Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odkazy v emaili TBBT

3 posters

Goto down

Odkazy v emaili TBBT Empty Odkazy v emaili TBBT

Příspěvek  hacik Mon 14 Dec 2009, 21:39

Dostal som e-mail od Deckarda zo servera TBBT. Moj ucet je na centrum.cz. Problem je vsak v tom, ze vsetky odkazy v maili mi nefunguju. Darmo klikam, aby som TBBT pomohol aspon kliknutim na odkaz na ireceptar. Mate niekto podobne spravanie v ramci emailu? Viem, ze centrum je v tomto strasne.

hacik

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 13
Bodů : 23
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Odkazy v emaili TBBT Empty Re: Odkazy v emaili TBBT

Příspěvek  Darker Mon 14 Dec 2009, 22:24

Služba Centrum.cz dosahuje skoro stejncýh služeb jako Česká Pošta, dnes zadáte, zítra dodáme Very Happy

Tak já mám seznam a všechno odkazy mi fungujou normálně. Smile
Darker
Darker

Znamení : Štír Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 10. 11. 09
Věk : 29
Místo : Tábor

Návrat nahoru Goto down

Odkazy v emaili TBBT Empty Re: Odkazy v emaili TBBT

Příspěvek  Deckard Mon 14 Dec 2009, 22:44

hacik napsal:Dostal som e-mail od Deckarda zo servera TBBT. Moj ucet je na centrum.cz. Problem je vsak v tom, ze vsetky odkazy v maili mi nefunguju. Darmo klikam, aby som TBBT pomohol aspon kliknutim na odkaz na ireceptar. Mate niekto podobne spravanie v ramci emailu? Viem, ze centrum je v tomto strasne.

Díky všem, co dnešní mail přežijí ve zdraví a slibuji, že je výjimečný a nadále se budu snažit, aby se takovéto emaily ve vašich schránkách objevovaly co možná nejméně. V prokliku bude asi chyba opravdu na centru, ale pokud někomu mail nejde a opravdu by chtěl o notebook soutěžit může ZDE
Deckard
Deckard
Admin

Počet příspěvků : 16
Bodů : 33
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Odkazy v emaili TBBT Empty Re: Odkazy v emaili TBBT

Příspěvek  hacik Mon 14 Dec 2009, 22:52

Deckard napsal:
hacik napsal:Dostal som e-mail od Deckarda zo servera TBBT. Moj ucet je na centrum.cz. Problem je vsak v tom, ze vsetky odkazy v maili mi nefunguju. Darmo klikam, aby som TBBT pomohol aspon kliknutim na odkaz na ireceptar. Mate niekto podobne spravanie v ramci emailu? Viem, ze centrum je v tomto strasne.

Díky všem, co dnešní mail přežijí ve zdraví a slibuji, že je výjimečný a nadále se budu snažit, aby se takovéto emaily ve vašich schránkách objevovaly co možná nejméně. V prokliku bude asi chyba opravdu na centru, ale pokud někomu mail nejde a opravdu by chtěl o notebook soutěžit může ZDE

Deckard, pokial ide o mna, ak tym ziska server TBBT (a ludia, co ho prevadzkuju) nejake peniaze, pokojne mozem prijimat maily aj kazdy den :-)
Zmenim si e-mailovu adresu v nastaveniach a uvidime :-)
O notebook mi nejde, skor som chcel poklikat na vsetky odkazy, aby ste z toho mali prachy :-)

hacik

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 13
Bodů : 23
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Odkazy v emaili TBBT Empty Re: Odkazy v emaili TBBT

Příspěvek  hacik Mon 14 Dec 2009, 22:56

Tak vidim, ze e-mail sa zmenit v nastaveniach neda. Mno nic, preposlem si to sam na gmail a uvidime. Snad centrum nenici odkazy aspon pri presmerovani.

hacik

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 13
Bodů : 23
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Odkazy v emaili TBBT Empty Re: Odkazy v emaili TBBT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru