Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

+20
Kolikokoli
Raistlin
Katschaba
ELanius
dejf
baal666
Casper
Kopec
yaqwsx
Harry_
Geser
cibi
Ďasík
kadles
Xroad
Sheldon 3.0
Brundibar
Tionois
ogedeikhan
Deckard
24 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Thu 22 Oct 2009, 11:19

Raistlin: Nechci ti kazit radost, ale myslim si, ze k te veceri se dostanou maximalne mimo obrazovku... Tohle byla typicka zapletka, ktera konci danym dilem.
Katschaba: No, ja tyhle hry s kartickama nikdy nehral, hraju jen pocitacove hry. Ale cim vic takovych priserek v te hre je, tim lip. Very Happy Ze serie Star Trek jsem nevidel ani jeden film, akorat serial, Hluboky vesmir devet a Novou generaci (ale ne vsechny dily, W. Wheatona si vubec nevybavuju), me oblibene postavy jsou menavec Odo a android Data... Kazdopadne vrele doporucuju, super serialy. V Big Bang Theory mam nejradsi Raje.

Co se Leonardovy matky tyce, taky si nekdo myslite, ze ji mluvi sam Simon Helberg (Howard)? Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  cibi Thu 22 Oct 2009, 11:31

Ďasík napsal:Co se Leonardovy matky tyce, taky si nekdo myslite, ze ji mluvi sam Simon Helberg (Howard)? Very Happy
lol!

cibi

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Katschaba Thu 22 Oct 2009, 12:23

Ďasík napsal:Co se Leonardovy matky tyce, taky si nekdo myslite, ze ji mluvi sam Simon Helberg (Howard)? Very Happy

Máš na mysli Howardovu matku ne? Jelikož Leonardova máma tam už někdy kdysi byla, jako normální postava Wink A jinak jsem nad tím nikdy nepřemýšlela kdo Howardovu mamku mluví (ale je to možný, že ji namluvil Howard), mi vlastně ani nikdy nevadilo, že ji neukázali Very Happy
Katschaba
Katschaba

Znamení : Býk Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 16
Bodů : 16
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 36
Místo : R.I.P.

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Thu 22 Oct 2009, 12:54

Katschaba napsal:Máš na mysli Howardovu matku ne?
Samozrejme mam na mysli Howardovu matku... Tento tyden jsem nejak nepozorny... Ve foru k titulkum se mi stalo neco podobneho. Very Happy Ale aspon se zasmejete. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Raistlin Thu 22 Oct 2009, 13:00

Ďasík napsal:Raistlin: Nechci ti kazit radost, ale myslim si, ze k te veceri se dostanou maximalne mimo obrazovku... Tohle byla typicka zapletka, ktera konci danym dilem.
Což je škoda. Potenciál humorných situací takového setkání je vysoký. Ale chápu, že tvůrci nemohou odkrýt jednu ze současných největších záhad seriálu: jak vypadá Howardova matka. Wink
Raistlin
Raistlin

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 63
Bodů : 69
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Místo : Nymburk/Praha

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Thu 22 Oct 2009, 14:43

Nechci nikomu brát iluze, ale Howardovu matku hraje/dabuje herečka Carol Ann Susi
Star Trek jsem viděla. TOS, TNG, Voyger a filmy (Generation, First contact, Nemesiss, XI). Všecky jsem naprosto zbožňovala (a zbožňuji), nicméně se za trekkie nepovažuju, páč si z toho nic nepamatuju Laughing

Profil Wesleyho Crushera
Hodnost: praporčík
Začal jako zastupující praporčík, pak plná hodnost praporčíka
z http://www.albatani.cz/root/tng/wesley.php3
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Thu 22 Oct 2009, 14:46

Kolikokoli napsal:Nechci nikomu brát iluze, ale Howardovu matku hraje/dabuje herečka Carol Ann Susi

Škoda, ale je třeba uznat, že ji Howard napodobuje naprosto dokonale (epizoda, kdy je Sheldon nemocný). Very Happy Díky za info...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] - Stránka 2 Empty download

Příspěvek  Andre15 Thu 22 Oct 2009, 15:54

Deckard napsal:Vysílání: 20.10.2009
Ukázka

Zde jen diskuze k epizodě...
Diskuze k titulkům ZDE
Jsem asi natvrdlej, ale nemůžu najít ten link na download psoeldní epizody. Můžete mi někdo pomoct a ten link sem hodit?!

Andre15

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Thu 22 Oct 2009, 16:09

Andre15 napsal:Jsem asi natvrdlej, ale nemůžu najít ten link na download psoeldní epizody. Můžete mi někdo pomoct a ten link sem hodit?!
Link najdeš v sekci Data k epizodám, sem se odkazy pro download psát nesmí... Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Andre15 Thu 22 Oct 2009, 16:16

Ďasík napsal:
Andre15 napsal:Jsem asi natvrdlej, ale nemůžu najít ten link na download psoeldní epizody. Můžete mi někdo pomoct a ten link sem hodit?!
Link najdeš v sekci Data k epizodám, sem se odkazy pro download psát nesmí... Wink

Díky moc Wink

Andre15

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Souřadnice

Příspěvek  kotja Fri 12 Mar 2010, 18:12

Nevíte jaké jsou souřadnce místa odkud stoupá kamera při Wheaton! Wheaton!

kotja

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Dee_Dee Sat 20 Mar 2010, 23:37

kotja napsal:Nevíte jaké jsou souřadnce místa odkud stoupá kamera při Wheaton! Wheaton!

Zadej do googlu souřadnice: 34.102691,-118.340429 Je to The Hollywood & Highland Center.

Dee_Dee

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Kuromaru Thu 15 Jul 2010, 12:51

mna by zaujimalo, existuje ta hra Ka-ah?
alebo si ju vymysleli? ja len, casto davaju odkazy
na naozajstne veci, tak...
Kuromaru
Kuromaru

Počet příspěvků : 19
Bodů : 21
Reputace : 0
Datum registrace : 03. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Tionois Thu 15 Jul 2010, 22:53

Kuromaru napsal:mna by zaujimalo, existuje ta hra Ka-ah?
alebo si ju vymysleli? ja len, casto davaju odkazy
na naozajstne veci, tak...

Ne-e. Tu hru i její pravidla si vymysleli tvůrci. Ale vypadá zajímavě, klidně bych si zahrála Very Happy

Tionois

Počet příspěvků : 10
Bodů : 10
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Kuromaru Fri 16 Jul 2010, 11:04

mozno ak na nich budeme tlacit, tak ju
vydaju Very Happy
Kuromaru
Kuromaru

Počet příspěvků : 19
Bodů : 21
Reputace : 0
Datum registrace : 03. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru