Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

+2
MartyCZ
Ďasík
6 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Empty StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Ďasík Sun 12 Jun 2011, 00:50

bodomkes napsal:
Ďasík napsal:Btw. jsem asi přišel na to, která písnička AVPS je nejlepší - je to To Have a Home (http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/a-very-potter-sequel-1x04-domov od cca 1:48, fakt mě hrozně zasáhla; a teď budu trochu škodolibý: je docela sranda poslouchat, jak se v ní AJ párkrát sekne v klavíru Very Happy). Pak ještě It's Not Over Yet, Voices, Not Alone a Guys Like Potter. Ale Home vede...
A co je vlastně to video? To je nějaký muzikál na základě HP?
Na Michiganské univerzitě, fakultě herectví a hudby nebo nějak tak, se dala před několika lety dohromady skupina spolužáků a přátel, kteří založili muzikálový soubor Team StarKid. Vytvořili už celkem pět muzikálů, každý z nich měl obrovský úspěch a většina z nich je volně ke shlédnutí na YT a s titulky na videacesky.cz.
No a muzikály, kterými se proslavili, jsou parodie na příběh Harryho Pottera, A Very Potter Musical a jeho přímé pokračování A Very Potter Sequel. Opravdu doporučuju, jsou velice kvalitní, odkaz najdeš v jedné (obrovské a nepřehlédnutelné) citaci na téhle stránce ... Znalost knih o HP je ale podmínkou!
Další, co doporučuju "nepuritánům", je skvělý muzikál Me and my Dick, který je prvním studentským muzikálem v historii, který se dostal do Hot 100 časopisu Billboard. Ale fakt až od osmnácti a bez moralizování. Wink Jsou v něm nejméně tři písničky, které vás vážně dostanou a budete si je pořád zpívat, za to ručím...
Kromě těchhle dvou mají na svědomí ještě nedokončený, jejich první, muzikál A Little White Lie a jejich nejnovější muzikál, Starship. Z toho jsem zatím viděl dva díly, ale už teď můžu říct, že to opravdu stojí za to, a bude obzvlášť, až to na videacesky.cz někdo začne překládat...
Hudbu a texty písniček tvoří pro StarKids Darren Criss (hraje Harryho Pottera a na kytaru) a AJ Holmes (hraje v MAMD nejlepší postavu, víc neprozradím, a na klavír Smile) s Carlosem Valdezem. Darren je známý i z Glee.


Naposledy upravil Ďasík dne Mon 13 Jun 2011, 19:09, celkově upraveno 2 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Empty Re: O ročních obdobích, jak se v létě chladit, a podobně.

Příspěvek  bodomkes Sun 12 Jun 2011, 12:45

Děkuju moc Ďasíku za tip, teď si AVPM pouštím a furt se u toho směju. Smile A musím říct, že zatím nejúžasnější je pro mě určitě dvojka Quirell & Voldy..Very Happy Ten voldyho herec je božskej, ten jeho volďácký hlas prostě žeru. Smile A Quirell je vtipný s tou láskou k Jane Austen a kytičkám.. Laughing
A ještě mě dost rozesmála hláška "bomb apetit" Very Happy Very Happy
Jinak hudba moc pěkná, akorát je to někdy docela špatně nazvučené, že prakticky neslyším zpěváka, ale to je vždycky tak pár sekund z písničky, takže pohodka. =D
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Ďasík Sun 12 Jun 2011, 13:00

Jsou to bohužel všechno záběry z divadla, takže zvuk je trochu horší, ale i tak to stojí za to. Muzikál Starship už je ale nazvučený perfektně, každý herec má mikroport a je slyšet všechno... Jo a soundtrack je volně ke stažení (odkaz je na stránkách StarKids a u posledních dílů AVPM/S na videacesky). Smile

Herec Joe Walker, co hraje v AVPM Voldyho, hraje zásadní roli i v AVPS a taky v MAMD. A pokaždé naprosto dokonale, však uvidíš. Smile A souhlasím, dvojice Voldy-Quirrel je the best! Very Happy Za tři nejlepší herce/postavy/zpěváky jsem v AVPM vybral právě Joea Walkera (Voldy), Briana Rosenthala (Quirrel) a Darrena Crisse (Harry).
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Empty Re: O ročních obdobích, jak se v létě chladit, a podobně.

Příspěvek  bodomkes Sun 12 Jun 2011, 18:08

Tak už jsem dokoukala AVPM,
Spoiler:
A soundtrack jsem si samozřejmě taky stáhla. Pořád mi zní v hlavě všechny ty písničky. Nejlepší je Ginny. Jak se celá píseň rýmuje s Ginny a Harry:"Ne, to tvé jméno tam prostě nesedí" Very Happy Very Happy Ale vůbec jsou ty jejich písničky tak chytlavé, poslala jsem pár kamarádce a ta mi je pak po Skypu pořád zpívala, jak jí zněly v hlavě.. Laughing
Hele a sequel už děj HP asi tak neshrnuje, že? Přece jen, už obsáhli i viteály v AVPM.... Smile A Darren je dokonalý jako Harry. Nejlepší jsou vždycky výroky typu: "Já jsem přece jen dvanáctiletý kluk." Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Empty Re: O Harrym Potterovi a Voldyho nose...

Příspěvek  bodomkes Sun 12 Jun 2011, 18:17

Kolikokoli napsal:
Ďasík napsal:Nedá mi to a musím sem napsat, že včera a dnes jsme s Kolikokoli sledovali na Videacesky.cz fanouškovský muzikál The Very Potter Musical a jeho pokračování The Very Potter Sequel a za sebe (a myslím, že i za Koli) vám je oba můžu jen doporučit. Naprosto skvělý zážitek, spousta srandy, nečekaných zvratů i dojemných okamžiků a zpěváci (herci) zpívají i hrají velmi dobře, zvlášť Harry (který je zároveň autorem, příp. spoluautorem veškeré hudby a písniček obou muzikálů), Voldemort (ten je bombový!) a Quirrel (který se stal mou nejoblíbenější postavou).

Abyste si oba muzikály řádně vychutnali, je samozřejmě zapotřebí znát celý příběh Harryho Pottera, protože je to parodie (a neškodí i jiné, třeba To od S. Kinga, ale to není nutnou podmínkou). To by tady ale neměl být problém.

Takže kdo splňujete znalost HP, na nic nečekejte, všeho nechte a přeju opravdu velmi dobrou zábavu. Wink
Souhlasím, muzikálový seriál (seriálový muzikál?) se opravdu povedl. Nejlepší se Voldy, to je bez debat. Joe je prostě skvělý Very Happy.
Souhlas! Na (nejlépe polonahého) Voldyho nic nemá Very Happy Ten jeho hlas je naprosto dokonalý. A to jeho líčení à la kostlivec je taky efektní.
Ještě k tomu HP obecně, znáte tohle? I když nemám FB, tak mě to dost rozesmálo...
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Kolikokoli Sun 12 Jun 2011, 18:36

Jojo, Joea mám taky nejraději. Ať už jako Voldyho v AVPM, Dolores v AVPS nebo jako Dicka v MAMD Very Happy. Jo a ještě Lupin je dokonalý Very Happy Very Happy Very Happy.

A FB Bradavice nemají chybu Very Happy. Nejlepší je ten Voldy "were just friends" Very Happy.


Naposledy upravil Kolikokoli dne Sun 12 Jun 2011, 18:45, celkově upraveno 1 krát
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  bodomkes Sun 12 Jun 2011, 18:45

Jono. Very Happy Very Happy Díky TBBT znám tu básničku "Voldy and Belatrix sitting in the tree..." Smile Ale rozesmál mě i kolikrát Sirius. "haha name fail" nebo "please delete this immediately" Very Happy


Naposledy upravil bodomkes dne Mon 13 Jun 2011, 19:34, celkově upraveno 1 krát
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Ďasík Sun 12 Jun 2011, 20:34

Když už jsme u chvály herců, tak v Sequelu byl geniální i Lucius (Tyler Brunsman; v prvním díle hraje Cedrica a Popletala) a pak Seamus s londýnským přízvukem (Brian Rosenthal; v prvním díle Quirrel).

A ve všech muzikálech kromě TLWL hraje hlavní role Joey Richter (v AVPM/S Rona, v MAMD sám sebe a ve Starship Buga) a toho musím pochválit hlavně za MAMD a Starship. Co je zajímavé, chtěl jsem na YT napsat, že do Starship Joey strašně dospěl - i fyzicky i zpěvem - a skoro bych ho tam ani možná nepoznal, a pak jsem si všiml, že přesně tohle je nejoblíbenější comment, takže vůbec nejsem sám, kdo si toho všiml... Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Empty StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Ďasík Sun 12 Jun 2011, 20:39

Mně se v jedničce nejvíc líbí rozhovor Voldyho a Quirrela:
- V: Tentokrát už toho Pottera vážně zabiju!
- Q: Nebo mu uděláš další tetování... Very Happy

A Sequel toho obsahuje váááááááážně dost nového, to se budeš divit. Většina postav je úplně nových. A jsou tam skvělé narážky na první díl, takže ve výsledku ty dva díly tvoří smyčku a nelze určit, který z nich je vlastně první (doufám, že to není velký spoiler, snad ne)

Edit: Já to přál hlavně Quirrelovi. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Kolikokoli Sun 12 Jun 2011, 20:45

Jo v Little white lie hrají z AVPM/S jen Lauren (Draco), Brian (Lupin), Darren (Harry), Nick Lang (Arthur Wesley, Peter Pettigrew) a Jim Povolo (Gregory Goyle, Firenze) Very Happy. Navíc to není muzikál, jako AVPM/S nebo MAMD, ale je to normální webseriál, kde se občas objeví písnička (je to o hudebních skupinách).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Ďasík Mon 13 Jun 2011, 18:07

Tak jsem dal dohromady všechny příspěvky o StarKids...

A dozvěděl jsem se, že na AVPS se AJ nepodílel ani jako skladatel ani jako klavírista... Tudíž to není on, kdo se spletl v Home. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Kolikokoli Mon 13 Jun 2011, 18:10

No jo, fakt. Hraje to nějaký Bruce Kiesling Very Happy.

A Joeymu je 21! Shocked

A třeba tady jsem ani nevěřila, že to je on Shocked :
StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Joey-Richter
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Ďasík Mon 13 Jun 2011, 18:22

Koli: Drsný! Very Happy

A neodpustím si toho AJe, je skvělej (a nejlepší v 2:50 - 3:00, kdy se tak moc směje, že skoro nemůže zpívat Very Happy):
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Kolikokoli Mon 13 Jun 2011, 18:23

Já věděla, že sem to video dáš Very Happy Very Happy Very Happy. Je to fakt výborný, miluju, když se herci takto při představení uculují, když vědí, co přijde Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Ďasík Mon 13 Jun 2011, 18:28

Jo, přesně! Nebo když si uvědomí, že jsou jen postavy... Třeba v AVPM je: "Tak jsme si teď krásně čtyřhlasně zazpívali, co kdybychom teď začli hledat ten viteál?" Very Happy Very Happy Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Kolikokoli Mon 13 Jun 2011, 18:39

Jo! Ale tohle mám ráda i ve filmech (jako ve Scary Movie "Jasně, že je to jen film. Tamhle je kamera, tam zvukaři." Very Happy). I to "Hermiono, pojď sem, k hledišti." Very Happy Very Happy Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Ďasík Mon 13 Jun 2011, 18:56

Nebo Donutil ve Sluha dvou pánů... Uprostřed představení dá paní v první řadě puding. Pak na něj zapomene a vzpomene si až na úplném konci a říká (parafrázuju): "Ty pojď sem, ty pojď sem, vy si snězte ten svůj 'pudlik', ty se postav vedle mě... A teď je teprve všechno tak, jak má být..." Very Happy

A Cody v Kroku za krokem říká: "No, kdyby se to stalo, to by byla hrůza. Všichni bysme si museli hledat nový seriál..." Very Happy Very Happy Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Kolikokoli Mon 13 Jun 2011, 18:58

Very Happy Very Happy Very Happy. To je jako ve Stargate: Atlantis a Zelenkovo: "Ježiši, já s těma hercama nemůžu dělat." Very Happy Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Ďasík Mon 13 Jun 2011, 19:00

Přesně. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  bodomkes Mon 13 Jun 2011, 19:23

Very Happy Ale to bylo ještě i jindy v AVPM..teď nevím kdo... Voldy nebo kdo... začal zpívat, že se mu stýská nebo co, a pak tak ukázal hůlkou na klavíristu: ne, to nejde. a ten klavírista dal ruce nad hlavu, že se vzdává.. Very Happy (jestli někdo víte, co myslím)
Koli, ta fotka mě teda práskla do očí. Fakt ho v tom člověk hledá těžko...mám ho tak zafixovaného s tím makeupem.. Very Happy Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Kolikokoli Mon 13 Jun 2011, 19:27

Jo, to se mi taky líbilo (to s tím klavíristou), ale taky už nevím, kde to bylo. A ve Starship vypadá fakt úplně jinak. Kdo by to byl řekl, že je to náš Ron Very Happy. A to je změna během 2 let!
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Ďasík Mon 13 Jun 2011, 20:11

Bodomkes: To na fotce není Joe, ale Joey, tzn. Ron. Smile

A to, co říkáš o klavíristovi, nevím, ale každopádně to už je AJ a nejenže v AVPM jako spoluautor hudby hraje na klavír, má i herecký "štěk" - jednou prý donese Ronovi ty červené pendreky...

A co říkáš na to video s AJem, co jsem tu dal? Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  bodomkes Mon 13 Jun 2011, 20:30

Aha. Už to dává smysl. Very Happy Ale stejně, jmenovat se Joe a Joey..kdo se v tom má vyznat? Rolling Eyes
Ano, to taky, jednou mu podá sáček s pendreky a Ron to komentuje: "Nojo, říkám, že jsou Bradavice nejlepší." nebo něco na ten způsob. Ale jindy na něj míří Voldy hůlkou, aby ho nenutil zpívat. Very Happy

To video je moc dobré, sranda je, jak se ten druhý (Stephan?) někdy k začátku neudrží a musí se otočit, aby se nesmál do publika, že mu cuká koutek vyloženě.. Very Happy Ale AJ se držel dobře. Smile Šlo vidět, že se přemáhá, ale rozdýchal to, rozespíval se.. Smile Chapeau.
EDIT: A ještě jsem zapomněla poznamenat, že je handsome a má krásný plný hlas.. škoda, že jsem ho neslyšela už v AVPM.. Neutral
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Ďasík Mon 13 Jun 2011, 20:48

Koukni na Me and My Dick, tam AJ hraje zásadní postavu a jak už jsem jednou psal - nejlepší postavu, co zatím StarKids vytvořili. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Kolikokoli Mon 13 Jun 2011, 20:52

Vyber si kartu. Co je na ní? Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru