Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S07E01, S07E02 - The Hofstadter Insufficiency, The Deception Verification[TITULKY]

4 posters

Goto down

S07E01, S07E02 - The Hofstadter Insufficiency, The Deception Verification[TITULKY] Empty S07E01, S07E02 - The Hofstadter Insufficiency, The Deception Verification[TITULKY]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 27 Sep 2013, 09:10

České titulky
Na webu TBBT


Dobrý večer všem!

Vítám vás u nové - v pořadí už sedmé - sezóny The Big Bang Theory. Jak všichni víte, začala ve velkém stylu, rovnou dvěma epizodami. Titulky k oběma vydáme ještě dnes, zatím máme hotové jen ty k prvnímu dílu, ale u druhých už jde jen o časování a závěrečné korektury. Ještě jednou připomínám, že já i Kolikokoli chodíme do práce, takže titulky nemůžou vycházet dřív, i kdybychom se rozkrájeli. Wink

Co se týče epizod, obě se podle mě hodně povedly a jen doufám, že i další díly si udrží alespoň takovouhle úroveň. Co se překladu týče, první díl přeložila Kolikokoli, druhý já. Navzájem jsme si udělali korektury a Kolikokoli má pak na svědomí i časování... Tímto jí chci poděkovat za spolupráci a taky děkuju GeekShopu, který nás jako obvykle sponzoruje.

Ďasík
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S07E01, S07E02 - The Hofstadter Insufficiency, The Deception Verification[TITULKY] Empty 7x01

Příspěvek  janice Sun 29 Sep 2013, 21:20

Měla bych poznámku k větě v 16.12....I see the type of personal revelation you`re going for...v překladu tam máte "Ale chápu, jakými osobními odhaleními si procházíš". Going for je ale použito v jiném smyslu....."ale chápu, jaká osobní odhalení máš na mysli/myslíš."

janice

Počet příspěvků : 24
Bodů : 26
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S07E01, S07E02 - The Hofstadter Insufficiency, The Deception Verification[TITULKY] Empty Re: S07E01, S07E02 - The Hofstadter Insufficiency, The Deception Verification[TITULKY]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 29 Sep 2013, 21:24

Já tam mám "Ale už chápu, co tím přiznáním myslíš."
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S07E01, S07E02 - The Hofstadter Insufficiency, The Deception Verification[TITULKY] Empty Re: S07E01, S07E02 - The Hofstadter Insufficiency, The Deception Verification[TITULKY]

Příspěvek  NoMouse Mon 30 Sep 2013, 10:09

A pak se někdo diví, že se sem nesmí dávat odkaz na konkurenční titulky. To by tu taková situace byla každý týden. Mimochodem, ony inkriminované titulky, které jsem si teď schválně stáhl, by u mě skončily už po pár sekundách. Jak může někdo přeložit Návrat do budoucnosti jako Zpátky do budoucnosti... Rolling Eyes
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S07E01, S07E02 - The Hofstadter Insufficiency, The Deception Verification[TITULKY] Empty Re: S07E01, S07E02 - The Hofstadter Insufficiency, The Deception Verification[TITULKY]

Příspěvek  MartyCZ Mon 30 Sep 2013, 13:14

Velice snadno, já to dělám pořád, ale nejradši bych si za to nafackoval.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S07E01, S07E02 - The Hofstadter Insufficiency, The Deception Verification[TITULKY] Empty Re: S07E01, S07E02 - The Hofstadter Insufficiency, The Deception Verification[TITULKY]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru