Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA]

+17
Strix
xegiie
bodomkes
Davidsoft
tx
Zoris
metztli
Bizzy
mnn
jancham
Domino_666
trinx
Substance242
MartyCZ
Kolikokoli
moss
minnie
21 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  mnn Fri 17 May 2013, 23:15

Smallville bol dobrý seriál, ale osobne mi prišlo, že začal upadať od cca 5-6. série. Spočiatku len veľmi jemne, ale od 7. série to už bolo badateľné. Ôsmu, deviatu a desiatu sériu som dopozeral iba zo zvyku.

mnn

Počet příspěvků : 31
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Bizzy Fri 17 May 2013, 23:22

Nemyslel jsem to tak že by byl smallville špatnej, ale hraje trochu na jinou strunu a na rozdíl od smallville je ten arrow takovej více... (asi mě teď všichni ukřižujou za to slovo) dospělej

Bizzy

Počet příspěvků : 13
Bodů : 13
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 17 May 2013, 23:54

tak když už se tu všichni baví o seriálech co neznám, vrátím vám to a řeknu že finále new girl bylo úžasné Very Happy
a k big bang - takhle epka by ještě ušla jako běžná epizoda, ale ne jako finále.. a navíc to že raj mluví mi přijde dost blbý happy end..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Zoris Sat 18 May 2013, 07:37

Tak pokud mohu k TBBT (když jiné seriály znám sotva podle názvů), tak tento díl nebyl sice z těch, kdy by se člověk příliš smál, ale to se s loučením na 4 měsíce a rozchodem dost těžko kloubí ;-) Celkem se mi ta vážnější linka líbila a dobré hlášky byly i zde. Přiznávám, že poslední tři díly 6. série se mi líbily víc než tento závěrečný, o to víc se těším na další sérii, takže kdo ví, zda to právě kvůli tomuto nebylo dobré finále série ;-)
Zoris
Zoris

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 05. 04. 13
Místo : okolí Brna

Návrat nahoru Goto down

S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Sat 18 May 2013, 08:30

ted me tak napadlo, ze kdyz jde Leonard delat vyzkum s Hawkingem, tak by z toho mohla bejt treba nobelovka. A kdyby mel nobelovku driv, nez Sheldon, mohlo by z toho bejt dobry tema na dil Very Happy

jeste pridam svoji trosku k diskusi o zaveru GoT - vypada to opravdu tak, jak psala koli, to nejdulezitejsi se opravdu odehraje v 9. dilu.

Spoiler:
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Sat 18 May 2013, 09:14

Jóó, bude výzkum tření mezi třásněmi létajícího koberce. Very Happy
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  tx Sat 18 May 2013, 12:33

Po delsi dobe se prijdu se svym kouskem hodnoceni.

Tenhle dil me nijak nenadchnul, ale zase to nebylo tak zle a preci jen to podle me posouva vztah P&L dale.
Raj - zajimavy zvrat a jsem zvedavy, co s tim dale provedou. (A myslim si, ze Lucy jeste uvidime)

Jinak celkove se mi 6. serie libila a rozhodne patrila k tomu lepsimu z BBT.

A trosku off-topic (i kdyz vlastne ne tak moc vzhledem k obsahu tohoto vlakna Smile ) - zacal jsem koukat na Friends v originale a zarazila me tam podobnost hlasu Joeho agentky a Howardovy matky. Tak jsem se zasvecenych (Dasik? Smile )chtel zeptat, zda to neni jedna a ta sama osoba Question
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Davidsoft Sat 18 May 2013, 13:14

Pro mě skvělá epizoda. Při rozhovoru Leonarda a Penny jsem se celkem bavil. Nejlepší byla Amy Smile - v této epizodě se mi líbila víc než Sheldon - chovala se podstatně lépe než on.

Lucy se mi líbila, je mi jí líto, ale připadá mi, že by lépe vynikla v jiném žánru než v sitcomu.

V tom, co Raj provedl Lucy, je skryta zajímavá (a důležitá) myšlenka: člověk nemůže dát druhému člověku volnost, pokud mu na něm záleží. Matka bude vždy dusit své dítě v náručí, protože ho miluje. Naopak to, že Penny nechala Leonarda odjet svědčí o tom, že ho až tak intenzivně nemiluje. (Případně miluje jiným druhem lásky, což je podle mě podstatně lepší - přílišná láska vede k očekávání, očekávání vede ke zklamání a zklamání - je přesně to, co teď Raj zažívá.)

Sheldon na letišti mě potěšil. Podobně jako on jsem se už kvůli porušování zákonů ostatními choval několikrát. Jen se obávám, že u něj ta motivace asi bude jiná než u mě, takže z toho nemám takovou radost, jakou bych mohl mít. Neutral

A závěrečná vanity card o polyteismu mě potěšila také. Asi je začnu číst. Smile
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 18 May 2013, 13:17

Nemyslím, že by za to měl Leonard dostat Nobelovku - i kdyby to prokázali.

Estelle hrála June Gable, Howardovu matku "hraje" (mluví) Carol Ann Susi Wink.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Sat 18 May 2013, 17:23

Davidsoft napsal:V tom, co Raj provedl Lucy, je skryta zajímavá (a důležitá) myšlenka: člověk nemůže dát druhému člověku volnost, pokud mu na něm záleží. Matka bude vždy dusit své dítě v náručí, protože ho miluje. Naopak to, že Penny nechala Leonarda odjet svědčí o tom, že ho až tak intenzivně nemiluje. (Případně miluje jiným druhem lásky, což je podle mě podstatně lepší - přílišná láska vede k očekávání, očekávání vede ke zklamání a zklamání - je přesně to, co teď Raj zažívá.)
Nemůžu víc nesouhlasit Very Happy Nebo respektive naprosto souhlasím, pokud bys ve svých větách nahradil slovo láska slovem lpění Wink Nemůžeš dát člověku volnost, pokud na něm lpíš...Přílišné lpění vede k očekávání a zklamání...
Pokud někoho zdravě miluješ, tak na něm nevisíš a nepotřebuješ nic, jenom ho milovat, a v tom Ti nikdo nezabrání. Pokud někoho miluješ, neznamená to, že ho musíš nutně mít. Ty všechny problémy obstará lpění. Prosím nezaměnit pojmy. Wink
Naopak pokud matka miluje své dítě doopravdy, nechá ho jít, když je čas, nechá ho nabít si pusu, protože si některé své zkušenosti musí získat zkrátka sám a pokud je mu bráněno, tak je získá akorát později a bolestivěji...
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 18 May 2013, 20:56

Budou navždy spolu. Jenom každý jinde...
S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA] - Stránka 2 Screenshot_1368903310
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Sun 19 May 2013, 00:33

you know final episode sucked, when ppl talk about other serials but that episode Embarassed Arrow

ale vcelku ušla.. nejvíc pobavil Sheldon v autě, "tím sem měl začít"Very Happy pár dobrejch momentů tam bylo..
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Davidsoft Sun 19 May 2013, 07:21

bodomkes: Děkuji. Smile Pomohla jsi mi si to ujasnit. Skutečně jsem měl na mysli spíš to lpění.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Sun 19 May 2013, 12:17

My pleasure sunny

xegiie: jj, to mě tež rozesmálo. podle mě dost dobré finále...třeba oproti glee to je nebe a dudy. tam to byl naprostý fail.
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Sun 19 May 2013, 14:23

U mě bohužel velmi průměrná epizoda - a zatím jednoznačně nejslabší závěr série. Potěšil jen naznačený vývoj u Raje, ale Lucy chci každopádně zpátky... Tak snad v září Smile Zatím se tady mějte...
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Sun 19 May 2013, 14:37

no když odjeli na severní pól tak to taky kdo ví jaký konec nebyl... krom teda linky kolem Leonarrda a Penny:)
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Sun 19 May 2013, 15:05

xegiie: To jo, ale tam byl Sheldonův výcvik pro arktické podmínky a Heisenbergův princip.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Sun 19 May 2013, 20:53

Opäť veľké sklamanie, časy dobrých finálov sérií sú už fuč, toto by u mňa neprešlo ani ako bežná epizóda, vtipy pomaly žiadne a celé to bolo umreté. Som akurát rád že Lucy je už fuč a dúfam navždy, lebo mi liezla na nervy a vtipná tiež nebola. Také bolo finále už šiestej série. S láskou spomínam na finále štvrtej série kde sa tu rozpútal parádny diskusný kotol. To už dnes nehrozí Sad

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Mon 20 May 2013, 11:35

Tak pro mě také jednoznačné zklamání. Toto měla být finální epizoda?
Tak si to rozeberme:
V dílech 22 a 23 nás připravili na několik možných závěrů: Penny požádá Leonarda o ruku (a to tu klidně mohlo být, místo toho jen bezduché naznačení od Bernadette, tudíž se toto téma odsune zřejmě na závěr sedmičky??) a Howard+Bernie -> dítě (asi je dobře, že zatím nikdo neotěhotněl, jelikož s děckem už seriál mnohdy ztrácí na kvalitě, ale tady se aspoň B+H mohli rozhodnout pro to, že budou mít dítě - zas by se to trochu posunulo). Vztah Shamy posunuli v této sérii už dost, takže k tomu se pochopitelně nevraceli.
Takže jako jedinou zásadní změnu přineslo finále: Raje a schopnost mluvit s ženami - konečně je to tady oficiálně (v posledních letech už to bylo tak, že Raj s nimi prostě mluvil a vedle sebe měl láhev piva aby se neřeklo). Kdyby v tomto díle byla ještě další strhující finální linka (krom Raje), tak by to bylo super.
To, že Leonarda odsunuli na 4 měsíce, nemá absolutně žádnou souvislost s ničím než s tím, že potřebují navázat na 7. sérii koncem září, kdy se zase tradá vrátí Rolling Eyes
Jinak Lucy mě dost zklamala, ale jde vidět, že ten vztah asi nemá budoucnost, ikdyž vypadal dobře.
zasmál jsem se pouze jednou - ve scéně, kdy se rozhodovalo, kdo půjde na večeři k Rajovi a Lucy - jak Sheldon na konci: "Dobře, já teda jdu"
Kdyby to byla normální epizoda, dám větší hodnocení, ale finále? Víc si nezaslouží:
3/10
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Mon 20 May 2013, 11:45

filda44 napsal:Penny požádá Leonarda o ruku. / Howard+Bernie -> dítě.
Bože, jen to ne! Nechci, aby se z TBBT stala turecká telenovela. Že v něm postupem času ubylo inteligentního humoru a geniálních narážek z prvních sérií a větší důraz začal být kladen na vztahy, na tom v zásadě nevidím nic až tak špatného, ale aby se tam všichni oženili/vdali a nadělali si tlupu harantů (s vyhlídkou na navazující seriál "Nerdy Kids" Rolling Eyes), to by tenhle seriál definitivně pohřbilo...
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Mon 20 May 2013, 11:51

Strix napsal:
filda44 napsal:Penny požádá Leonarda o ruku. / Howard+Bernie -> dítě.
Bože, jen to ne! Nechci, aby se z TBBT stala turecká telenovela. Že v něm postupem času ubylo inteligentního humoru a geniálních narážek z prvních sérií a větší důraz začal být kladen na vztahy, na tom v zásadě nevidím nic až tak špatného, ale aby se tam všichni oženili/vdali a nadělali si tlupu harantů (s vyhlídkou na navazující seriál "Nerdy Kids" Rolling Eyes), to by tenhle seriál definitivně pohřbilo...

No já vím, ale k Lenny/Penny se schyluje už od začátku, ale jak jsem psal, s děckem to jde vždy do kytek. Bohužel k tomu geekovskému humoru se BBT už asi nevrátí a postupem času to bude horší Crying or Very sad
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Mon 20 May 2013, 11:56

filda44 napsal:No já vím, ale k Lenny/Penny se schyluje už od začátku, ale jak jsem psal, s děckem to jde vždy do kytek. Bohužel k tomu geekovskému humoru se BBT už asi nevrátí a postupem času to bude horší Crying or Very sad
Jasně, ale co se vztahů týče, téměř všechny nejlepší a nejvtipnější momenty TBBT stojí na NEÚSPĚŠÍCH a NESCHOPNOSTI hlavních postav nějaký vztah navázat, případně v něm "normálně" fungovat = čím více se přibližujeme stavu, kdy jsou všichni šťastně zadaní a povídají si o tom, jak je hezké hřát se v teple rodinného krbu, tím více se blížíme žumpě typu Ordinace v růžové zahradě...
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Thu 23 May 2013, 13:42

Jako samostatny dil, meh. Ale jako finale. No konec Sad
Jsou dily, co se me libi vice a jine mene. Nemam ocekavani a pak me to prijemne, nebo neprijemne prekvapi.
Ale od 2 dilu- vanocniho a finalniho mam vzdycky nejake ocekavani. A tenhle zklamal. nu coz, uvidime za 4 mesice :-)
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  sofis Fri 31 May 2013, 10:54

Super díl i super závěr.Podle mě jeden z nejlepších dílů týhle série a jako závěr taky super posunuli dost věcí a je se na co těšit. Jen se bojím toho že si scénaristi neporaděj s tím že
Rajesh už mluví. Bojím se že už nevyzní tak vtipně.

sofis

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 11
Bodů : 11
Reputace : 0
Datum registrace : 05. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E24 The Bon Voyage Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru