Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S06E16 - The Tangible Affection Proof [TITULKY]

3 posters

Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [TITULKY] Empty S06E16 - The Tangible Affection Proof [TITULKY]

Příspěvek  Gustiksarapatka Fri 15 Feb 2013, 20:54

Krásnou půlnoc všem!

Vítám vás u valentýnské epizody TBBT. Jak už z toho vyplývá, řešit se dneska budou hlavně vztahy, a to na všech myslitelných frontách. Smile

Na překladu jako obvykle pracovala Kolikokoli, já udělal korektury a GeekShop nás sponzoroval...

Přeju příjemnou zábavu a na shledanou zase příští týden.

Ďasík

České titulky
Na webu TBBT


...
Zdravím,
nebude tu ode mě takový popis, který tu vždy najdete.

Přináším vám titulky na dnešní díl. Načasování je převzato z anglických, překlad je čistě má práce.

ne
Kamaráde, četl jsi pravidla Wink? Kolikokoli


Naposledy upravil Gustiksarapatka dne Fri 15 Feb 2013, 20:58, celkově upraveno 2 krát

Gustiksarapatka

Počet příspěvků : 4
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 15. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [TITULKY] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [TITULKY]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 15 Feb 2013, 20:55

Bůh žehnej tomu, kdo vymyslel backup files! Very Happy Skoro jsem měla hotový překlad, když se mi vypnul noťas a já to neměla uložené... Very Happy.

edit: už jen časování a korektury Wink
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [TITULKY] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [TITULKY]

Příspěvek  Gustiksarapatka Fri 15 Feb 2013, 21:03

Abych řekl pravdu, tak nečetl.

Omlouvám se za případné problémy.

Gustiksarapatka

Počet příspěvků : 4
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 15. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [TITULKY] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [TITULKY]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 15 Feb 2013, 21:07

V pořádku Wink. Tady na těchto stránkách se chceme věnovat jen našim titulkům, ale samozřejmě ti nebudeme zbraňovat, abys je dával jinam. Rychlotitulky, které nejsou načasované, už tu dělají jiní a těm to asi nevadí. My tu dáváme načasované a (snad) pořádně přeložené titulky, které většinou lidi používají k zálohám.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [TITULKY] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [TITULKY]

Příspěvek  Gustiksarapatka Fri 15 Feb 2013, 21:10

Kolikokoli napsal:V pořádku Wink. Tady na těchto stránkách se chceme věnovat jen našim titulkům, ale samozřejmě ti nebudeme zbraňovat, abys je dával jinam. Rychlotitulky, které nejsou načasované, už tu dělají jiní a těm to asi nevadí. My tu dáváme načasované a (snad) pořádně přeložené titulky, které většinou lidi používají k zálohám.

Podle mého jsou načasované správně. V překladu je jen pár chybek, některé fráze jsem doopravdy nevěděl, jak přeložit, ale těch je tam maximálně 5, ani to ne.

Gustiksarapatka

Počet příspěvků : 4
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 15. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [TITULKY] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [TITULKY]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 15 Feb 2013, 21:15

No, to anglické časování je hodně špatné... hodně špatné. Taky rozdělení vět atd. je na prd, když se to dělá podle anglického časování. Dyžtak mi ty titulky pošli jako PM a já se na ně večer podívám Wink.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [TITULKY] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [TITULKY]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 16 Feb 2013, 00:54

Titulkýýý! Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [TITULKY] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [TITULKY]

Příspěvek  vojtamar Sat 16 Feb 2013, 14:16

Ahoj, tak anglické titulky jsem neviděl, mám to jen "od ucha", ale myslím, že se vloudily dvě mušky: První když jdou na začátku Sheldon a Amy nahoru po schodech, tak poslední Sheldonova replika není "Zajímavé, že?", ale "Všimla sis?" ("Oh, you caught that, did you.") - jako reakce na Amyno upozornění, že změnil téma. Druhá je na konci v obchodě s komiksy, kdy se baví Raj, Stuart a ten týpek co už tam kdysi zaskakoval za Stuarta, když šel randit s Amy. V titulcích je Rajova replika "Jsme rádi, že jsme to udělali", ale Raj jasně říká "We're glad you could make it", tedy že jsou rádi, že se ten týpek zvládl dostavit.

Jinak samozřejmě skvělá práce, vřelé díky, neberte to jako rejpání, ale jako snahu o pomoc :-)

vojtamar

Počet příspěvků : 32
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 12. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [TITULKY] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [TITULKY]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 16 Feb 2013, 14:24

vojtamar napsal:Ahoj, tak anglické titulky jsem neviděl, mám to jen "od ucha", ale myslím, že se vloudily dvě mušky: První když jdou na začátku Sheldon a Amy nahoru po schodech, tak poslední Sheldonova replika není "Zajímavé, že?", ale "Všimla sis?" ("Oh, you caught that, did you.") - jako reakce na Amyno upozornění, že změnil téma. Druhá je na konci v obchodě s komiksy, kdy se baví Raj, Stuart a ten týpek co už tam kdysi zaskakoval za Stuarta, když šel randit s Amy. V titulcích je Rajova replika "Jsme rádi, že jsme to udělali", ale Raj jasně říká "We're glad you could make it", tedy že jsou rádi, že se ten týpek zvládl dostavit.

Jinak samozřejmě skvělá práce, vřelé díky, neberte to jako rejpání, ale jako snahu o pomoc :-)
Ha! Takže ta první věta měla ještě třetí význam Very Happy. Ok... Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [TITULKY] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [TITULKY]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru