Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

+4
Ďasík
bodomkes
Irwain Nornossa
minnie
8 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích - Stránka 2 Empty Re: Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

Příspěvek  Ďasík Mon 06 Jun 2011, 23:26

NoMouse napsal:V Brně jsou v centru studenti. Žádní turisti. Very Happy A nemusím se v noci bát do centra jít. V Praze ano. Smile
Jo, to je pravda. Já když jedu s kámošem do Prahy, tak ten kámoš má u sebe permanentně bouchačku a dokonce na ní i spí... Ale aspoň máme o co hrát karty, vždycky vyndá náboje a jedem (pokud teda máme po celodenním ježdění vlaky a metrem ještě sílu vůbec něco hrát).
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích - Stránka 2 Empty Re: Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

Příspěvek  Kolikokoli Mon 06 Jun 2011, 23:27

minnie: No, právě noční rozjezdy jsou na Brně to nejlepší! Very Happy. Dobré je, že můžeš jít SAMA HOLKA do CENTRA, klidně procházet PARKEM nebo PODCHODY a jsi OK, maximálně tě nějaký ožrala pozve na pivko. Tohle v Praze nemůžeš (v centru, sama, v noci, v podchodu).

Ďasík: Nohavica je můj oblíbený zpěvák Smile
Bláznivá Markéta v podchodu těšínského nádraží, zpívá zpívá zpívá a zametá, je to princezna zakletá s erární metlou jen tak pod paží, když zpívá zpívá zpívá a zametá

edit: sakra, než člověk dopíše myšlenku, je tu deset nových příspěvků Very Happy


Naposledy upravil Kolikokoli dne Mon 06 Jun 2011, 23:28, celkově upraveno 1 krát
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích - Stránka 2 Empty Re: Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

Příspěvek  Irwain Nornossa Mon 06 Jun 2011, 23:27

Ďasík: V pohodě, já chápu, že…tu nikdo nebude mít stejný názor. Jako…ohledně lidí. Shodli jsme se na Unicode, ale to se de facto netýká lidí.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích - Stránka 2 Empty Re: Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

Příspěvek  minnie Mon 06 Jun 2011, 23:28

právě že v praze není důvod tam jít.. toť vše Smile
beru to s nadhledem.. jasně že to má výhody i nevýhody.. jen mě mrzí ten despekt, s kterým se celá republika dívá na prahu a na "pražany".. a přitom se tu více méně opakují jenom klišé, která člověku, který tu žije, přijdou jako z jíného světa Smile
edit: sorry, ale sama v noci do parku nebo do podchodu bych nešla ani v hodoníně, na to se mám moc ráda Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích - Stránka 2 Empty Re: Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

Příspěvek  Irwain Nornossa Mon 06 Jun 2011, 23:30

Lidi a jejich předsudky. Wink Tím to asi bude.
K tomuhle bych vlastně měl video: http://www.sixtysymbols.com/videos/questions1.htm A je to až na konci. Nicméně doporučuji shlédnout celé.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích - Stránka 2 Empty Re: Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

Příspěvek  Ďasík Mon 06 Jun 2011, 23:31

Kolikokoli napsal:Nohavica je můj oblíbený zpěvák Smile
Bláznivá Markéta v podchodu těšínského nádraží, zpívá zpívá zpívá a zametá, je to princezna zakletá s erární metlou jen tak pod paží, když zpívá zpívá zpívá a zametá
To jsme dva, znám nazpaměť skoro každou jeho písničku. A co je super - mamka mi říkala, že si na bláznivou Markétu fakt pamatuje, že kdysi v těšínském podchodu opravdu zametala a zpívala. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích - Stránka 2 Empty Re: Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

Příspěvek  Kolikokoli Mon 06 Jun 2011, 23:31

minnie, neber si to osobně, ale ty sem napíšeš, že jen Praha je město a vše ostatní jsou vesnice, a pak se divíš, že se zbytek republiky dívá na Prahu skrz prsty (i moje spolubydlící, která je ze Sedlčan, takže žádná "východňanka")

Edit: Ďasík: ona fakt existovala, jo? Týjo... Shocked
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích - Stránka 2 Empty Re: Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

Příspěvek  Ďasík Mon 06 Jun 2011, 23:31

Kolikokoli napsal:minnie, neber si to osobně, ale ty sem napíšeš, že jen Praha je město a vše ostatní jsou vesnice, a pak se divíš, že se zbytek republiky dívá na Prahu skrz prsty
Přesně tak, to bylo od Minnie trochu "nepěkné"...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích - Stránka 2 Empty Re: Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

Příspěvek  minnie Mon 06 Jun 2011, 23:33

nejde o to, jestli je z východu nebo západu..
a promiň, ale je to tak.. ani brno jako druhé největší "město" se nedá s prahou srovnávat.. a když půjdeme mimo českou republiku, tak i praha je v podstatě vesnice.. nenám s tím problém, my ekonomové říkáme, že je to vždycky o měřítku v jakém se na to díváš Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích - Stránka 2 Empty Re: Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

Příspěvek  Irwain Nornossa Mon 06 Jun 2011, 23:35

Možná to bylo nepěkné, ale kus pravdy na tom je. OK, mluví ze mě technoid, ale i tak. Kolik měst má víc, než aspoň těch 200 000 lidí? Jen pár, Olomouc má už polovinu…
Zase, nebrat si to osobně. Smile
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích - Stránka 2 Empty Re: Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

Příspěvek  Ďasík Mon 06 Jun 2011, 23:40

V ČR to musíš brát tak, že jakékoli město s cca 100 000 obyvateli je velkoměsto. Jinak to prostě brát nejde.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích - Stránka 2 Empty Re: Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

Příspěvek  minnie Mon 06 Jun 2011, 23:41

přesně tak.. ano, mám to tu ráda, to je subjektivní..
ale i objektivně.. počtem obyvatel, nejjednodušším ekonomickým ukazatelem HDP (sama praha tvoří asi 25% ekonomiky země), zaměstnanost, ale i význam v mezinárodním měřítku.. neříkám že tu musíte žít nebo se vám praha musí líbit, ale tohle jsou objektivní údaje..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích - Stránka 2 Empty Re: Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

Příspěvek  Irwain Nornossa Tue 07 Jun 2011, 00:13

Možná i těch 100 000 je moc. Very Happy Ne, dobře, pak bychom měli asi moc velkoměst. Very Happy
No, koukám, že každý posuzuje kvality města jinak.
Btw, jakto, že ve fóru o mobilech v TBBT probíráme města ČR? Very Happy Kdo najde nějakou spojitost, dostane moje oblíbené nekonečno ničeho. Smile
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích - Stránka 2 Empty Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

Příspěvek  NoMouse Tue 07 Jun 2011, 00:20

Kolikokoli napsal:minnie, neber si to osobně, ale ty sem napíšeš, že jen Praha je město a vše ostatní jsou vesnice, a pak se divíš, že se zbytek republiky dívá na Prahu skrz prsty (i moje spolubydlící, která je ze Sedlčan, takže žádná "východňanka")
Jo, mluví tu o nějakých klišé, co se týče Prahy a pak napíše tohle. Pak se nesmí divit, no. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích - Stránka 2 Empty Re: Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

Příspěvek  bodomkes Tue 07 Jun 2011, 09:58

Teda...trvalo mi chvíli, než jsem našla, kde vlastně v konverzaci pokračujete... Very Happy Koli, nebereš to moc vážně? Teď to bude nuda, bez všech OT. A už nikdy nic nenajdu, když se všechno přesune do nových neznámých témat.... Laughing
A souhlasím s minnie v tom, že je Praha krásná. Pro mě hodně určuje krásu města řeka, to je taková duše města. A pokud je řeka a nábřeží krásné, tak si mě město získá lehce. I love you Jako Praha, kam zrovna dneska jedu na přijímačky. Takže možná se odstěhuju za minnie, pokud se zadaří. (Myslím obecně do Prahy, za takovým asociálem se do bytu cpát nehodlám.. (no offence) Very Happy)
Ale taky mě otravuje, jak vždycky dojedou Pražáci s tím, že jsme tu velká vesnice. (To mi dělá furt brácha, otrava jeden. Laughing) I když Brno je podle mě docela ošklivé město. Znám jen pár pěkných míst, zbytek je šedý a industriální, fuj. Smile
A děkuji, Irwaine. What a Face
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích - Stránka 2 Empty Re: Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

Příspěvek  minnie Tue 07 Jun 2011, 10:36

bodomkes: good luck Smile
ano, řeka dělá hodně... mě se naopak v městech líbí na industriální a nová zástavba.. v tomhle mě nikdy nepřestane fascinovat vídeň, kde se krásné střídá staré a nové a dokáže vedle sebe koexistovat v harmonii Smile ale v praze se taky snažíme Smile
a jestli nemáš ráda šedé a industriální, tak to by se ti u mě ani nelíbilo Smile bydlím v holešovicích, krásné čtvrti plné starých továren Smile ale zase dost blízko řeky.. přímo v takovém tom meandru co vltava dělá.. Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích - Stránka 2 Empty Re: Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

Příspěvek  Irwain Nornossa Tue 07 Jun 2011, 12:02

bodomkes: Nemáš zač. Btw, všímáš si, že mám už o 100 víc? Very Happy
minnie: Nová zástavba, jo, to se mi líbí taky. Nový budovy, moderní vzhled, to vypadá dobře. Jen bohužel, tohle u nás moc vidět nejde.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích - Stránka 2 Empty Re: Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

Příspěvek  NoMouse Tue 07 Jun 2011, 12:08

Tak v Brně se taky snaží, i když nevím, jestli strkat to přímo do historického centra je dobrý nápad. Špalíček a Omega působí obě jak pěst na oko. Teď se má stavět jakýsi slimák (nebo co to má být) na Kolišti, ten už vypadá líp a nijak to tam neruší, stejně je to na rušné ulici. Smile A na jihu se zas bude stavět mrakodrap, dokonce bude nejvyšší v ČR, ten taky vypadá dobře.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích - Stránka 2 Empty Re: Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

Příspěvek  Irwain Nornossa Tue 07 Jun 2011, 12:16

O tom pseudomrakodrapu jsem slyšel. Zajímavé. Smile
Hlavně se těšim na to nové nádraží, co má být. Snad.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích - Stránka 2 Empty Re: Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

Příspěvek  NoMouse Tue 07 Jun 2011, 12:17

Jestli vůbec někdy bude... Ale hlavně by už měli dostavět ty tunely. Toho důchodce, kvůli kterému se to pozastavilo nám byl čert dlužen...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích - Stránka 2 Empty Re: Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

Příspěvek  Irwain Nornossa Tue 07 Jun 2011, 12:40

Jo, Dobrovského tunely. To mi povídej. Celé to sdružení by měli pozatýkat za maření veřejně prospěšné činnosti, a uhradit škodu těch 58 000 000, co vznikla tím prodloužením. Pár lidí si stěžuje, tak bude trpět půlka Brna… OMG. Hlavně, že teď staví.
Btw, skoro každý den tamtudy projíždim, takže vim. Teda, projíždim pod Hradeckou, jak je Skácelova. Staví už 2. most, konečně. Sleduju je. Very Happy
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích - Stránka 2 Empty Re: Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

Příspěvek  Ďasík Tue 07 Jun 2011, 13:19

Bodomkes: Tak Praha je u řeky naprosto DOKONALÁ! Krásná je slabé slovo. Very Happy A z dalších "říčnatých" měst pak jednoznačně doporučuju Kraków, ten je možná ještě hezčí (nejen u řeky, ale celé centrum Wink)

Minnie: Jo, Holešovice znám dobře... Smile Tržnice, nádraží, Vltavská, Nádraží Holešovice a nejdelší úsek metra v Praze - N. H. - Kobylisy s naprosto fascinujícím způsobem postavenými vltavskými tunely a největším povoleným stoupáním, které v metru jde. Very Happy

Irwain: Když chceš hypermoderní architekturu, musíš do Paříže do čtvrti La Défense. Wink A co se týče těch lidí, co schválně zdržují stavby nebo je přímo znemožňují kvůli několika kouskům pole, tam jsem jednoznačně pro vyvlastnění (samozřejmě s adekvátní, ať už finanční či jinou) náhradou...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích - Stránka 2 Empty Re: Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

Příspěvek  Irwain Nornossa Tue 07 Jun 2011, 14:09

Ďasík: Jo, taky bych to tak dělal. Prostě by někdo určil cenu toho pozemku, a stát by to dotyčnému zaplatil, a hotovo. Teda, ne jen prachy, jasně, šlo by si vzít jiné pozemky. Ale ten člověk by byl postavený před volbu, že by to buďto vzal, a pokud by dál zdržoval, nedostal by nic. Třeba s D11 u Hradce to tak dlouhou dobu bylo. Nějaká ženská to tam zdržovala, a co, že veškerá doprava tam jezdila nějakýma silničkama nebo nejlíp přes Hradec. Jí to bylo jedno.
Btw, před chvílí jsem jel pod Hradeckou,a začínají odkrývat 2. most. Konečně.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích - Stránka 2 Empty Re: Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

Příspěvek  NoMouse Tue 07 Jun 2011, 15:13

Ďasík: Navíc v tomhle případě tam ani o žádné pozemky nešlo, jemu vadil hluk, tak si postěžoval, po nějakém čase mu dal soud (v Praze!) za pravdu a téměř dokončenou stavbu zastavil. A milióny korun v háji. Navíc tam si stěžoval hlavně on, založil občanské sdružení, ve kterém bůhví jestli byl ještě někdo jiný (tipoval bych to tak do 10 lidí) a nejvíc na to doplatili lidi bydlící o kousek dál ve stejné čtvrti, kterým pod oknama jezdí auta po objízdné trase... Rolling Eyes
Jo, nábřeží jsou krásné. Je fakt škoda, že v Brně žádné pořádné není a tu protékají dvě řeky + jedna říčka zakopaná v podzemí. Leda kolem Svratky u Priglu je pěkná procházka, to stejné Svitava mezi Obřanama a Bílovicema, ale vyloženě nábřeží takhle ve městě tu není. Tam, kde je Svratka víc ve městě, podél ní vede čtyřproudovka, takže fakt nic moc...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích - Stránka 2 Empty Re: Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

Příspěvek  Irwain Nornossa Tue 07 Jun 2011, 16:48

Jo, vadil mu hluk. U stavby sice nežiju, ale… Taky jsem nepochopil, že se s tím soudili někde jinde. Celé je to takové divné.
Btw, nebyli to lidi jen o kousek dál, ale jsou to lidi i ve vzdálenějších místech. Podél 12 a 13, u Semilassa, na Slovaňáku, a daleko víc místech.
To s tou Svratkou, jak tam je 4pruh, zajímavé, že to píšeš. To jde další část VMO. Další z kritických. Celé se to prý má jednou přesunout do tunelů, které budou úplně jinde.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích - Stránka 2 Empty Re: Hádání Prahy s Kutnou horou, aneb o městech a krajích

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru