Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

+5
Miro
NoMouse
Strix
minnie
Zikato
9 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  Kolikokoli Thu 26 Jul 2012, 18:27

Cool Very Happy. (chválím Iron Mana Very Happy. Mám ho ráda, protože jako jediný se o nic neprosil a využívá svou schopnost tak, jak by to dělal každý - ve svůj prospěch. Navíc ještě s tím šel na veřejnost, což je super).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  Zikato Thu 26 Jul 2012, 19:25

Iron Man není superhrdina, jeho oblek je víc superhrdina než on. Smile
Zikato
Zikato

Znamení : Lev Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 121
Bodů : 123
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 08. 11
Věk : 33
Místo : Stoke-on-Trent

Návrat nahoru Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  MartyCZ Thu 26 Jul 2012, 19:53

Tak když se do vezme do detailů, tak jediní skuteční superhrdinové jsou přirození mutanti, vybraní mimozemštané a nadpřirozené bytosti. Green Lantern má schopnosti jenom díky tomu prstenu, Superman jen díky tomu, že naše Slunce je žlutý trpaslík, Rogers díky supervojáckému séru, skoro všichni mají nějakou berličku, jak k těm schopnostem přišli, Stark si tu svojí sám vyrobil, tak ho omezuje technologická úrověň Země. Plus v komiksu zrovna Tony ze sebe udělal pomocí Extremisu superhrdinu i podle tvých standartů.
edit: A proč se vlastně zastavovat u vrozených schopností? Vždyť ty to taky mají jen díky genetické náhodě, že se narodili jako mutanti, mimozemšťané a nadpřirozené bytosti.

edit2: Kolik to vlastně koštuje být Batman
Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Cost-batman
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  Kolikokoli Fri 27 Jul 2012, 00:01

Ďasík totiž dělí 1. úroveň (kdo je a není superhrdina). Ve skutečnosti se má dělit až 2. úroveň (má schopnosti x nemá schopnosti) a ty se následně dále dělí.

1. úroveň - Superhrdinové
2. úroveň - Praví superhrdinové (se schopnostmi) a Mystery men (bez schopností)
3. úroveň (všecko z wiki Very Happy)
Acrobat: A hero whose skills rely in their incredible aerobic & gymnastic abilities, their own stamina and reflexes, whether they're regular (like Daredevil, Dick Grayson and Super Mario, or superhuman like Spider-Man or John Carter).

Aerial: A hero whose primary power is flight (not to be confused with the strong & durable Paragons). These types fly either through physical means (wings like Angel or Hawkman) or through special means (levitation or energy propulsion like Nova). Heroes who are extraordinary aviators (like the Thunderbirds) may also count as Aerials.

Armored Hero: A gadgeteer whose powers are derived from a suit of powered armor with no super powers that means they are not a "super"hero; e.g., Iron Man and Steel.

Aquatic: A hero whose abilities either come from living underwater (like Aquaman, Namor and Aspen Matthews from Fathom) or from being trained to adapt to underwater conditions (like the Sea Devils).

Blaster: A hero whose main power is a distance attack, usually an "energy blast"; e.g., Cyclops, Starfire, Roy Mustang and Static.

Brick/Tank: A character with a superhuman degree of strength and endurance and, for males, usually an oversized muscular body; e.g., The Hulk, The Thing, Colossus, the Master Chief, and Citizen Steel. Almost every superhero team has one member of this variety, a point X-Factor's Guido Carosella noted when he took the codename "Strong Guy" at a reporter's suggestion that this was his role in the team.

Elementalist: A hero who controls some natural element or part of the natural world; e.g., Storm (weather), Magneto (magnetism), Swamp Thing (vegetation), the Human Torch (fire), Iceman (ice), Aang (air, water, earth, and fire), Static (electricity), and Gaara (Wind and Earth).

Energizer: A hero who emits great amount of energy in combat (ki, chakra, karma, etc.), neither by supernatural powers (like Cole McGrath) or thought for combat (like Son Goku and Naruto)

Feral: A hero whose abilities come from a more beastial nature. This beastial nature could manefest itself either partially (like Wolverine), fully (like Beast) or through therianthropic dual natures (such as the supernatural werewolf Jack Russell, the mutant werewolf Wolfsbane or the wolf shapeshifter Jacob Black (whose beastial nature could also pass as partial).

Gadgeteer: A hero who invents special equipment that often imitates superpowers but have no super powers themselves, meaning they are not a "super"hero; e.g., Nite Owl, Batman, and Iron Man.

Ghost: A hero with 'ghost' type powers: either invisibility (such as Invisible Woman); or intangibility (such as Kitty Pryde); or both (such as Martian Manhunter, Deadman and Danny Phantom).

Healer: A hero who is able to quickly recover from serious injury; e.g., Lobo, Wolverine, the Hulk, and Deadpool. This may also be a hero whose primary ability is to heal others; e.g., Elixir.

Mage: A hero who is trained in the use of magic; e.g., Doctor Fate, Doctor Strange, Zatanna.

Marksman: A hero who uses projectile weapons, typically guns, bows and arrows or throwing blades; e.g., Green Arrow, Hawkeye and The Punisher.

Martial Artist: A hero whose physical abilities are mostly human rather than superhuman but whose hand-to-hand combat skills are phenomenal. Some of these characters are actually superhuman (Iron Fist, and Daredevil), while others are human beings who are extremely skilled and athletic (Batman and related characters, Elektra, every superhero of Watchmen save for Doctor Manhattan, Rock Lee, and Shang Chi).

Mecha/Robot Pilot: A hero who controls a giant robot, a subtype common in Japanese superhero and science fiction media; e.g., Megas XLR, Big Guy.

Mentalist: A hero who possesses psionic abilities, such as telekinesis, telepathy and extra-sensory perception; e.g., Professor X, Jean Grey, and Raven.

Moleculer: A hero with the power to manipulate molecules, thus being able to alter the laws of physics (such as Doctor Manhattan, Firestorm and Captain Atom).

Paragon: A hero who possesses the basic powers of super-strength, flight and invulnerability. They are considered to be one of the most powerful of the superhero types: consisting of such heroes as the extraterrestrials Superman, Martian Manhunter; the magically-fuelled Captain Marvel; the relatively unknown Invincible; or even mythological gods such as Thor.

Possessed: A hero who harbors an entity inside of him/herself; e.g., Etrigan the Demon, Ghost Rider, Spectre, Naruto, and Yugi Moto.

Rider: A hero who rides either a powerful vehicle, like Ghost Rider or the Silver Surfer; or rides a unique creature, like Shining Knight.

Shapeshifter: A hero who can manipulate his/her own body to suit his/her needs, such as stretching (Plastic Man, Mister Fantastic, Elongated Man), or disguise (Changeling/Morph, Mystique). Other such shapeshifters can transform into animals (Beast Boy), alien creatures (Ben 10) or inorganic materials (Metamorpho).

Size Changer: A hero who can alter his/her size; e.g., the Atom (shrinking only), Colossal Boy, Giganta, Apache Chief (growth only), Hank Pym (both).

Slasher: A hero whose main power is some form of hand-to-hand cutting weapon—either devices, such as knives or swords, (Elektra, Blade, Katana, Ichigo Kurosaki) or natural, such as claws (Wolverine).

Speedster: A hero possessing superhuman speed and reflexes; e.g., The Flash, Quicksilver, Sonic the Hedgehog, Sasuke Uchiha and Rock Lee.

Mastermind/Super Genius: A hero possessing superhuman/superior intelligence or intellect; e.g.,Iron Man, Professor X, Batman, Shikamaru Nara, Forge, L, Brainiac 5, Mister Fantastic.

Teleporter: A hero who is able to teleport from point A to point B to point C, etc; e.g., some teleport due to their own body chemistry, Nightcrawler, others teleport via telekinetic energy Mysterio II, others for unknown reasons (Jumper).

Time Manipulater: A hero possessing either a natural, magical, or scientific control of time. This could be either time travel like Waverider or the Doctor, time stop like Tempo or both like Hiro Nakamura who can also teleport.

Wolf-Dog: A hero who originates from the side of the enemy but changes sides and fights against his kind to protect humanity; for example a vampire who hunts vampires (Angel, Vampire Hunter D, Alucard from Hellsing series) a demon who kills other demons (Mike Mignola's Hellboy), etc.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  Kolikokoli Sat 28 Jul 2012, 18:54

A ať se jde Batman bodnout. Takovej chuďas Very Happy
Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 4879985_460s_v1
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  MartyCZ Sat 28 Jul 2012, 19:23

Doprčic, zrovna jsem to sem chtěl dát. Batman je holt pro nemajetné. Very Happy
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  Ďasík Fri 17 Aug 2012, 17:41

Já zase vrátím téma ke Spideymu. Smile Koupil jsem si teď většinu jeho komiksových knih (chybí mi už jen Komiksové legendy 2: Spider-Man a Komiksové legendy 4: Spider-Man 2, tj. ty dvě nejstarší, co u nás vyšly). A protože nemám klasickou sérii celou, tak čtu zatím Amazing Spider-Mana (Návrat, Odhalení, Dokud hvězdy nezhasnou, Příčiny a následky - ty jsem dočetl dneska - a čekají mě Štastné narozeniny, Ezekielův návrat a Hříchy minulosti) a je to fakt super. Spidey je občas neuvěřitelně vtipný, netrpělivý, natěšený a já nevím, co všechno, a co slovo, to perla. A to už je dospělý, ženatý a učí ve škole... Very Happy

A ty komiksy mají až překvapivě hezkou kresbu, která je občas dokonce sama o sobě vtipná, beze slov. Na mém žebříčku jsou zatím první Příčiny a následky (zatím nejvtipnější a zároveň dost dobrý příběh) a druhý je Návrat (nejlepší záporák). Další dva díly, co jsem četl, jsou spolu na třetím místě...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  Kolikokoli Fri 17 Aug 2012, 17:52

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 60s-spiderman-meme-candy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  Strix Fri 28 Sep 2012, 21:11

Přesunuto OT ODTUD. Kolikokoli

Ďasík napsal:Jo, Koli si Spideyho schválně zkoukla, aby to bylo přesné. Smile A já se rozhodl, že musím udělat Spidey-maratón. Very Happy

Oni těch Spider manů natočili víc? Já se nudil už u jedničky... Laughing
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  NoMouse Fri 28 Sep 2012, 21:13

A teď tě Ďasík zbije. Laughing

Filmů je zatím 3+1.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  Ďasík Fri 28 Sep 2012, 21:15

Bacha na jazyk! Very Happy Spidey je nejlepší superhrdina! Very Happy Už mi chybí jen jeden komiks (Comicsové legendy 4: Spider-Man 2) a budu s ním mít všechny... A jsou čtyři filmy, tři s Tobeym Maguirem (Pravidla Moštárny) a jeden nový s Andrew Garfieldem (Social Network).

NoMouse: Jak mě někteří znáte, to je až děsivé... Very Happy Very Happy Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  Kolikokoli Fri 28 Sep 2012, 21:21

Spidey mě bavil jen když tam byl sexy Molina Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  Strix Fri 28 Sep 2012, 21:27

Ďasík napsal:A jsou čtyři filmy, tři s Tobeym Maguirem (Pravidla Moštárny) a jeden nový s Andrew Garfieldem (Social Network).
Koukám, že dnes už se vážně točí pokračování všeho Laughing Nemůžu si pomoct, mě to fakt nebavilo. Jediný světlý bod onoho prvního filmu se jmenuje Kirsten Dunst, jinak zoufalý průměr - už si z toho filmu skoro nic nepamatuju, takže k pokračováním jsem nenašel důvod. Jestli si u nějaké komiksové adaptace hodlám "doplnit vzdělání", tak je to Batman - z těch nových filmů jsem neviděl ještě ani jeden, ale asi to brzo napravím - jak jsem tak koukal na ČSFD, vypadá to hodně slušně... Smile

Uznávám, komiksy od Marvelu jsem nikdy nečetl, takže k tomu holt asi nemám vztah - já vyrůstal na Čtyřlístku, Rychlých šípech, později Tom & Jerry, Mickey Mouse, Kačer Donnald... Laughing
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  Ďasík Fri 28 Sep 2012, 21:39

Jo, já jsem taky vyrůstal na Tomovi a Jerrym, Čtyřlístku, Kačeru Donaldovi, a třeba Rychlé šípy znám nazpaměť, jak komiksy, tak všechny tři romány - Záhadu hlavolamu, Stínadla se bouří i Tajemství Velkého Vonta - jsou to asi knihy, které jsem četl nejvíckrát v životě.

Spideyho komiksy jsem začal shánět až teď, potom, co jsem šel do kina právě na restart jeho série... Vždycky jsem ho měl nejradši, tak jsem se šel kouknout na nový film a po něm jsem si řekl, že si ty komiksy prostě musím koupit. Smile A musím říct, že Spidey je fakt super, je to na jednu stranu dost vážné, ale na druhou stranu je to neuvěřitelně vtipné. Někde jsem četl, že Stan Lee vymyslel Spider-Mana, protože se chtěl odreagovat od všech svých vážných a dospělých superhrdinů jako jsou Kapitán America, Ironman, Mr. Fantastic atd. Tak stvořil obyčejného kluka v pubertě, do kterého se každý může vžít a který je vtipný a hláškuje, co se dá. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  Miro Fri 28 Sep 2012, 21:39

Ja som si všetky tri Spider-many pozrel až toto leto a hoci som ho nikdy nemal rád (nemám rád ani komixy), tak som si napravil mienku, filmy boli parádne, hlavne dvoja a trojka. Kirsten Dunst je skôr mínus a nie plus. Už aby vyšiel nový Spidey s nádhernou Emmou Stone cheers

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  Ďasík Fri 28 Sep 2012, 21:41

Miro: Souhlasím, Emma Stone je tisíckrát lepší než Kirsten Dunst. Navíc se k Andrewovi hodí mnohem víc než Kirsten k Tobeymu a je hodně poznat, že spolu chodí i v normálním životě...

Edit: A ještě k Batmanovi - mám rád staré burtonovsko-schumacherovské goticko-komiksové zpracování (Nicholson-Joker, Carrey-Riddler, DeVito-Penguin, Pfeiffer-CatWoman, T.L.Jones-Two Face, Schwarzenegger-Mr. Frost, Thurman-Poison Ivy - všechny tyto postavy a herci jsou komiksové "karikatury"). Nová nolanovská série se snaží být superreálná a to mi hrozně vadí. Batman už není superhrdina jako takový, je to prostě namakaný boháč se spoustou technických hračiček v dnešním normálním světě. Klidně by ani nemusel být v Gothamu, ale v New Yorku, a nikdo by to ani nepostřehl...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Empty cvcvdvdvdddvvdvdvd

Příspěvek  Kolikokoli Fri 28 Sep 2012, 22:13

Bože.. zase OT, to bude zítra mazanice Very Happy

edit: hotovson Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  Ďasík Sat 29 Sep 2012, 11:14

Hodná. Very Happy Jsem schválně čekal, jestli si vzpomeneš, že jsem tu založil tohle téma. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  Kolikokoli Sat 29 Sep 2012, 11:18

Hahá! Koli ví a hledá, aby tady bylo vždycky co nejmíň témat Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  MartyCZ Fri 04 Jan 2013, 23:57

Ďasík: Jak jsi říkal, že si mám přečíst, jak to bylo doopravdy se Spideym a pavoukem, myslels ten jak se Peter poprvé potkal s Ezekielem a porazil Morluna?
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  Ďasík Sat 05 Jan 2013, 12:30

Nepamatuju si, že bych něco říkal. Very Happy Ale nejspíš jsem myslel Ezekielův návrat. Tam je totiž vysvětleno opravdu všechno. Každopádně díl s Morlunem a první setkání s Ezekielem (tj. díl Návrat) jsou taky důležité, ale ne z historického, ale spíš stan-lee-ovského hlediska. Je tam vysvětlené, proč mají jeho hrdinové zrovna takové nepřátele, jaké mají. A dokonce se to dá vztáhnout i na Batmana, protože na něj to vysvětlení sedí taky...

Jo a kdo chce vědět, kdo bude dalším protivníkem Andyho Garfielda, ať klikne sem:
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  MartyCZ Sat 05 Jan 2013, 13:32

Jo, měli jsme na nádraží po srazu takovou zevrubnou debatu ohledně superhrdinů, hlavně Spider-manovi s mírným přídavkem Fantastic Four. Very Happy
No a říkals, abych si přečetl díl, kde je právě vysvětlené, jak to bylo s tím pavoukem a proč mají superhrdinové právě takové protivníky, jaké mají. Teď jsem si koupil jednu knížku z toho Marveláckého "kompletu" a on je to zrovna Návrat / Homecoming, kde je hlavně to druhé a to první je jenom lehce naznačeno. Takže v Ezekielově návratu je víc? Paráda. Smile
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  Kolikokoli Sat 05 Jan 2013, 13:48

Ještěže jsem jela dom Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  MartyCZ Sat 05 Jan 2013, 14:02

Kdybys to neudělala, možná by došla řeč i na Iron Mana nebo Wolverina. Smile
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  Kolikokoli Sat 05 Jan 2013, 14:18

Daaaaaaamn! Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 2 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru