Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

+16
Alexandros61
yossarian
Ďasík
terminal
Strix
allyska
groower
kadles
Pinny
Kolikokoli
Dysharmonya
Ufimcef
Sheldon 3.0
baal666
pka
Admin
20 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Thu 21 Jan 2010, 16:20

Nehrál náhodou toho zloděje, který ukradl Shellymu kufry, ten stejný herec, který hraje Stuarta?
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  pka Thu 21 Jan 2010, 17:07

Kolikokoli napsal:Nehrál náhodou toho zloděje, který ukradl Shellymu kufry, ten stejný herec, který hraje Stuarta?
Pokud je IMDB (http://www.imdb.com/name/nm0839934/#actor) up to date, tak ne Very Happy

pka

Počet příspěvků : 82
Bodů : 88
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Thu 21 Jan 2010, 17:26

pka napsal:
Kolikokoli napsal:Nehrál náhodou toho zloděje, který ukradl Shellymu kufry, ten stejný herec, který hraje Stuarta?
Pokud je IMDB (http://www.imdb.com/name/nm0839934/#actor) up to date, tak ne Very Happy

no, přišel mi docela podobný tomu zlodějíčkovi, ale tak asi ne... Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  StanleyZoldak Thu 21 Jan 2010, 21:12

Mne pripadal úplne ako Kripke. Dokonca som si povedal, že čo tam sakra on robí. Smile

StanleyZoldak

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Thu 21 Jan 2010, 21:31

StanleyZoldak napsal:Mne pripadal úplne ako Kripke. Dokonca som si povedal, že čo tam sakra on robí. Smile
mně taky... akowát nemluwil jak bwlbec Very Happy
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Raj

Příspěvek  groower Thu 21 Jan 2010, 23:11

Mno ale Howard dostal pěknou podpásovku od Sheldona.

Už asi budu furt používat větu: Jsem pánem svého měchýře. Very Happy Very Happy
Prostě luxusní věta.

groower

Počet příspěvků : 7
Bodů : 10
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Nebaví mě nic vymýšlet

Příspěvek  whampingwillow Fri 22 Jan 2010, 21:07

Pro mě rozhodně jeden z těch lepších dílů. Nijak mi nechyběla Bernadette (je skvělá, ale nesedí mi do Big Bangu:-D), nepřehánělo se to tam s Rajem (ani proti němu nic nemám, ale nebaví mě tak jako ostatní, bylo tam dost dobrých vtipů a narážek a hlavně, hlavně se Sheldon ukázal zase z trochu jiné stránky. Hodně mě bavily jeho záchvaty paniky, hlavně to kníkání:-D
Mimochodem nemohla jsem si nevšimnout, že u všech dílů je hromada komentářů typu nejhorší díl vůbec:-D Zajímalo by mě, který z nich to teda je. A taky by mě zajímalo, proč někdo sleduje nějaký seriál, pak si dá tu námahu najít jeho stránky (mimochodem žádná námaha, stránka se dá skvěle dohledat) aby mohl psát jak se mu to zase nelíbilo a jak to jde někam, a jak jsou ty vtipy díl od dílu stupidnější. Nevím jak vy, ale když se mi něco nelíbí, tak to neřeším a zapomenu na to a nehledám si o tom informace abych to mohla za každou cenu kritizovat. To bych se upsala...
whampingwillow
whampingwillow

Znamení : Panna Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 32
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 01. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Tuponi

Příspěvek  groower Fri 22 Jan 2010, 22:41

Ti lidi co to píšou ke každýmu dílu, jsou buď vťerky co se za každou cenu musí zviditelnit, nebo lidi kteří trpí nedostatkem popularity a jsou vlastně to samí co ti první akorát za to nemůžou ! Sad

groower

Počet příspěvků : 7
Bodů : 10
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Ehm...

Příspěvek  whampingwillow Fri 22 Jan 2010, 22:52

Nejsem si úplně jistá, jestli jsem to pochopila:-D
Aha... už to asi chápu... měla jsem trochu problém s číslovkami:-D
whampingwillow
whampingwillow

Znamení : Panna Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 32
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 01. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Sat 23 Jan 2010, 09:22

whampingwillow napsal:Pro mě rozhodně jeden z těch lepších dílů. Nijak mi nechyběla Bernadette (je skvělá, ale nesedí mi do Big Bangu:-D), nepřehánělo se to tam s Rajem (ani proti němu nic nemám, ale nebaví mě tak jako ostatní, bylo tam dost dobrých vtipů a narážek a hlavně, hlavně se Sheldon ukázal zase z trochu jiné stránky. Hodně mě bavily jeho záchvaty paniky, hlavně to kníkání:-D
Mimochodem nemohla jsem si nevšimnout, že u všech dílů je hromada komentářů typu nejhorší díl vůbec:-D Zajímalo by mě, který z nich to teda je. A taky by mě zajímalo, proč někdo sleduje nějaký seriál, pak si dá tu námahu najít jeho stránky (mimochodem žádná námaha, stránka se dá skvěle dohledat) aby mohl psát jak se mu to zase nelíbilo a jak to jde někam, a jak jsou ty vtipy díl od dílu stupidnější. Nevím jak vy, ale když se mi něco nelíbí, tak to neřeším a zapomenu na to a nehledám si o tom informace abych to mohla za každou cenu kritizovat. To bych se upsala...

Co to je za kec? cyclops ... Kazdej ma pravo projevit svuj nazor a psat si co chce. Tohle neni forum pro 13ti lety fanousky Tokyo Hotel, kteri si tu vypraveji jak toho a toho miluji a jak jsou nejlepsi. BBT je muj nejoblibenejsi serial, ale kdykoliv se mi nebude neco na dilu libit, tak to tu klidne zkritizuju nebo si postezuju a stejne tak to muze udelat kazdej. Je to diskuze a ne óda na Big Bang bounce

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] - Stránka 2 Empty si to nepochopil

Příspěvek  groower Sat 23 Jan 2010, 15:03

My fanouškum nebráním se projevovat, ale když píše ke každému dílu že je strašnej nebo tak, tak je to blbec páč už se vysílá 3tí řada a to už je pár dílu Very Happy, tak by mohli pochopit, že ten seriál v sobě něco má a že se to někomu líbí a že se kuli němu měnit nebude !
Jenom nechápeme proč píšou furt když to bude stejný !

groower

Počet příspěvků : 7
Bodů : 10
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Hm...

Příspěvek  whampingwillow Sat 23 Jan 2010, 15:54

Já ale nepsala, že si tady mají všichni vyměňovat poznatky typu jééé, Leonardííík je fákt úžo. Mě šlo o to, že je blbost napsat nejhorší díl vůbec... já chápu, když se někomu jeden díl s deseti nelíbí a má proto důvod (důvodem myslím třeba že se mu nelíbila zápletka, nebo že tam bylo málo jeho oblíbené postavy, ne že to bylo prostě blbý a nudný). Nechápu to, že někdo u každého dílu napíše komentář typu nahovno díl a aniž by vysvětlil proč se mu nelíbil se jde dívat na další.
whampingwillow
whampingwillow

Znamení : Panna Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 32
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 01. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Aries Tue 26 Jan 2010, 20:36

Jestli to "náhodou" není tím, že se o dílech píše až po tom co je lidi viděli, a prostě každýmu může nějakej díl připadat jako "nejhorší" ale jenom z těch co zatím viděl.

Aries

Znamení : Beran Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 8
Bodů : 9
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33

http://www.sw-tor.cz

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Sheldon

Příspěvek  taenia Sun 31 Jan 2010, 16:09

pka napsal:Divil bych se, kdyby Sheldon nezamkl dveře, než vlezl do postele s deníkem ...
Jak se pak dostal zpátky do svého pokoje, když z něj odešel oknem a od Leonarda dveřmi? Very Happy

No on sa ani nesnazil dostat naspat, pretoze bol medzitym chyteny v elektrickej sieti....

taenia

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  pka Sun 31 Jan 2010, 21:32

taenia napsal:
pka napsal:Divil bych se, kdyby Sheldon nezamkl dveře, než vlezl do postele s deníkem ...
Jak se pak dostal zpátky do svého pokoje, když z něj odešel oknem a od Leonarda dveřmi? Very Happy

No on sa ani nesnazil dostat naspat, pretoze bol medzitym chyteny v elektrickej sieti....

Ako sa tam dostal po vyprosteniu z elektrickej siete?-))))))))))))

pka

Počet příspěvků : 82
Bodů : 88
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Sun 31 Jan 2010, 21:46

pka napsal:
taenia napsal:
pka napsal:Divil bych se, kdyby Sheldon nezamkl dveře, než vlezl do postele s deníkem ...
Jak se pak dostal zpátky do svého pokoje, když z něj odešel oknem a od Leonarda dveřmi? Very Happy

No on sa ani nesnazil dostat naspat, pretoze bol medzitym chyteny v elektrickej sieti....

Ako sa tam dostal po vyprosteniu z elektrickej siete?-))))))))))))
asi to voblez po římse...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 31 Jan 2010, 22:58

Už se nemusel zamykat, už měl bezpečnostní systém. Předtím se zabarikádoval proto, že dveře do bytu byly zničené... Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E13 - The Bozeman Reaction  [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E13 - The Bozeman Reaction [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru