Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

+26
Rathgar
lib
tx
alii77
vanthomas
clif
Bender Bending Rodriguez
Aries
Irwain Nornossa
bodomkes
Strix
NoMouse
ludolf
rampage
Bizzy
Ďasík
reverend
MartyCZ
filda44
trinx
moss
mnn
Kolikokoli
hesher
Gabrielle
minnie
30 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA] Empty S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 27 Jan 2012, 10:28

povedené.. hlavně první polovina, pak už jakoby scénáristům docházel dech..
linka leonard&penny dokonalá, to, co se mi na leonardovi líbilo v minulém díle, dneska předvedl ve skutečnosti.. jen mě trochu vytáčela penny tím že na to chce jít pomalu - není na to v jejím případě už trochu pozdě? Very Happy
sheldonova posedlost vlajkama - pro mě dost nepochopitelná, zase další nový prvek? nicméně jsem se dost bavila Very Happy
raj se siri byl vtipný asi minutu, dál už to bylo otravné..
mimochodem mi to připomělo výborný studentský kraťas "Krabičky" z písecké FAMO, doporučuji Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA] Empty Re: S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Fri 27 Jan 2012, 11:43

Mně na téhle epizodě přišla nejlepší minuta Kripkeho.
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA] Empty Re: S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

Příspěvek  hesher Fri 27 Jan 2012, 12:03

Dobré, dobré to bylo Very Happy
Nejlepší byly situace kolem nového telefonu, už to strhávání fólie, Kripke, reakce Sheldona It's just the phone Wink nebo Howardovo She is gonna break his heart Laughing
Doctor Who..podařené
hesher
hesher

Počet příspěvků : 53
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA] Empty Re: S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 27 Jan 2012, 13:26

Jo, tak tohle byl jeden z nejlepších dílů (ne-li nejlepší) 5. série. Kripke, DOCTOR, vlajky, Sheldon v kroji, L&P... Úžasné. Ta Rajova linie byla zároveň vtipná a smutná, už by asi potřeboval nějakou přítelkyni Very Happy.
Leonard už konečně není ten "pejsek, co dělá, jak si Penny pískne" a získal nějaké to sebevědomí. Dnešní díl byl prostě super Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA] Empty Re: S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

Příspěvek  mnn Fri 27 Jan 2012, 13:36

No, zase som sa celý čas smial. Ide im to dobre, to musím uznať Smile

mnn

Počet příspěvků : 31
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA] Empty Re: S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

Příspěvek  moss Fri 27 Jan 2012, 15:12

Ano, další velmi dobrý díl. Líbilo se mi, že Leonard neopustil myšlenku beta testu a že na to Penny bude chtít jít zlehka jsem čekal, i když na to měla myslet už před dvěmi roky. Sheldonova posedlost vlajkami, to je prostě vděčné téma, líbila se mi i Amy, dneska byla v pohodě. No a z Raje zase udělali chudáčka, bylo to vtipné, ale je otázkou je opravdu nutné ho takhle shazovat. Kripke taky potešil, naposledy zpíval Walking on sunshine jestli se nemýlím.
BTW, srhávání ochranné fólie z přístrojů si taky vždycky užívám. Very Happy


Naposledy upravil moss dne Fri 27 Jan 2012, 15:20, celkově upraveno 1 krát
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA] Empty Re: S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Fri 27 Jan 2012, 15:12

velice pekny dil. Oproti Speckerman reccurence je to nebe a dudy... Fakt se mi to hodne libilo. Z duvodu prakticky stejnych jako u vsech ostatnich.
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA] Empty Re: S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Fri 27 Jan 2012, 15:59

Raj Koothrappali - vztah s automatem, Kunal Nayyar - ženatý s Miss Indie. Jaká ironie.
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA] Empty Re: S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Fri 27 Jan 2012, 18:15

Tak pro mě toto byla nejlepší epizoda 5. série bezkonkurenčně, ne-li vůbec nejlepší epizoda celého seriálu. A to hlavně kvůli vlajkám, o které se také velmi zajímám (mimochodem, Sheldon na začátku: "Která je jediná neobdélníková vlajka?" - velká chyba, protože jsou 3 neobdélníkové vlajky: Švýcarsko, Vatikánský městský stát a Nepál!! - a to počítám pouze nezávislé státy), ale jinak vlajková linie skvělá a moc se mi líbila.
Dále: Leonard/Penny: zatím se to vyvíjí dobře, držím jim palce.
Amy: V tomto díle mi vůbec nevadila, právě naopak.
Rajesh: Také hezký příběh, nevím, jestli někdy Raj bude mít holku..., ale toto scénáristé pěkně vymysleli
Celkově samozřejmě: 10/10
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA] Empty Re: S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 27 Jan 2012, 18:30

Sheldon a vlajky je konzistentní, ten člověk přeci oznamuje městskému úřadu, že jim vlajky vlajou ve špatném pořadí. Smile Souhlasím s Koli ohledně hodnocení, tenhle je jeden z nejlepších páté řady. Hodně se mi líbílo, že "repliky" Siri byly poctivě z aplikace, ale je škoda, že Raj neříkal Siri Sexy.
filda44: Ne tak docela, říká rectangular, což se většinou překládá jako obdélník, ale doslovně to je kterýkoli čtyřstěn s pravými úhly.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA] Empty Re: S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Fri 27 Jan 2012, 18:34

MartyCZ napsal: filda44: Ne tak docela, říká rectangular, což se většinou překládá jako obdélník, ale doslovně to je kterýkoli čtyřstěn s pravými úhly.

tak to já nevím, viděl jsem to s titulkami a tam bylo obdélník, ale jestli je to tak, tak ten díl byl ještě o to lepší a bezchybnější
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA] Empty Re: S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 27 Jan 2012, 18:37

filda44 napsal:
MartyCZ napsal: filda44: Ne tak docela, říká rectangular, což se většinou překládá jako obdélník, ale doslovně to je kterýkoli čtyřstěn s pravými úhly.

tak to já nevím, viděl jsem to s titulkami a tam bylo obdélník, ale jestli je to tak, tak ten díl byl ještě o to lepší a bezchybnější
Máš se dívat na kvalitní titulky Twisted Evil
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA] Empty Re: S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Fri 27 Jan 2012, 18:38

Kolikokoli napsal:
filda44 napsal:
MartyCZ napsal: filda44: Ne tak docela, říká rectangular, což se většinou překládá jako obdélník, ale doslovně to je kterýkoli čtyřstěn s pravými úhly.

tak to já nevím, viděl jsem to s titulkami a tam bylo obdélník, ale jestli je to tak, tak ten díl byl ještě o to lepší a bezchybnější
Máš se dívat na kvalitní titulky Twisted Evil

já vím, od vás jsou nejlepší, ale anglicky bych to nezvládl a už jsem ten díl chtěl rychle vidět. Ale jinak si epizody ukládám s titulkami od vás. Smile Smile
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA] Empty Re: S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

Příspěvek  reverend Fri 27 Jan 2012, 19:37

filda44 napsal:velká chyba, protože jsou 3 neobdélníkové vlajky: Švýcarsko, Vatikánský městský stát a Nepál!! - a to počítám pouze nezávislé státy),

Čistě z hlediska teoretické geometrie se čtverec považuje za speciální případ obdélníku, z čehož vyplývá, že čtvercovou vlajku je třeba považovat i za obdélníkovou. Nepochybuji, že Sheldon v tom má jasno.

Jinak z krátkého náhledu hned po stažení bez titulků mám velmi dobrý dojem, možná úplně nejlepší díl této série.

reverend

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA] Empty Re: S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 27 Jan 2012, 19:42

No, i když tam možná nějaké faktické chybky byly, pro mě je to nejlepší díl páté série. Překonal i Halloween...

Hodně Raje: ***** Bawwy: ***** Alles Gute: ***** Leonard, co na sobě nenechá dříví štípat: ***** Amyina poznámka o Doktorovi, kterou jako by mi přečetla z mysli (říkám to o Doktorovi pořád, naposledy jsem o tom mluvil s kámošem včera): **********
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA] Empty Re: S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 27 Jan 2012, 19:50

Kurnik, nedělejte všichni furt ty hvězdičky. Až do konce příspěvku jsem přemýšlela, jaké slovo mají vyjadřovat Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA] Empty Re: S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 27 Jan 2012, 19:55

Náhodou Doktor už dvě sezóny do Londýna přítomnosti nepáchnul (naposledy to bylo, když těsně po 10. regeneraci málem narazil do Big Benu). Wink
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA] Empty Re: S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 27 Jan 2012, 19:59

Nj, teď je buď v jiném čase nebo ne nějakém trapném MALOMĚSTĚ Very Happy. Ale Penny mne velmi naštvala, co lepšího než Doktor může být? Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA] Empty Re: S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 27 Jan 2012, 20:04

Kolikokoli napsal:Ale Penny mne velmi naštvala, co lepšího než Doktor může být? Very Happy
Suspect cokoliv..? Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA] Empty Re: S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 27 Jan 2012, 20:20

minnie napsal:
Kolikokoli napsal:Ale Penny mne velmi naštvala, co lepšího než Doktor může být? Very Happy
Suspect cokoliv..? Very Happy
Tak tohle jsem jakože nečetla Evil or Very Mad Suspect Twisted Evil
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA] Empty Re: S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

Příspěvek  Bizzy Fri 27 Jan 2012, 21:08

Pro mě jednoznačně nejlepší díl 5. série. Ani halloween nebyl tak dobrej jako tohle. Mě dostalo jak se zdálo Rajovi, jak se rozhodl promluvit se sirou a zjistil, že nemůže mluvit, tak jsem poprskal celý monitor cini minis :-D. Výbornej díl a konečně jsem se smál od začátku až dokonce.
Jinak leonard má celkem velkou smůlu. Nejdřív mu spadne motorka na nohu, potom prsty ve dveřích, teď prostřelenej prst na noze. Ten tam moc dlouho nezůstane :-D

Bizzy

Počet příspěvků : 13
Bodů : 13
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA] Empty Re: S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Fri 27 Jan 2012, 22:09

Další super díl ,takhle nějak bych si to představoval. Začátek s vlajkama divný, ale koukatelný a pak už jen samá zábava. Pomalý rozjezd Lenny se dal čekat, tak hlavně aby je na konci sezony zase rychle nerozešli.
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA] Empty Re: S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 27 Jan 2012, 22:12

Teprv teď jsem si to tu přečetl pořádně a musím se sám sobě smát. Very Happy Taky jsme tam dali obdélník. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA] Empty Re: S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

Příspěvek  ludolf Fri 27 Jan 2012, 22:34

MartyCZ napsal:
filda44: Ne tak docela, říká rectangular, což se většinou překládá jako obdélník, ale doslovně to je kterýkoli čtyřstěn s pravými úhly.
Ne čtyřstěn, ale čtyřúhelník a je na to český termín pravoúhelník. Moc se nepoužívá, protože je poněkud delší, takže (jak už tady bylo zmíněno) se ve stejném významu obvykle používá obdélník. Ale myslím, že k Sheldonovi by se tento termín hodil.

ludolf

Počet příspěvků : 18
Bodů : 18
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA] Empty Re: S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Fri 27 Jan 2012, 22:43

Týjo, tak tohle byl úplně parádní díl. Smál jsem se od začátku do konce, bylo tam dost nerdovin, Doctor Who, Kwipke... no super. Very Happy Asi snad nejlepší díl z 5. série.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA] Empty Re: S05E14 - The Beta Test Initiation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru