Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O hudbě a filmech...

+18
Kolikokoli
NoMouse
Kitelon
Totka
Mrcek
bodomkes
Ďasík
Lukááášek :D
yossarian
xegiie
Kyong
Shelly-Nelly
Zikato
Mysh
rampage
vetka.M
R&omize
Irwain Nornossa
22 posters

Strana 1 z 28 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next

Goto down

O hudbě a filmech... Empty O hudbě a filmech...

Příspěvek  Ďasík Sat 11 Jun 2011, 22:20

Tato diskuse byla přemístěna z tohoto tématu

K hudbě - já jsem opravdu hudební závislák, s hudbou jsem vyrůstal, sám jsem muzikant a bez hudby se v životě neobejdu... Takže i venku poslouchám muziku a opravdu mě vytočí, když mi dojde baterka v mp3ce a musím chodit po světě potichu (ale neboj, i tohle přežiju Smile). Ale vždycky to mám jen natolik nahlas, abych slyšel všechno, co se děje v okolí, nikdy jsem nechápal ty, co si něco pouštějí nahlas... A jsou i výjimky, třeba když jdu na výlet někam do přírody, tak neposlouchám nic. Wink Každopádně i teď, když tohle píšu, poslouchám písničky. Jinak na venku mě taky štve, že si nemůžu nahlas zpívat ty písničky, co poslouchám, zvlášť teď, když se učím soundtrack ze tří muzikálů najednou. Smile

A co se týče knih, v poslední době čtu jen ve vlaku, ale zase když mě něco chytne, tak pak přečtu třeba celou knižní ságu během několika dní...


Naposledy upravil Ďasík dne Tue 14 Jun 2011, 16:53, celkově upraveno 2 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O hudbě a filmech... Empty Re: O hudbě a filmech...

Příspěvek  Kolikokoli Sat 11 Jun 2011, 22:22

Tak to já se zase ráda kochám Very Happy. Rychlé chození moc nepraktikuji. Občas si při chůzi ještě prozpěvuji a poskakuji Very Happy.

A muziku mám puštěnou stále. Jakmile chvíli nic nehraje, tak si začnu "přehrávat" alespoň v hlavě a jsem nervní Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O hudbě a filmech... Empty :)

Příspěvek  bodomkes Sat 11 Jun 2011, 22:27

Ďasík: S tou hudbou mi mluvíš z duše. Smile Ale já jsem schopná si tlumeně zpívat i na ulici, když tedy nejsem přímo v davu. Very Happy A zpívala jsem si i o přestávkách ve škole, naučila jsem se zpívat tak potichu, že je to skryto pod hladinou všeobecného šumu.. Wink A já čtu neustále v dopravních podnicích..
Koli: To moje hlava přehrává písničky neustále. Někdy si připadám jak jukebox.. Very Happy Nejhorší to bylo při písemné maturitě, že jsem nemohla přestat myslet na jednu písničku. Nebo když usínám, ale pak se mi vybaví písnička a neusnu, dokud si nepřezpívám aspoň v duchu slova... Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

O hudbě a filmech... Empty Re: O hudbě a filmech...

Příspěvek  Kolikokoli Sat 11 Jun 2011, 22:32

bodomkes: jo, úplně přesně Very Happy. Nejlíp se "přehrávají" písničky při testech, hlavně když třeba píšu test z něčeho, na co existuje nějaká písnička. Bez muziky bych žít nemohla, pořád si něco prozpěvuji, i když je to falešně Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O hudbě a filmech... Empty Písničky

Příspěvek  bodomkes Sat 11 Jun 2011, 22:49

Very Happy Já už si někdy připadám jako Marcus z filmu About a boy (Jak na věc), protože si občas ani neuvědomím, že si začnu pobrukovat nebo zpívat... Very Happy to až po chvíli. Ale díkyčasu se mi to stává v neškodných chvílích. Laughing
Ale doma zpívám pořád, máma si ze mě dělá srandu, že jsem jak Dana Medřická z Takové normální rodinky.. =D Někdo mi totiž řekně nějaké slovo a já znám skoro na všechno nějakou písničku, tak mám chuť hned spustit. Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

O hudbě a filmech... Empty Re: O hudbě a filmech...

Příspěvek  Kolikokoli Sat 11 Jun 2011, 22:52

bodomkes: zrovna teď si zpívám Veni domine Very Happy Very Happy Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O hudbě a filmech... Empty :)

Příspěvek  bodomkes Sat 11 Jun 2011, 23:01

Tu jsem měla moc ráda jako malá. Mně znělo před dvěma dny zas v hlavě celý den Can't take my eyes off you, ale přišlo mi blbé to zpívat kámošovi, se kterým jsem měla v Praze scuka Laughing, tak jsem byla celý den trochu neurotická, že jsem to nemohla dostat ven.. Very Happy
A kromě toho zpívání občas hraju rukou ve vzduchu jakoby na klavír, když přemýšlím nad nějakou písničkou...sranda je to v tramvaji, když hraju na madlo.. Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

O hudbě a filmech... Empty Re: O hudbě a filmech...

Příspěvek  Kolikokoli Sat 11 Jun 2011, 23:05

Jo, to je přesný Very Happy. Mě často v hlavě zní takové ty české známé písničky (Včera neděle byla, Moje střevíčky jsou celé ze zlata...) a lidovky nebo zlidovělé písně. Ale dneska mi celý den hrál v hlavě Rybak a Funny little world Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O hudbě a filmech... Empty Re: O hudbě a filmech...

Příspěvek  Ďasík Sat 11 Jun 2011, 23:09

Až na to s těma písemkama jsme na tom podobně, tehdy můj vnitřní jukebox přestával hrát. Smile Ale dost často se mi třeba stává, že se vzbudím, začne mi hrát v hlavě písnička a ta mi v ní pak hraje úplně celý den... A to tiché zpívání a poskakování nebo gestikulace na ulici dělám taky (sice mám výhodu, že zpívat umím, ale i tak bych lidem při hlasitější produkci přišel jako exot Smile) - a hlavně právě u muzikálů, protože to nejsou jen obyčejné písničky, ale jsou to de facto dialogy a monology postav nějakého příběhu, a já se prostě až moc vžívám do té postavy. Zvlášť když jsem ten muzikál viděl - to se pak snažím podvědomě co nejvíc napodobit toho herce. Very Happy

Dneska to bylo fajn, z TBBT maratónu jsem šel z města 2 km domů podél silnice a většinou nikde nikdo nebyl. Takže jsem si mohl celou čtvrthodinu na veřejnosti "beztrestně" zpívat, šklebit se a mávat rukama, jak jsem chtěl. Very Happy

K písničkám: S Veni Domine souhlasím, to je úžasná písnička. A Alex Rybak má skvělé úplně všechny, ale nejradši mám Abandoned, First Kiss, Fela Igjen a 13 Horses. Každopádně mám písniček oblíbených ale tolik, že je tu vyjmenovat nedokážu, tak jen dvě za všechny: We Are The World (USA for Africa; od M. Jacksona a L. Richieho) a Seven Seconds od Nehen Cherry a Youssou N'Doura... A zrovna teď se mi v hlavě střídá asi pět písniček z AVPM/S a MAMD. Very Happy


Naposledy upravil Ďasík dne Mon 13 Jun 2011, 17:49, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O hudbě a filmech... Empty Re: O hudbě a filmech...

Příspěvek  Kolikokoli Sat 11 Jun 2011, 23:22

Jo, Fela igjen je výborná písnička Very Happy. 13 horses mám asi raději než Abandoned, přestože jsou to obě písničky velmi smutné. Mě ale víc dojala smrt koní než jeden opuštěný kluk Smile.
A když jdu se psem někam, kde nikdo není, tak si vždycky zazpívám Červenou řeku, Chodím po Brodwayi, Řekni kde ty kytky jsou a Tři kříže. To už je takový můj repertoár Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O hudbě a filmech... Empty Re: O hudbě a filmech...

Příspěvek  Ďasík Sat 11 Jun 2011, 23:31

Já ty české klasické sice mám rád, ale i když je znám dobře, v MP3ce ani ve svém hlavovém jukeboxu je nemám. Smile Co se týče Abandoned a 13 Horses, nikdy mě nenapadlo dívat se na ně až takovým pohledem. Obě jsou natolik smutné, že bych fakt nedělal rozdíl. Smile A k tomu je ještě nutné připočíst Song from a Secret Garden, i když je to "jen" skladba pro housle a klavír...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O hudbě a filmech... Empty Re: O ročních obdobích, jak se v létě chladit, a podobně.

Příspěvek  bodomkes Sat 11 Jun 2011, 23:35

To je tak bezva, s někým se bavit o těchhle "ulítlostech".
Na Rybaka nedám dopustit. Obdivuju ho jako hudebníka a závidím mu absolutní hudební sluch. Smile To, jak zpívá naživo, je fascinující. Nikdy jsem na koncertě neslyšela tak čistý hlas...!
Moje jeho nejoblíbenější jsou Fairytale, Funny Little World, 500 Letters, 13 Horses, Suomi. A od doby, co znám jeho písničky, nedokážu poslouchat rádio...jsem navyklá na přesnost a bohužel mám natolik trénovaný sluch, že u mě neobstojí ledacos.. Very Happy Právě, Ďasíku, já taky zpívám čistě, ale to neznamená, že si mě neprohlíží jako divného plaza, když si zpívám mezi lidmi.. Very Happy Ano, muzikálové jsou nejlepší. Ty zpívám jedině o samotě. Protože to chce pořádně vyzpívat a ty dialogy prožít. Very Happy
A staré české jsou klasika. Kdybyste věděli, jak mě občas mrzí, že nemůžu zpívat sama se sebou kánon!! Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

O hudbě a filmech... Empty Re: O hudbě a filmech...

Příspěvek  MartyCZ Sat 11 Jun 2011, 23:46

To máte ještě v pohodě. Mně když se do hlavy zavrtá písnička, kterou pak neustále "zpívám", tak je vždycky nějaká kravina jako něco od YFM, Nothing suits me like a suit, Chameleon Circuit nebo obecně nějaká fan písnička, kterou jsem vyhrabal na youtube. Takže většinou anglické, prakticky neznámé a související se seriály a hrami. Nejhorší bylo, když mi v hlavě uvízla písnička Ralph Wiggum od Bloodhound Gang, což jsou v podstatě Ralfíkovy hlášky naaranžované do písníčky, to už jsem vypadal jako totální blb, když mi nějaká část ujela ve společnosti nahlas. Laughing
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

O hudbě a filmech... Empty Re: O hudbě a filmech...

Příspěvek  Kolikokoli Sat 11 Jun 2011, 23:46

Song from a secret garden je taky pěkná, líbí se mi, že Alex dělá i hudbu, která není zpívaná. A mě hodně zajímá to, jaký příběh se za písní skrývá, proto se mi líbí víc 13 horses. Představa smutného a opuštěného kluka je sice smutná, ale představa třinácti koní umírajících v řece je (alespoň pro mě) mnohem, ale mnohem horší. A navíc je to od Moonlight sonaty první píseň, která mě rozbrečela.
Na TOPu mám české i zahraniční, jak už jsem říkala - Voda čo ma drží nad vodou, Unchained melody, Calling all angels, The Promise od Tracy Chapman - to jsou takové ty smutné, ale určitě by se našly i nějaké veselé, které jsou pro mě hodně srdcové - Bude mi lehká zem, Modrá (v dětství moje nejoblíbenější Very Happy), MIKA a jeho Happy Ending, Liquid od starých Rasmus, Neverending story, What a wonderful world a spousta písniček od Radiohead, Robbieho Williamse, MIKi, Green day, Lennyho Kravitze a tak dál a dál. To bychom tu byli do rána Very Happy. Jo a ještě jedna píseň je pro mě hodně srdcová - Kristínka iba spí (podle ní jsem dostala svoje jméno Smile).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O hudbě a filmech... Empty Re: O hudbě a filmech...

Příspěvek  Ďasík Sat 11 Jun 2011, 23:58

bodomkes napsal:Nikdy jsem na koncertě neslyšela tak čistý hlas...!
TYS BYLA NA TOM JEHO KONCERTĚ, CO MĚL V PRAZE??? Naprostá závist! Wink

K Funny Little World jsem dokonce dělal titulky, ale asi se mi smazaly, protože už je nemám...

Btw. jsem asi přišel na to, která písnička AVPS je nejlepší - je to To Have a Home (http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/a-very-potter-sequel-1x04-domov od cca 1:48, fakt mě hrozně zasáhla; a teď budu trochu škodolibý: je docela sranda poslouchat, jak se v ní AJ párkrát sekne v klavíru Very Happy). Pak ještě It's Not Over Yet, Voices, Not Alone a Guys Like Potter. Ale Home vede...

Koli: Ti koně umírají v moři! Alex tam zpívá, že plavou, jako by to byla jen řeka a mohli doplavat ke břehu, to tě možná zmátlo. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O hudbě a filmech... Empty Re: O hudbě a filmech...

Příspěvek  Kolikokoli Sun 12 Jun 2011, 00:04

Vždyť jsi říkal, že ta loď se potopila na řece Very Happy. Navíc zpívá "The sea they fought was just a river", což chápu, jakože pro ně to bylo nekonečné jako moře, ale ve skutečnosti šlo o řeku. Navíc to říkal v nějakém tom svém vlogu..
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O hudbě a filmech... Empty Re: O hudbě a filmech...

Příspěvek  NoMouse Sun 12 Jun 2011, 00:07

bodomkes napsal:Ďasík: S tou hudbou mi mluvíš z duše. Smile Ale já jsem schopná si tlumeně zpívat i na ulici, když tedy nejsem přímo v davu. Very Happy A zpívala jsem si i o přestávkách ve škole, naučila jsem se zpívat tak potichu, že je to skryto pod hladinou všeobecného šumu.. Wink A já čtu neustále v dopravních podnicích..
Koli: To moje hlava přehrává písničky neustále. Někdy si připadám jak jukebox.. Very Happy Nejhorší to bylo při písemné maturitě, že jsem nemohla přestat myslet na jednu písničku. Nebo když usínám, ale pak se mi vybaví písnička a neusnu, dokud si nepřezpívám aspoň v duchu slova... Very Happy
Jojo, někdo má místo srdce termojaderný reaktor, někdo jukebox. Very Happy Já jsem ten druhý případ. Nejhorší je právě, když se ta jedna písnička zasekne. Tuhle jsem plaval 42 ( Laughing ) bazénů a po celou dobu mi v hlavě zněla znělka z Doktora. Very Happy Mimojiné jsem zjistil, že do vody se zpívá fakt blbě. Smile
Jo, taky si zpívávám na ulici, tak aby to nikdo neslyšel, ale pak si uvědomím, jak asi musí vypadat moje pusa.... Very Happy

edit: mimochodem, Koli, už to tu přestává být o počasí. Wink
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

O hudbě a filmech... Empty Re: O ročních obdobích, jak se v létě chladit, a podobně.

Příspěvek  bodomkes Sun 12 Jun 2011, 00:18

Koli: Jojo, taky mě dostalo, když jsem četla Alexovo vysvětlení k písničce 13 horses. Smile Příběhy kolem písniček jsou nejlepší, potom už to pro mě nikdy není jenom kdejaká písnička.. Smile (Viz. skoro všechny písně Beatles Very Happy)
Jak jsi zmínila Kristínka iba spí, tak mi to připomnělo Zatím, co ty spíš. Smile
Ďasík: Hee, byla!Wink já o tom koncertě původně ani netušila, ale moje kamarádka navštěvuje Skandinávský dům, kde jsou všechny akce spojené se severní Evropou, tak mi o tom pověděla, a já neváhala. Smile Tam byla tak úúžasná atmoška!
Moc hezká písnička btw. A co je vlastně to video? To je nějaký muzikál na základě HP? Jakože předělaný děj do muzikálu, nebo jak?
A Ďasík má pravdu. "13 horses swimming in the sea, waiting for someone to find them..."
Marty: I to už jsem zažila. Jednu dobu jsem pořád chtěla zpívat od Weird Al Yankovice The Saga Begins Very Happy Very Happy To je taky dost ulítlé pro někoho, kdo nemá páru, o čem je řeč.. Very Happy Very Happy
NoMouse: ano, mnohdy na celý den jedna písnička. A pořád jí člověk nemá dost a furt se mu dere na jazyk!! Very Happy
Irwain: Já taky nechápu, že si někdo nechává hudbu řvát nahlas, až to ostatní ruší. To je přece soukromá záležitost! Smile A navíc mám hudbu především v hlavě..stačí jen lehce si ji přehrát v uších, ne to vnutit celému osazenstvu tramvaje.
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

O hudbě a filmech... Empty Re: O hudbě a filmech...

Příspěvek  Ďasík Sun 12 Jun 2011, 00:20

Koli: Začíná to "13 horses swimming in the sea, waiting for someone to find them, their ship is gone and now they are alone with water everywhere around them" a končí "13 horses dying in the sea, soon they will be gone forever"... To moře je celkem jasné. Přece jen si myslím, že řeku by přeplavali... Navíc si nemyslím, že by se v řece tak velká loď dokázala potopit...

To, na co narážíš, je: 11 horses swimming in the sea - the sea they thought was just a river. They're used to this, it's probably just a race. That helps to ease their minds, but where's the finish line? ... tudíž "11 koní plave v moři - v moři, o kterém si myslí, že je to řeka. Jsou na takové věci zvyklí, je to asi další dostih. To jim ulehčuje mysl, ale kde je cílová čára?"

Bodomkes: Je to z A Very Potter Sequelu (více najdeš TADY)


Naposledy upravil Ďasík dne Mon 13 Jun 2011, 17:48, celkově upraveno 2 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O hudbě a filmech... Empty Re: O hudbě a filmech...

Příspěvek  Irwain Nornossa Sun 12 Jun 2011, 00:35

bodomkes: Nejlepší je, když to přeřve motory té šaliny. Very Happy
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O hudbě a filmech... Empty Re: O hudbě a filmech...

Příspěvek  minnie Mon 13 Jun 2011, 10:01

Kolikokoli napsal:ale určitě by se našly i nějaké veselé, které jsou pro mě hodně srdcové - ..a spousta písniček od Radiohead, ...
prozpěvovat si radiohead? to jde? Very Happy a že by byli nějak zásadně veselí, to taky nevím Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

O hudbě a filmech... Empty Re: O hudbě a filmech...

Příspěvek  Kolikokoli Mon 13 Jun 2011, 11:41

No, od Radiohead jsem už vypisovala jen dobré autory. MIKA nebo Robbie mají taky hodně smutných. A od Radiohead jsem si jeden čas prozpěvovala Creep Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O hudbě a filmech... Empty Re: O hudbě a filmech...

Příspěvek  minnie Mon 13 Jun 2011, 11:52

to není nic proti nim, já radiohead bezmezně miluju a vždycky jsem byla jedna z mála cvoků, co byli schopní tvrdit, že mečák thoma yorka na ně působí pozitivně.. Very Happy proto mě v tom výčtu zaujali Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

O hudbě a filmech... Empty Re: O hudbě a filmech...

Příspěvek  Kolikokoli Mon 13 Jun 2011, 11:58

Jo, oni jsou dobří, ale raději je poslouchám bez videoklipů, ty jsou na mě už moc psycho, ale je pár výjimek Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O hudbě a filmech... Empty Re: O hudbě a filmech...

Příspěvek  minnie Mon 13 Jun 2011, 12:06

já klipy obecně moc nevyhledávám, nevidím pro to nějaký zásadní důvod.. ale třeba karma police má úžasný klip.. skoro jako what else is there? od röyksopp, nebo moje nejzamilovanější special needs od placeba.. I love you

edit: doplněny odkazy pro zájemce Smile zejména ten od röyksopp je úžasný.. už jen kvůli roztomile pihovaté marianne schröder v "hlavní roli" Smile


minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

O hudbě a filmech... Empty Re: O hudbě a filmech...

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 28 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru