Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

+16
Alexandros61
yossarian
Ďasík
terminal
Strix
allyska
groower
kadles
Pinny
Kolikokoli
Dysharmonya
Ufimcef
Sheldon 3.0
baal666
pka
Admin
20 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] Empty S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Admin Mon 18 Jan 2010, 22:40

Vysíláno: 19.1.2010

Admin
Admin

Počet příspěvků : 175
Bodů : 519
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

https://bigbangtheory.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  pka Tue 19 Jan 2010, 18:13

Za mě nic moc, průměr, bez Bernadette ... :-)

pka

Počet příspěvků : 82
Bodů : 88
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Tue 19 Jan 2010, 18:33

průměr vzhledem k tomu, že jsem překládal první část tak jsem všímal hlavně té... pár dobrých vtipů (co když ti gangsteři spí s rybama) u toho jsem se smál fakt hodně... vtipny ale jen pro ty co videli Kmotra (nebo četli)
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon 3.0 Tue 19 Jan 2010, 21:30

Dneska nadprumerny dil, zasmal jsem se dost a celkove ta zapletka byla zajimava Cool
Sheldon 3.0
Sheldon 3.0

Počet příspěvků : 36
Bodů : 38
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Ufimcef Wed 20 Jan 2010, 00:37

Sheldon kvuli necemu vysiluje a nakonec se chce odstehnovat, nevidel uz jsem ten dil? Ale ne, to byla jina zapletka. Ale porad nechapu, proc je Sheldon cely dil takzvane "out of character" - dela veci, ktere normalne nedela. Ovsem velky plus za Rorschachuv denik a vtip s Windowsami.
Ufimcef
Ufimcef

Znamení : Beran Had
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 38
Bodů : 41
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 09. 09
Věk : 35
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  pka Wed 20 Jan 2010, 13:27

Divil bych se, kdyby Sheldon nezamkl dveře, než vlezl do postele s deníkem ...
Jak se pak dostal zpátky do svého pokoje, když z něj odešel oknem a od Leonarda dveřmi? Very Happy

pka

Počet příspěvků : 82
Bodů : 88
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Dysharmonya Wed 20 Jan 2010, 17:12

hh podla mna Sheldon nieje ani tak out of character ako to, ze sa pocas serialu zmenil vpyvom prostredia Very Happy vtip s Windowsami je dobry, btw W7 vraj sux, aj ked sa sekaju menej ako Visty. anyway pre mna super diel Very Happy myslim ze v 3 seriach sa mi nepacili max. 2 diely Very Happy

plus za cast Penny a baseball palka Very Happy

Dysharmonya

Počet příspěvků : 16
Bodů : 16
Reputace : 0
Datum registrace : 15. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Wed 20 Jan 2010, 17:22

Mě se díl líbil.. hlavně "Víte co? prostě si dáme pizzu." "Dobrý nápad. Půjdeme ke Corleonovým." "Jasně, tam žádní gangsteři nejsou." Laughing Laughing Laughing
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Wed 20 Jan 2010, 17:35

ta narazka na Kmotra se mi libila a celej dil byl relativne dobrej .. skoda ze Rajesh zase nedostal moc prostoru. 8/10

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  kadles Wed 20 Jan 2010, 18:22

Takovej lepší průměr dneska. Raj a Howard dneska neměli prostor, zastýskalo se mi po Howardově matce. Úvod dobrej ale pak to bylo jen o Sheldonovi a místy hodně bez vtipu. 5.5/10

kadles

Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] Empty Jokess

Příspěvek  groower Wed 20 Jan 2010, 18:29

Mno celkem slabý díl. Moc díky Sheldonovy ze to Vistám natřel Very Happy .
A ty rybičky sou taky moc dobrý Very Happy

groower

Počet příspěvků : 7
Bodů : 10
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  allyska Wed 20 Jan 2010, 20:09

tak teda dneska velice podprůměrný díl až na pár světlých okamžiků, třeba s tou sítí, ale jako ty nudný řeči v restauraci a cestou po schodech????

allyska

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Wed 20 Jan 2010, 20:15

allyska napsal:tak teda dneska velice podprůměrný díl až na pár světlých okamžiků, třeba s tou sítí, ale jako ty nudný řeči v restauraci a cestou po schodech????
je videt ze jsi nevidel kmotra Very Happy právě ty scény mi přišli nejlepší...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Wed 20 Jan 2010, 20:39

baal666 napsal:
allyska napsal:tak teda dneska velice podprůměrný díl až na pár světlých okamžiků, třeba s tou sítí, ale jako ty nudný řeči v restauraci a cestou po schodech????
je videt ze jsi nevidel kmotra Very Happy právě ty scény mi přišli nejlepší...
Přesně Very Happy, tady u těch scén jsem se nasmála nejvíc Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Wed 20 Jan 2010, 23:11

Podle mě naprostej průměr, čili na to, co od TBBT čekám, spíš trochu slabší díl. Zápletka originální, nicméně mi přišlo škoda, že se od úvodních titulků až do konce řešila prakticky jen (další) Sheldonova úchylka. Čekal jsem aspoň pár malých dějových odboček od hlavního motivu a bohužel jsem se nedočkal... Samozřejmě pár vtipů se opravdu povedlo (- Penny, ty jsi z Nebrasky, že? - Jo. <Kříž přes celou Nebrasku> Twisted Evil), ale i když je Sheldon nepochybně nejvýraznější z hlavních postav, všeho moc škodí...
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  terminal Thu 21 Jan 2010, 09:24

Nebylo to špatný...
"Ale ty nemáš rád ostatní lidi", "Dnes večer mám" jsem se mohl potrhat smíchy. A začátek s Kmotrem taky supr.

terminal

Počet příspěvků : 18
Bodů : 19
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Thu 21 Jan 2010, 10:48

Celkem dobrý díl, ani mi nevadilo, že Raj nedostal moc prostoru. Sheldon se v poslední době postupně mění ve vtipnou postavu, snad mu to vydrží... Nejvíc se mi líbila gangsterská diskuse, Sheldonův rébus, to jak se ho pokusil zabít vlastní bezpečnostní systém a celá zápletka se stěhováním (třeba jak škrtl Nebrasku nebo jak ho pak ten týpek okradl). A poslední věta taky neměla chybu, chudák Howard, je jen známý. Very Happy

baal: Nemyslím, že ten začátek byl vtipný jen pro ty, co viděli Kmotra, spát s rybama je zažitý gangsterský výraz pro být mrtvý a není jen z něj. Jediné, co lidi nemuseli pochopit, že Corleonovi jsou mafiáni, ale podle italského jména to je celkem zřejmé...

Ufimcef: Sheldon mi nepřišel out of character, spíš naopak (např. knock knock vtip je věc, kterou dělá vždycky, stejně tak to, v jaké poloze spí). A to, co dělal jinak, vyplynulo z jeho strachu o svou bezpečnost...

pka: Když se Sheldon zabarikádoval, šel pak na záchod a už se mu pak třeba nechtělo znovu se zabarikádovávat... Takže se do svého pokoje mohl v pohodě dostat. Smile

Dysharmonya: Souhlasím, že se Sheldon možná trochu změnil vlivem prostředí (což je jen dobře). Sám to dokonce přiznal, když poprvé přijela Leonardova matka, řekl jí, že soužití s Leonardem má na něj špatný vliv... No a co se týče vtipu s Windowsama, přišel mi hrozně násilný (to už rovnou mohl Sheldon vstát a říct: "Lidi, kupte si Windows 7"), i když je to naprostá pravda a ještě jsem se nesetkal s jediným člověkem, který by nechválil "Sedmičky" a nenadával na Visty.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  pka Thu 21 Jan 2010, 11:05

Ďasík napsal:
pka: Když se Sheldon zabarikádoval, šel pak na záchod a už se mu pak třeba nechtělo znovu se zabarikádovávat... Takže se do svého pokoje mohl v pohodě dostat. Smile

No a co se týče vtipu s Windowsama, přišel mi hrozně násilný (to už rovnou mohl Sheldon vstát a říct: "Lidi, kupte si Windows 7"), ...

Já jsem čekal, že to bude pokračovat vtipem se zamčenejma dveřma Very Happy

"Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that." Mně to nezní jako stoprocentní pochvala sedmiček ... nebo že by byl Sheldon wyndozovej masochista a liboval si v co nejpřepříšernějším operačním systému? Někdo by o týhle části mohl napsat esejík ... Razz

pka

Počet příspěvků : 82
Bodů : 88
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Thu 21 Jan 2010, 11:11

Ďasík napsal:zápletka se stěhováním (třeba jak škrtl Nebrasku)...

Jak jsem se jiz nekolikrat priznal tak jsem velkej fanousek oblicejoveho herectvi Kaley Cuico - co ona dokaze tim oblicejem rict je za 100 slov.
Pamatujete jeste tu zcenu jak dela snidani a sheldon chce ovesnou kasi - v jedne chvili kdy urazi leonarda ho "zabije pohledem"
Tenhle dil me u ni dostala jednak scena z pradelny, baseballova palka taky dobra (vytetovala bych jim nebrasku na zadnice), ale naprosto nejvic:
S: Ty jsi z nebrasky
P: Narozena a vyrostla
S: *skrt skrt*
P: *best ksicht tohoto dilu* ;-)
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Thu 21 Jan 2010, 11:16

pka napsal:"Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that." Mně to nezní jako stoprocentní pochvala sedmiček
No, to "I don't like that" tam prostě být muselo, kvůli Sheldonovi. Ale svým způsobem to vážně byla špatně zakrytá reklama, protože je jasné, že když jsou uživatelsky přívětivé, je to dobře, a že je Sheldon naprostý asociální exot, to ví každý... Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  pka Thu 21 Jan 2010, 11:23

Ďasík napsal:
pka napsal:"Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that." Mně to nezní jako stoprocentní pochvala sedmiček
No, to "I don't like that" tam prostě být muselo, kvůli Sheldonovi. Ale svým způsobem to vážně byla špatně zakrytá reklama, protože je jasné, že když jsou uživatelsky přívětivé, je to dobře, a že je Sheldon naprostý asociální exot, to ví každý... Very Happy
Asi máš pravdu, mně to ale přišlo, jako že si tvůrci seriálu dělaj z wyndoze p..el Smile to ale může bejt tím, že tady člověk čeká samý vtipy Very Happy

pka

Počet příspěvků : 82
Bodů : 88
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  kadles Thu 21 Jan 2010, 12:05

Ďasík napsal:ještě jsem se nesetkal s jediným člověkem, který by nechválil "Sedmičky" a nenadával na Visty.

Někdy jsou s nima problémy jako s jakýmkoli OS od windows, ale nemůžu si na ně stěžovat. Ještě abych si na OS co mám legálně stěžoval... :-)

kadles

Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  terminal Thu 21 Jan 2010, 12:48

Jak bylo výše uvedeno, taky se vždycky těším co za grimasu ukáže Kaley Cuico. Teda ta by se dokázala uživit jenom obličejem kdyby na to přišlo :-)

terminal

Počet příspěvků : 18
Bodů : 19
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Alexandros61 Thu 21 Jan 2010, 13:46

to Terminal: jen obličejem?by byla škoda... Cool

Alexandros61

Počet příspěvků : 6
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  pka Thu 21 Jan 2010, 15:01

terminal napsal:Jak bylo výše uvedeno, taky se vždycky těším co za grimasu ukáže Kaley Cuico. Teda ta by se dokázala uživit jenom obličejem kdyby na to přišlo :-)
Jojo, její hlava by mohla vystupovat ve Futuramě Very Happy

pka

Počet příspěvků : 82
Bodů : 88
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru