Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA]

+9
mike2
lib
Miro
moss
filda44
janice
xegiie
minnie
peepay
13 posters

Goto down

S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA] Empty S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA]

Příspěvek  peepay Fri 02 Nov 2012, 04:34

Dalsia epizoda, ktora pobavila bez toho, aby patrila medzi tie najlepsie - BBT si skratka drzi uroven.
Dnes hlavne scena so sachovymi hodinami bola paradna Smile
peepay
peepay

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 48
Bodů : 58
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 09. 11
Místo : Bratislava, Slovakia

Návrat nahoru Goto down

S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA] Empty Re: S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 02 Nov 2012, 11:15

tentokrát mě to nějak nezaujalo, až na poslední asi tři minuty, od chvíle, co přijde penny ukázat leonardovi jak uspěla se SVOJÍ prací Very Happy pak už jsem brečela smíchy, protože penny byla boží a hawkingovo kiš kiš byl úžasný závěr Very Happy
ze zbytku epizody si pamatuju jen úděsné šaty, co měla penny na začátku Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA] Empty Re: S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Fri 02 Nov 2012, 12:46

ani špatný, ani skvělý, Leonard nezklamal a musel se do toho srát:)
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA] Empty Re: S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA]

Příspěvek  janice Fri 02 Nov 2012, 13:52

tak jsem si zcheckla jestli Hawking byl fakt Hawking a jsem unesena Very Happy I kdyby cela epizoda stala za prd (jakoze nestala), tak fakt, ze dokazou takoveho cloveka oslovit nabidkou a on to prijme, uz podruhe (? s nim byla predtim jen ta epizoda, jak pro nej Howard pracoval), je proste uzasny.

janice

Počet příspěvků : 24
Bodů : 26
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA] Empty Re: S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Fri 02 Nov 2012, 15:51

Asi zatím nejhorší díl z 6. série, tím ale vůbec neříkám, že špatný, protože tu zatím byly samé excelentní díly.
Penny chodí na školu - to je divné, ale dá se s tím smířit. Ovšem dějová linka s esejí se mi vůbec nelíbila - to, bylo jasné, že neodevzdala svou práci, když dostala B- a po tom, co vyjela na Leonarda, tak tohle od ní bylo dost hnusné. Ovšem zachránil to Sheldon s jeho smíchem, když říkal, že Penny zimitovala Leonarda skvěle...
Jinak super, že tu nebyl Stuart; Howard s Rajem už se zase dávají dohromady bez něj, což je velmi dobře.
No a Sheldon+Hawking - velice dobré, scéna s Amy taktéž.
7/10

Po tomhle díle jsem se definitivně utvrdil, že asistentku už neuvidíme, což se mi tedy ani trochu nelíbí!
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA] Empty Re: S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA]

Příspěvek  moss Fri 02 Nov 2012, 15:51

Dnes to sice nebyla kopa srandy jako minule, ale s kvalitou dílu jsem spokojen. Zápletka se Sheldonem sice nic moc a Leonard taky nezklamal a strkal zase noc do věcí, po kterých mu nic není. Ale myslím, že celkově poslední minuty skvěle eskalovali, ať už šikanující Penny Very Happy nebo posmívající se Hawking. A byl jsem i překvapen, že Hawking opět do seriálu promluvit, myslel jsem, že jeho hlas stvořili někde v kompu v produkci. Takže skvělé a navíc, který jiný seriál začíná záběrem na tančící Stormtroopery? Very Happy
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA] Empty Re: S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Fri 02 Nov 2012, 16:03

nič moc. Imitácia Penny Leonarda a vôbec celá ich dejová linka sa mi nepáčila. Penny chce chodiť na vysokú školu? Fakt trapas. Ešte trápnejšie bolo priznanie že odovzdaná esej nebola jej Neutral

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA] Empty Re: S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA]

Příspěvek  lib Fri 02 Nov 2012, 18:59

song YMCA určitě nebyl vybrán náhodně Smile

lib

Počet příspěvků : 27
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA] Empty Re: S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 03 Nov 2012, 12:54

U mne ještě o něco lepší než minule. Highlights: "the weirdest couple I know", "It's exciting to think you might be getting a testosterone level.", "Please be good... Okay, she writes like she cooks.", scéna s hodinami, "It's too early for Lord of the Rings." a Sheldonův výraz, když se mu Hawking posmívá.

Hnidopišské poznámky: "Why does everyone love me except Stephen Hawking?" - Ne, Sheldon si rozhodně nemyslí, že by ho všichni měli rádi, jen si nedokáže připustit, že by za to mohl on. A pokud se nepletu, tak se Sheldon poprvé v historii opravdu smál - možná si to zasloužilo trochu lepší příležitost než Pennyino napodobování Leonarda (které mi ze začátku spíš připomínalo, jak Sheldon dělal Hulka, a až ve druhé části jsem pochopil, co to má být).
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA] Empty Re: S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Sat 03 Nov 2012, 16:55

mike2 napsal: ... Sheldon se poprvé v historii opravdu smál - možná si to zasloužilo trochu lepší příležitost než Pennyino napodobování Leonarda (které mi ze začátku spíš připomínalo, jak Sheldon dělal Hulka, a až ve druhé části jsem pochopil, co to má být).

To napodobování bylo hodně divné, mně se teda moc nelíbilo, ale tím smíchem se ta scéna zařadila na jednu z nejlepších!!!
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA] Empty super díl

Příspěvek  Čindi Sun 04 Nov 2012, 00:08

Tak pro mne zatím nejlepší ze 6. série

Čindi

Počet příspěvků : 5
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA] Empty Re: S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA]

Příspěvek  KRtek™ Sun 04 Nov 2012, 01:04

Tahle epizoda mě bavila, i když nepatří k nejlepším. Je to spíš takový průměr. Akorát mě štvalo, jak se Penny chovala jako naprostá nána...
KRtek™
KRtek™

Znamení : Kozoroh Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 38
Bodů : 48
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 04. 11
Věk : 32

http://krtkovo.eu/

Návrat nahoru Goto down

S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA] Empty Re: S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Sun 04 Nov 2012, 02:34

mike2 napsal: A pokud se nepletu, tak se Sheldon poprvé v historii opravdu smál
Pleteš. Za smích bych označil i jak se smál Leonardovi za aritmetickej error. Že si myslel, že přičetl jedničku, ale nepřičetl. Razz Díl nevím jakej to byl.

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA] Empty Re: S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Mon 05 Nov 2012, 00:55

Solidní průměr s několika hezkými momenty (nejdivnější pár, dva různé rozhovory se šachovými hodinami (It sucks to be you. lol!), Penny píšící "tak, jak vaří"...)

Ad Stuart a Alex: Stuarta bych klidně mezi hlavní postavy bral, ale chci u něj vidět nějaký vývoj (a tím nemyslím stále větší narážky na to, že je naprostý zoufalec, případně gay). U Alex víceméně totéž - ta postava má potenciál, ale chtělo by to, aby se stala Sheldonovi natolik užitečná, že by si i on byl vědom toho, že ji potřebuje (já vím, asi utopie, i když Sheldon už není Sheldonem, kterým býval, takže kdoví? Wink), tudíž by nehrozilo, že ji hned při první drobné "neposlušnosti" vyhodí. Alex by pak vůči němu měla získat zdravou míru sebevědomí a nenechat se sebou jednat jako s poskokem (kdyby jen roboticky plnila jeho příkazy, nedávalo by jí to jako postavě zrovna moc prostoru jakkoli se projevit, i když myslím, že spousta vtipných situací by naopak mohla vzejít i z toho, kdyby jeho úkoly sem tam plnila schválně naprosto doslovně - na což by jí ani nemohl nic říct Wink). Prostě bych uvítal, kdyby si z něho příležitostně utahovala (a nejlépe tak, aby to nepochopil, případně to ještě považoval za <sarcasm>výrazy obdivu a lichotky</sarcasm> Twisted Evil)...
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA] Empty Re: S06E06 - The Extract Obliteration [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru