Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

+20
Kolikokoli
Raistlin
Katschaba
ELanius
dejf
baal666
Casper
Kopec
yaqwsx
Harry_
Geser
cibi
Ďasík
kadles
Xroad
Sheldon 3.0
Brundibar
Tionois
ogedeikhan
Deckard
24 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] Empty S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Deckard Sat 17 Oct 2009, 16:10

Vysílání: 20.10.2009
Ukázka

Zde jen diskuze k epizodě...
Diskuze k titulkům ZDE
Deckard
Deckard
Admin

Počet příspěvků : 16
Bodů : 33
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] Empty what's wrong with me?

Příspěvek  ogedeikhan Tue 20 Oct 2009, 08:37

asi jsem natvrdlý, ale pointa se zemřelou babičkou v souboji sheldona a wila wheatona mi nedochází confused to sheldona génius ze star treku obelhal nebo sheldon nepochopil, že každý máme geneticky dvě vlastní babičky? scratch nebo co? Suspect

ovšem linka s howardem a penninou kamarádkou nemá chybu a slibuje mnohé zajímavé Twisted Evil


Naposledy upravil ogedeikhan dne Tue 20 Oct 2009, 09:15, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : spelling :()
ogedeikhan
ogedeikhan

Znamení : Střelec Pes
Počet příspěvků : 67
Bodů : 76
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 53
Místo : pryn, mérän

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] Empty Wheaton!

Příspěvek  Tionois Tue 20 Oct 2009, 12:09

Jo, padouch Wheaton Sheldona napálil Very Happy

Nedokážu ještě srovnat s ostatními, ale nasmála jsem se dost. Hlavně při hláškách typu "Did he just say 'Revenge is a dish best served cold' in Klingon?" Není divnej jenom ten, kdo mluví i klingonsky ale i ten, kdo rozumí Rolling Eyes Zajímalo by mě, kde se na Sjeldonově stupnici nepřátel nachází Leslie Winkle...
Jsem ráda, že se vztah Penny a Leonarda stabilizuje do polohy, kde nebrání volnému proudění humoru.

Howard... úžasnej.

Další postřehy asi až po zveřejnění titulků, je to nějakej ten pátek, co jsem viděla Wrath of Khan, takže jsem se místy ztrácela.

Tionois

Počet příspěvků : 10
Bodů : 10
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Brundibar Tue 20 Oct 2009, 12:50

Tionois napsal:Jo, padouch Wheaton Sheldona napálil Very Happy

On ho ale Stuart varoval, že WW je "Big Gamer" ...
Brundibar
Brundibar

Počet příspěvků : 14
Bodů : 29
Reputace : -1
Datum registrace : 27. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] Empty !

Příspěvek  Sheldon 3.0 Tue 20 Oct 2009, 21:54

Super dil, smal jsem se skoro cely dil a konec to dodelal, Sheldona zakerne poratil jeho drivejsi idol Very Happy
a doufam ze Howardova cast bude pokracovat Twisted Evil
Sheldon 3.0
Sheldon 3.0

Počet příspěvků : 36
Bodů : 38
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Xroad Tue 20 Oct 2009, 22:01

Super epizoda. Při čtvrtém shlédnutí, kdy jsem doplnil poslední mezery v překladu, jsem se smál asi nejvíc ze všech čtyř celkových. Rajův malý močový měchýř .... naprostá dokonalost. Howard konečně našel někoho, kdo by se k němu mohl hodit.


Jediné co mi vadí a pozoruji to až od třetí řady, ale je možné, že je to i v předchozích, je smích v pozadí. Poslední dobou mi přijde, že se tam ty lidi smějou pořád a občas už mi to přijde moc, někdy se hodí, ale rozhodně ne tak často. Všiml si toho ještě někdo nebo jsou to jenom moje uši ? cat

Xroad

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  kadles Tue 20 Oct 2009, 22:08

Bavil jsem se hodně dobře, Howard byl super a Rajeshovo "What are you waiting for?" mě úplně rozsekalo.

kadles

Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Tue 20 Oct 2009, 22:13

No, i já musím říct, že dnešní epizoda se mi hodně líbila, a řekl bych, že byla z třetí série zatím nejlepší. Bavil jsem se dokonce i při překladu... Very Happy Byla tu spousta hlášek, všichni tu dostali prostor a doteď přemýšlím nad tím, proč Penny vlastně s tou holkou kamarádí. Smile Závěr byl naprosto úžasný. Wheatone! Wheatone! WHEATONE!!!

Fakt dobrý díl, dávám 9 z 10 (co kdyby přišel ještě lepší? Smile)
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  cibi Tue 20 Oct 2009, 22:38

Ďasík napsal:No, i já musím říct, že dnešní epizoda se mi hodně líbila, a řekl bych, že byla z třetí série zatím nejlepší. Bavil jsem se dokonce i při překladu... Very Happy Byla tu spousta hlášek, všichni tu dostali prostor a doteď přemýšlím nad tím, proč Penny vlastně s tou holkou kamarádí. Smile Závěr byl naprosto úžasný. Wheatone! Wheatone! WHEATONE!!!

Fakt dobrý díl, dávám 9 z 10 (co kdyby přišel ještě lepší? Smile)

Já myslím, že spolu prostě jen pracují. Jinak k dílu- smála jsem se fakt od začátku do konce. A thx za titulky!

cibi

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Tue 20 Oct 2009, 22:54

Pro mě výborná epka. Jsem rád, že jsem tomu dal ještě šanci (když si tu paměť na začátku mohli odpustit).
Skvělé hlášky. Dokonce jsem pochytil i nějaké nechtěné Laughing
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Harry_ Tue 20 Oct 2009, 23:26

Xroad: mám stejný pocit, smějou se i tam, kde nic moc neni.
Jinak kvalitni epizoda, slibujici navazani, vsichni dostali prostor (kde je Leslie?!), ale minula byla ze S03 zatím nejlepsi.
Harry_
Harry_

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 4
Bodů : 9
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  yaqwsx Wed 21 Oct 2009, 13:56

Kt éto epizodě se dá říct jen jedno - myslím, že nejlepší epizode TBBT vůbec.
yaqwsx
yaqwsx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Wed 21 Oct 2009, 13:59

yaqwsx napsal:K této epizodě se dá říct jen jedno - myslím, že nejlepší epizode TBBT vůbec.

No, zase bych nepřeháněl... Very Happy Myslím, že ty, jak se Raj poprvé opije nebo jak jdou na tu fyzikalni soutez nebo jak se Leonard a Sheldon poperou na prednasce nebo jak prijede Leonardova matka, jsou lepsi. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  yaqwsx Wed 21 Oct 2009, 14:30

Aj, no, na takovéto epizody jsme zapomněl. Ale i tak, do TOP 5 určitě patří...
yaqwsx
yaqwsx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Kopec Wed 21 Oct 2009, 14:32

Fakt klasa epizoda howard prostě paráda sheldon taky ale nevím jak vy ale já se nejvíc chlámal u scény leonarda a penny po sexu :DD
Jinak k tomu smíchu: to už je prostě sitcom taky bych to někdy radši vymazal, ale prostě musí to tam být
Kopec
Kopec

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 20
Bodů : 25
Reputace : 0
Datum registrace : 28. 09. 09
Místo : Přerov

http://www.fotbalgrymov.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Wed 21 Oct 2009, 14:41

Kopec napsal:Jinak k tomu smíchu: to už je prostě sitcom taky bych to někdy radši vymazal, ale prostě musí to tam být

No a teď si představte, že v Americe běžel se smíchem i takový M*A*S*H, do kterého se to nehodilo už vůbec a u něhož si to tvůrci výslovně nepřáli (byl tam dán proti jejich vůli, právě proto, že to je sitcom)... U české verze naštěstí takové zvěrstvo neudělali a když sem přijeli herci (Loretta Switt atd.), byli za to hrozně rádi...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Casper Wed 21 Oct 2009, 16:50

Výbornej díl, sice ty dva předchozí se mi líbily víc, ale ne o moc.. Jsem rád že Penny a Leonard jsou 'stabilizovaní' a doufám že to s Howardem bude pokračovat, přinese to určitě hromadu srandy =) ..

Casper

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  yaqwsx Wed 21 Oct 2009, 17:00

Ad. smích - u současného sitcomu My Name Is Earl smích taky není a řekl bych, že mu to prospívá. Jenže Jak MASH, tak i MNIE jsou exteriérové sitcomy, nikoli studiové jako TBBT a další. K těm studiovým umělý smích prostě patří.
yaqwsx
yaqwsx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Wed 21 Oct 2009, 17:20

nevím, na co jste se dívali vy, ale podle mě a všech lidí, které znám osobně a dívají se na BBT(a těch pár je) naprosto nejhorší díl 3.série. Děj byl sice zajímavý, ale nahlas jsem se zasmál jen jednou, možná dvakrát, žádné pořádné vtipy a BBT je pokud vím sitcom, ale tenhle díl mi tak vůbec nepřipadal... pro mě 4/10
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  dejf Wed 21 Oct 2009, 23:58

baal666 napsal:nevím, na co jste se dívali vy, ale podle mě a všech lidí, které znám osobně a dívají se na BBT(a těch pár je) naprosto nejhorší díl 3.série. Děj byl sice zajímavý, ale nahlas jsem se zasmál jen jednou, možná dvakrát, žádné pořádné vtipy a BBT je pokud vím sitcom, ale tenhle díl mi tak vůbec nepřipadal... pro mě 4/10
Tvuj nazor.. Smile

dejf

Počet příspěvků : 30
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] Empty 5

Příspěvek  ELanius Thu 22 Oct 2009, 00:35

Jsem dost prekvapeny nadsenym prijetim tehle epizody. Obe dejove zapletky byly pri nejlepsim maximalne prumerne. O navazani linie Howard + ta holcina pochybuju, i kdyz by to mohlo byt zajimave. Vtipu minimum, neco malo Leonard v loznici, neco malo Howard na rande, neco malo Sheldon, ale celkove proste malo, malo, malo ...

Oproti Goth Wolowitzovi to bylo nemastne neslane, TBBT zazilo rozhodne mnohokrat silnejsi epizody, jedine TOP5, do ktere tuhle epizodu muzu radit je v ramci 3. serie ;-)

ELanius

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Katschaba Thu 22 Oct 2009, 10:01

baal666 napsal:nevím, na co jste se dívali vy, ale podle mě a všech lidí, které znám osobně a dívají se na BBT(a těch pár je) naprosto nejhorší díl 3.série. Děj byl sice zajímavý, ale nahlas jsem se zasmál jen jednou, možná dvakrát, žádné pořádné vtipy a BBT je pokud vím sitcom, ale tenhle díl mi tak vůbec nepřipadal... pro mě 4/10

Souhlasím. Taky mi to nepřišlo nějak závratně dobrý. Jo mělo to nějaký světlý chvilky, občas jsem se zasmála. Ale předchozí epizody byly rozhodně lepší. Tady mě vůbec nechytla ta hlavní dějivá linie Sheldon X Wheaton.
Katschaba
Katschaba

Znamení : Býk Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 16
Bodů : 16
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 36
Místo : R.I.P.

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Thu 22 Oct 2009, 10:21

Katschaba napsal:Tady mě vůbec nechytla ta hlavní dějivá linie Sheldon X Wheaton.

A o tom to je. Pro me jako hrace RPG apod. her ta zapletka byla uplne suprova a uplne nejlepsi v ni byl Raj, jak furt dorazel na Sheldona. (Podepis se tu! - Na co cekas? Dodelej ho! - Ne! Kouzelneho kralicka ne!) Stejne tak i Penny a Leonard v posteli a Howard s tou holkou byli skveli... Ja se smal celou dobu, myslim, ze vtipu tam bylo az az. A to ani na jejich pritomnosti absolutne netrvam, pro me je dulezity prave pribeh...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Katschaba Thu 22 Oct 2009, 10:35

Ďasík napsal:uplne nejlepsi v ni byl Raj, jak furt dorazel na Sheldona. (Podepis se tu! - Na co cekas? Dodelej ho! - Ne! Kouzelneho kralicka ne!) Stejne tak i Penny a Leonard v posteli a Howard s tou holkou byli skveli...

Jo tohle byly přesně ty světlý chvilky, jak jsem psala Wink Mně osobně nikdy nebavily tyhle hry s kartičkama, jak oni hrají, a ani neznám ten film (?) z jakého je ukázka na hlavní stránce, takže jsem se moc nechytala Smile Možná bych měla dodat, že ani Star Trek jsem nikdy nesledovala Smile

Takže asi tak Wink
Katschaba
Katschaba

Znamení : Býk Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 16
Bodů : 16
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 36
Místo : R.I.P.

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Raistlin Thu 22 Oct 2009, 10:39

Wil Wheaton je padouch! Měl jsem jako divák the Guild vědět, že něco provede... chudák Sheldon, až mne ho bylo tentokrát opravdu líto. Sheldonova touha po pomstě byla jako námět docela dobrá, ale škoda, že jí Sheldon až příliš přehrával, na můj vkus. Nicméně doufám, že se ještě nějaká z budoucích epizod k tomuhle duelu vrátí - Sheldon přeci nenechá své účty nevyřízené!

Co mne však dostalo, byl Leonardův závazek Howardovi, přemlouvání Penny a konečně samotné rande. Rozhodně musím vidět, jak dopadne katolická návštěva u Wolowitzových! (A třeba se konečně ukáže Howardova matka). Smile
Raistlin
Raistlin

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 63
Bodů : 69
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Místo : Nymburk/Praha

Návrat nahoru Goto down

S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA] Empty Re: S03E05 - The Creepy Candy Coating Corollary [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru