Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

+32
stresco
Strix
mike2
Fulcrum
Arrowka
Zero
Vertico
happy.crazy
fojjta
DSemik
tx
Kolikokoli
pathy
Georgo
Grepis
AngelSMOKE
Draxis
KilianD
Geser
Ďasík
metztli
Tadoch
terminal
Leoš Gerlich
yossarian
baal666
minnie
vendulkabendulka
ogedeikhan
R&omize
Snake.Bite
Admin
36 posters

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  tx Sat 06 Nov 2010, 01:36

Arrowka napsal:
Jinak dost často slýchám, jak je 1. série nejlepší a pak už to s šlo BBT sešupem do háje. Nemůžu více nesouhlasit, 1. série je ta, kterou si pouštím ze všech nejméně. A z vlastní zkušenosti doporučuju nechat každý díl tzv. usadit a zhodnotit po čase. Ve třetí sérii mi dost dílů připadalo napoprvé hodně trapných a teď to vidím jinak.
Ono to má jednoduchou příčinu. Většina lidí se o seriálu doslechne až se zpožděním, takže na začátek vidí třeba celou první nebo i druhou sérii najednou. V těch dílech dohromady je taková spousta vtipů, že si vybere každý. V hlavě pak má zafixováno, že první série byla naprosto super, protože tam byla v každém díle spousta inteligentních vtipů atd. V současnosti vidí jeden díl za týden, jsou na něj natěšení a pak jim přijde, že je tam málo vtipů a najednou ten seriál prostě nesplňuje očekávání do něj vkládaná a tím pádem začínjí kritizovat.

Jinak já netvrdím, že se úroveň trochu nepropadla, podle mě šla též o něco dolu (nápady docházejí). To ale neznamená, že ve většíně nových dílů nelze nalézt výborné vtipy, které potěší.
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  KilianD Sat 06 Nov 2010, 02:08

tx napsal:
Ono to má jednoduchou příčinu. Většina lidí se o seriálu doslechne až se zpožděním, takže na začátek vidí třeba celou první nebo i druhou sérii najednou. V těch dílech dohromady je taková spousta vtipů, že si vybere každý. V hlavě pak má zafixováno, že první série byla naprosto super, protože tam byla v každém díle spousta inteligentních vtipů atd. V současnosti vidí jeden díl za týden, jsou na něj natěšení a pak jim přijde, že je tam málo vtipů a najednou ten seriál prostě nesplňuje očekávání do něj vkládaná a tím pádem začínjí kritizovat.
Výborná analýza, díky.
KilianD
KilianD

Počet příspěvků : 106
Bodů : 119
Reputace : 3
Datum registrace : 03. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Fulcrum Sat 06 Nov 2010, 02:29

Tak sem si to pustil podruhy a z tohodle dilu mi nejvic utkvi v pameti plivajici Sheldon, hnus velebnosti, ze ja tu scenu radsi podruhy nepreskocil.

Alespon muzu mit skodolibou radost z toho, jak americani furt nemuzou rozdejchat, ze jim vyskrtli ten pitomy maly chomáč kosmickeho smeti ze seznamu planet. Laughing

Fulcrum

Počet příspěvků : 12
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 06 Nov 2010, 04:20

happy.crazy napsal:Toho chlapa co mluvil s Rajem sem vůbec nepochopila co tam dělal
http://en.wikipedia.org/wiki/Neil_deGrasse_Tyson
Podobnou narážku na něj a Pluto měl i McKay v Stargate Atlantis 5x16 (Brain Storm).
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 06 Nov 2010, 07:41

happy.crazy napsal:Toho chlapa co mluvil s Rajem sem vůbec nepochopila co tam dělal
Já naopak čekal, kdy se tam konečně tato narážka na Pluto objeví. Když Mezinárodní astronomická unie vyškrtla Pluto ze seznamu planet, byl z toho obrovský poprask. Byl jsem tehdy zrovna na dovolené v Chorvatsku a ve všech (nejen) českých novinách, které tam měli, byla tahle zpráva na první stránce. A myslím si, že tahle narážka do TBBT patří víc než cokoli jiného. Smile
Já osobně jsem byl už dlouho předtím pro. Pluto má dráhu nakloněnou k ekliptice, navíc neobíhá kolem Slunce v kruhové, ale eliptické dráze, a občas je k němu dokonce blíž než Neptun, takže s takovým divným chováním nemá nárok říkat si planeta. Very Happy
A co je ještě zajímavější - zrovna ve čtvrtek odpoledne jsem si na Wiki četl o Plutu, transneptunovských objektech a vesmíru obecně, a co se nestane - hned v pátek je o tom zmínka v TBBT! Very Happy Asi začnu číst pravidelně každý čtvrtek o tom, co bych chtěl v seriálu mít. Smile

A k tomu, která série je nejlepší - opravdu je to první. Smile Jsou tam perly typu Sheldonův bratranec Leo, fyzikální soutěž, díl, jak se Leonard s Sheldonem porvou na přednášce, jak Raj poprvé promluví s Penny, svítící rybky, Schrödingerova kočka, Sheldon pokoušející se mluvit čínsky (tahle věc me ještě dnes dokáže rozesmát jako bych to viděl poprvé)... A to už něco znamená. Wink Ale i další série jsou moc dobré.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Sat 06 Nov 2010, 13:45

Fulcrum napsal:Alespon muzu mit skodolibou radost z toho, jak americani furt nemuzou rozdejchat, ze jim vyskrtli ten pitomy maly chomáč kosmickeho smeti ze seznamu planet. Laughing
No a vlastně jsme ji vyškrtli my, protože ten kongres, který o tom rohodl se konal v Praze roku 2006.
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 06 Nov 2010, 13:51

V tomhle jsem při Sheldonovi. Taky jsem měla Pluto nejraději a to vyškrknutí bylo ošklivé! Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Sat 06 Nov 2010, 13:56

Kolikokoli napsal:V tomhle jsem při Sheldonovi. Taky jsem měla Pluto nejraději a to vyškrknutí bylo ošklivé! Very Happy
Ale teď má vlastní skupinu: Plutoidy
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 06 Nov 2010, 14:09

baal666 napsal:
Kolikokoli napsal:V tomhle jsem při Sheldonovi. Taky jsem měla Pluto nejraději a to vyškrknutí bylo ošklivé! Very Happy
Ale teď má vlastní skupinu: Plutoidy

Aspoň něco Smile
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Sat 06 Nov 2010, 14:21

Ale jo, bavil jsem se docela dobře... Smile Za mě 6/10 - a nebýt Sheldonova trojitého (z)vrácení ethylalkoholu (souhlasím s tím, co už tady někdo psal - poprvé mě to ještě pobavilo, pak už fuj), bylo by to 7/10.
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  stresco Sat 06 Nov 2010, 18:37

Stvrta serka je na tom zatial dost biedne. Mam pocit, ako keby odisiel niekto podstatny, kto v minulych seriach pisal scenare. Jednoducho niektore casti (asi polovica z doteraz releasnutych) su umele, nasilu vtipne a postradajú sarm a lahkost predoslych. Celkom zacinam mam o TBBT strach.

stresco

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty agentka FBI

Příspěvek  fibigr Sat 06 Nov 2010, 19:19

Kdo, že hrál tu agentku FBI, smím-li se zeptat?

fibigr

Počet příspěvků : 3
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 06 Nov 2010, 19:35

fibigr napsal:Kdo, že hrál tu agentku FBI, smím-li se zeptat?

Eliza Dushku

nejznámnější pravdědpodbně z buffy..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  happy.crazy Sat 06 Nov 2010, 22:55

Ďasík napsal:
happy.crazy napsal:Toho chlapa co mluvil s Rajem sem vůbec nepochopila co tam dělal
Já naopak čekal...

To já jako pochopila kdo to má asi být, ale působil tam jak "pěst na oko". Hlavně mi přijde pitomý, že tu herečku (<-insert her name here) tak strašně dlouho dopředu avizovali a o tom chlapovi se nikdo ani nezmínil a přitom musí být poměrně důležitý a řekla bych že i celkem známý. Ta jeho role byla odbytá.
happy.crazy
happy.crazy

Znamení : Lev Tygr
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 49
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09
Věk : 37
Místo : Location, location, location

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 07 Nov 2010, 00:01

Myslím, že se tady otázka "guest stars" zbytečně moc hrotí... Prostě jsou to guest stars. Mně osobně je úplně jedno, jestli ta herečka hraje v Buffy, další v Battlestar Galactica atd. TBBT nejsou Buffy a BSG. Smile A to, že se někdo kouká na trailery, je jen jeho problém... Smile Já třeba absolutně nevěděl, že tam bude "ta herečka" a možná i proto jsem se bavil - nic jsem nečekal, nebyl jsem zklamaný, právě naopak (až na to Sheldonovo pití).
Co se týká toho pána, nevím, co jiného by po něm ještě měli chtít... Prostě to byl jen zástupce Mezinárodní astronomické unie, který souhlasil s tím, že se nechá urazit kvůli Plutu. Smile Ale možná mám jen málo fantazie. Nebo prostě jen nehledám zbytečné problémy. Smile
Když to takhle začneme řešit, skončíme jako csfd.cz - tam mám pocit, že se tam schází všichni hnidopichové a kritici z ČR (bez urážky Wink).


Naposledy upravil Ďasík dne Sun 07 Nov 2010, 00:12, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Pluto

Příspěvek  R&omize Sun 07 Nov 2010, 00:10

Přesně jak píše Ďasík, neherec guest star, co "hraje" sám sebe... Co po něm víc chcete? Mě naopak překvapilo, že se tam vůbec ještě objevil znovu v další scéně se Sheldonovi omluvit... Very Happy
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  happy.crazy Sun 07 Nov 2010, 00:21

Neříkám, že mu měli dávat nějakou ultra roli, jen že o něm nebyla nikde zmínka. Jinak mě je to celkem šumák, já bych byla nejradši, kdyby tam byly jen starý známý tváře:-)

Dívala jsem se na díl znovu a musím říct, že pár těch hlášek se zařazuje mezi moje all-time favourites:
"Alcohol. - Could you be more specific. - Ethylalcohol. 40 ml."
"From California to the NY Island I am real Yankee Doodle Boy....My country tis of thee...nanana...liberty, it's realy greeeeeeeeeet!!!"
ROFLMAO
happy.crazy
happy.crazy

Znamení : Lev Tygr
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 49
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09
Věk : 37
Místo : Location, location, location

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Vlčák Sun 07 Nov 2010, 00:31

Mě osobně se tenhle díl mrtě líbil, nejvíc to zabila Penny s Leonardem. "Jak dlouho? 94 vteřin" xD
Sheldon válel, ale bylo nechutné když vrátil to pití Very Happy .. "Spánek se mi vyhýbá Leonarde. Vážně? To už se s tebou asi někdy setkal.. Very Happy
Samozřejmě měl možná pár chyb(já to neposoudím, já se celou dobu smála xD) ale to je dělá obyčejným lidmi.. Smála jsem se celou dobu, skvělej díl Very Happy Cool

Vlčák

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Sun 07 Nov 2010, 00:34

Teda to, že hrála nějaká guest star v buffy mně teda vůbec nijak úžasný nepřijde... Na buffy se dívá moje sestra(9) a já se za to stydím...
To Ďasík: jestli ses ještě nepodíval na SW, tak za tebe klidně udělám korekce...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 07 Nov 2010, 00:58

baal666 napsal:Teda to, že hrála nějaká guest star v buffy mně teda vůbec nijak úžasný nepřijde... Na buffy se dívá moje sestra(9) a já se za to stydím...
To Ďasík: jestli ses ještě nepodíval na SW, tak za tebe klidně udělám korekce...
Ale no tak, Buffy není tak hrozná (ale viděl jsem jen pár dílů) Smile. Každopádně ale to, kde ta herečka hrála, je mi fakt úplně šum a fuk... A na SW jsem ještě nekoukl, víš dobře, že jsem teď v Těšíně, tudíž 70 km od svého compu. A jak jsem psal, korektury dneska nevyjdou, jen mé vyjádření k vašim připomínkám (a že jich není málo...) Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Sun 07 Nov 2010, 20:57

Já v seriálu mající v premise popkulturní hlody prostě očekávám od známejch herců něco víc (aneb vymačká se z toho víc, když herec hraje sám sebe, lidi, kteří ho znají hází hlášky jeho postav atp, anebo když se z něj udělá epizodní křoví, ála Agentka FBI, který mohla se scénářem zvládnout za den každá pohlednější uklízečka ze studia?).

Výroky typu ale to, kde ta herečka hrála, je mi fakt úplně šum a fuk... jsou zralý akorát na gauntlet. To už tu rovnou můžem třeba prohlašovat mně nevadí že Sheldon náhle nedokázal spočítat jedna plus jedna, nebo já se při BBT vždycky smněju jako divej, takže to musí bejt skvělej seryál!!!!
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Sun 07 Nov 2010, 22:50

Geser napsal:Já v seriálu mající v premise popkulturní hlody prostě očekávám od známejch herců něco víc (aneb vymačká se z toho víc, když herec hraje sám sebe, lidi, kteří ho znají hází hlášky jeho postav atp, anebo když se z něj udělá epizodní křoví, ála Agentka FBI, který mohla se scénářem zvládnout za den každá pohlednější uklízečka ze studia?).

Výroky typu ale to, kde ta herečka hrála, je mi fakt úplně šum a fuk... jsou zralý akorát na gauntlet. To už tu rovnou můžem třeba prohlašovat mně nevadí že Sheldon náhle nedokázal spočítat jedna plus jedna, nebo já se při BBT vždycky smněju jako divej, takže to musí bejt skvělej seryál!!!!
No promiň u něčeho na výši dobře, ale kdyby tam byla hannah montana, tak bych byl radši, aby hrála třeba uklízečku místo hannah montany. A podobné emoce cítím u někoho, kdo hrál v Buffy, i když to není tak děsný, ale pořád si myslím, že je to pro holky mladší 10-ti let a s IQ pod 90...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Sun 07 Nov 2010, 23:06

Neuraz se, ale očividně se v těch seriálech nechytáš, mluvíš mimo.

Je mi ovšem jasný, že Pepům z Horní Dolní (který koukaj na BBT a myslí si jak sou améérický) věci jako tahle herečka nic neřeknou.


Naposledy upravil Geser dne Sun 07 Nov 2010, 23:10, celkově upraveno 1 krát
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 07 Nov 2010, 23:08

Geser napsal:Výroky typu ale to, kde ta herečka hrála, je mi fakt úplně šum a fuk... jsou zralý akorát na gauntlet. To už tu rovnou můžem třeba prohlašovat mně nevadí že Sheldon náhle nedokázal spočítat jedna plus jedna, nebo já se při BBT vždycky smněju jako divej, takže to musí bejt skvělej seryál!!!!
Tak tady se fakt rozcházíme. To, jakou kdo hraje postavu, a to, jestli se chytrá postava z ničeho nic začne chovat jako debil, jsou úplně odlišné věci, mícháš dohromady jabka a hrušky. Není totiž vůbec důležité kdo, ale jak hraje tu danou postavu... Samozřejmě neberu v úvahu extrémy, kdy je třeba hercův věk neodpovídající věku postavy.
A k tomu druhému - já od sitcomu primárně očekávám, že se budu smát nebo aspoň přijatelně bavit. Samozřejmě to není všechno, ale je to jedna z hlavních věcí, proto se tomu taky říká sitcom. A jak už tu někdo podotkl, každý díl není k popukání, ale celkově je BBT opravdu "skvělej seriál" a myslím si, že si to myslíš taky (aspoň, že je "dobrej"), jinak bys na něj totiž nekoukal.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Sun 07 Nov 2010, 23:24

Geser napsal:Neuraz se, ale očividně se v těch seriálech nechytáš, mluvíš mimo.

Je mi ovšem jasný, že Pepům z Horní Dolní (který koukaj na BBT a myslí si jak sou améérický) věci jako tahle herečka nic neřeknou.
Někteří Pepové z Horní dolní nemají čas na to, aby čučeli na všechny Sci-fi, který jsou, protože v životě existuje nejen hromada jiných žánrů, ale taky život. No, možná jsem se v té herečce spletl, ale jestli je její největší role v Buffy, tak to teda potěš koště, protože se na to dívá moje sestra a ta se kromě toho dívá na Xenu, celou škálu seriálů z Disney Channel a Buffy, takže silně pochybuju, že mezi největším odpadem seriálové produkce se jako jasný maják tyčí dokonalá Buffy...
P.S. na ČSFD má Buffy 54%, vím, že ČSFD není skoro vůbec objektivní, ale když něco nedosáhne ani na 70%... Tak je to... politování hodný kousek...
P.P.S. a jak se tak dívám ani ostatní filmy a seriály, ve kterých hrála, většinou nepatří do úplné špičky kinematografie...


Naposledy upravil baal666 dne Sun 07 Nov 2010, 23:28, celkově upraveno 1 krát
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru