Sat 09 Apr 2011, 14:55

právě díky Přátelům sleduju seriály jako The Big Bang Theory nebo How I Met Your Mother ... nikdy neomrzí, můžu se na to dívat po padesáté a stejně se těm hláškám směju Very Happy určitě taky číslo jedna u mě, sice už se nevysílá ale zaslouží si tam být Smile

a nejlepší je Chandík! Very Happy Wink
Pajinos
Pajinos

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 02. 11
Místo : Nový Jičín

http://www.fcbarcelona.cz/

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 5 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Sat 09 Apr 2011, 16:47

Pajinos napsal:a nejlepší je Chandík! Very Happy Wink
Ze začátku jsem to říkal taky, ale čím víc jsem Přátele poznával, tím víc jsem měl radši Rosse... Wink Takže u mě teď jednoznačně vede Ross.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 5 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Kolikokoli Sat 09 Apr 2011, 17:31

Nemůžu více než souhlasit s Ďasíkem. Chandler je vtipný prvoplánově. Je to postava založená na vtipech. Ale Ross je tragéd. Je vážný, ale nic se mu nedaří a proto je tak neskutečně vtipný. Je to přesně ten typ člověka, který je sice super, hodný atd., ale vždy když je ve společnosti, tak se mu stane nějaký trapas, a tak si všichni ti, kteří ho neznají osobně, myslí, že je to nějaký naprostý mimoň.
Ross je Rimmer, ale není to takový magor Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 5 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Pajinos Sat 09 Apr 2011, 22:30

Ross taky ... jako všeci jsou v pohodě, jediný koho jsem moc nemusel byla Phoebe ale někdy měla dobré hlody Very Happy
Pajinos
Pajinos

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 02. 11
Místo : Nový Jičín

http://www.fcbarcelona.cz/

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 5 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Sevenood Mon 25 Apr 2011, 21:43

U mě vedl jednoznačně Chandler, Pheobe jsem naopak vůbec nemusel.
Myslím si ale že se shodneme na tom, že všechny postavy byly napsány a hlavně zahrány perfektně. Smile

Jinak sledoval jste někdo Joeyho(seriál)?

Sevenood

Znamení : Ryby Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 04. 11
Věk : 34
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 5 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Tue 26 Apr 2011, 17:34

Jasně, Joeyho mám nakoukaného. Smile Ale musím přiznat, že kvůli Joeymu jsem se na něj nedíval, Joey je někdy takový blbec, že to snad ani není reálné. Ale mám hrozně rád Michaela (Joeyho synovce), Bobbie (Joeyho agentku) a tu produkční, co ji hraje Lucy Liu. V Joeym hrál i Simon Helberg (Howard Wolowitz), Michaelova kámoše Setha. A objevil se tam Michaelův (a můj taky) nejoblíbenější startrekovský herec - Brent Spiner - jako on sám. Michael se pak nemůže rozhodnout, jestli kecat s ním, nebo s krásnou holkou, co tam přišla. Já bych se nejspíš rozhodl stejně jako on. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 5 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Kolikokoli Tue 26 Apr 2011, 19:01

Jó, Data, to byla moje nejoblíbenější postava z NG. Proto se mi líbil film Nemesis. Byl to film pro Data Smile. A z Joeyho jsem viděla jen asi první řadu. Taky mi přišel nejlepší ten Michael, ale štvalo mě, že si Joey nikdy nevzpomněl na staré přátelé ani je nezmiňoval. Hlavně že měl bydlet v pokojíčku nad garáží u Moniky a Chandlera... Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 5 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru