Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

+29
minnie
gnojec
barina
acervena
Brundibar
kadles
Erwin
Ďasík
Xroad
Kolikokoli
Katschaba
yaqwsx
dejf
allyska
polytar
Kopec
Sheldon 3.0
joejoe
Koothrappali
dr.zelenka
dutohlavrimmer
Ráďa
mikihans
Frankie
yossarian
miki
baal666
bobris
Deckard
33 posters

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Přesně tak... :)

Příspěvek  R&omize Sat 16 Apr 2011, 19:56

minnie napsal:... jsem klidně schopná si splést rockyho s rambem Very Happy ...
Do tohoto roku (nebo to bylo minulý, už nevím) jsem na tom byl úplně stejně... Wink Batman je taky můj favorit. Oslavuje to sílu ducha a že hrdina může být každý a ne jen ten, co se narodil na šťastné planetě nebo ho kouslo buhvíco atd.
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  tx Sat 16 Apr 2011, 19:58

Eye of the Tiger:
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Ano

Příspěvek  R&omize Sat 16 Apr 2011, 20:02

tx napsal:
Eye of the Tiger:
Správně a skvělá dedukce... Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Sat 16 Apr 2011, 20:07

Áááá, Batman, také můj oblíbený DC hrdina. Od Marvel je to zase Iron Man, s Batmanem toho mají spoustu společného, ale taky je v některých věcech jeho pravým opakem. Hlavní ale je, že jsou to oba obyčejní lidé, ať už je k dráze superhrdiny vedlo cokoli.
A osobně bych Krypton jako obzvlášť štastnou planetu nechápal.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  tx Sat 16 Apr 2011, 20:13

Teda minnie, plést si dvě tak ikonické postavy jako jsou Rocky a Rambo, že se nestydíš?! Very Happy
Jinak pokud jde o komiksové hrdiny, tak já mám taky rád Batmana i Iron Mana, ale Superman je Superman Very Happy Už od dob, kdy u nás dávali seriál. Je to prostě první superhrdina, se kterým jsem se "setkal", takže asi zůstane navždy jedničkou Very Happy
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 16 Apr 2011, 20:28

Já si taky vždycky myslela, že Rocky a Rambo jsou stejná postava. Prostě tento typ filmů není úplně můj šálek kávy, nejblíž jsem k nim měla shlédnutím té parodie s Charlie Sheenem (Žhavé výstřely) Very Happy.
Já jsem prostě na ty "přemýšlivé" filmy. Absolutním topem je pro mě Aronofskyho Fontána. Neexistuje lepší film. Viděla jsem to už mnohokrát a vždycky tam objevím nějaký další skrytý význam Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 16 Apr 2011, 20:34

fontána je super, úžasná, geniální.. ale na takové filmy se nedá koukat furt.. občas člověk potřebuje nějakou oddechovku.. a protože nesnáším americké komedie a slaďáky, mám tohle jako oddechovku.. a pak ještě šílené béčka se spoustou kečupu a umělých mrtvol Very Happy

edit: já si nepletu ty postavy, jen ty filmy Very Happy vím že rocky je ten boxer, ale vždycky mi chvíli trvá než si to dám do kupy.. když oni se jmenují tak stejně.. Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  tx Sat 16 Apr 2011, 20:38

minnie napsal:edit: já si nepletu ty postavy, jen ty filmy Very Happy vím že rocky je ten boxer, ale vždycky mi chvíli trvá než si to dám do kupy.. když oni se jmenují tak stejně.. Very Happy
A navíc i stejně vypadají Very Happy
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 16 Apr 2011, 20:42

nevypadají, rambo je nafouknutější Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Sly

Příspěvek  R&omize Sat 16 Apr 2011, 20:45

Kolikokoli napsal:... Já jsem prostě na ty "přemýšlivé" filmy...
A Rocky jednička není na přemýšlení Question Asi si pod pojmem přemýšlivý představujeme každý něco jiného.
tx napsal:
minnie napsal:edit: já si nepletu ty postavy, jen ty filmy Very Happy vím že rocky je ten boxer, ale vždycky mi chvíli trvá než si to dám do kupy.. když oni se jmenují tak stejně.. Very Happy
A navíc i stejně vypadají Very Happy
Právě že ani moc ne, kdyby nebyl Sly tak profláknutý a nikdo mi neřekl, že jde o stejného herce, tak bych to nejspíš na první zhlédnutí nepoznal... njn asi potřebuji nové brýle... Shocked
minnie napsal:nevypadají, rambo je nafouknutější Very Happy
Ehm, když se na ty filmy podíváš, tak zjistíš, že není, spíše naopak... Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 16 Apr 2011, 20:53

R&omize napsal:A Rocky jednička není na přemýšlení Question Asi si pod pojmem přemýšlivý představujeme každý něco jiného.
Tak já to neviděla. Všichni mi vždycky řekli jen to, že je to o boxerovi, takže jsem to nějak nevyhledávala. Stejně tak to bylo s Wrestlerem - každý řákal, jaké tam jsou super akční scény atd., vyhrálo to hromadu cen a já to nechápala. Pak mi spolužačka řekla, že to vůbec není "akčňák", ale je to o životě, stáří a má to hloubku. Tak jsem se na to podívala a jak jsem byla mile překvapená.
Pokud je tedy Rocky opravdu také něco víc než jen krev a řvaní, jak říkáš, tak potom se omlouvám za vše, co jsem proti tomu řekla a už stahuju Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Oskar

Příspěvek  R&omize Sat 16 Apr 2011, 21:01

Kolikokoli napsal:
R&omize napsal:A Rocky jednička není na přemýšlení Question Asi si pod pojmem přemýšlivý představujeme každý něco jiného.
Tak já to neviděla. Všichni mi vždycky řekli jen to, že je to o boxerovi, takže jsem to nějak nevyhledávala. Stejně tak to bylo s Wrestlerem - každý řákal, jaké tam jsou super akční scény atd., vyhrálo to hromadu cen a já to nechápala. Pak mi spolužačka řekla, že to vůbec není "akčňák", ale je to o životě, stáří a má to hloubku. Tak jsem se na to podívala a jak jsem byla mile překvapená.
Pokud je tedy Rocky opravdu také něco víc než jen krev a řvaní, jak říkáš, tak potom se omlouvám za vše, co jsem proti tomu řekla a už stahuju Very Happy.
Tak toliko Oskarů a nominací se nikdy nedává jen krvi a řvaní, ono Oskar je záruka minimálně dost nadprůměrného filmu hodného alespoň malého zamyšlení, to každopádně, pokud je v kategorii nejlepší film nebo režie. Ono Oskary je něco jako taková aktuální povinná četba pro filmové fanoušky... Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 16 Apr 2011, 21:03

No nevím. Kolik Oscarů vyhrála "Smrt čeká všude" a přitom to byla taková chujovina Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 16 Apr 2011, 21:05

Kolikokoli napsal:No nevím. Kolik Oscarů vyhrála "Smrt čeká všude" a přitom to byla taková chujovina .
někdy se na ty oscary nedá spoléhat a je to takové davové šílenství.. stejně jako třeba s titanicem.. je to stejné jako s nobelovkou pro obamu..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 16 Apr 2011, 21:08

CO? Titanic je naprosto nejvíc nejlepší doják Very Happy! Ten si ty Oscary zasloužil! Sice dneska už u něj nebulím (trvalo to asi 10 shlédnutí), ale i tak. Titanicem začala moje záliba ve filmech Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Není Oskar jako Oskar

Příspěvek  R&omize Sat 16 Apr 2011, 21:10

Kolikokoli napsal:No nevím. Kolik Oscarů vyhrála "Smrt čeká všude" a přitom to byla taková chujovina Very Happy.
Viděl jsem trailer a nezaujalo mě to, tedy jsem to neviděl, takže nemůžu soudit, ale to že to má Oskara ještě není záruka, že se to bude líbit úplně každému, viz třeba takové Chicago... Wink Titaniku se nedá vytknout zhola NIC krom některých chyb oproti realitě, to je bezkonkurenčně pětihvězdičková záležitost, další film z mé TOP10! Rolling Eyes


Naposledy upravil R&omize dne Sat 16 Apr 2011, 21:27, celkově upraveno 2 krát
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  tx Sat 16 Apr 2011, 21:11

minnie napsal:
Kolikokoli napsal:No nevím. Kolik Oscarů vyhrála "Smrt čeká všude" a přitom to byla taková chujovina .
někdy se na ty oscary nedá spoléhat a je to takové davové šílenství.. stejně jako třeba s titanicem.. je to stejné jako s nobelovkou pro obamu..
Tak ona Nobelova cena za mír má vůbec poněkud zajímavé zvyklosti - viz třeba ten Obama nebo Arafat či Gore...
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Politika ne!

Příspěvek  R&omize Sat 16 Apr 2011, 21:14

tx napsal:
minnie napsal:
Kolikokoli napsal:No nevím. Kolik Oscarů vyhrála "Smrt čeká všude" a přitom to byla taková chujovina .
někdy se na ty oscary nedá spoléhat a je to takové davové šílenství.. stejně jako třeba s titanicem.. je to stejné jako s nobelovkou pro obamu..
Tak ona Nobelova cena za mír má vůbec poněkud zajímavé zvyklosti - viz třeba ten Obama nebo Arafat či Gore...
Ona Nobelova cena za mír je blbost skoro pokaždé, skoro nikdo jí nedosáhne bez násilí, tak jaký pak mír, to ji mohli dát rovnou Hitlerovi, kdyby vyhrál válku, tak by byl taky mír pod dusotem vojáků... Rolling Eyes A jsme zase u politiky... Evil or Very Mad
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 16 Apr 2011, 21:20

tak to se omlouvám, pro mě je to film který už rozhodně nepotřebuju vidět znova..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 16 Apr 2011, 22:10

No teda, člověk to tu hodinu nesleduje a jsou dvě stránky navíc... Very Happy

Takže nejdřív k filmům: Pro mě je jednoznačně nejlepším filmem Amadeus, fakt se mi moc líbil a navíc jsem muzikant, takže i proto... Potom Americká krása (a Amélie z Montmarteru - ta sice míň, ale je podobná, tak jsem si na ni vzpomněl). Z thrillerů je to Šestý smysl s už zmiňovaným Brucem Willisem, pak Kingovky Vykoupení z věznice Shawshank a Zelená míle, pak třeba Sedm. Pak ještě Forrest Gump. A pak třeba Seznamte se, Joe Black. A pak různé filmy Tima Burtona, třeba Ospalá díra, Beetlejuice, Karlík a továrna na čokoládu... Protože mám rád horory, musím vzpomenout Draculu Brama Stokera, Underworld, Vřískot (je to, řekněme, běčko, ale z vyvražďovaček jednoznačně nejlepší).

Titanic se mi taky hrozně líbil, ale Avatar (spolu s Želary) považuju za nejpřeceňovanější film všech dob.

A film, co jsem viděl absolutně nejvíckrát (na koleji v prváku jsme se na něj koukali skoro denně, takže možná celkově i 100x), jsou Velmi nebezpečné známosti s R. Philipem, R. Whitherspoon a S. M. Geller.

Z amerických herců mám asi nejradši Morgana Freemana, Kevina Spaceyho a Toma Hankse, ti jsou zárukou kvality. Pak Brada Pitta a Nicolase Cage. Bruce Willise mám rád taky, i když jsem Smrtonosnou past neviděl. A Johnyho Deppa, ale Piráty z Karibiku jsem neviděl. Smile Z britských jsou to Rowan Atkinson, Alan Rickman a Maggie Smith. Ale jinak je jich ještě takových dvacet. Very Happy

A ze superhrdinů mám nejradši Spideyho. Je jediný, kdo je obyčejný kluk a tím superhrdinou vlastně ani být nechce. Superman je moc super a Batman je moc technický a tajemný (ale lepší než Superman)...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 16 Apr 2011, 22:25

tohle obdivuju, já bych nikdy nemohla sestavit žebříček oblíbených filmů, protože bych ho musela měnit asi tak každou půlhodinu Very Happy je to podle nálady..
dneska třeba zrovna dávali v aeru shining, ale nesehnala jsem nikoho kdo by šel se mnou a sama bych se asi počůrala strachy cestou domů Very Happy ale ten film miluju.. ale že bych ho zařadila mezi nejoblíbenější.. to nevím.. Smile
každopádně v poslední době mě zaujalo třeba 500 days of summer, zooey deschanel je úžasná, kouzelná.. i když v tom filmu jsem měla chuť ji praštit.. ale zajímavé podání, zajímavý konec.. i když zase bych to utnula asi tak o 5 minut dřív, jako většinu filmů Very Happy skvělá hudba a tak vůbec všechno.. na to, že nemusím slaďáčky.. tohle doporučuju jako ideální pro romantický večer Very Happy
ale můj žebříček oblíbených filmů se mění jako počasí.. Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 16 Apr 2011, 22:32

Tak teď se taky budu rozepisovat. Very Happy
Amadeus je perfektní film. Ostatně Miloš Forman je úžasný režisér - on i Muž na Měsíci je skvělý film. A jeden z důvodů, proč mám Amadea tak ráda, je ten neuvěřitelný smích Toma Hulce Very Happy. Americká krása je taky skvělý film, taktéž jeden z mých velmi oblíbených. Dále Forrest, Zelená míle atd.
Herce jsi taky docela trefil do mých oblíbených. Třeba je zvláštní, že Brada Pitta takhle nějak moc nemusím, ale pokaždé když se koukám na nějaký film, kde hraje, tak je to skvělé. Opravdu je výborný herec. Třeba často se u filmů kde hrají slavní herci stává, že prostě vidíte toho herce a říkáte si: "Ten hrál tam a tam..." Tohle se mi s Bradem nikdy nestalo. Ale nejlepší je stejně Tom Hanks a taky Dustin Hoffman.¨
Johnyho Deppa mám taky moc ráda (a taky jsem neviděla Piráty Very Happy).
Avatar se mi hodně líbil po té vizuální stránce a i příběh se mi líbil (mám ráda Pocahontas Very Happy). Nepřišlo mi to tak hrozné, jak všichni tvrdili. Vadí mi, že jakmile se objeví nějaký film o lásce k přírodě, tak ho všichni shodí. Třeba jeden z mých nejoblíbenějších filmů je i Modrá laguna, kterou všichni haní...
A Želary se mi líbily. I když třeba Musíme si pomáhat se mi líbilo víc (ale nejvíc TOP z tohoto typu filmů - český z války o obyčejných lidech, je pro mě Všichni moji blízcí).

Ze superhrdinů bych taky za nejlepšího z trojice Spiderman-Superman-Batman považuji Spidermana.

Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 16 Apr 2011, 22:52

Já Shining nemůžu mít rád, i když Jack Nicholson je úžasný herec (na něj jsem ve výčtu zapomněl). To, co dokázal udělat z jinak docela nudného filmu Pár správných chlapů jen svým pětiminutovým ohnivým monologem na konci filmu, je neuvěřitelné. K tomu se i vypráví historka, že ten monolog museli natáčet asi dvacetkrát kvůli jiným úhlům apod. a všichni prý už z toho byli úplně vyčerpaní a měli toho plné zuby a jediný Nicholson měl pořád stejně energie jako na začátku a všechny opakování toho svého monologu dal jako napoprvé... To je u mě Pan herec.

ALE... abych se vrátil k tématu. Very Happy Shining prostě nemůžu mít rád, protože prostě vůbec není podle knihy. Dokonce i sám autor, Stephen King, ten film nikdy neuznal, protože ho hrozně zklamal. A myslím, že se dokonce pokusil natočit svou vlastní dvoudílnou verzi, ale tu jsem neviděl.

Ale i přesto mám Shining na svém nejcennějším DVD, které nikomu nepůjčuju. Jsou na něm Kabinet dr. Caligariho z r. 1919, Frankenstein (1930), Psycho (1960), Shining (1980) a Šestý smysl (1999). Ale z nich mám opravdu rád jen ten Šestý smysl, ostatní beru jen jako obrovský přínos hororovému žánru.

Což mě dostává k zajímavému "věděli jste?" Smile
Frankensteina napsala manželka slavného anglického básníka Percy B. Shellyho. Jednou spolu s ním a dalšími dvěma přáteli spisovateli/básníky (jedním z nich byl myslím George Gordon Byron) jeli na víkend na chatu, někam do lesa. A večer, aby se zabavili, uspořádali soutěž, kdo z nich dokáže napsat nejděsivější příběh. Ona byla černým koněm soutěže, protože ti tři byli profíci, ale napsala povídku o Frankensteinovi, překvapivě soutěž vyhrála a stala se slavnou.

Koli: Já neříkal, že byl Avatar (nebo ty Želary) špatný. Jen že jsou hrozně přeceňované. Nejsou TAK dobré, jak se o nich všude vypráví. A máš pravdu, Musíme si pomáhat bylo lepší. Smile Co mě ale štve (a už to řekl i jeden náš mladý režisér), je, že čeští filmaři stagnují. Prostě nedokážou natočit nic, co by se nedotýkalo 2. sv. války nebo okupace v 68. roce. Ty filmy jsou sice fajn, ale upřímně už mě unavují...

Edit: Jo a ještě k superhrdinům - strašně se mi líbil film Fantastická čtyřka, tam mám svého oblíbence Human Torche, kterého mám ještě radši než Spider-Mana. Je to totiž takový Nathan Young. Very Happy Ale z vážných superhrdinů opravdu vede Spidey. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  tx Sat 16 Apr 2011, 22:58

Ďasík napsal:Koli: Já neříkal, že byl Avatar (nebo ty Želary) špatný. Jen že jsou hrozně přeceňované. Nejsou TAK dobré, jak se o nich všude vypráví. A máš pravdu, Musíme si pomáhat bylo lepší. Smile Co mě ale štve (a už to řekl i jeden náš mladý režisér), je, že čeští filmaři stagnují. Prostě nedokážou natočit nic, co by se nedotýkalo 2. sv. války nebo okupace v 68. roce. Ty filmy jsou sice fajn, ale upřímně už mě unavují...
Řekl bych, že hlavní přínos Avataru byl, že byl přelomový z hlediska využití 3D technologie.. Ale bohužel se mi ho podařilo nějakým způsobem "propásnout", takže jeho kvality nedokážu posoudit...
Mimochodem k dříve diskutovaným filmům: za 12 minut dává Prima Ramba III Smile
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 16 Apr 2011, 23:02

To vím, že když Frankensteina napsala Mary Shelleyová, že to asi bude příbuzná P. B. Shellyho (a i jsme si to říkali ve škole). A prý jí v té době bylo teprve devatenáct let! Což obdivuji.

A české filmy sice stagnují na válečných/okupačních dílech, ale mě osobně to nevadí. Například Pelíšky jsou můj absolutně nejvíc nejoblíbenější český film. Stejně tak i to Musíme si pomáhat je skvělé.
Jinak i neválečné/neokupační filmy se u nás točí a jsou kvalitní - za sebe bych určitě vyzdvihla Perníkovou věž, která je můj nejoblíbenější film o drogách, a nebo Samotáři, kteří jsou taky výborní. Takový humor já miluji. Mám hrozně ráda tragikomedie, což jsou vlastně skoro všecky filmy, které jsem teď jmenovala.

Shining se mi docela líbilo, ale předlohu jsem nečetla. Naopak Carrie, kterou jsem zhltla na jedno přečtení, jsem u filmu téměř protrpěla. Především ten konec, ten se mi vůbec nelíbil.

tx: Avatara jsem neviděla ve 3D. Jsem krátkozraká a navíc na jedno oko trochu tupozraká, takže ani kdybych chtěla, tak to ve 3D mít nebudu Very Happy. Mně se tam líbily ty barvy. Připomnělo mi to Cestu do středu Země - jak tam měly ty modré kytky a tak. Pro mě byl ten film velkou inspirací (Cesta do středu Země, ne Avatar). Smile

Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S03E04 - The Pirate Solution [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru