Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

+15
mike2
Lukas_SVD
Gustiksarapatka
filda44
slackblack
Pinny
moss
yossarian
OndraN
Kolikokoli
bodomkes
Dolfi
minnie
xegiie
pathy
19 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] Empty S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  pathy Fri 15 Feb 2013, 06:45

Dnes som tu prvý, takže.... Later losers!

edit: fun fact: dnes sa na pár sekúnd objavila nová tvár Lucy. Herečka, čo ju hrala - Kate Micucci, má kapelu spolu s Riki Lindhome, ktorá je známejšia pod menom Ramona Nowitzki.
pathy
pathy

Počet příspěvků : 43
Bodů : 61
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Fri 15 Feb 2013, 11:25

Smile světlé chvilky, jinak horší průměr
ninja byl vtipnej možná jednou Leonarde Rolling Eyes
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 15 Feb 2013, 11:38

nějak mi to dneska nesedlo.. nevím, jestli kvůli tomu že to bylo celé takové valenteeny.. nebo to prostě jen bylo blbé Very Happy
hrozně se mi líbily dárečky sheldona a amy, ty byly aaaaaaaaaaaaaw.. Very Happy
i ten howardův plánovaný, i když bohužel nevyšel..
v závěru i penny a lenny byli neskutečně romantičtí, ale na té večeři byla příšerná, být leonardem, tak ji tam nechám a jdu dom
ale pak si to napravila, "will you be my valentine?" bylo krásné.. a lenny se taky pochlapil Very Happy

no dobře, měním hodnocení, nebylo to blbé.. bylo to hezké, romantické, ale nevtipné.. až na "later, losers!" Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  Dolfi Fri 15 Feb 2013, 13:16

už když Raj spustil svuj proslov v obchodě tak sem měl tušení že se někdo objeví Very Happy ale myslim si že vzhledem k "výběru" dopadnul dobře, doufám že se tahle linie trochu rozvede Smile Penny na večeři byla nesnesitelná, muj obdiv Leonardovi že to vydržel Smile celkově epizoda dobrá i když tý minulý se nevyrovná Smile

Dolfi

Znamení : Ryby Koza
Počet příspěvků : 9
Bodů : 9
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 10
Věk : 33
Místo : Kladno

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Fri 15 Feb 2013, 13:52

minnie napsal:
nějak mi to dneska nesedlo..
nebylo to blbé.. bylo to hezké, romantické, ale nevtipné.. až na "later, losers!" Very Happy
asi tak
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Fri 15 Feb 2013, 14:23

no na nové glee to teda nemá Laughing
dneska se díl docela táhl a trochu rozesmíval shelly. jejich dárky byly na "roboty" překvapivě romantické. ale měli to přece jen trochu vyvážit - jenom romantická stránka nestačí, chtělo to víc vtípků. howard byl otravně opakovakující se, za penny se člověk zase styděl.... leonard si všechno samozřejmě nechá líbit...
díl neurazil ani nepotěšil ve výsledku Neutral
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 15 Feb 2013, 15:00

Vcelku dobrý díl. Máme tu další postavu z HIMYM Very Happy.

edit: a koho ještě napadlo, že chce Howie pro Bernadette naklonovat své druhé já z lupu? Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  OndraN Fri 15 Feb 2013, 15:34

btw Gretchen hrála Briana Cuoco, mladší sestra Kaley (baby sister, not baby sitter)

OndraN

Znamení : Býk Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 3
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 09. 10
Věk : 33

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 15 Feb 2013, 18:08

OndraN napsal:btw Gretchen hrála Briana Cuoco, mladší sestra Kaley (baby sister, not baby sitter)

Na fotkach na IMDB vypada dobre Wink
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  moss Fri 15 Feb 2013, 20:33

Pro mě slabší díl, těžko hodnotit, ani to málo vtipů mě moc nedostalo, Hlavně příšernost jménem romance ninja. Scény s Alex byly opět jedny z lepších, Sheldon s Amy se mi taky líbili. No a v restauraci, Howard s Bernie překvapivě zábavní, Penny byla na zabití. Napak u ní doma to vyžehlila a jsem zvědavý jak se Leonardovi bude dařit plnit ten slib. Very Happy Linka s Rajem nevýrazná krom konce, nejdřív ten proslov a pak loosers Very Happy
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 15 Feb 2013, 20:35

Jn, Leonard žádá o ruku častěji, než se Ross rozvádí Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Fri 15 Feb 2013, 20:59

Kolikokoli napsal:Jn, Leonard žádá o ruku častěji, než se Ross rozvádí Very Happy.
Twisted Evil

Mně díl přišel fajn, dárečky byly dobrý. A to Valentines day ze srdce nesnáším. I tak 8,5/10 sunny

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  slackblack Fri 15 Feb 2013, 23:06

Dnes mi to také nesedlo. Párkrát jsem se zasmál, ale to bylo vše...Jen musím dodat že Alex je fakt kus! I love you
slackblack
slackblack

Počet příspěvků : 12
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 15 Feb 2013, 23:15

slackblack napsal:Dnes mi to také nesedlo. Párkrát jsem se zasmál, ale to bylo vše...Jen musím dodat že Alex je fakt kus! I love you
o tom tady snad nikdo nepochybuje Twisted Evil
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 15 Feb 2013, 23:17

Já jo Very Happy. V porovnání s Bernie nebo i Penny - nic moc Very Happy. (v porovnání se mnou - miss světa Very Happy)
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Fri 15 Feb 2013, 23:27

Tak dnes jen lepší průměr - čekal jsem zajímavější díl, ale pár skvělých scén tam bylo. Hodnocení zkazila hlavně linie v restauraci s Penny v hlavní roli...
6.5/10

minnie napsal:
hrozně se mi líbily dárečky sheldona a amy, ty byly aaaaaaaaaaaaaw.. Very Happy
i ten howardův plánovaný, i když bohužel nevyšel..
Stejná reakce na ty dárečky, asi nejpěknější scéna z celého TBBT Smile - ale poslední scénou to podle mě strašně pokazili - jasně, bylo to předvídatelné a dalo se čekat, že to takhle dopadne, ale naprosto to zničilo celé to Sheldonovo gesto, takže kvůli tomuto hodně snižuji hodnocení.

bodomkes napsal:no na nové glee to teda nemá Laughing
No, moc bych tyto dva seriály nesrovnával, ale asi máš pravdu - dnešní glee bylo hodně zajímavé a zlomové Very Happy

Kolikokoli napsal:Jn, Leonard žádá o ruku častěji, než se Ross rozvádí Very Happy.
lol! trefné!
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  slackblack Fri 15 Feb 2013, 23:31

Kolikokoli napsal:Já jo Very Happy. V porovnání s Bernie nebo i Penny - nic moc Very Happy. (v porovnání se mnou - miss světa Very Happy)

Bernie i Penny jsou pěkné. Penny je samozdřejmě super kočka, ale Alex je Alex :p
slackblack
slackblack

Počet příspěvků : 12
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 15 Feb 2013, 23:33

Mi se právě hrozně líbí Bernie. Má takové pěkné... vlasy... Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  Gustiksarapatka Fri 15 Feb 2013, 23:43

Kolikokoli napsal:Mi se právě hrozně líbí Bernie. Má takové pěkné... vlasy... Very Happy

A když můžeš, tak se díváš do výstřihu, že? Twisted Evil

Gustiksarapatka

Počet příspěvků : 4
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 15. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 15 Feb 2013, 23:47

Gustiksarapatka napsal:A když můžeš, tak se díváš do výstřihu, že? Twisted Evil
Nééé! Vůbec!
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 15 Feb 2013, 23:56

to mně se teda bernie líbí nejmíň tady z té trojky.. ale já obecně nerada blondýny Very Happy
penny je prostě kočka, dneska v červených šatičkách zase.. aaaaah.. Very Happy
ale alex je prostě k sežrání.. taková holka odvedle.. ale přitom kočka Smile
(jinak k bernie a jejím výstřihům - nejlepší je to když ji navlečou do nějaké té košilky.. jako třeba minulý týden Very Happy)
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 16 Feb 2013, 00:00

Bernie je prostě taková malá a roztomilá, nevím jak to popsat. Penny je moc... taková... tuctová. Alex se zase většinou tváří uraženě nebo nechápavě. Možná kdyby se víc usmívala, tak se mi taky bude líbit víc. Ale chápu, že kdo dělá s Sheldonem, se moc usmívat nemůže Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Sat 16 Feb 2013, 00:49

Koli: lol!
kaley občas moc přehrává, tak působí lacině (třeba její typické kulení očí), ale jinak je podle mě kočka teda největší. (nojo, jsem fanda od čarodějek...když jsem ji zrovna nechtěla zabít Very Happy)
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 16 Feb 2013, 00:50

Nééé! Nahradila Chrise! CHRISEEEEE! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  Lukas_SVD Sat 16 Feb 2013, 01:59

Kolikokoli napsal:Vcelku dobrý díl. Máme tu další postavu z HIMYM Very Happy.

edit: a koho ještě napadlo, že chce Howie pro Bernadette naklonovat své druhé já z lupu? Very Happy

Z lupu? Tak to musím oponovat. To věděl i Kocour na palubě Červenýho trpaslíka, že to nejde! Tenhle hovězí nápad měl i Árnold J. Rimmer. Naštěstí mu to právě Kocour vysvětlil slovy, že to je blbě, protože když je někdo z lupu, tak jakmile si umyje hlavu Clearem (šampon proti lupům), tak zmizí. Very Happy A předpokládal bych, že Howie tuhle kultovní vesmírnou ságu zná. Very Happy

Jinak k dnešnímu dílu jsem přistupoval skepticky, protože svatýho Vendelína považuju za imperialistický pokus o sabotáž našeho bankovního sektoru, protože jde o svátek, který nás opět nutí přečerpat kreditky. Very Happy Lóbanec přez celó čuňu na 1.máje je lepší. Very Happy No a jelikož jsem už díky tomu tématu neměl vysoká očekávání, tak vlastně nejsem zklamaný. A díky Sheldonově naprosté absenci citové empatie jsem se i zasmál. Ten to dnes táhl.

No a jak se tu rozebírá to která žena z TBBT se líbí a nelíbí... Ženy, uvědomte si, jak by to bylo v háji, kdyby se všem chlapům líbil jen jeden typ. Ano, možná kdyby jste byli v té škatuli "přitažlivé" tak by vás asi těšilo, že by se kvůli Vám chlapi klidně i pozabíjeli, ale co když by jste byli v té škatuli "zbytek"? Hrozná představa. I pro mě. Smile
Příroda je prostě moudrá a v podstatě "vyexpeduje" nakonec všechno. Osobní žebř "přitažlivosti" je:
1. Alex - neokoukaná, má na hlavě i v hlavě (prostě se mi líbí tmavší vlasy a světlý oči)
2. Bernie - Hezký vlasy a suprově se xichtí. Hezky se směje a co chybí na výšce, dohání hlasem. (S bohatostí dekoltáže to není tak horký, já osobně jsem dolňák Very Happy )
3. Penny - Asi už je okoukaná, nebo nevím, ale mě nepříjde ničím vyjímečná. Myslím si, že ta kdyby chtěla oslnit třeba vařením (láska prochází žaludkem) tak její vrchol by asi byla ořátá mraženka v mikrovlnce. Very Happy
No a Amy... Tak to je prostě Amy... Ale opakuji, je to jen MJ OSOBNÍ NÁZOR... Uvítám odlišné názory, aby se vidělo, že se fakt každýmu líbí neco jinýho.

No a ještě k tomu dílu... Raj se na konci teda fakt projevil... Taková podpásovka!!!

Lukas_SVD

Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru