Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN

+9
R&omize
bakeLit
bodomkes
NoMouse
swamp
Kolikokoli
minnie
yossarian
Ďasík
13 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN Empty 8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN

Příspěvek  Ďasík Fri 20 May 2011, 11:07

Tímto bych vás chtěl srdečně pozvat na (v pořadí již osmý) českotěšínský filmový maratón, který se uskuteční v sobotu 11. června ve 13:00 hodin v kině Central v Českém Těšíně. Bude se promítat kompletní první série The Big Bang Theory z DVD, anglicky s oficiálními titulky. Vstupné je 120 Kč pro veřejnost, 100 Kč pro členy filmového klubu. Pokud vše dobře vyjde, bude na místě i možnost zakoupit si některé z triček, která nosí Sheldon a Leonard v seriálu...

Těšíme se na vás.

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN 28589633

Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN Empty Re: 8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN

Příspěvek  yossarian Fri 20 May 2011, 11:22

Tuhle sobotu mam zrovna jine plany coz je skoda.
Jen chci rict ze pro mistni znalce titulku budou "oficialni" titulky utrpenim.
Zrovna nedavno jsem videl 4 dily 2. podlozene oficialnima titulkama. Hruza, des bes, chvilmema jsem zaviral oci.
Preklad byl korektni,ale bylo to asi jako kdyby ekonom prekladal humanitne zamerenou praci.
Proste naprosto mimo polozeni a serialu a postav. Neprekladal to proste geek
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN Empty Re: 8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN

Příspěvek  minnie Fri 20 May 2011, 11:26

teda ďasíku.. čekala bych, že místní filmové cvoky (jak jsem tak pochopila z diskusí, nejsem tu jediná) budeš lákat i na něco jiného než jen na big bang.. Smile shame on you Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN Empty Re: 8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN

Příspěvek  Ďasík Fri 20 May 2011, 11:37

No, před cca dvěma roky byl maratón Pána prstenů, to jsem ještě nepřekládal, takže jsem nepozýval, minulý rok byl maratón Červeného trpaslíka, kterého neznám, takže jsem nepozýval Smile, a před půl rokem byl, pokud se nepletu, Tarantino maratón (Kill Bill 1, 2 a Hanebný pancharti), které jsem tehdy ještě neznal, tak jsem nepozýval. Very Happy... Ale TBBT znám až moc, tak proč ne. Wink


Naposledy upravil Ďasík dne Fri 20 May 2011, 22:16, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN Empty Re: 8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN

Příspěvek  Kolikokoli Fri 20 May 2011, 11:37

Já bych jela... je to hned po Festivalu fantazie Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN Empty Re: 8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN

Příspěvek  minnie Fri 20 May 2011, 12:31

já to myslela spíš tak jestli tam bude ještě něco zajímavého kromě big bangu.. Smile protože pokud ne, tak
a) je nepřesný název (filmový Very Happy)
b) jsi mi ušetřil rozhodování, protože jet přes celou republiku jen kvůli big bangu se mi fakt nechce.. Sad (no offense)
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN Empty otázky.. a odpovědi?

Příspěvek  swamp Fri 20 May 2011, 13:05

2yossarian: s oficiálními titulky to je vždy ošemetné.. já osobně třeba nechápu, proč distributor nepožádá o spolupráci (zvláště pak u seriálů) fan-weby, kvalit ofic DVD by se rázem výrazně zvedla. bohužel tomu tak není a chceme-li udělat maratón pro větší okruh lidí (a mít na něj tedy i nějakou drobnou či větší reklamu), musíme jednat tak, že seriál seženeme z oficiálních zdrojů, což pak bohužel vede k projekci třeba s horšími titulky - na druhou stranu každý fanda už celkem dobře zná hlášky a po titulcích spíše pokukuje, než že by je zcela potřeboval..

2minnie: já byl úplně stejný hnidopich, co se týče označení "filmový", ale tento název jsme diskutovali - a protože zapadá do koncepce sedmi předchozích maratónů, rozhodli jsme jej ponechat a "číslovat" dál, tj. 8.

hawk
swamp
swamp

Znamení : Kozoroh Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 05. 11
Věk : 37
Místo : Český Těšín

http://www.csfd.cz/uzivatel/2083-swamp/

Návrat nahoru Goto down

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN Empty Re: 8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN

Příspěvek  Kolikokoli Fri 20 May 2011, 14:29

Ve žluťáku nám taky promítali TBBT s ofiko titulky. Naštěstí byla obrazovka malá a pro mě (slepou osobu Very Happy) a titulky téměř nečitelné Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN Empty Re: 8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN

Příspěvek  minnie Fri 20 May 2011, 15:31

pravda je, že místníma titulkama už jsem zmlsaná natolik, že koukat pak na něco ať už s oficiálníma, nebo nedej bůh s nějakýma amatérskýma z titulky.com, je docela masochismus Very Happy
dopracovala jsem to tedy tak daleko, že většinou koukám s anglickýma Very Happy anglicky totiž pořád ještě neumím natolik dobře, aby mě tam rozčilovaly nějaké chyby.. jen je to dokonale asociální, protože málokdo pak zvládá koukat se mnou Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN Empty Re: 8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN

Příspěvek  Kolikokoli Fri 20 May 2011, 15:57

Mně v těch anglických titulcích štve, že je tam přepsané úplně všechno (i zvuky) a odvádí to mou pozornost od děje na plátně Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN Empty Re: 8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN

Příspěvek  NoMouse Fri 20 May 2011, 16:00

Koli: no jak které, pokud je to verze pro neslyšící, tak jo, ale aspoň u TBBT narážím i na verze "bez zvuků"...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN Empty Re: 8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN

Příspěvek  Ďasík Fri 20 May 2011, 16:17

Jo, u těch "neslyšících" titulků je na addic7ed.com vždycky šedý symbol ucha...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN Empty Re: 8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN

Příspěvek  Kolikokoli Fri 20 May 2011, 16:22

OK, já to nějak moc zatím nezkoumala Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN Empty Re: 8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN

Příspěvek  bodomkes Sat 21 May 2011, 12:29

Asi jsem divná, ale já když můžu, tak si (jenom v cizích jazycích ovšem Very Happy) radši stáhnu titulky pro neslyšící..Smile Díky tomu jsem se naučila spoustu užitečných slovíček, jako kýchání, srkání, štěkání, kašlání, apod. Laughing
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN Empty Re: 8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN

Příspěvek  bakeLit Sat 21 May 2011, 12:56

bodomkes napsal:Asi jsem divná, ale já když můžu, tak si (jenom v cizích jazycích ovšem Very Happy) radši stáhnu titulky pro neslyšící..Smile Díky tomu jsem se naučila spoustu užitečných slovíček, jako kýchání, srkání, štěkání, kašlání, apod. Laughing
Hustě! Very Happy
bakeLit
bakeLit

Znamení : Ryby Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 136
Bodů : 139
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 10
Věk : 30
Místo : Havlíčkův Brod

http://www.vitjakes.cz

Návrat nahoru Goto down

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN Empty Re: 8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN

Příspěvek  Ďasík Sat 21 May 2011, 13:09

No, za sebe můžu říct, že to určitě pomůže - když jsem četl Darrenovu ságu, rozuměl jsem skoro všemu, až právě na tyhle slovíčka. Nejhorší jsou příslovce, jak kdo co řekl...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN Empty Přesně tak!

Příspěvek  R&omize Sat 21 May 2011, 15:14

A pak se nedivte, že jsem označil bodomkes i po takové chvíli na fóru už za součást jádra, stahuji si ty samé titulky z toho samého důvodu, například mě teď zrovna napadá, že díky nim jsem věděl (bylo to v nich napsané), že u toho taxikáře šlo o Korejce, protože přece jenom ať už Číňan, Japonec, Vietnamec nebo Korejec, všech je hodně a všichni mají šikmé oči, kdo se v tom má vyznat... Wink Jinak v rozdělení na dva tábory... Ďasík (Leonard ví) vs. bodomkes (Leonard neví) jsi opět přesně vystihla to, co jsem si už delší dobu myslel... Ono je málo lidí na světě, co SKUTEČNĚ vědí, co chtějí, a jdou si za tím, ať se děje, co se děje, proto jsou pak taky tak úspěšní... king
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN Empty Re: 8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN

Příspěvek  MM Sat 21 May 2011, 17:41

jsem z Trince, takze urcite na "filmovy maraton" dorazim, kdyby o tom nejaka slecna uvazovala a nemela partaka, staci tady zanechat vzkaz flower ahoj

MM
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN Empty Re: 8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN

Příspěvek  g.hofstadter Sun 22 May 2011, 10:51

Kruciš... 11.6. nemůžu... Sad to bych i do toho českýho těšína možná dojel.... Smile

g.hofstadter
g.hofstadter

Znamení : Střelec Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 120
Bodů : 125
Reputace : 3
Datum registrace : 21. 02. 11
Věk : 33
Místo : Česko (zatím)

Návrat nahoru Goto down

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN Empty Dotaz

Příspěvek  rucklu Sun 22 May 2011, 15:32

Ahooj, do Těšína určitě dojedu, jsem totiž z Třince, a tak to mám kousek. Jenom by mě zajímalo, jak to bude probíhat, po případě kdy bude možnost koupit si zmiňované trička a tak dále, jelikož asi nebudu moct zůstat do konce. :-(
Díky za odpověď

rucklu

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 05. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN Empty odpověď

Příspěvek  swamp Sun 22 May 2011, 16:27

2rucklu: na koordinaci s prodejem triček se pracuje.. jakmile bude přesnější info o tom, jak bude prodej probíhat, dám vědět Wink
swamp
swamp

Znamení : Kozoroh Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 05. 11
Věk : 37
Místo : Český Těšín

http://www.csfd.cz/uzivatel/2083-swamp/

Návrat nahoru Goto down

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN Empty Re: 8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN

Příspěvek  Ďasík Sat 11 Jun 2011, 00:12

Již dnes... Za necelých 13 hodin. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN Empty Re: 8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN

Příspěvek  Kolikokoli Sat 11 Jun 2011, 00:16

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Tak si to hlavně užijte Smile

Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN Empty Re: 8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN

Příspěvek  Kolikokoli Sat 11 Jun 2011, 21:25

Tak jaké to bylo?? Smile
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN Empty Re: 8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN

Příspěvek  Ďasík Sat 11 Jun 2011, 21:38

Napíšu později. Wink Zatím jen, že bylo super zopáknout si celou první sérii, zjistit si třeba, ve kterém díle je poprvé knock knock knock vtip a tak. Ale můžu říct, že oficiální překlad je PŘÍŠERNÝ (až na drobné výjimky) a být tím překladatelem, tak bych se styděl, styděl a styděl! A radši bych se k tomu překladu vůbec nehlásil. My tady sice taky děláme chyby, ale i ty nejhorší titulky, co si tu stáhnete, jsou lepší než ty z DVD... Celou dobu jsem si do mobilu psal výpisky nějvětších bot, takže se těšte. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN Empty Re: 8. českotěšínský filmový maratón - BIG BANG MARATÓN

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru