Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

+32
stresco
Strix
mike2
Fulcrum
Arrowka
Zero
Vertico
happy.crazy
fojjta
DSemik
tx
Kolikokoli
pathy
Georgo
Grepis
AngelSMOKE
Draxis
KilianD
Geser
Ďasík
metztli
Tadoch
terminal
Leoš Gerlich
yossarian
baal666
minnie
vendulkabendulka
ogedeikhan
R&omize
Snake.Bite
Admin
36 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 07 Nov 2010, 23:27

baal666 napsal:...protože se na to dívá moje sestra a ta se kromě toho dívá na Xenu...

Co máš proti Xeně? Xena a Hercules byly seriály mého mládí! Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Sun 07 Nov 2010, 23:30

Kolikokoli napsal:
baal666 napsal:...protože se na to dívá moje sestra a ta se kromě toho dívá na Xenu...

Co máš proti Xeně? Xena a Hercules byly seriály mého mládí! Very Happy
Já je měl taky rád, hned jak jsem přestal koukat na krtečka...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 07 Nov 2010, 23:43

baal666 napsal:když něco nedosáhne ani na 70%... Tak je to... politování hodný kousek...
No, tak to teda rozhodně nesouhlasím! Jak už jsem tu psal, na ČSFD se scházejí všichni největší kritici z ČR. Já osobně mám pravidlo, že k hodnocení na ČSFD si člověk musí připočíst min. 30%, aby se vůbec přiblížil objektivnímu výsledku. Takže pokud má film 70%, může si gratulovat, patří mezi nadprůměr... Spravedlivého hodnocení se tam dostává jen skutečně dokonalým filmům (Vykoupení z věznice Shawshank, Forrest Gump, Zelená míle atd.), ale ostatní jsou většinou naprosto rozcupovány na kousíčky. Dokonce i (podle mě) nejlepší Formanův film - Amadeus - má jen 90%...
Už se mi i stalo, že jsem v jedné diskusi četl hodně ošklivou kritiku a když jsem autorce napsal, že určitě píše i pro ČSFD, odpověděla mi: "Jak jsi to poznal?"

baal666 napsal:Já je měl taky rád, hned jak jsem přestal koukat na krtečka...
Teď jsi mě dost zklamal - jak s Buffy, tak i se Xenou a Herculem. Ani jeden z těch seriálů jsem už dlouho neviděl - není čas, jsou i jiné seriály a spousta povinností - ale o žádném z nich bych neřekl, že je špatný. A mimochodem, na krtečka koukám ještě dnes a je to nejlepší česká postavička, která kdy vznikla. Wink

Edit: Ale souhlasím s tebou v tom, že ne každý je trekkie, ne každý má nasledovány všechny existující sci-fi seriály a že jsou i jiné žánry. A přiznám se bez mučení, že ani jeden z Geserových pěti nejoblíbenějších seriálů (ZDE) jsem nikdy neviděl... Dokonce jsem o některých ani neslyšel.



Naposledy upravil Ďasík dne Mon 08 Nov 2010, 20:00, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Mon 08 Nov 2010, 00:03

Ďasík napsal:Spravedlivého hodnocení se tam dostává jen skutečně dokonalým filmům (Vykoupení z věznice Shawshank, Forrest Gump, Zelená míle atd.)
To si snad děláš srandu... Tyhle tři filmy!!!!??!??!?!,?§?§,!,?!?§,?!?!,?!?!
Ano jsou to romantické slaďáky, u kterých "zvlhne očko," ale podle mě jsou to filmy, jejichž hodnocení je nejvíc mimo ze všech filmů na ČSFD... ZASLOUŽÍ SI TAK 70%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Skutečně skvělé filmy jsou něco jiného... třeba Nebe nad Berlínem, Stalker, Dvojí život Veroniky, filmy od Almodóvara, Bergmana atd. To je skutečné umění ne profláknuté americké "srágory"(jak říká moje babička)
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 08 Nov 2010, 00:18

baal666 napsal:
Ďasík napsal:Spravedlivého hodnocení se tam dostává jen skutečně dokonalým filmům (Vykoupení z věznice Shawshank, Forrest Gump, Zelená míle atd.)
To si snad děláš srandu... Tyhle tři filmy!!!!??!??!?!,?§?§,!,?!?§,?!?!,?!?!
Ano jsou to romantické slaďáky, u kterých "zvlhne očko," ale podle mě jsou to filmy, jejichž hodnocení je nejvíc mimo ze všech filmů na ČSFD... ZASLOUŽÍ SI TAK 70%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Skutečně skvělé filmy jsou něco jiného... třeba Nebe nad Berlínem, Stalker, Dvojí život Veroniky, filmy od Almodóvara, Bergmana atd. To je skutečné umění ne profláknuté americké "srágory"(jak říká moje babička)

Tak teď jsem opět velmi pohoršena Very Happy. Jsou jedny z nejlepších filmů jaké jsem kdy viděla. Ještě řekni, že si Pulp Fiction myslíš, že je blbost a půjdu si rovnou hodit mašli Very Happy

A s ČSFD taky často nesouhlasím (jak můžou mít Snowboarďáci 54%, Pusinky 55% nebo dokonce 300:Bitva u Thermopyl 79%!!!)


Naposledy upravil Kolikokoli dne Mon 08 Nov 2010, 00:22, celkově upraveno 2 krát
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Mon 08 Nov 2010, 00:18

Ano, stojím si za svým... Tyhle filmy nejsou žádné romantické slaďáky, naopak mají velkou hloubku a myšlenku. Navíc Vykoupení a Zelená míle jsou dost drsné vězeňské filmy a romantiku si teda představuju naprosto jinak.

Edit: Mimochodem, Vykoupení z věznice Shawshank je nejlepším filmem nejen na ČSFD, ale i na IMDb... Stephen King o Vykoupení napsal, že je to příběh o věčné naději a je to jedna z jeho tří nejlepších povídek, které kdy napsal.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Mon 08 Nov 2010, 00:28

Ďasík: Už jsem svůj důvod proč na BBT pořád koukám vysvětloval několikrát, ale tak pro (opět!) Ďasíka, v příkladu:
Kdybys byl, plácnu, hasič z již zmíněné Horní Dolní, a někdo o vás natočil seriál, asi by ses na to kouknul. A ikdyž bys pořád nadával, jak je to pitomý a zkreslující, skoro určitě bys na to koukal dál, protože veřejnost díky tomu dostává nějaký obrázek o tamních poměrech, a protože je to koneckonců seriál o hornodolních hasičích jako ty, a takových seriálů moc není, a seznam pokračuje. Takže zhruba tak. Navíc čtvrtá sérka mi přijde vcelku koukatelná.

Koukám, žes mě nějak nepochopil, a píšeš o něčem jiném. Takže polopaticky a mnohem hnusněji: Kde se v ale to, kde ta herečka hrála, je mi fakt úplně šum a fuk... skrývá něco víc, než názor Ďasíka, kterej o tom s prominutím očividně nic neví, resp míň než já? Stejně tak jako co se má skrývat v mém dalším výroku od hypotetického pisatele bez znalosti gramatiky. Dál viz Baal.

Baal: Hodnotíš (jakkoliv málo) kvality podle čsfd? Doufám, že se to nabytím svéprávnosti změní. Btw vygoogli si Joss Whedon.
Ano, existuje i reálný život (který mám dost kupodivu dost bohatý Very Happy) a lidi na bednu/plátno/internet... koukající poskrovnu. Ale potom se takoví lidé o nich nemůžou s lidma jako já hádat o kvalitě. Taky přece nepřesvědčuješ chlápka, co vám ve škole spravuje automaty, že je na to nejlepší trojitej kopanec do pravýho rohu. Holt online to je tak snadné, že...

Jinak vážně škoda, že se tu nějak nezobrazujou podpisy, protože To, že koukáte na BBT neznamená, že jste améérický bych si tam hned dal Very Happy

Opět Ďasík: čsfd je ohledně seriálů hrozně tragická, protože spousta lidí hodnotí podle toho, jak si to (často s mizerným voiceoverovým dabingem) pamatujou podle těch dílů (často jednociferné číslo), který viděli jako malí, anebo ti, kteří to sice viděli nedávno, ale opět jenom několik dílů (a některý maj dokonce koule to i napsat do komentářů). U těch filmů se aspoň dá předpokládat, že z nich viděli většinu stopáže...

No a jinak samozřejmě ty seriály z mého žebříčku vřele doporučuju. Minimálně Scrubs vám ukážou, jak se má správně dělat osmisezónní sitcom.


Naposledy upravil Geser dne Mon 08 Nov 2010, 00:47, celkově upraveno 1 krát
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Mon 08 Nov 2010, 00:44

Kolikokoli napsal:
baal666 napsal:
Ďasík napsal:Spravedlivého hodnocení se tam dostává jen skutečně dokonalým filmům (Vykoupení z věznice Shawshank, Forrest Gump, Zelená míle atd.)
To si snad děláš srandu... Tyhle tři filmy!!!!??!??!?!,?§?§,!,?!?§,?!?!,?!?!
Ano jsou to romantické slaďáky, u kterých "zvlhne očko," ale podle mě jsou to filmy, jejichž hodnocení je nejvíc mimo ze všech filmů na ČSFD... ZASLOUŽÍ SI TAK 70%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Skutečně skvělé filmy jsou něco jiného... třeba Nebe nad Berlínem, Stalker, Dvojí život Veroniky, filmy od Almodóvara, Bergmana atd. To je skutečné umění ne profláknuté americké "srágory"(jak říká moje babička)

Tak teď jsem opět velmi pohoršena Very Happy. Jsou jedny z nejlepších filmů jaké jsem kdy viděla. Ještě řekni, že si Pulp Fiction myslíš, že je blbost a půjdu si rovnou hodit mašli Very Happy

A s ČSFD taky často nesouhlasím (jak můžou mít Snowboarďáci 54%, Pusinky 55% nebo dokonce 300:Bitva u Thermopyl 79%!!!)
Pulp fiction je samozřejmě nejlepší film ze všech... A aby nedošlo k omylu, nedělám si srandu, Pulp fiction je nejlepší film. Jsem Winston Wolf řeším problémy... Jedna z mých nejoblíbenějších postav...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Mon 08 Nov 2010, 00:52

Geser napsal:
Baal: Hodnotíš (jakkoliv málo) kvality podle čsfd? Doufám, že se to nabytím svéprávnosti změní. Btw vygoogli si Joss Whedon.
Ano, existuje i reálný život (který mám dost kupodivu dost bohatý Very Happy) a lidi na bednu/plátno/internet... koukající poskrovnu. Ale potom se takoví lidé o nich nemůžou s lidma jako já hádat o kvalitě. Taky přece nepřesvědčuješ chlápka, co vám ve škole spravuje automaty, že je na to nejlepší trojitej kopanec do pravýho rohu. Holt online to je tak snadné, že...
No ano, ale opravdu jen MÁLO viz. můj názor na Vykoupení z věznice shawshank atd. Myslím si, že hodnocení ČSFD odpovida tak na +-25 procent(ve vetsine pripadu tak 15) ceske serialy typu ulice atp. mají méně než 30 a skutečně dobré filmy překračují 70(i když ne všechny filmy, co překročí 70 jsou dobré) takže aspoň rámcově to sedí...
Navíc jsem Buffy i viděl a teda... no nevim, jak se to někomu jako tobě může líbit...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 08 Nov 2010, 01:17

baal666 napsal:
Kolikokoli napsal:Pulp fiction je samozřejmě nejlepší film ze všech... A aby nedošlo k omylu, nedělám si srandu, Pulp fiction je nejlepší film. Jsem Winston Wolf řeším problémy... Jedna z mých nejoblíbenějších postav...

Máš štěstí! "To, že tě někdo vychoval, ještě neznamená, že jsi vychovaná." Very Happy (podle mě nejlepší hláška ever)
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Mon 08 Nov 2010, 01:28

Kolikokoli napsal:
baal666 napsal:
Kolikokoli napsal:Pulp fiction je samozřejmě nejlepší film ze všech... A aby nedošlo k omylu, nedělám si srandu, Pulp fiction je nejlepší film. Jsem Winston Wolf řeším problémy... Jedna z mých nejoblíbenějších postav...

Máš štěstí! "To, že tě někdo vychoval, ještě neznamená, že jsi vychovaná." Very Happy (podle mě nejlepší hláška ever)
Já to radši převracím na: to že mě nikdo nevychoval ještě neznamená, že jsem nevychovaný...(to na mě sedí mnohem líp Very Happy)
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Mon 08 Nov 2010, 16:32

baal666 napsal:Teda to, že hrála nějaká guest star v buffy mně teda vůbec nijak úžasný nepřijde... Na buffy se dívá moje sestra(9) a já se za to stydím...
Eliza Dushku samozřejmě nehrála jen v Buffy, co třeba hlavní role v Dollhouse?
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 49

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Mon 08 Nov 2010, 16:48

mike2 napsal:
baal666 napsal:Teda to, že hrála nějaká guest star v buffy mně teda vůbec nijak úžasný nepřijde... Na buffy se dívá moje sestra(9) a já se za to stydím...
Eliza Dushku samozřejmě nehrála jen v Buffy, co třeba hlavní role v Dollhouse?
Neviděl jsem a já nepopírám, že může dobrá herečka, ale říkám, že účinkování Buffy(což někdo zmiňoval jako její největší roli) není úplně nejlepší inspirace pro roli v BBT.
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Mon 08 Nov 2010, 17:12

baal666 napsal:Neviděl jsem a já nepopírám, že může dobrá herečka, ale říkám, že účinkování Buffy(což někdo zmiňoval jako její největší roli) není úplně nejlepší inspirace pro roli v BBT.
To je otázka, co si od guest stars vlastně člověk slibuje. Určitě ne to, že epizodu potáhnou, od toho jsou kmenoví herci a stálé vedlejší role. IMHO jde hlavně o to, že když si fanda BSG (Dollhouse, TSCC, ...) přečte, že v té a té epizodě BBT bude jako guest star Katee Sackhoff (Eliza Dushku, Summer Glau, ...), je šance, že si tu epizodu pustí a třeba ho zaujme a bude se dívat i dál. Protože ať se nám to líbí nebo ne, sledovanost rozhoduje o přežití seriálu, ne nadšení skalních.

Jinak souhlasím, že Eliza Dushku byla v té roli dost prkenná, jako Echo hrála agentky mnohem přesvědčivěji. Ale třeba to byl záměr a mělo to znamenat, že je z těch exotů v šoku (kdo by se jí divil).
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 49

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Dremoran Mon 08 Nov 2010, 17:40

baal666 napsal:...protože se na to dívá moje sestra a ta se kromě toho dívá na Xenu...

Být tebou, tak to ségře zakážu. Zvlášť poslední dvě série (6. a 7.) jsou alespoň 16+ (Spike stalkující Buffy, Buffy spící se Spikem, Buffy téměř znásilněna Spikem). Souhlasím, že první 3. série jsou víceméně pro malé děti a teenagery, ale některé z posledních dílů lehce strčí do kapsy i lecco ze současné produkce (namátkou: Once More with Feelings, Dead Things, Normal Again, poslední 4. díly 6. série, Selfless, Conversation with Dead People, Sleeper). Právě postava Faith je jedna z nejlepších, která v tomhle seriálu je.
Takže prosím neodsuzuj něco, z čeho si viděl jen pár dílů. Taky se mi občas něco nelíbí, ale neodsuzuji to Smile

Na Xenu se dívá zase můj o 5 let starší bratr (mě je 23), co na tom vidí, nechápu, ale když ho to baví Smile

ČSFD mě v poslední době neskutečně sere ze stejného důvodu jako vás Smile Prostě tam ty lidi nechápu (navíc jsem nasranej, že sem neudělal ten jejich test a znova už ho udělat nejde Mad) Třeba u SGU (ano, dívám se na to) mě štve, že jsou tam stále defaultně jen komentáře staršího data (jejichž autoři hodnotili první troj, ne-li dvojdíl) tedy od odpadu do třech hvězd. Kdežto když si chce někdo přečíst názory těch, co to vydrželi až do 2. sezóny (kdy se to alespoň trochu rozjelo), tak musí kliknout až na miniaturní link "zobrazit všechny komentáře" a číst odspoda :-/

Hmm, co ještě? Jo, aha.
Díl se mi líbil, i když jsem tedy na začátku netušil, čemu se tam publikum tak šíleně směje s tou Kapybarou a když jsem to viděl s titulkama... no nic moc, já bych jim ten smích zakázal (Víte, kdo se tam směje?! MRTVÝ LIDI!!! :-D)

Dremoran

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Mon 08 Nov 2010, 20:09

Dremoran napsal: já bych jim ten smích zakázal (Víte, kdo se tam směje?! MRTVÝ LIDI!!! :-D)

naprostý souhlas, umělý smích je hnus..

a co se týče naší guest starr.. to, že hrála vbuffy jsem napsala já spolu s odkazem na čsfd, kde je kompletní seznam.. kdybych tušila, co to způsobí, tak radši mlčím.. Smile
každopádně mi přijde hloupé odsoudit herečku na základě seriálu, ve kterém hrála a který mi nepřišel dostatečně sexy.. pardon
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  KilianD Mon 08 Nov 2010, 23:30

minnie napsal:umělý smích je hnus..
S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Clp282
KilianD
KilianD

Počet příspěvků : 106
Bodů : 119
Reputace : 3
Datum registrace : 03. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Arrowka Mon 08 Nov 2010, 23:35

Živé publikum, které se uměle směje. Very Happy

Arrowka

Počet příspěvků : 40
Bodů : 41
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Tue 09 Nov 2010, 00:26

minnie napsal:co se týče naší guest starr.. to, že hrála vbuffy jsem napsala já spolu s odkazem na čsfd, kde je kompletní seznam.. kdybych tušila, co to způsobí, tak radši mlčím.. Smile
To jsi nezpůsobila ty. Zjistili bychom si to i tak, byla to důležitá informace, abychom zjistili, proč si někteří myslí, že byla jako vedlejší postava málo využitá. Smile Baal má prostě občas zvláštní názory (bez urážky, kámo Wink) a Geser se (nejen) mě více či méně taktně pokusil urazit už tolikrát, že to už skoro ani nevnímám. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  happy.crazy Tue 09 Nov 2010, 01:11

KilianD napsal:
minnie napsal:umělý smích je hnus..
S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Clp282

Jj o tom mluvili v jednom videu na YouTube, že v TBBT je normálně publikum, ale třeba v HIMYM se ten smích přidává až ve střižně. Každopádně je jasný, že se ty lidi nesmějou moc přirozeně. V tom samém videu byl záběr na ty lidi a nějaký "motivátor", který jim tam říkal něco ve smyslu, že až se na to budou koukat v telce tak se třeba uslyší, tak ať se smějou nahlas.
Jak se na to člověk začne soustředit, tak to zní fakt hloupě a hlavně jak kolikrát ty herci čekaj na to až se lidi dosmějou je občas přivede do trochu trapných zaseklých póz.
happy.crazy
happy.crazy

Znamení : Lev Tygr
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 49
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09
Věk : 37
Místo : Location, location, location

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  KilianD Tue 09 Nov 2010, 01:32

Asi jsme už trochu OT, ale vzpomínám si, jak jsem kdysi dávno poprvé uslyšel smích v seriálu. Připadalo mi to nepřirozené, naprosto zbytečné a hlavně navýsost odporné. A vida, uběhlo sotva dvacet let, a už se nad tím ani v nejmenším nepozastavím. Člověk si zkrátka zvykne...
KilianD
KilianD

Počet příspěvků : 106
Bodů : 119
Reputace : 3
Datum registrace : 03. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Tue 09 Nov 2010, 08:52

KilianD napsal:Asi jsme už trochu OT, ale vzpomínám si, jak jsem kdysi dávno poprvé uslyšel smích v seriálu. Připadalo mi to nepřirozené, naprosto zbytečné a hlavně navýsost odporné. A vida, uběhlo sotva dvacet let, a už se nad tím ani v nejmenším nepozastavím. Člověk si zkrátka zvykne...

to já jsem asi furt moc mladá a tvrdohlavá a když mi někdo cizí naznačuje, kdy se mám smát, je mi to protivné.. i kdyby to nakrásně byli vážně živí lidé..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  DSemik Thu 11 Nov 2010, 18:32

minnie napsal:
KilianD napsal:Asi jsme už trochu OT, ale vzpomínám si, jak jsem kdysi dávno poprvé uslyšel smích v seriálu. Připadalo mi to nepřirozené, naprosto zbytečné a hlavně navýsost odporné. A vida, uběhlo sotva dvacet let, a už se nad tím ani v nejmenším nepozastavím. Člověk si zkrátka zvykne...

to já jsem asi furt moc mladá a tvrdohlavá a když mi někdo cizí naznačuje, kdy se mám smát, je mi to protivné.. i kdyby to nakrásně byli vážně živí lidé..

Tuším že v MASHi byl původně přidáván smích, ale pak byl z většiny dílů při vysílání u nás (i v jiných státech, ale detaily jsou zbytečné) odstraněn. V těch několika kde zůstal zní opravdu hodně zle.

DSemik

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 31
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Thu 11 Nov 2010, 18:43

DSemik napsal:Tuším že v MASHi byl původně přidáván smích, ale pak byl z většiny dílů při vysílání u nás (i v jiných státech, ale detaily jsou zbytečné) odstraněn. V těch několika kde zůstal zní opravdu hodně zle.
V MASHi byl v Americe smích v každém díle, u nás (a myslím, že i v Británii) nebyl v ani jednom - znám všechny díly a pokud si pamatuju, opravdu v žádném smích není. Tvůrci proti tomu smíchu bojovali, ale televize, která to vysílala, či kdo to byl, trvala na smíchu kvůli tomu, že to je sitcom a v sitcomu prostě smích být musí... Když pak herci přijeli k nám, byli úplně nadšení z naší verze.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  DSemik Thu 11 Nov 2010, 19:04

Ďasík napsal:
DSemik napsal:Tuším že v MASHi byl původně přidáván smích, ale pak byl z většiny dílů při vysílání u nás (i v jiných státech, ale detaily jsou zbytečné) odstraněn. V těch několika kde zůstal zní opravdu hodně zle.
V MASHi byl v Americe smích v každém díle, u nás (a myslím, že i v Británii) nebyl v ani jednom - znám všechny díly a pokud si pamatuju, opravdu v žádném smích není. Tvůrci proti tomu smíchu bojovali, ale televize, která to vysílala, či kdo to byl, trvala na smíchu kvůli tomu, že to je sitcom a v sitcomu prostě smích být musí... Když pak herci přijeli k nám, byli úplně nadšení z naší verze.

Jsem si téměř jistý, že z některých dílů odstraněn smích nebyl. Nejsem schopen říct, které díly konkrétně to byly, ale nebylo jich moc.

DSemik

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 31
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E07 - The Apology Insufficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru