Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

+29
minnie
gnojec
barina
acervena
Brundibar
kadles
Erwin
Ďasík
Xroad
Kolikokoli
Katschaba
yaqwsx
dejf
allyska
polytar
Kopec
Sheldon 3.0
joejoe
Koothrappali
dr.zelenka
dutohlavrimmer
Ráďa
mikihans
Frankie
yossarian
miki
baal666
bobris
Deckard
33 posters

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Nechápu...

Příspěvek  R&omize Sat 16 Apr 2011, 23:08

Ďasík napsal:... Bruce Willise mám rád taky, i když jsem Smrtonosnou past neviděl. A Johnyho Deppa, ale Piráty z Karibiku jsem neviděl. Smile Z britských jsou to Rowan Atkinson, Alan Rickman a Maggie Smith. Ale jinak je jich ještě takových dvacet. Very Happy ...
To už si ale děláš srandu, jak můžeš mít rád tyhle dva a přitom nevidět a ani nemít touhu vidět Die Hard Question confused Suspect
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 16 Apr 2011, 23:18

Koli: K tomu 3D - můžeš. Smile Když si sundáš brýle. Je to zajímavé, ale občas to u mě funguje (jsem taky krátkozraký). Třeba stereogramy přes brýle nevidím, ale když si brýle sundám, jde to. A u filmu se mi to myslím už taky jednou stalo...

tx: Já dneska dávám Pána prstenů. Společenstvo už mám za sebou a teď jsem v polovině Dvou věží. Ale co mě štve, je, že jsem našel v prvním filmu jednu nesrovnalost a už jsem na ni zapomněl. Chtěl jsem to tu s váma rozebrat...

R&omize: Fakt tu touhu nemám. Smile Willise mám rád třeba právě z Šestého smyslu, z Přátel, Moonlightingu a několika dalších filmů, na které si už nevzpomenu (v Pulp Fiction se mi moc nelíbila jeho dějová linie). A Depp je pro mě jednoznačně spojený s Timem Burtonem (Střihoruký Edward, Karlík a továrna na čokoládu, Mrtvá nevěsta, Ospalá díra, Sweeney Todd - ďábelský holič z Fleet Street ad.)
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 16 Apr 2011, 23:23

Krátkozrakost nemá s viděním/neviděním 3D efektu imho nic společného (jsem taky krátkozraký). Avatara jsem ve 3D viděl a kdybych si sundal brýle, tak uvidím jenom rozmazané fleky... Smile Ale je zajímavé, že si ten 3D efekt ani moc nepamatuju, vím že jsem ho vnímal, ale paměť mám asi dvojrozměrnou nebo co... Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  tx Sat 16 Apr 2011, 23:23

Tak LOTRa jsem neviděl už hodně dlouho...
Jinak já jsem celkem hodně vysazený na westerny a filmy s Audrey Hepburn Smile
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Ti dva...

Příspěvek  R&omize Sat 16 Apr 2011, 23:37

Ďasík napsal:... R&omize: Fakt tu touhu nemám. Smile ...
Šlo mi o to, že tam ke všemu právě další tvůj oblíbenec, Rickman, hraje záporáka... Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 16 Apr 2011, 23:41

No, já četla, že když máš oči v háji, tak si toho 3D moc neužiješ. Ale mně to nějak nechybí, nepotřebuji 3D obraz. Až přijdou se 4D nebo 5D, tak možná Very Happy.
Pán prstenů - to je tak těžké hodnotit. Viděla jsem filmy a přišly mi skvělé, dokonalé. Přečetla jsem knihy a náhle kvalita filmu v mých očích hrozně poklesla. Knihy jsou opravdu dobré (ale ne tak skvělé jako Silmarillion, to je opravdu Tolkienovo vrcholné dílo).
U filmu mi vadily ty chyby (i záměrné). V knize je Arwen zmíněna jen asi 2x a ve filmu je z ní náhle téměř hlavní role. Do Roklinky nevezla Arwen, dále úplné vynechání nejlepší postavy - Toma Bombadila a hlavně naprosto překopaný (vynechaný) konec o smrti Sarumana a další...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 16 Apr 2011, 23:59

R&omize: To mě nepřekvapuje. Jedinou kladnou rolí, co jsem u Rickmana viděl, byl týpek v Lásce nebeské (mimochodem můj nej romantický film a hrají tam snad všichni dobří britští herci, namátkou A. Rickman, H. Grant, R. Atkinson, C. Firth), kterého se snažila svést jeho sekretářka... Ve Sweeney Toddovi moc hodný nebyl, v Harry Potterovi hrál (i přes to, že všichni víme, jak a proč to nakonec bylo) taky záporáka. On se na tyhle role prostě hodí. Very Happy Stejně jako Maggie Smith na učitelky/hospodyně/matky představené (Harry Potter, Univerzální uklízečka, Sestra v akci).

Koli: No, mně to s těma brýlema fakt pomáhá. A s těmi dalšími dimenzemi to vidím bledě. Smile I když jeden můj kámoš matematik říkal, že když si zahulí, dokáže si představit pětirozměrný prostor. Very Happy
A k Pánu prstenů - nemyslel jsem to takhle, ale dík, pomohla jsi mi vzpomenout si na jednu nesrovnalost. Myslel jsem nesrovnalost v rámci filmu, ne ve srovnání s knihou. To, na co jsem si tedy vzpomněl, je, že Arwen říká Aragornovi, že se kvůli němu vzdá nesmrtelnosti a bude žít smrtelný život. To je ale podle mě kravina. Jediné, co se jí stane, je, že zůstane ve Středozemi a neodpluje do Země nesmrtelných, ne? Ale je tam ještě jedna nesrovnalost, že na začátku filmu něco zmíní, ale ke konci filmu je to jinak, ale nedokážu si vzpomenout.
S rozdíly mezi knihou a filmem jsem celkem spokojený, jediné, co mě fakt naštvalo, je ten "nekonec" se Sarumanem, to jsem zuřil stejně jako
Spoiler 5. a 7. dílu Harryho Pottera:
A taky, že Glum ukousne ve filmu Frodovi jen půl prstu, což je naprostá blbost...

Minnie (asi): Jo, Pelíšky jsou super. A Perníková věž je dokonalá! Nevěřil jsem, že ji natočil Šteindler, kterého považuju spíš za komedianta.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sun 17 Apr 2011, 00:04

Ďasík napsal:Minnie (asi): Jo, Pelíšky jsou super. A Perníková věž je dokonalá! Nevěřil jsem, že ji natočil Šteindler, kterého považuju spíš za komedianta.
koli Smile myslím Smile
perníková věž byla celkem fajn, ale já českou kinematografii moc nemusím, i když je pár věcí které se povedly.. ale vesměs jsou to starší a méně známé věci, napadá mě třeba děvčátko nebo anděl exit.. nebo nezapomenutelný kouř Very Happy jo, a z poslední doby mě překvapily tři sezony v pekle.. a jsem moc zvědavá na havla jako režiséra..

rickman je skvělý záporák.. a harry potterovi jeho postava hodně dává.. stejně jako pasti..
teď vyvolám asi strašný flame, ale love actually je podle mě jeden z nejpřeceňovanějších filmů.. do teď jsem nepochopila, co na tom všichni vidí.. kromě toho obsazení, které je mimořádně povedené.. ale jinak..
no, a teď do mě Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 17 Apr 2011, 00:13

S Arwen: To je vysvětleno právě v Silmarillionu. Elros a Elrond byli bratři. Jejich otec byl Earendil (Půlelf) a matkou Elwing (taky Půlelfka). Mohli se rozhodnout, zda budou žít věčným životem elfů nebo krátkým životem lidí. Hádám, že každý Půlelf si mohl vybrat. Elros si vybral lidský život, kdežto Elrond, pravnuk mocné Lúthien a silného Berena, si vybral život elfů. Každý jejich potomek Půlelf si může vybrat. Ale jen potomci těch, co zůstali elfi (Elrosovi potomci si už vybrat nemohli). Zajímavostí je, že Aragorn je také Elrosův potomek (i když je dělí mnoho generací).

Z elfy je to totiž tak, že oni mohou zemřít, když se pro to rozhodnou. Arwen se tak stane smrtelnou jen tím, že prostě "bude žít a chovat se jako smrtelná a bude čekat na svoji smrt".

A dále - i ten dodatek k Perníkové věži byl ke mně Very Happy.
Láska nebeská je můj nejoblíbenější romantický snímek. Z Colina prostě slintám Very Happy. Alan je tam taky skvělý i ostatní. Atkinson jako "anděl" nemá chybu. Prostě výborný film Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sun 17 Apr 2011, 00:22

Ďasík napsal:Jedinou kladnou rolí, co jsem u Rickmana viděl, byl týpek v Lásce nebeské
V Galaxy Quest taky nebyl záporák. Laughing
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 17 Apr 2011, 00:24

Jó! Galaxy quest, ten je skvělý Very Happy. Páni, ten už jsem dlouho neviděla :/.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 17 Apr 2011, 00:30

Minnie: Neboj, flame nebude. Smile Ale ten film je dokonalý prostě tím, že ukazuje, že každý, bez ohledu na jazykovou bariéru, věk, společenské postavení, slávu atd. atd. se může zamilovat. Prostě nádhera. Je to jeden z mála filmů, ke kterým mě vždycky přemluvíš, i kdybych měl dělat něco jiného. Smile Jo a zapomněl jsem zmínit Billa Nighyho, který v tom filmu přímo září! Very Happy A nevíte někdo, jak se jmenuje ten mladej zrzek, co odjel zkusit štěstí do Ameriky, protože ho žádná Britka nechtěla? Nikdy si ho nezapamatuju.

Koli: K Silmarillionu jsem se pořád ještě nedostal... Ale včera jsem asi tři hodiny četl Wiki o skoro všech postavách a příběhu z Pána prstenů, abych byl u filmu v obraze (knihy jsem četl už strašně dávno) a i když tam několikrát bylo zmíněno, že je Elrond půlelf, tak nikde není ani zmínka o tom, že se mohl rozhodnout...

Jo a musím říct, že kvůli Wiki mám teď o hodně radši Galadriel. Smile Ve filmu je krajně nesympatická a na knižní Galadriel už si moc nevzpomínám...

A jsem maximálně zvědavý na film o Hobitovi. Knížka byla super.

Galaxy Quest byl boží. Very Happy Ale tehdy jsem ani nevěděl, že tam Rickman hrál, dozvěděl jsem se to teprve nedávno...

Edit: Jo, Atkinson je v Love Actually naprosto nejlepší postavou. Sice má jen dva "štěky", ale jsou to úžasné momenty a dávají tomu filmu hodně navíc.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sun 17 Apr 2011, 00:39

Při Grabtharovu kladivu, při synech Worvana, budeš pomstěn! Very Happy
edit: tak sakra jak se to teda píše, všude to mají jinak... cyclops
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 17 Apr 2011, 00:43

Fakt netuším, jen vím, že tu hlášku fakt neměl rád. Very Happy A že jsem při výčtu filmů zapomněl na Interview s upírem. Ten film mám taky hoooodně vysoko na žebříčku. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 17 Apr 2011, 00:48

No, první kdo měl možnost se rozhodnout byla Lúthien (znázorňuje Tolkienovu ženu Edith). Ta byla napůl Maia (po matce) a napůl elfka (po tátovi). Zamilovala se do Berena (člověka, Tolkien). Beren se vydává do nebezpečenství a Lúthien jej následuje. Oba zemřou. Lúthienina duše, jakožto duše elfky/maii se dostala do Síní Mandosu (něco jako Hádes v řecké mytologii). Mandos se nad Lúthien smiluje a vrátí ji i Berena na zemi do života. Lúthien se tak stala první, kdo si zvolil smrtelný život (v Mandosu by mohla "žít" věčně, ale jako člověk zemře a její duše zanikne nebo zmizí neznámo kam). Berenovi a Lúthien se narodil syn Dior. Dior měl dceru Elwing, která si vzala Earendila. Bojovali proti Feanorovým synům kvůli kamenům (Silmarillům). Elwing skočila se silmarillem do moře a utonula. Vala moře Ulmo ji proměnil v ptáka a Elwing se vydala najít Earendila, který byl mořeplavec. V té době už spolu měli dva syny - Elrose a Elronda. Poté se Earendil a Elwing dostali na Západ a prosili o pomoc (ve Středozemi byla válka) Valar. Ti jim pomoc slíbili a zároveň jim dali vybrat, jestli chtějí sdílet osud elfů (trpět s Ardou) nebo lidí (smrtelnost). Oba si vybrali elfí život, ale řekli, že nemohou rozhodovat za svoje potomky. Elros si pak vybral život lidí a stal se králem Númenoru. Elrond si vybral život elfů.

edit: a než jsem si to všecko ověřila a sepsala, tak už se tu rozebírá něco jiného Very Happy. Love actually je opravdu parádní film. Koukám na to vždycky na Vánoce v depresích Very Happy.

Edit: ještě přidám citaci z knihy:
"Ve Středozemí přebýval i Velekrál Gil-galad a s ním Elrond Půlelf, který si zvolil, jak mu bylo přáno, být připočten k Eldar, ale jeho bratr Elros si zvolil zůstat s lidmi. A jedině z těchto bratrů se mezi lidi dostala krev Prvorozených (tj. Elfů) a stopa božských duchů, kteří byli dřív než Arda: neboť byli syny Elwing, dcery Diora, syna Lúthien, dítěte Thingola a Melian, a jejich otec by Earendil, syn Idril Celebrindal, Turgonovy dcery z Gondolinu."
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 17 Apr 2011, 02:17

Teď mě dostal Gandalf, prý: "Po tři sta lidských životů již chodím po této zemi a nyní nemám čas..." Very Happy

A rozhovor Gluma se Samem (ten mě fakt rozesmál Very Happy):
G: Dej nám rybišku, syrovou, aby se ještě kroutila! Hranolky si nech...
S: Ty jsi ztracenej...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Co?

Příspěvek  R&omize Sun 17 Apr 2011, 11:44

Kolikokoli napsal:... vždycky na Vánoce v depresích Very Happy ...
Cože? Suspect
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 17 Apr 2011, 12:04

Copak? Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 17 Apr 2011, 20:05

Koli: Na Wiki se píše, že Sam Křepelka po smrti své ženy odplul do země Valar... Ale jak??? Smile Už tak je divné, že Legolas a Gimli odpluli po smrti Aragorna, když loď, na které odpluli Frodo, Bilbo, Elrond, Galadriel a Gandalf byla poslední... Ale u nich je aspoň napsáno, že Legolas postavil loď.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Viz cože...

Příspěvek  R&omize Sun 17 Apr 2011, 20:36

Kolikokoli napsal:Copak? Very Happy
Dobře, rozepíšu to tedy do celé věty. Ty býváš na Vánoce vždycky v depresích Question confused Proč? Suspect
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sun 17 Apr 2011, 20:44

protože vánoce jsou takové Smile příšerné Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sun 17 Apr 2011, 21:12

Naprosto ji chápu, přímo depresi asi nemám, ale že bych se na ně těšil, z toho už jsem vyrostl... Neutral
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 17 Apr 2011, 21:16

R&omize: Přesně jak říká minnie. Ta láska nebeská je taková slaďárna, romantika a všechno a já sedím doma v obýváku a cpu se bramborovým salátem, protože vím, že nikdy neklofnu premiéra a ani za mnou nepřiletí Colin Firth s tím, že se za pár dní naučil česky a chce si mě vzít Very Happy.

Ďasík:
kód:
Rozhovor Círdana a Gandalfa:
"Vezmi si nyní tento prsten," řekl (Círdan), "protože tvá práce a tvé starosti budou těžké, ale on tě bude ve všem podporovat a chránit tě před únavou. (...) Mé srdce však patří Moři a budu bydlet na šedivém pobřeží a střežit Přístavy, dokud nevypluje poslední loď. Tehdy tě budu čekat."
Ta loď byla bílá a stavěla se dlouho a dlouho čekala na konec o němž Círdan mluvil. Ale když byly tyto věci dokonány, Isildurův dědic se ujal panství nad lidmi (...) bylo zjevné, že moc Tří prstenů také skončila a Prvorozeným svět zestárl a zešedl. V tom čase poslední Noldor napjali plachty a z Přístavů navždy opustili Středozem. Docela nakonec přijeli k Moři Strážci Tří prstenů a Mistr Elrond vstoupil na loď, kterou Círdan připravil.

Tohle je oficiální sled událostí. Loď na které plul Elrond, Bilbo, Frodo a ostatní byla vskutku poslední, která vyplula z Šedých přístavů, a na které odpluli poslední Noldor. Legolas si postavil vlastní loď a odplul s Gimlim z Ithilienu. Navíc Legolas nebyl Noldor. Byl jedním ze Sindar. O Samovi se neví nic. Jen řekl, že jde za Frodem a opustil Kraj. Není ani jisté, že vůbec k Šedým přístavům došel. Ovšem Valar, přestože do Země neumírajících nepouštěli žádné cizince (ne-Elfy), dovolili členům Společenstva, aby se tam usídlili. Je možné, že i Samovi to bylo dovoleno a buď odplul na vlastní lodi a s pomocí Ulma se skutečně dostal až do Valinoru.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sun 17 Apr 2011, 22:30

Kolikokoli napsal:R&omize: Přesně jak říká minnie. Ta láska nebeská je taková slaďárna, romantika a všechno a já sedím doma v obýváku a cpu se bramborovým salátem, protože vím, že nikdy neklofnu premiéra a ani za mnou nepřiletí Colin Firth s tím, že se za pár dní naučil česky a chce si mě vzít Very Happy.
tak toho bych asi rozhodně nelitovala Very Happy i když je colin slaďoučký.. Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Aha

Příspěvek  R&omize Sun 17 Apr 2011, 23:54

Takže "ženská depka"?
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru