Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

+5
Miro
NoMouse
Strix
minnie
Zikato
9 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 3 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  Ďasík Sat 05 Jan 2013, 16:00

No, Iron Man - Extremis sice mám, ale ještě jsem ho nezačal číst... Smile A jo, Ezekielův návrat je celý o tom, proč a jak vznikl Spider-Man...

Jinak jsi udělal dobře, žes koupil Návrat, je první v té sérii. Pak je Odhalení, Dokud hvězdy nezhasnou, Příčiny a následky, Šťastné narozeniny, Ezekielův návrat a Hříchy minulosti. Letos možná vyjde další kniha, ale kdo ví...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec - Stránka 3 Empty Re: Amazing Spider-Man (no a možná i jiní superheroes) - a komiksy vůbec

Příspěvek  JohnyMed Sun 07 Dec 2014, 18:34

Ďasík napsal:Protože jsem měl vždycky rád Spider-Mana, hrozně moc se mi líbil jeho nejnovější film s Andy Garfieldem a nemám o něm s kým pokecat, protože ho skoro nikdo v mém okolí neviděl a protože Kolikokoli nemá Spideyho ráda, rozhodl jsem se, že mu tady založím topic. Very Happy So, discuss...
Pokud jsi fanouškem Star Wars nebo někdo odtud .. Tak doporučuji stáhnout komksy na pokračování příběhu po zničení Imperátora a Dartha Vadera (Anakina) Smile

JohnyMed

Počet příspěvků : 4
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru