Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O moderních a ještě modernějších technologiích

+6
MartyCZ
clif
NoMouse
Ďasík
Kolikokoli
Irwain Nornossa
10 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích Empty O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Irwain Nornossa Tue 31 May 2011, 23:55

Přesunuto OT odtud. Kolikokoli

Ehhh, nokie. Nejhorší značka. Very Happy
Hodně tam mají iPhony, to je taková klasika.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Kolikokoli Wed 01 Jun 2011, 14:53

Na Nokii mi nesahej, ta je nejlepší! Dokonce i dr. Taub má N95 Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Irwain Nornossa Wed 01 Jun 2011, 14:55

Neboj, šahat na to fakt nebudu. Nechci ještě něco chytit (a tohle je fakt myšleno na telefon, ne na Tebe). Nokie jsou nejhorší krámy, tečka, tohle je prostě fakt. Smile
Je mi jedno, kdo to má… Very Happy
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Ďasík Wed 01 Jun 2011, 15:23

Já Nokie taky nemám rád, mají všechno divně. Teď mám dvě SIMky a tak jsem kvůli jedné z nich doma vyhrabal jednu starší Nokii, co už nikdo nepoužíval, a je to porod!!! Hrozný mobil.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Irwain Nornossa Wed 01 Jun 2011, 15:52

Že jo? Šílený nelogický ovládání, věci jsou jinde, než bys čekal, všechno je nějaký divný, foťák fotí kvalitně jako kdyby tam ani nebyl…
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Ďasík Wed 01 Jun 2011, 15:54

Přesně. Rozložení klávesnice je příšerné, a nelogické menu je jen třešnička na dortu...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  NoMouse Wed 01 Jun 2011, 15:55

3310 byla dobrá (a nesmrtelná Very Happy ). Ale z nových mobilů jsem si oblíbil Samsungy...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  clif Wed 01 Jun 2011, 15:56

Nokie jsou podle mě pro netechnické typy - malé děti, a důchodce. HTC vede
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Irwain Nornossa Wed 01 Jun 2011, 15:58

HTC…jsou dobrý. I když mám rád, a vždy budu mít jedině SEčko. Mám X10i, a i když jsou tu ty kauzy ohledně Androidu, neměnil bych. Zatím. za 2 roky to bude jiné. Very Happy
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Kolikokoli Wed 01 Jun 2011, 15:58

Tak nevím, já na Nokiích vyrostla. Měla jsem ještě starý Ericsson R310s a Siemens A60. S Nokií jsem byla nejvíc spokojená. Navíc u N95 si můžu menu sestavit jak chci. Ovládání mi vyhovuje. Navíc jsem nechtěla dotykáč. Má ho brácha a ten bych fakt nebrala.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Ďasík Wed 01 Jun 2011, 16:01

Já začal s Alcatelem, pak jsem měl pro změnu Alcatel, pak Alcatel odešel z ČR, tak jsem měl Siemense MT50 (krásné modré podsvícení, ale hrozná pomalá chodící kachna Smile) a pak Sony Ericssona K700i a teď mám W810i... A tu starou blbou Nokii. Very Happy Do nového mobilu zatím nejdu, nejsou prachy.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  MartyCZ Wed 01 Jun 2011, 16:09

On je taky rozdíl mezi S40 (3310, ap.) a Symbianem (většina Nokia smartphonů), který mimochodem používá i Samsung a Sony Ericson.
HTC by taky bylo hezký, ale aby umělo to, co moje E52, musel bych si připlatit aspoň další 3 tisíce.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  clif Wed 01 Jun 2011, 16:23

Já mám 3. rok HTC touch diamond a jsu s ním spokojený
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Irwain Nornossa Wed 01 Jun 2011, 16:23

Taky teda nepíšu, co jsem měl.
Kdysi dávno starý Ericsson A2628S. V roce 2001, na Vánoce, kdy jsem dostal i svou simku, kterou mám do teď.
Pak dlouho nic, až pak na 2 roky K750i. Spadla mi do moře, resp. moře vytvořilo velkou vlnu a vzalo mi telefon (zajímavé je, že se to stalo hned poté, co jsem demonstrativně hodil do moře velký balvan). Jindy by mi to bylo jedno, ale tou dobou jsme nějak měli odjíždět, a protože jsem tam byl s bývalkou, štvalo mě něco jiného, než telefon.
Pak na 3,5 roku K800i. To bylo prokletí. Aspoň poslední rok. Zlo, fakt. Sice taky vydržel hodně pádů, i do vody, ale ten konektor, to je jeden z epic failů SEčka. Nechápu. A pak funkční výbava, že… Na začátku roku 2001, když jsem se ho už měl zbavit, tak mě s ním bylo trapně.
No, a teď X10i, se 29,875 GB kartou. Spokojenost. Kapacitní displej úhlopříčky a rozlišení, co mi vyhovuje, foťák v pohodě, místa je dost, wifinu používám častěji, než GSM (zjistil jsem, že to fakt potřebuju minimálně).
Nový plánuju za 2 roky. Co to bude, je otázka do budoucnosti, v současné době bych ale tipoval nějakou vlajkovou loď SEčka. Nikdy mi nevadilo za telefon dát klidně i 15 000. Jsem z těch, co to potřebují.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích Empty Tak jde čas...

Příspěvek  R&omize Wed 01 Jun 2011, 17:59

Irwain Nornossa napsal:... Pak dlouho nic, až pak na 2 roky K750i. Spadla mi do moře, resp. moře vytvořilo velkou vlnu a vzalo mi telefon (zajímavé je, že se to stalo hned poté, co jsem demonstrativně hodil do moře velký balvan)...
lol! (Nejsem škodolibý, jen mě to dostalo... Wink )

A na Nokie mi taky nešahejte, už mám čtvrtou a spokojenost, jen ten Symbian by mohl občas pohnout prdelí trochu svižněji, ale to je to poslední, co mi vadí, tu necelou sekundu navíc si klidně počkám, když to rychleji nejde... Smile

Už to bude přesně deset let, co jsem dostal svůj první mobil (který jsem si sám vybral), Nokii 3330 (3310 s pár vylepšními, co jsem beztak nevyužíval nebo bych se bez nich obešel), jako poslední ve třídě, ale měl jsem pár týdnu mobil nejlepší (psal se rok 2001 a v té době stál přes pět tisíc a já byl v osmé nebo deváté třídě)... Ten mi sloužil dlouhá léta, asi tři nebo čtyři roky, i když se mrška už v podstatě od začátku přehříval... Když se začal přehřívat už snad i v ledničce, tak jsem ho vyměnil za sestřinu Nokiu 3310, která mi pak sloužila další tři nebo čtyři roky... Když už byly klávesy natolik promačkané, že neregovaly, bylo potřeba šáhnout po něčem novém, doba se mezitím změnila a mezi vrstevníky jsem měl nejhistoričtější mobil... Volba padla pochopitelně opět na (a opět za skoro pět tisíc) Nokii 6220 Classic (chtěl jsem něco nového, ale také nějaký odkaz telefonům, které se mnou byly přes sedm let). S tou jsem byl spokojený přes dva roky (až na zmiňovanou pomalost Symbianu a že neměla Wi-Fi) až hold zase přestali reagovat tlačítka... Mezitím asi měsíc před totálním vypovězením funkce (když člověk píše krátkou SMS čtvrt hodiny jen kvůli tomu, že "přemlouvá" mobil, aby zrovna tahle klávesa reagovala) jsem (jakou šťastnou náhodou) našel ve vlaku ( Very Happy ), co čert nechtěl, Nokii N73. S tou už tak spokojen nejsem, má nižší verzi Symbianu, věci, co už byly v té mé vymakané, tady vůbec nejsou a jede to celé ještě pomaleji, ale co chtít po mobilu, který jsem si sám nevybral a který jsem našel a mám ho tedy zdarma... What a Face No a v nejbližší době se chystám pošilhávat po iPhonu ( Twisted Evil )... Teď tak přemýšlím, že to asi nikoho nezajímá, tak proč jsem se s tím vlastně tak rozepisoval? Suspect Jo, už vím, abyte věděli, co mi koupit k narozkám... Twisted Evil
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích Empty

Příspěvek  bodomkes Wed 01 Jun 2011, 18:06

No bezva. Už konečně můžu přestat zadržovat dech. Díky R&y, jsem ráda, že tu nejsem jediná, kdo nedá dopustit na Nokie. Very Happy Předtím jsem radši držela pusu, aby mě tu neumlátili. Very Happy Very Happy
Postupně střídám Nokie a jsem fakt naprosto spokojená. Wink
Ale nevím, co všechny bere na dotykovém displayi...mně strašně vadí, jak si ho lidi upatlají! XDD
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  NoMouse Wed 01 Jun 2011, 18:09

R&omize napsal:Mezitím asi měsíc před totálním vypovězením funkce (když člověk píše krátkou SMS čtvrt hodiny jen kvůli tomu, že "přemlouvá" mobil, aby zrovna tahle klávesa reagovala) jsem (jakou šťastnou náhodou) našel ve vlaku ( Very Happy ), co čert nechtěl, Nokii N73.
Že se nestydíš, co takhle ho vrátit původnímu majiteli? Very Happy

edit:
bodomkes: jak vidíš z R&yho komentáře, tlačítka za čas přestanou fungovat. Taky už bych nechtěl nic jiného než dotykáč, jak si na to člověk zvykne tak není cesty zpět. Člověk může vybírat věci přímo, nemusí k nim "jezdit" špikama... Wink A upatlání, když mi to náhodou začne vadit, tak ho jednou utřu do trička a je to. Very Happy


Naposledy upravil NoMouse dne Wed 01 Jun 2011, 18:16, celkově upraveno 1 krát
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích Empty HE!

Příspěvek  bodomkes Wed 01 Jun 2011, 18:11

Že se nestydíš prznit R&ymu jméno!! Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Kolikokoli Wed 01 Jun 2011, 18:12

Dotykáč bych taky nechtěla. Je to upatlané a navíc potřebuju "cítit ta tlačítka pod rukou" (nějaké zpětné brnění tím nemyslím).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  NoMouse Wed 01 Jun 2011, 18:18

Koli: to si jenom myslíš. Říkám, jak si na to zvykneš, tak už to nechceš jinak. Smile Taky to, že si to můžu převrátit do vodorovné polohy a psát na qwerty klávesnici, která je stokrát lepší než ta numerická. Samozřejmě, na mobilu s fyzickou qwerty klávesnicí se určitě píše líp, ale těch není moc...
edit: ale zjistil jsem, že mi docela vadí kapacitní displej (většinou považovaný za výhodu), já se prostě potřebuju dotýkat nehtama, polštářkama se do toho hůř trefuje
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Kolikokoli Wed 01 Jun 2011, 18:25

Jak jsem říkala. Brácha má dotykáč a je to děs. Já potřebuji mobil na volání a SMS. Qwerty mi na mobilu taky spíš vadí. Potřebuju pořádný mobil, který mi klidně může spadnout na zem a nic se nestane. Ne placku, která když má poškrábaný displej, je na vyhození..
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích Empty mobily

Příspěvek  bodomkes Wed 01 Jun 2011, 18:28

Souhlas s koli. Ten upatlaný display je pro mě mor, jak už jsem říkala, a navíc jde fakt o tu výdrž. Mám po ránu levé ruce a mobil občas padá.. Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Irwain Nornossa Wed 01 Jun 2011, 19:58

R&omize: V pohděo, škodolibost nepřijata. Very Happy Mně to tenkrát fakt bylo jedno…
Ne, zajímá, je to zajímavý příběh. Smile Vidíš, jak jsou nokie na nic? Úmyslně jim ani nedám velké písmeno. Very Happy Mě moje K800i zapnutá spadla do vody, někdy v poledne, a večer normálně fungovala. A jakkoliv jsem jí nenáviděl, vydržela dlouhé časy, a slouží taťkovi. Rok jsem s tím pravidelně volal 8 hodin denně (neptejte se, dlouhý příběh), a baterka to přežila bez větší újmy. Problém byly funkce, v době dotykáčů s wifinou jsem nemohl přečíst ani PDFko. Kvůli tomu mi jednou v Praze ujela šalina, o 2 minuty, a já jsem se málem nedostal domů. Ano, kvůli telefonu. Absurdní. Teď jsem fakt rád za svůj nový, snad každý den si říkám, jak je to super. Smile
Btw, iPhone? Eh…nechceš výběr zvážit? Teda, nic mi do toho není, já jen, že jsem o něm neslyšel moc dobrých věcí.
bodomkes: Ty jsi taky nokiák? Very Happy Víš, dotykáče jsou super v tom, že nemáš klávesy. Very Happy Ne, jde o to, že lehkým dotykem se funkce realizuje. Ale co takhle, když máš opotřebovanou klávesnici, co nereaguje? Zažil jsem, dost dlouho jsem to měl, a je to peklo. Upatlání mi an tak moc nevadí, teda dřív jo, ale přežiju to. Navíc, ten telefon vypadá prostě krásně. A další výhody, jak už tu byly popsány. Smile A výdrž? V pohodě. Vypneš GSM, kdž nepotřebuješ, nebudeš všude lítat se zaplou GPS, vypneš wifinu, bluetooth, a výdrž máš jako u normálních telefonů. Protože, co si budeme povídat, bezdrátovou komunikaci prostě nepotřebuješ stále. A i když budeš mít zapnutý jen GSM, tak to nežere baterku nijak víc. Něco jiného je, když na tom stále něco děláš.
Kolikokoli: Taky myslím, že by sis zvykla. Zpětné brnění se dá vypnout, taky nechápu, proč to tam je. Navíc, jen ta numerrická klávesnice, ta mě taky děsně štvala. Qwerty je prostě nejlepší. Nemusim to vyťukávat jak debil, nebo se spoléhat na T9, která zaručeně napíše jiné slovo, než chci.
NoMouse: Kapacitní jsou náhodou super. Smile Nemusíš to drtit, stačí lehký dotek, a už reaguje, je to správě futuristické… Sakra, já si jdu hrát s telefonem. Very Happy
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  NoMouse Wed 01 Jun 2011, 20:13

Třeba můj dotykový Samsung má daleko větší výdrž než ta zděděná Nokia s nereagujícími tlačítky, co jsem měl předtím...
Na druhou stranu, Sony Ericssony nějak nemám rád. Aspoň s těma, se kterýma jsem se dostal do styku, tak to byla naprostá hrůza.
Irwain: Zpětná vibrace je náhodou super, člověk ví, že to tlačítko zmáčkl, právěže to simuluje ten stisk tlačítka, který Koli tak chybí.
A vím, že kapacitní displej má lepší odezvu a tak, ale prostě nereaguje na nehty, a když se člověk potřebuje, obzvlášť na netu, trefit do nějakého piditlačítka (např. ten oranžový papírek tady na fóru), tak fakt nevím, jak bych to s kapacitním dělal... Smile
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Kolikokoli Wed 01 Jun 2011, 20:19

Kdyby nebylo ani to brnění, tak už by to bylo tuplem na prd. Potřebuji fyzickou přítomnost tlačítka Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

O moderních a ještě modernějších technologiích Empty Re: O moderních a ještě modernějších technologiích

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru