Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FRIENDS - PŘÁTELÉ

+11
Pajinos
karlos89
g.hofstadter
minnie
MartyCZ
R&omize
NoMouse
Ďasík
tx
Kolikokoli
Sheldon-Cooper
15 posters

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 3 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  g.hofstadter Sun 20 Mar 2011, 23:44

já v 94 koukal tak na kačera donalda, a na formule 1 ... s tím su švihlej nějak od mala Very Happy Very Happy Very Happy
g.hofstadter
g.hofstadter

Znamení : Střelec Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 120
Bodů : 125
Reputace : 3
Datum registrace : 21. 02. 11
Věk : 33
Místo : Česko (zatím)

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 3 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  MartyCZ Sun 20 Mar 2011, 23:46

Já na to koukal, když to běželo společně se Simpsonovými, což už je drahně let (asi od šesti)

Ďasík & Kolikokoli: Pokud do toho mohu vstoupit, doporučuji díl "Blink" z třetí řady, můj oblíbený (na ten jsem taky nachytal spolubydlu), z trochu jiného pohledu, se skvělými záporáky
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 3 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Kolikokoli Sun 20 Mar 2011, 23:48

MartyCZ: Tak to je drsné Shocked . Blink mám zrovna puštěný! Very Happy. Vynikající díl...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 3 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Sun 20 Mar 2011, 23:54

K.Hofstadter: Tak Kačeří příběhy a Chip a Dale jsou prostě základ. Very Happy Kvůli nim jsem o víkendu vstával brzo ráno, kdy ještě všichni ostatní spali.
A další moje seriály (ne podle důležitosti): Alf, MASH, Přátelé, Joey, Simpsonovi, Futurama, Dr. House, Chůva k pohledání, Krok za krokem, Misfits, Big Bang Theory, Prison Break, Comeback, IT Crowd, MacGyver, Columbo, Matlock, To je vražda, napsala, Poirot, Tenká modrá linie...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 3 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  g.hofstadter Sun 20 Mar 2011, 23:58

Ďasík napsal:K.Hofstadter: Tak Kačeří příběhy a Chip a Dale jsou prostě základ. Very Happy Kvůli nim jsem o víkendu vstával brzo ráno, kdy ještě všichni ostatní spali.
A další moje seriály (ne podle důležitosti): Alf, MASH, Přátelé, Joey, Simpsonovi, Futurama, Dr. House, Chůva k pohledání, Krok za krokem, Misfits, Big Bang Theory, Prison Break, Comeback, IT Crowd, MacGyver, Columbo, Matlock, To je vražda, napsala, Poirot, Tenká modrá linie...

Ještě hodně sledovanej byl Knight Rider, na to jsme taky koukali vždycky jak sme přišli ze školy..... nebo StarGate... ten původní....

tvoje sbírka sledovanosti je solidní.... Smile Smile Smile některý jsem ani nikdy neviděl... na něco koukal jen občas, ale všechny (co z toho znám) jsou klasika Smile Smile Smile
g.hofstadter
g.hofstadter

Znamení : Střelec Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 120
Bodů : 125
Reputace : 3
Datum registrace : 21. 02. 11
Věk : 33
Místo : Česko (zatím)

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 3 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Mon 21 Mar 2011, 00:09

Na Knight Ridera jsem taky koukal... Vždycky v neděli dopoledne před Matlockem, Columbem nebo Perrym Masonem. Very Happy Pak ještě třeba Odpadlík, Strážci vesmíru, toho je...

Z těch, co jsem psal a co nejsou moc známé, jednoznačně doporučuju Tenkou modrou linii, je to dvousériový britský (7+7 dílů) a naprosto úžasný seriál z prostředí policejní stanice, ve kterém má hlavní roli Rowan Atkinson (inspektor Fowler), kterého v češtině dabuje něpřekonatelný Jiří Lábus... Fakt super, škoda jen, že je jen 14 dílů, no.
Z detektivek pak Poirota a Sherlocka Holmese, já totiž miluju klasické detektivky z Anglie na přelomu 19. a 20. století, tudíž A. C. Doyla (Sherlock Holmes) a Agathu Christie (Hercule Poirot, slečna Marplová a jiní). Všichni jsou tam takoví decentní, zdvořilí a tak... Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 3 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Kolikokoli Mon 21 Mar 2011, 00:12

Jo, na Tenkou modrou linii jsem taky koukala. Vlastně na všecky ty seriály, které jste zmínili. Teda až na Comeback Very Happy. Jinak na některé ty detektivní jsem se dívala jen sporadicky (ne každý díl).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 3 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Mon 21 Mar 2011, 00:21

No, třeba z Perryho Masona a Matlocka si pamatuju tak dva díly. Smile Z to je vražda, napsala, jich je víc, ale taky jsem neviděl všechny, i když jsem to sledoval dost často... A další série už podle ČSFD byly o ničem. Každopádně ale z Columba si pamatuju dílů fakt dost, ten byl super.

A zapomněl jsem zmínit seriál, který byl ještě před Přáteli, který byl stejně oblíbený jako Přátelé a v dokumentu o Přátelích řekli, že o nich můžeme s jistotou prohlásit, že se zařadí po bok takových seriálů jako je MASH nebo právě on... A tím seriálem je... ha-ha-ha... Cheers! (Na zdraví!) Kdo ho někdy viděl, může jen souhlasit...

A pak ještě Star Trek: Hluboký vesmír devět a Star Trek: Nová generace (Odo a Dat jsou mé nej sci-fi postavy).

K.Hofstadter: A samozřejmě doporučuju Misfits, ti jsou dokonalí. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 3 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Kolikokoli Mon 21 Mar 2011, 00:28

DS9 jsem neviděla, ale NG jsem měla moc ráda. Z Cheers! jsem viděla jen jeden díl Embarassed . Ale dobré seriály byly i Jistě pane premiére/ministře nebo Allo, Allo (ale i z nich jsem viděla jen několik dílů).

Každopádně "moje" seriály byly vždycky Herkules, Xena, Odpadlík, Přátelé, Star Gate, Simpsonovi a MASH. Pak se přidal Trpaslík a další a už se to nabalovalo Very Happy. Nakonec jsem skončila u Doctora...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 3 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Mon 21 Mar 2011, 00:32

Já jistě pane ministře nemusím. Prostě mi ten tajemník přijde jako zlý intrikán a i když nechci, tak mi vždycky ta špatná část té jeho intriky zastíní tu její vtipnou část. Toho ministra (a pak premiéra) mi je vždycky strašně líto...

Ty jo, na Herkula a Xenu jsem úplně zapomněl (teď se mi připomněla parodie na Xenu ze Simpsonů - pojď ke mně, Xena chce xex Very Happy), přitom ty jsem taky sledoval jak divý, protože jde o řeckou mytologii...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 3 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Kolikokoli Mon 21 Mar 2011, 00:37

Řecká mytologie je úžasná. Ona mytologie všeobecně je moje oblíbená část dějepisu Very Happy. A Xena chce xex je super. A vedle ní je v tom igelitu 4. Doctor Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 3 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Mon 21 Mar 2011, 00:43

Já v dějepise uznávám jen tato témata:
- mytologii (Egypt, Řecko, Řím)
- historii USA (hlavně občanskou válku - kvůli Lincolnovi - a 60. léta, protože o nich píše Stephen King a člověk si přeje to prožít... tu idylku, ne ten horor Smile)
- velkou francouzskou revoluci (velmi zajímavé období)
- 1. a 2. světovou válku (aby se lidi poučili)
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 3 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Kolikokoli Mon 21 Mar 2011, 00:51

To si děláš srandu Very Happy. Jak jsem to četla, tak jsem přesně pak myslela na to další! Very Happy. Všechny 4 části! Starověk, francouzská revoluce + napoleon, USA a světový války... To snad není možný Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 3 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Mon 21 Mar 2011, 00:53

Hezky! Very Happy

A teď mimo historii: protože si nemůžu pomoct, musím tu dát tenhle odkaz:
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 3 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Kolikokoli Mon 21 Mar 2011, 00:59

Jo, ta písnička byla v HIMYM. Mám ji v mobilu Very Happy. Měla jsem ji chvíli jako vyzvánění Smile.

Jinak zásadní otázky: Ludvík nebo buržoazie? Kartágo nebo Řím? Persie nebo Řecko? Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 3 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  MartyCZ Mon 21 Mar 2011, 01:01

Yep, Swarley. Ale proč vždycky, když tohle slyším, tak se mi vybaví Flaming Moe's Smile
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 3 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Mon 21 Mar 2011, 01:04

První dvě jsou docela těžké (vždycky měly obě strany nějaké zásadní minus), u třetí jsem pro Řecko...

Ta písnička byla třeba i v Simpsonech, kde byla v díle Strach z létání právě parodie na Cheers. Homer hledá novou hospodu a natrefí na tu z Cheers. Smile Na HIMYM nekoukám, takže tam nevím. Wink

Marty: Nespletl ses? V díle Flaming Moe's podle mé paměti nebyla. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 3 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  MartyCZ Mon 21 Mar 2011, 01:08

Ne tak docela
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 3 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Kolikokoli Mon 21 Mar 2011, 01:12

To já fandila vždycky Ludvíkovi, ale zase Napoleona jsem měla taky ráda. Jen mi tam vadil ten Robespierr, jakobíni a další. V Punských válkách jsem zase měla raději Kartágo. A taky Etruskové byli moji oblíbenci. A v Řecko-perských jsem fandila Peršanům. Přesto jsem ale měla Řecko a Řím ráda. Měli úžasnou historii. Hlavně Řím se hrozně dobře učil. Dokonce i ti všichni panovníci Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 3 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Mon 21 Mar 2011, 01:25

Marty: Sakra, tak jo, no... Very Happy Very Happy Very Happy Už si ji vybavuju. Wink Hezky zparodovaná.

Jinak - Simpsonovi hodně parodují hudbu, že trošičku pozmění melodii, ale aby člověk ihned poznal, co to původně bylo... Napadá mě díl Pygmalion v sukni. Kdo nezná Pygmalion od G. B. Shawa, je to pro každého, koho trošku zajímají jazyky, povinnost, skvělá hra/kniha. Byl podle něj udělán muzikál My Fair Lady a právě v celém tom díle Simpsonů jsou písničky z tohoto muzikálu, akorát lehce pozměněné... A jeden díl je zase parodií na muzikál Evita a na konci je napsáno, že tvůrci seriálu nikdy neslyšeli o muzikálu na motivy života Evy Perónové. Very Happy Very Happy Very Happy

A to mi připomnělo scénku, kdy Homer čeká na nějakou cenu a Marge mu říká: "Uklidni se, už máš přece Grammy..." A Homer říká: "Chci cenu, co za něco stojí!" A pod ním běží titulek: "Názory pana Simpsona se neztotožňují s názory naší televize, která Grammy vůbec nepovažuje za cenu..." Very Happy Very Happy Very Happy

Dneska dávám trojitým smajlíkům zabrat. Smile

Koli: Jo, starověk mě bavil fakt hodně... I když třeba Indie a Čína už ani ne, jsou úplně jiní a divní, dodneška. Čína a Japonsko a podobné země tam na východě jsou jediné, kam mě to neláká. Ale třeba Egypt úplně maximálně, odjakživa mě fascinuje smrt a nemrtví a Egypťani se co se posmrtného života týče dostali úplně absolutně nejdál... A Napoleona rád nemám, jak se říká v TBBT, malý muž s velkým napoleonským komplexem. Very Happy

A ještě k těm seriálům: Je zajímavé, že MASH, Cheers a Přátelé na sebe úzce navazují: MASH 1972-1983, Cheers 1982-1993 a Přátelé 1994-2004...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 3 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  MartyCZ Mon 21 Mar 2011, 01:45

Můj absolutní favorit Simpsonovských písničkových dílů je That 90s Show, ale ty, co jsi tady vyjmenoval, jsou v těsném závěsu, těsně před Homerovo pěvecké kvarteto. Very Happy

Co dějepisu se týče, to zrovna nebyl můj nej předmět, ale zrovna Řím a Světové války mně přinejmenším šly a stranil jsem Kartágu (přece jenom se tam Řím nechoval jako hodný soused)
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 3 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Mon 21 Mar 2011, 01:52

Já mám z těch písničkových rád (kromě Homerova pěveckého kvarteta, které je bombové, zvlášť Barney s rozvracečkou typu "Yoko Ono") ještě Tramvaj do stanice Marge, Všichni zpívají a tančí a pak ten, co je parodií na Kouzelnou chůvu - kdy Marge ze stresu začnou padat vlasy a přiletí chůva na deštníku a zpívá jim písničky. Smile A Ryba jménem Selma. Tam si vždycky zavzpomínám na Troye McClura (herce, co ho mluvil, zastřelila šílená manželka, a na jeho památku se Troy už nikdy v Simpsonech neobjeví).

ad Kartágo: Pravda, pravda, ale zase Hannibal překračující se slony Alpy... No, sice jsem ho obdivoval, ale rád jsem ho neměl. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 3 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  MartyCZ Mon 21 Mar 2011, 02:05

Já myslel spíš třetí punskou válku - solení půdy, vypálení města, nedovolit jim se bránit proti útoku.

Jo Phil Hartman mi v Simpsonových chybí, i když možná víc kvůli Lionelu Hutzovi než Troyovi "Možná mě znáte z" McClureovi
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 3 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Ďasík Mon 21 Mar 2011, 02:09

Já Lionela moc nemusím. Smile

Každopádně v souvislosti s Troyem se mi vybavila hláška právě z Ryba jménem Selma, která mě vždycky dostane a která trochu souvisí z překladem silvestrovské epizody TBBT...

Líza: Tati, co je to muppet?
Homer: No, není to ani holka, ani loutka, abych pravdu řekl, tak nevím...
Bart: A proč je jeden ten muppet člověk?
Marge: To není člověk, to je Troy McClure.

lol!

ad punská válka: To máš pravdu, no... Jak už jsi psal ty nebo Koli, Římané nikdy nebyli moc hodní sousedé.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 3 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  tx Mon 21 Mar 2011, 10:08

Ďasík napsal:K.Hofstadter: Tak Kačeří příběhy a Chip a Dale jsou prostě základ. Very Happy Kvůli nim jsem o víkendu vstával brzo ráno, kdy ještě všichni ostatní spali.
A další moje seriály (ne podle důležitosti): Alf, MASH, Přátelé, Joey, Simpsonovi, Futurama, Dr. House, Chůva k pohledání, Krok za krokem, Misfits, Big Bang Theory, Prison Break, Comeback, IT Crowd, MacGyver, Columbo, Matlock, To je vražda, napsala, Poirot, Tenká modrá linie...

Ďasíku, zapomněl jsi na vysílání pro děti a mládež Magion a Vegu, ve kterých dávali kromě již zmiňovaného Knight Ridera také Byl jednou jeden... život (jeden z nejlepších naučných pořadů pro malé děti, ostatně jako celá řada Byl jednou jeden...) a animovanou Cestu kolem světa za osmdesát dní. No a pak samozřejmě pro nejmenší Kuřátka se Včelkou Májou, to jsou asi mé nejstarší vzpomínky. Very Happy Ještě vlastně Želvy Ninja Very Happy
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

FRIENDS - PŘÁTELÉ  - Stránka 3 Empty Re: FRIENDS - PŘÁTELÉ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru