Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glee a podobné [SPOILERY!!!]

+4
minnie
xegiie
Ďasík
clif
8 posters

Strana 15 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 15 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  Davidsoft Sat 11 May 2013, 15:02

Na posledním dílu Glee mě nejvíc zaujalo to nečekané odhalení o Brittany, že byla hloupá, protože si to o ní ostatní mysleli. (A teď si ona myslí, že si o ní ostatní myslí, že je chytrá, a podle toho si myslí, že chytrá opravdu je.) To je rozhodně zajímavá - a docela krkolomná - myšlenka. I Brittanin pořad "Fondue pro dva!" byl docela zajímavý, zvlášť když tam byli v jednu chvíli alespoň tři. Laughing Z jejích hostů mě nejvíc zaujala Sue Sylvester s poznámkou o bezdomovci.

Zásnuby mě moc nezaujaly a vše, co se týkalo svateb, na můj vkus nebylo dost ceremoniální a bylo to tak všelijak odbyté.

To odhalení Unique ve mě vyvolalo smíšené pocity. Nikdy jsem nic podobného nezažil a kdo ví, co bych v takové situaci cítil. Ale bylo by krásné mít někoho, s kým bych si rozuměl. Škoda, že Irwain odešel. Rolling Eyes

Mimochodem, neznáte někdo zdroj, kde by se daly získat české překlady scénářů ke Glee? Hledal jsem přes Google a nenašel.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 15 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 11 May 2013, 15:05

Scénáře současných seriálů pomalu neseženeš v eng, natož česky. Wink.
Jinak to s Britt bylo... divné. Jo a zdálo se mi to nebo se jí už rýsuje bříško? Smile
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 15 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  Davidsoft Sat 11 May 2013, 15:26

S Brittany to určitě divné bylo, ale ona je dost divná už normálně. Podle mě to tentokrát nebylo o moc divnější než normálně.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 15 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  Kolikokoli Thu 30 May 2013, 01:39

Taková dobrá náhoda: včera jsem se nudila, tak jsem si zašla do obýváku pokecat za mamkou, mrknout se, jestli náhodou není něco v TV. Zrovna dávali Cold case, tak jsem si řekla, že se mrknu, jestli to bude zajímavý (dřív jsem to sledovala, ale viděla jsem jen tak jednu sérii). A zrovna byl díl, ve kterém hrál Darren Very Happy. Sice mu přes to háro nešlo vidět do obličeje a navíc byl předabovaný, ale i tak šel poznat na první pohled Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 15 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  bodomkes Thu 30 May 2013, 16:16

jakože tady?
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 15 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  Kolikokoli Thu 30 May 2013, 16:36

Jo jo Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 15 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  bodomkes Mon 15 Jul 2013, 10:46

Asi už jste už slyšely tu strašnou zprávu... Sad 

http://musicserver.cz/clanek/43791/Zemrel-Cory-Monteith-zpevak-a-predstavitel-Finna-Hudsona-ze-serialu-Glee/#

Je to hrozný šok. Mělo to s ním být naopak lepší, měl být v pohodě... Vůbec nevím, co teď bude s glee.. S Leou...
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 15 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  kemamar Sun 21 Jul 2013, 15:28

Dneska jsem se vrátila z dovolené a první, co na mě na fb vyskočilo byla tahle strašná zpráva :-( Nemůžu tomu uvěřit...
Ryan prohlásil, že nechá na Lee, jestli bude Glee pokračovat a pokud bude chtít, tak show zruší... Ona ale řekla, že bude dál pokračovat a sama zanedlouho začne točit...
Ale je to fakt hrozný... Taky jsem myslela, že se z toho dostal. A že Lea pro něj byla jednou z motivací... Prý byl s kamarády ve Vancouveru na nějaké párty a míchal heroin s alkoholem a už to bylo... :-/
kemamar
kemamar

Znamení : Vodnář Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 99
Bodů : 101
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 05. 12
Věk : 33
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 15 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  bodomkes Sun 21 Jul 2013, 21:28

Jj :(Je to fakt hrozný šok pro všechny gleeky, dost se mě to osobně dotklo, to jsem ještě nezažila... vůbec jsem to prostě nečekala. Je mi líto, že Tě to takhle hnusně strhlo zpět do reality..

Aha, takže takhle je to? To jsem nevěděla, ale to je od nich slušné, že to udělali. Měla by to rozhodnout Lea, je to taková úcta k ní. ❤A už se ví, co bude s Finnem?

To mě fakt štve...co to je za "kamarády", kteří ho nepohlídají, grrr Evil or Very Mad blbci!!!
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 15 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  kemamar Mon 22 Jul 2013, 11:51

Oni to byli podle mě ti stejní, se kterými bral už předtím, takže jim bylo fuk, jestli si dá nebo ne...
No asi to vypadá tak, že Finn v seriálu umře, ale to fakt nevím jistě... Je možný, že ho pošlou někam pryč, nevím...
kemamar
kemamar

Znamení : Vodnář Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 99
Bodů : 101
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 05. 12
Věk : 33
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 15 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  bodomkes Wed 24 Jul 2013, 20:13

no podle mě by ho určitě měli zabít, ať to nedává smysl, jako to nedává smysl ve skutečném životě s corym... život asi takový musí být občas, aby nám připomněl, že ho nemáme pod kontrolou... každopádně cokoliv jiného by byl nevysvětlitelný fail s Finnem... musí skončit s Rachel a teď by určitě neodešel do pozadí.
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 15 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  kemamar Wed 18 Sep 2013, 23:21

Holky, už jste si pouštěly písničky z Beatles tribute epizod? U Yesterday jsem se rozbulela jak mimino...
"Why he had to go I don't know, he wouldn't say. I said something wrong now I long for yesterday" (zpívá to Lea, kdybyste nevěděly). No prostě so many feeeeeels!
A Duet Nayi a Demi je taky skvělej....
No a u tribute epizody Corymu budu brečet celou dobu, to bude strašný....
kemamar
kemamar

Znamení : Vodnář Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 99
Bodů : 101
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 05. 12
Věk : 33
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 15 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  bodomkes Sun 22 Sep 2013, 22:49

Kde? Jak? Oni vypouštějí do éteru písničky před dílem? Já jenom vím zhruba, že někdo bude zpívat něco (třeba Artie&Kitty-You've Got to Hide Your Love Away, tuším)
Jo, Coryho smrt mě taky ještě pořád bere. Ten díl bude asi s tunou kapesníků po ruce, nejmíň.Smile
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 15 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  Davidsoft Mon 23 Sep 2013, 07:38

Nějaké ukázky jsou třeba zde: https://www.youtube.com/channel/UCO0ox8qxmHHuSmt4n0OoLxA/videos. Kde je vzali, nevím.

Pouštěl jsem si Yesterday a trochu mě zklamalo, že neponechali originální text. "He" zní přece jen o dost jinak než "she". Ale melodie je pěkná.Smile 

Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 15 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  kemamar Mon 23 Sep 2013, 19:55

Tak mě se to právě líbí moc, že to předělali na he, když to zpívá Lea... Plus je to ještě dojemnější, když si to spojíš s Coryho smrtí. A zas o tolik jinak to nezní.
Bodomkes: songy už před epizodou jsou skoro vždycky. Akorát si myslím, že u tribute epizody Corymu to nechají až na díl...
kemamar
kemamar

Znamení : Vodnář Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 99
Bodů : 101
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 05. 12
Věk : 33
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 15 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  Davidsoft Tue 24 Sep 2013, 19:16

kemamar: Spojit to s Coryho smrtí mě nenapadlo. V tom případě se tam "he" opravdu hodí.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 15 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  kemamar Tue 24 Sep 2013, 19:19

Trochu si říkám, že by se to hodilo do té tribute epizody... Ale tam jí asi dají nějakou fakt heartbreaking pecku :-D I když já teda i u Yesterday brečela jak želva :-D
kemamar
kemamar

Znamení : Vodnář Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 99
Bodů : 101
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 05. 12
Věk : 33
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 15 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  Kolikokoli Thu 26 Sep 2013, 17:02

Ne a ani nebudu. Nesnáším takovéto spoilery. Už to, že vím, že budou dělat Beatles mě štve Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 15 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  bodomkes Fri 27 Sep 2013, 11:10

Amen sister Twisted Evil 
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 15 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  bodomkes Sun 29 Sep 2013, 10:50

Tak co pocity a dojmy z dílu? Smile
Vykopnu - Rachel ať už si nejlépe "do huby nebere" Beatles, mám z ní lehkou mozkovou příhodu. Ty výšky v AHDN byly k pláči, přehánění patosu Yesterday neúnosné.
Blaine je druhá Rachel, bohužel i v tomhle. Zrovna u něj mě to mrzí, ale taky moc tlačil na pilu a znělo to hrozně.
Kurt se narodil pro Beatles, už to ukázal i dřív, bravo! Zachránil i Blaina v I've Got to Get You Into My Life
Kitty+Artie, dobrá práce! Sedlo jim to, i když trošku rozcajdali You've got to hide your love away, ale pořád v mezích. Jejich linka byla jinak dost sitcomově povrchní, ale pro mě to bylo i příjemné po minulých sériích nekonečných miliondílových rozpitvávání každé pitominy. Takže cheers 
Jinak mě díl moc nenadchl, docela nuda po tom shlédnutém big bangu. Asi jsem měla moc velká očekávání, ale za to si můžou sami, když si vyberou na paškál mé milované Beatles. tongue
Jinak Kurtovo ano mě opravdu překvapilo. To se fakt glee scénáristi překonali. Ale muselo je to asi fyzicky bolet, něco jednou udělat pro změnu nekomplikovaně a ke vší spokojenosti Very Happy
Btw neříkal Ryder, že po soutěži s Glee sekne? A teď tam přešťastně sedí a nechá Kitty narážkovat klidně na catfish.... wha?
Btw2: Jsem jediná, kdo by přiřadil kluky k Btles uplně jinak?Smile Blaine je jasný Lennon, je mu podobný i vzhledově, Sam takový Paulie a (Napůl) Černý George Harrison Jake IMO
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 15 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 29 Sep 2013, 10:55

Blaine je skvělej a líbí se mi jak zpívá.
Rachel měla skvělé Yesterday (u toho jsem brečela, šlo slyšet, že zpívá o Corym).
Ty ostatní mě neberou, protože Glee už (zase) sleduju jen kvůli Klainovi a (max) Finchel, takže tu linku s Kitty a Artiem a s Tinou jsem úplně ignorovala. Ale to s koláčky bylo super Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 15 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  kemamar Sun 29 Sep 2013, 14:11

Oukej, takže k dílu.
Očekávání jsem měla malá, ale díl byl ještě horší, než jsem čekala.
Některé scény absolutně nedávaly smysl - Drive My Car, Sue a Figgins na chodbě, I Saw Her Standing There... Chybí mi Glee, kde songy byly součástí děje a né že tam napráskají co nejvíc hudebních čísel, aby něčím zakryli to, že linka jde někam.
Kitty a Artie je jediný, co se mi na dílu líbilo. Sluší jim to spolu a i duet se povedl.
Rachelino Yesterday bylo hudebně super, ale opět se to nehodilo k ději. Měli to nechat do Coryho tribute epizody.

A teď Klaine zasnoubení. To jako vážně? Oni se dají uprostřed dílu tak tak dohromady a pak se najednou zasnoubí? Nehledě na to, že absolutně popřeli všechno, co Kurt dělal a říkal v S4. Například to, že se přes Blaina chce dostat a to, že všude říkal, že nejsou pár. Očividně scénáristy návaznost netankuje.
Další věcí je celá scéna s Burtem v autě. To si ze mě dělají srandu. Kurt řekne svýmu tátovi, že je s Blainem jen proto, že si myslí, že si nikdy nenajde někoho jinýho, kdo by ho miloval a Burt mu na to začne vykládat o jeho mrtvé mámě? Seriously? Správná rodičovská reakce je, že to není pravda, že toho má spoustu před sebou a že by si v NY klidně někoho úžasnýho našel.
Velice mě pobavilo, že když se zasnoubili Finchel, spusta lidí bylo jakože ježiš né, oni jsou moc mladí a kdesi cosi, ale jakmile jde o Klaine, je všechno v pořádku... Double standards?

Btw: Haha, úplně vidím, jak Sebastian pomáhá Blainovi s žádostí o ruku. HAHAHAHAHA
Btw 2: A stejně tak by jim hrozně pomáhali Vocal Adrenaline... velké LOL
kemamar
kemamar

Znamení : Vodnář Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 99
Bodů : 101
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 05. 12
Věk : 33
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 15 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 29 Sep 2013, 14:21

Já to přála i Finchel a byla jsem naštvaná, že jim z té svatby sešlo. A stejně... Klaine je prostě nejlepší pár, co tam je - a teď už jediný "osudový" pár. Prostě k sobě patří a jsem ráda, že Kurt souhlasil. I když si říkám, že možná původně měl říct "ne" a dohromady se měl dát zase Finchel, ale vzhledem k tomu, co se stalo Corymu a z Finchel sešlo, tak prostě dali dohromady ten druhý pár - Klaina.
Vím ale, že Blaina nesnášíš (i když to nechápu), takže beru, že to pro tebe asi nebyl nejlepší výsledek Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 15 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  kemamar Sun 29 Sep 2013, 17:57

Já zase nechápu, jak můžeš za nejlepší pár považovat takový, kde Blaine Kurta podvedl, ještě ho obvinil, že to byla jeho vina, sexuálně ho napadl, nařkl ho z podvádění, i když se nic takovýho nedělo, ponížil ho před všemi jeho přáteli, sám si psal A VÍDAL SE se Sebastianem, vzal roli Tonyho i když se domluvili, žeKurt to potřebuje kvůli přihlášce na vysokou, atd atd. A za nic z toho se neomluvil.

Jo, to je fakt nejlepší pár.
kemamar
kemamar

Znamení : Vodnář Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 99
Bodů : 101
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 05. 12
Věk : 33
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 15 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  bodomkes Sun 06 Oct 2013, 14:16

Kemamar:
Blaine Kurta podvedl. Fact. O tom, že měl k tomu polehčující okonosti, Tě asi nepřesvědčím, takže to pomilionté opakovat nebudu.
-Obvinil, že to byla jeho chyba? Co má dělat? Bičovat se do konce dnů, abys byla šťastná? Copak když něco pokazíš, tak to nechceš vysvětlit? Řekneš jenom promiň a je Ti jedno, co si budou ostatní dokládat za motivy? Nebo jsi dokonalá a chyby neděláš? :PTak mi přijde, že stavíš sebe a Kurta- my normální smrtelníci dokážeme pochopit, že člověk není neomylný a dokonalý. Já bych třeba nedokázala provést nevěru, ale přesto ho chápu a dokážu mu to odpustit.
-Sexuálně napadl? OMG? Byl opilý a muchloval se se svým přítelem. Chtěl zajít dál, ale Kurt určil meze-so what? Co je na tom tak strašně chlíváckého?? Nenutil ho, nevyhrožoval mu, neříkal mu:dokaž mi, že mě máš rád... vážně ta Tvoje dramatičnost nabírá neuvěřitelných rozměrů. Slyšela jsi někdy o sexuálním napadení - skutečném?
-Nařknul z podvádění? Když Kurt nestydatě flirtoval s jiným klukem, zatímco Blaina zanedbával? Je to pro mě nevěra, v jistém smyslu horší než Blainova. U Kurta to nebylo tělo, ale mysl a srdce, co se dávalo jinému. Tisíckrát radši, ať má přítel one night stand (když domů nedonese STD), než ať se mi zamiluje jinde.... Btw nic takového nedělo? Co nechceš vidět, nevidíš, viď?Smile Nepamatuješ si ty smsky, co oplácel? To je citová nevěra jak hrom.
-Ponížil ho před jeho přáteli? 1.V glee se všechno řeší veřejně, 2.Zřejmě nevěděl, jak líp mu otevřít oči a ukázat mu, že o něj pořád stojí, 3.zatímco Kurt před všemi pomlčel o Blainově nevěře, rly... :P4.půlka glee clubu už o jeho smskování věděla
-Sebastiana vyčítat, wth? Kdy dělal něco nepřístojného? Blaine odjakživa řekl, že přítele má a stál za ním. Dlouho mu asi nedošlo, o co Sebastianovi jde. Jde to tam uplně vidět, jak má Blaine takový mimoňský výraz. Chlapi jsou v tomhle často brutálně neempatičtí, všichni to známe.
-vzal roli Tonyho? Odmítl ji, protože to chtěl Kurt, ale potom, co Kurt mu řekl, že on sám nemá šanci, a že už na tom nezáleží, tak to přece nebylo backstabbing to vzít......
ZA NIC Z TOHO SE NEOMLUVIL?????? Tohle už nechám bez komentáře, protože pouštět Ti díly jako protidůkazy prostě nemůžu.

Koli: aha, asi ano. Asi měl odmítnout, rozhodně to tak vypadalo:)

všichni:
Co nový díl, jak se líbil? Ta carrie část plesu byla dost nudná...myslela jsem ještě, že to hodí celé na Kitty, to mají jediné štěstí.
Ale pozitivní věc: Sue je čím dál nahláškovanější!!! Začínám ji fakt zbožňovat-jak kdyby normálně byly glee scénáristi zhulení, ale jediné dobré hlášky si nechávají pro ni sunny
Btw sergant se jim docela povedl :)až na ty jejich věčné oh oh a ah ah uprostřed songu...kdo to tam potřebuje?!!
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Glee a podobné [SPOILERY!!!] - Stránka 15 Empty Re: Glee a podobné [SPOILERY!!!]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 15 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru