Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O moderních a ještě modernějších technologiích

+6
MartyCZ
clif
NoMouse
Ďasík
Kolikokoli
Irwain Nornossa
10 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích - Stránka 3 Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  NoMouse Sat 04 Jun 2011, 23:49

Je větší uvnitř než zvenku... Very Happy
edit: aha, ty doctora vlastně nesleduješ...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích - Stránka 3 Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Irwain Nornossa Sat 04 Jun 2011, 23:52

Nn, nesleduji, ale mám svou vlastní teorii, že je možné zmenšit atomy, hodně. Jsou jen prázdný prostor. Smile
Ale nevím, jak se tu na mě zase budete dívat, takže nepublikuju. Very Happy
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích - Stránka 3 Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Dejv92 Sun 05 Jun 2011, 12:35

tak ten článek v tom mobilu je dobrej Very Happy ale je fakt že by se hodilo něco jinýho než akumulátor
jinak co se týče kombinace odolnosti dotykáče a hw klávesnice není špatnej tento koncept ale samozdřejmě by potřeboval asi tak milión zlepšení ale jako základ ok
a s Irwainem souhlasím... chtělo by to aby se konežně oběvilo něco solidního co by to tak nějak všechno dalo do jednoho...
Dejv92
Dejv92

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 235
Bodů : 242
Reputace : 3
Datum registrace : 19. 01. 10
Věk : 32
Místo : Sobotovice

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích - Stránka 3 Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Ďasík Sun 05 Jun 2011, 12:40

To přehrávání VHS a SMS2Toast bych bral. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích - Stránka 3 Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Irwain Nornossa Sun 05 Jun 2011, 12:41

Ten koncept JE špatnej, už proto, že to je nokie. Ale kdybych měl být nestranný, tak tu je nevýhoda, že bys tu klávesnici musel mít stále venku. To je na nic.
Že jo? A fakt nechápu, co to je za tak strašnej problém takovej mobil udělat? Proč stále úmyslně ty věci zhoršují. Ať ho dají třeba za 20 000, to by taky jeho ceny byla právem, ale i tak si myslim, že by se to prodávalo.

Přehrávání VHS? proč? Very Happy Vždyť to používali neandrtálci, ne rádoby vyspělá společnost. Very Happy
SMS2Toast je zajímavej nápad, mohli by udělat takovej toaster, co by tam napsal nějaký text. Jako samostatní zařízení, samozřejmě. Smile
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích - Stránka 3 Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Ďasík Sun 05 Jun 2011, 12:57

Protože mám asi 35 VHS (a v naší rodině je jich celkem víc než sto), které skoro nemůžu přehrát a věci, co na nich jsou, už asi nikdy neseženu... Wink Doba VHS nebyla zas tak dávno...

A to mi připomíná - nemáte někdo nahraný starý japonský seriál Zázračná planeta o vývoji Země? Nemyslím ten nový, co teď všude běží...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích - Stránka 3 Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Irwain Nornossa Sun 05 Jun 2011, 13:05

Wow, to je dost. Jako já díky svému extrémně vysokému věku tu dobu taky bohužel pamatuju, ale…OMG, dneska se mi zdálo o DVD. Že jsem…někomu jsem říkal, že polovina DVD má cyklickou chybu. Takové jsou totiž moje zkušenosti s tím. Spojitost? Jednou budou tyhle média zastaralý, snad bude něco spolehlivějšího, než optická technologie, třeba čipové paměti.
Btw, nejde to nějak přehrávat a odesílat do kompu? Osobně si ymslím, že něco takového určitě bude.
Neznám, takže asi nemám. Ale třeba by se to dalo sehnat.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích - Stránka 3 Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Kolikokoli Sun 05 Jun 2011, 13:10

VHS pro neandrtálce? Já nésu žádné neandrtálec! Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích - Stránka 3 Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Irwain Nornossa Sun 05 Jun 2011, 13:15

Ještě by bylo lepší, kdybys řekla „já nésu prase“, ale v hovoru by to é vyznělo krátce. Smile
Ale ne, tak víte, jak to mám, že jo. CD už považuju za překonané, VD za jeden z omylů, BD zase za něco, co se díky ceně snad ani nerozšíří…
Ne, prostě externí disk je nejlepší, co může být. Smile
OMG! Teď mi to došlo. Předevčírem měl můj ntb 3. narozeniny. Už je z něj starý děda… Exterňák slavil rok a půl, ten si užívá ještě mládí. Bude žít dlouho.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích - Stránka 3 Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Ďasík Sun 05 Jun 2011, 13:28

Já jsem tu narážku na to, že jsem Neandrtálec, nejdřív přešel, ale když se Koli ozvala, ani já si to neodpustím. Very Happy Musíš to brát tak, že VHS bylo to nejlepší, co v té době existovalo... Já třeba, když mi bylo tak šest sedm, natáčel pro Těšínské divadlo ve studiu zpěvy pro muzikál Ferda mravenec - a teď se radši posaď - na kotoučový magnetofon! A to bylo profi studio. Prostě v té době nic lepšího nebylo. A bylo to možná i lepší - teď v digitální době jsem taky párkrát natáčel (baskytara, zpěv) a když jsem se sekl a zahrál třeba na špatnou strunu, tak mi řekli, že to je v poho, že se to pak digitálně doladí... A to už prostě není muzika. To už rovnou můžou najmout někoho, kdo jim to tam odbrnká na prázdné struně a pak to softwarově doladit. Wink Já techniku neberu vždycky jako přínos.

Btw. z mého compu by ses asi zbláznil. Smile Mám ho od roku 2004. Jednojádrák AMD Sempron 2600+ přetaktovaný z 1.6 GHz na 1.76 GHz, deska ASUS K8V-X, grafika ATI Radeon 9600 128 MB a 1.5 GB RAM (giga jsem si dokupoval, abych rozjel Oblivion). Disky mám 3, jeden SATA1, dva SATA2, ale zpomalené na SATA1, protože moje deska SATA2 neumí rozjet - 160 GB (původní, teď už jako záložní) a 640 GB a 1 TB (dokoupené).

A mobil mám K810i. Smile A žiju. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích - Stránka 3 Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Irwain Nornossa Sun 05 Jun 2011, 13:38

Byl to vtitp. I já jsem vlastně neandrtálec. Je pravěk doby počítačů…nikdo není nic víc, než jen poloopice žijící v jeskyni s kyjem. Taková dneska doba prostě je. Mezi obyčejný lidi se kompy dostaly přibližně krátce před rokem 2000, před tím to byly jen vylepšený kalkulačky. Nemějte mi to za zlý, ale dnešní doby je prostě zaostalá, tak strašně moc, až to bolí.
Však jo, já to tak chápu, ale prostě, jsem technoid. Btw, doba digitální začíná začátkem roku 2013. Smile Jasně, v Japonsku je už dávno, ale u nás ne.
Na techniku teda máme asi jiný názor.
No, hlavně, abys to nervama ze svýho kompu zvládal Ty. Smile
Jé, K810i. To bych někdy chtěl vidět. Měl jsem K800i, dlouho, velmi dlouho.

Chápu, že se na mě asi někteří budou dívat přes prsty, ale upřímně, je mi to docela jedno. Každý máme přece jiný názor.

Btw, poroučím se, matika volá. Smile
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích - Stránka 3 Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  NoMouse Sun 05 Jun 2011, 13:46

Jestli je dnešní počítačová doba zaostalá, pak nevím, co byly počítače ve 40. letech...
Ne s tímto prostě nesouhlasím, vývoj jde teď mílovými kroky dopředu a ano, co je rok staré je z jistého pohledu už zaostalé, ale nedá se mluvit o tom, ž bysme žili v zaostalé době...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích - Stránka 3 Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Ďasík Sun 05 Jun 2011, 13:56

Irwain: S tím mobilem jsem se přepsal (ach ty překlepy), mám W810i. Smile A jinak v poho, chápu tě, ale já bych v ultramoderní době, kde všechno ovládá technokracie, jsi sledovaný na každém kroku a tak, nikdy žít nechtěl. Užijme si dobu, kdy ještě pořád jakž takž jde být anonymní. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích - Stránka 3 Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  NoMouse Sun 05 Jun 2011, 14:00

Ďasík: jo, užijme, protože to dlouhého trvání už mít nebude.... Twisted Evil
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích - Stránka 3 Empty O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Ďasík Sun 05 Jun 2011, 14:02

Ne nadarmo je Imperius (ovládnutí cizí mysli a vůle) jednou ze tří kleteb, které se nepromíjejí. Very Happy Very Happy Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích - Stránka 3 Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Irwain Nornossa Thu 09 Jun 2011, 18:23

Šmarja, lidi! Proč by vás někdo sledoval? To, že bude lepší technologie neznamená, že to bude zneužívaný. Teda, samozřejmě, lidi nesmí přemýšlet způsobem, jako tady (nic proti), že by se báli, jak to zneužít, tak to nakonec někdo zneužije, ale spíš jak to využít. Neříkejte mi, že to je utopie, protože to je přesně to, co jste do mě hustili, a sice abych změnil myšlení atd. Takže asi je na čase změnit myšlení a nemávat okolo slovem zneužít, přestat se takhle bát, nevěřit a bůh ví co. S mýma nápadama mě nemějte za zlého, spíš třeba za líného psát na klávesnici, je to zdlouhavé, oprava překlepů trvá neskutečně dlouho…nuda.
Pokud se to někoho dotklo, tak sorry, mám za sebou pravdu dlouhý den, dlouhou noc, a ve sprejerských hieroglyfech jsem už viděl symbol pro zpětnou Laplaceovu transformaci. A navíc, neustálé myšlení na zneužití mě už nebaví.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích - Stránka 3 Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  NoMouse Thu 09 Jun 2011, 18:29

Tak znovu.
tohle:
Irwain Nornossa napsal:To, že bude lepší technologie neznamená, že to bude zneužívaný.
a tohle:
Irwain Nornossa napsal:Teda, samozřejmě, lidi nesmí přemýšlet způsobem, jako tady
je utopie.
Lidi myšlení jenom tak nezmění, rozhodně ne naprosto všichni (stačí jeden blbec a je na problém zaděláno, jak ukázala historie), tím pádem se vylučuje i ta první věta. Twisted Evil
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích - Stránka 3 Empty 1984, atomovka, kolik chceš příkladů?

Příspěvek  R&omize Thu 09 Jun 2011, 18:36

Zajímavé, jak používáš pozitivní myšlení na těch nejméně vhodných místech, ale pokrok... Toho musím využít, nevím, kdy budu mít u tebe přístě takovou šanci, takže... CHVÁLÍM... Very Happy Jinak Orwellovo "1984" jsem našel celé na jedné internetové stránce... Doporučuji přečíst... Kdo nerad čte, tak film příznačně z roku 1984 je věrné převedení... (Viděl jsem ho první a mám rozečtenou knížku na té internetové stránce a zatím se to drží předlohy jak klíště... Jen hrdinovi myšlenky holt do filmu nenacpete všechny.)
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích - Stránka 3 Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Ďasík Thu 09 Jun 2011, 18:46

Irwain: Jakmile se něco vynalezne, stává se to potenciální hrozbou. A může to být úplně cokoli, i naprostá maličkost. Jak se říká, i molitan je v nesprávných rukou nebezpečný. Protože VŠECHNO se dá zneužít a je jen otázka času, kdy někoho napadne jak. Wink A jak už jsem psal, nic s tím neuděláš, protože to prostě je lidská přirozenost (a nejen lidská, je to prostě zákon přírody - každý dělá to, co dělá, aby z toho měl prospěch).

To není nic proti tobě, prostě jsi snílek. Very Happy S někým podobným zrovna bydlím, taky je v některých takových věcech krásně naivní. Pořád vidí svět takový, jaký by měl být, ne takový, jaký je. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích - Stránka 3 Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Kolikokoli Thu 09 Jun 2011, 18:52

Irwaine, na jednu stranu tvrdíš, že tato technologie není zneužitelná a "kdo by vás sledoval" a na druhou ani nechceš, aby se někde náhodou neobjevilo tvoje foto...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích - Stránka 3 Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  NoMouse Thu 09 Jun 2011, 18:53

Koli: Laughing
Nazvěme to tedy "Irwainův paradox" Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích - Stránka 3 Empty Asi tak...

Příspěvek  R&omize Thu 09 Jun 2011, 18:54

Ďasík napsal:... To není nic proti tobě, prostě jsi snílek. Very Happy S někým podobným zrovna bydlím, taky je v některých takových věcech krásně naivní. Pořád vidí svět takový, jaký by měl být, ne takový, jaký je. Very Happy
Ale vždyť to je přece krásné, holt problém začíná až tehdy, když právě tihle snílci začínají do reality přivádět své skvostné výtvory se slovy: "Však on to takhle přece nikdo nepoužije"... Wink Dokud pouze sní, tak je díky nim svět skutečně lepší... What a Face
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích - Stránka 3 Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Kolikokoli Thu 09 Jun 2011, 19:01

Představte si, že by třeba chtěl někdo vynalézt extra dlouhou tyčku z lehkého a pevného (ale pružného) materiálu. Jak by to mohl někdo zneužít, že? Ale já bych to klidně zneužila. Zrovna teď bych tou tyčkou mohla z okna našeho paneláku šťouchat "někoho" do oka.
Všechny vynálezy jsou zneužitelné. I obyčejná věc jako ředidlo ve starověku v Orientu - řeknete si "kdo by to chlastal, že?" no a přijdou Evropani, čuchnou k tomu, přejmenují to na alkohol a začnou to chlastat ve velkém...


Naposledy upravil Kolikokoli dne Thu 09 Jun 2011, 19:08, celkově upraveno 1 krát
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích - Stránka 3 Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Ďasík Thu 09 Jun 2011, 19:07

Koli, NoMouse: Ta sedla! Very Happy Very Happy Very Happy

R&y: Jo, je to přesně, jak říkáš. Irwain má ale vůči mému spolubydlovi výhodu: nebojí se diskuse nebo konfrontace. Jakmile se totiž se spolubydlou vydáme v diskusi nějakým "nesouhlasným" směrem, tak tu diskusi - právě v rámci svého pozitivního myšlení, aby mě náhodou pak nerozčílil - zničehonic ukončí. A nedá si vysvětlit, že právě tohle mě rozčílí daleko víc, než kdyby se mnou zarytě nesouhlasil. Very Happy


Naposledy upravil Ďasík dne Thu 09 Jun 2011, 19:09, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích - Stránka 3 Empty ROFL

Příspěvek  R&omize Thu 09 Jun 2011, 19:07

Kolikokoli napsal:... Všechny vynálezy jsou zneužitelné. I obyčejná věc jako ředidlo ve starověku v Orientu - řeknete si "kdo by to chlastal, že?" no a přijdou Evropani, čuchnou k tomu, přejmenují to na alkohol a začnou to chlastat ve velkém...
lol! lol! lol!
(Budeme tomu říkat slivovice... Wink )
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích - Stránka 3 Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru