Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY]

+17
Zireael
Crazymir
Gerret
Ufimcef
Tadoch
marena
KilianD
tx
egoistic
baal666
bakeLit
minnie
Kolikokoli
Arrowka
Steve
akemr
Admin
21 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY]

Příspěvek  baal666 Sun 24 Oct 2010, 22:45

Ďasík napsal:- domov důchodců - no, Leonard pak říká, že ho Sheldon chce dát do domova či co, tak jsem to tam dal takhle... ale pouvažuju nad tím
Rozhodně by tam neměl zaniknout ten kontrast center-home na tom je založený celý ten vtip...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY] - Stránka 2 Empty finální verze titulků

Příspěvek  Ďasík Mon 25 Oct 2010, 01:30

Je tu finální verze titulků, zatím jen HDTV, pro 720p vyjde ještě dnes, ale až během dne... Stáhnout si ji můžete v prvním příspěvku tohoto tématu.

Opravil jsem všechno, co jsem slíbil, i domov důchodců a nakonec i to, jak ho rostlina zduplikovala. Smile Plus nějaké věci, na které jste nepřišli.

To je všechno, uvidíme se zase v pátek...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY]

Příspěvek  marena Mon 25 Oct 2010, 12:53

Bohuzel se tam Dasikovi pri opravach vloudily 2 chybky
29
... holku Russella Crowea v Čisté duše. => "z Čisté duše" nebo "v Čisté duši"
334
Je div, že ani jeden z nás zatím neublížil. - nekde tam chybi "si".

Jelikoz se finalni titulky asi predelavat nebudou, tak si to opravte kazdy sam.

marena

Znamení : Lev Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 54
Bodů : 54
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 10. 09
Věk : 56

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Mon 25 Oct 2010, 12:57

No, upozornil jsi na to dost rychle, navíc to byly dost závažné chyby, takže jsem to ještě opravil... Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY]

Příspěvek  Shopingjs Tue 26 Oct 2010, 12:51

Jaktože pořád není finální verze 720p ?
Shopingjs
Shopingjs

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 10
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 09. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Tue 26 Oct 2010, 20:26

Shopingjs napsal:Jaktože pořád není finální verze 720p ?
Hotovo. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY]

Příspěvek  Shopingjs Tue 26 Oct 2010, 21:19

Ďasík napsal:
Shopingjs napsal:Jaktože pořád není finální verze 720p ?
Hotovo. Smile
S dost značným zpoždením. No co, aspoň se KONEČNĚ můžu podívat. Čekal jsem už od pátku
Shopingjs
Shopingjs

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 10
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 09. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Tue 26 Oct 2010, 21:38

No, nechtěl jsem, ale použiju podobně drsný tón jako ty...
Pokud vím, tak v pátek titulky na 720p verzi vyšly ve stejnou dobu jako titulky k HDTV verzi, takže ses klidně mohl podívat, těch korektur zapotřebí zas tak moc nebylo. A na finální verzi si všichni museli počkat na pondělní ráno, zaprvé proto, aby se vůbec mohli vyjádřit, co chtějí změnit, zadruhé, protože jsem byl o víkendu pryč, a zatřetí, protože nejsem stroj... Takže jsi nečekal od pátku, ale JEN od včerejška, za což se Ti sice omlouvám (protože jsem slíbil, že vyjdou během pondělí), ale pro příště bych tě poprosil, abys své požadavky a připomínky psal trochu slušněji... Wink

P. S.: Navíc 720p verzi nedělám já, nepovažuju stahování takhle velkých souborů za důležité, HDTV verze je naprosto dostačující... A bakeLit svou práci dělá dobře, ale nemůžu ho nutit, aby byl k dispozici, kdykoli si zamanu (třeba o půl druhé ráno).
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY]

Příspěvek  Kolikokoli Tue 26 Oct 2010, 22:30

Shopingjs napsal:
Ďasík napsal:
Shopingjs napsal:Jaktože pořád není finální verze 720p ?
Hotovo. Smile
S dost značným zpoždením. No co, aspoň se KONEČNĚ můžu podívat. Čekal jsem už od pátku

Můžeš být rád, že ty titulky vůbec někdo dělá. Pokud se ti nelíbí, že musíš čekat TÁÁÁK dlouho, tak si to uprav sám nebo se dívej s eng. titulkama (nebo bez nich). Ale příště si tohle prosím odpusť, kluci odvádí skvělou práci a měl bys jim děkovat a klanět se k nim a ne jim nadávat, když občas něco nestihnou! Mad Mad Mad Mad Mad

edit: tyjo... jsem se fakt úplně vytočila Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY]

Příspěvek  Shopingjs Tue 26 Oct 2010, 22:49

Kolikokoli napsal:
Shopingjs napsal:
Ďasík napsal:
Shopingjs napsal:Jaktože pořád není finální verze 720p ?
Hotovo. Smile
S dost značným zpoždením. No co, aspoň se KONEČNĚ můžu podívat. Čekal jsem už od pátku

Můžeš být rád, že ty titulky vůbec někdo dělá. Pokud se ti nelíbí, že musíš čekat TÁÁÁK dlouho, tak si to uprav sám nebo se dívej s eng. titulkama (nebo bez nich). Ale příště si tohle prosím odpusť, kluci odvádí skvělou práci a měl bys jim děkovat a klanět se k nim a ne jim nadávat, když občas něco nestihnou! Mad Mad Mad Mad Mad

edit: tyjo... jsem se fakt úplně vytočila Very Happy

Na tak sorry, asi jsem to napsal trochu moc ostře.

EDIT: OMG teď jsem si to znovu přečetl, a to byly fakt moc, uh, to skoro nezní jako já.


Naposledy upravil Shopingjs dne Tue 26 Oct 2010, 22:53, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Znovu jsem si to přečetl)
Shopingjs
Shopingjs

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 10
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 09. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY]

Příspěvek  andy6666 Tue 26 Oct 2010, 23:57

Kolikokoli napsal:
Shopingjs napsal:
Ďasík napsal:
Shopingjs napsal:Jaktože pořád není finální verze 720p ?
Hotovo. Smile
S dost značným zpoždením. No co, aspoň se KONEČNĚ můžu podívat. Čekal jsem už od pátku

Můžeš být rád, že ty titulky vůbec někdo dělá. Pokud se ti nelíbí, že musíš čekat TÁÁÁK dlouho, tak si to uprav sám nebo se dívej s eng. titulkama (nebo bez nich). Ale příště si tohle prosím odpusť, kluci odvádí skvělou práci a měl bys jim děkovat a klanět se k nim a ne jim nadávat, když občas něco nestihnou! Mad Mad Mad Mad Mad

edit: tyjo... jsem se fakt úplně vytočila Very Happy
Vážně? Klanět? A nepřeháníš to trochu...? Jde tu jen o titulky omg, ne o žádný předávání metálů...

andy6666

Počet příspěvků : 12
Bodů : 13
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY]

Příspěvek  minnie Wed 27 Oct 2010, 00:06

andy6666 napsal:
Kolikokoli napsal:
Shopingjs napsal:
Ďasík napsal:
Shopingjs napsal:Jaktože pořád není finální verze 720p ?
Hotovo. Smile
S dost značným zpoždením. No co, aspoň se KONEČNĚ můžu podívat. Čekal jsem už od pátku

Můžeš být rád, že ty titulky vůbec někdo dělá. Pokud se ti nelíbí, že musíš čekat TÁÁÁK dlouho, tak si to uprav sám nebo se dívej s eng. titulkama (nebo bez nich). Ale příště si tohle prosím odpusť, kluci odvádí skvělou práci a měl bys jim děkovat a klanět se k nim a ne jim nadávat, když občas něco nestihnou! Mad Mad Mad Mad Mad

edit: tyjo... jsem se fakt úplně vytočila Very Happy
Vážně? Klanět? A nepřeháníš to trochu...? Jde tu jen o titulky omg, ne o žádný předávání metálů...

no, koli to myslela obrazně (předpokládám Smile), ale pravda je, že překladatelé tu odvádějí výbornou práci a takovéhle zprávy jsou tak na pěst.. tráví nad tím volný čas - zadarmo.. aby tu pak někdo kňučel, že musel čekat na titulky "až" do úterý.. a to šlo jenom o korekci.. někteří lidi si prostě nevidí do huby, pardon..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY]

Příspěvek  Kolikokoli Wed 27 Oct 2010, 00:20

minnie napsal:no, koli to myslela obrazně (předpokládám Smile), ale pravda je, že překladatelé tu odvádějí výbornou práci a takovéhle zprávy jsou tak na pěst.. tráví nad tím volný čas - zadarmo.. aby tu pak někdo kňučel, že musel čekat na titulky "až" do úterý.. a to šlo jenom o korekci.. někteří lidi si prostě nevidí do huby, pardon..

Přesně jak říkáš Smile
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [TITULKY]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru