Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA]

+24
allyska
baal666
SteveV
Raistlin
acervena
blaf
Tionois
petrsx01
Kolikokoli
kadles
edmund
NoMouse
Cyp
MaVys
Sheldon 3.0
IHateTrains
Dysharmonya
Ďasík
Alexandros61
ogedeikhan
metztli
yossarian
Zedd
Admin
28 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Raistlin Wed 25 Nov 2009, 21:34

Tentokrát se mi epizoda líbila a částečně napravila pošramocený dojem, který jsem si odnášel z minulých dílů. Asi to bude tím, že se dostalo prostoru i pro vědeckou vložku. Past s nastraženou "sloní zubní pastou" byla kouzelná - jen víc takových Sheldon Wiki kousků!
Chtělo by to, aby se na scénu vrátila Leslie Winkle. Kwipke je magow, Leslie má styl. Skutečná archnemesis Sheldona Coopera. Wink

8/10, když uvážím předchozí díly.
Raistlin
Raistlin

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 63
Bodů : 69
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Místo : Nymburk/Praha

Návrat nahoru Goto down

S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  SteveV Thu 26 Nov 2009, 10:29

Tentokrát opravdu super díl. Ale souhlasím, že by to pomalu chtělo zase cameo Leslie, to je pravá archenemy, maličko se mi po ní stýská Sad
Nenašel někdo na YouTube to video jak Sheldon "napálil" Kwipkeho? Jak říkal, že se to tam hned nahrává. (maličko offtopic, ale skvělé titulky, konkrétně když mwuví Kwipke Very Happy)

SteveV

Počet příspěvků : 7
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Thu 26 Nov 2009, 11:04

Kolikokoli napsal:Když jsem viděla Bernadette a Howarda spoulu po třetím rande, tak první co mě napadlo bylo: "Jé to by byl dokonalej manželskej pár!!!" Laughing Laughing Laughing Možná, že našel tu pravou Laughing
Taky mě překvapilo, že mu vadí víc to, že nevypadá jako Megan Fox, než to, že je, s prominutím, trochu mimo joho svět (=nezná žádná přísloví atd., nemá ráda sci-fi, hry, fyziku...) Laughing
No, to ses ještě vyjádřila mírně. Very Happy Ta holka nemá absolutně smysl pro humor (pouze ho tím, jaká je, sama vytváří, aniž by si to uvědomila - znám pár takových lidí) Very Happy
SteveV napsal:maličko offtopic, ale skvělé titulky, konkrétně když mwuví Kwipke Very Happy
Dík, ale abychom se nechlubili cizím peřím, nápad s r->w a ř->u vymysleli už kluci, kteří překládali první díl, kde se Kripke objevil... Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  IHateTrains Thu 26 Nov 2009, 18:33

no predchozi dva dily byli fakt super, asi na stejne urovni jako vetsina duli prvni a druhe serie...tenhle dil byl o dost slabsi, jedine cemu sem se smal byla howardova pisen

IHateTrains

Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  IHateTrains Thu 26 Nov 2009, 18:34

je to jen muj nazor nebo by big bangu prospelo aby vztah L s P skoncil?

IHateTrains

Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Dysharmonya Thu 26 Nov 2009, 20:15

IHateTrains napsal:je to jen muj nazor nebo by big bangu prospelo aby vztah L s P skoncil?

no, da sa na to pozerat viacerymi sposobmi. Suhlasim, ze zcasti sa neda spravit poriadna scena ked su ti dvaja spolu, predtym mali tvorcovia viac moznosti. Na druhej strane, mozno to bol zamer (?). Paci sa mi ked viac priestor dostava Howard, ci Raj, a Sheldon. A mam pocit ze takto tvorcovia aj rozmyslali. nie v kazdej casti musi byt predsa sranda uplne vsade a medzi vsetkymi postavami tak, ako sme na to boli zvyknuti predtym Very Happy. a som rada ze sa vratil ak "Kripky", jeho prizvuk ma vzdy rozosmeje, a sice som mala najrpv z tej sceny s heliom zmiesane pocity (tiez planujem ist na Ph.D. a viem ako by som sa nasrala, keby mi niekto spravil nieco podobne), ale musim uznat, bolo to nakoniec hilarious + Sheldonova pomsta :DDDD

a suhlasim s tym, nech sa na scenu vrati Leslie!!!!!!! Very Happy "there are no incorrect equations on my board" Very Happy


Naposledy upravil Dysharmonya dne Thu 26 Nov 2009, 20:16, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : niekto zabudol slovensku gramatiku :D)

Dysharmonya

Počet příspěvků : 16
Bodů : 16
Reputace : 0
Datum registrace : 15. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Thu 26 Nov 2009, 20:34

No, já jsem pro, aby to Leonardovi a Penny ještě nějakou dobu vydrželo (protože podle mě se stejně nakonec rozejdou a nebude se řešit nic jiného, než ten rozchod). A rozhodně bych chtěl, aby se vrátila Leslie. A víte, kdo mi chybí ještě víc než ona? Dr. Gablehouser, jejich šéf. Ten měl sice jen maličké vstupy, ale do BBT určitě patří...


Naposledy upravil Ďasík dne Thu 26 Nov 2009, 21:35, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Thu 26 Nov 2009, 21:34

Ďasík napsal:No, já jsem pro, aby to Leonardovi a Penny ještě nějakou dobu vydrželo (protože podle mě se stejně nakonec rozejdou a nebude se řešit nic jiného, než ten rozchod). A rozhodně bych chtěl, aby se vrátila Leslie. A víte, kdo mi chybí ještě víc než ona? Dr. Gablehouser, jejich šéf. Ten měl sice jen maličké vstupy, ale do BBT určitě patří...
naprosto souhlasím moc se neojevil, ale tohle:
-dr. Gablehouser
-dr. Hofstader
-dr. Gablehouser
-dr. Coper
...
-dr. Gablehouser
-Mr. Wolowitz
a potom to s Sheldonovou matkou...
Myslím, že by si zasloužil se zase objevit...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Raistlin Fri 27 Nov 2009, 10:08

IHateTrains napsal:je to jen muj nazor nebo by big bangu prospelo aby vztah L s P skoncil?
Taky jsem si říkal, že s Leonardem byla větší sranda, když u Penny neměl šanci (např. epizoda Nerdvana Annihilation) - teď se mi zdá takový "uťáplý", už nemá vlastní prostor.
Raistlin
Raistlin

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 63
Bodů : 69
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Místo : Nymburk/Praha

Návrat nahoru Goto down

S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 27 Nov 2009, 14:00

já jsem ráda, že jsou spolu, alespoň už to není jen o tom, jak leonard vzdychá po holce, kterou nemůže dostat, ale zaměřují se i na ostatní postavy (teď hlavně howard)..
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  allyska Mon 30 Nov 2009, 23:16

já jsem teda ráda, že se dali dohromady, myslím, že většina lidí si to přála a kdyby to furt oddalovali, bylo by to jak v himym - přijde mi, že tam tvůrci zapomněli na název seriálu
je pravda, že když byli od sebe, bylo to vtipný, ale stejně by se to jednou omrzelo, jestli se jednou rozejdou a nebude to trapný...proč ne a když zůstanou spolu třeba tvůrci najdou způsob, jak to udělat vtipný

osobně tenhle díl považuju za nej týhle řady (snad krom 301), nejde ani tak o to, že nebyl tak vtipnej, abych se válela pod stolem, ale oceňuju tu inovativnost, konečně žádný úchylky sheldona a celý díl postavený na něm, co je moc, to je moc, je tu víc postav, které dokážou být vtipné, když se jim dá prostor, pravda je, že už se mi ty po většinou sheldonovský epky omrzívaj a když není moc vtipnej, tak je to nuda, ještě ne trapnost jako třeba v himym, ale stejně, každopádně ta herečka, co hraje Bernadette, je supr a charakterově se k Howardovi velice hodí, snad tam ještě bude

allyska

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty dr. Gable.

Příspěvek  slasa Tue 01 Dec 2009, 02:24

Dr. Gablehousera si dokazu predstavit (jak si cmara:-) uz jen s Mrs. Cooper. Oba byli bozi. Dokonce se mi dnes zdalo, ze je Sheldon - u jedne svoji grimasy - fakt podobnej na svoji mamu.
Ale to, ze se Dasikovi styska po Gablehouserovi, mne rozesmalo skoro vic, nez tento dil:-))

slasa

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Tue 01 Dec 2009, 11:14

slasa napsal:Ale to, ze se Dasikovi styska po Gablehouserovi, mne rozesmalo skoro vic, nez tento dil:-))
Proč, probůh? Very Happy Very Happy Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  hynman Tue 01 Dec 2009, 16:03

Ahoj, nenasli jste nekdo na youtube jestli je tam to video od Sheldona? Protoze z jednoho dilu, myslim jak byla nejaka vedecka soutez a porvali se tam tak bylo.

hynman

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 28. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty dr. Gable.

Příspěvek  slasa Wed 02 Dec 2009, 00:51

Ďasík napsal:
slasa napsal:Ale to, ze se Dasikovi styska po Gablehouserovi, mne rozesmalo skoro vic, nez tento dil:-))
Proč, probůh? Very Happy Very Happy Very Happy

Nevím přesně... asi proto, že je to takovej prima americkej tipek, kterej mi taky chybi a nikdy by mne predtim nenapadlo, ze tomu tak nekdy bude. Navic je roztomile, jak si kazdy nachazime sve oblibene postavy, a to i mimo hlavni stars. A ze pro nektere z nas je hvezdou zrovna strejda (resp. skoro-otčím) Gablehouser, to je proste sranda (resp. pravda:-)).

slasa

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Wed 02 Dec 2009, 03:33

slasa napsal:
Ďasík napsal:
slasa napsal:Ale to, ze se Dasikovi styska po Gablehouserovi, mne rozesmalo skoro vic, nez tento dil:-))
Proč, probůh? Very Happy Very Happy Very Happy
Nevím přesně... asi proto, že je to takovej prima americkej tipek, kterej mi taky chybi a nikdy by mne predtim nenapadlo, ze tomu tak nekdy bude. Navic je roztomile, jak si kazdy nachazime sve oblibene postavy, a to i mimo hlavni stars. A ze pro nektere z nas je hvezdou zrovna strejda (resp. skoro-otčím) Gablehouser, to je proste sranda (resp. pravda:-)).
Very Happy jj, je to sympaťák.. Ale stejně u mě jednoznačně vede Raj, je ze všech těch postav nejzajímavější...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  ogedeikhan Wed 02 Dec 2009, 11:01

Ďasík napsal: Ale stejně u mě jednoznačně vede Raj, je ze všech těch postav nejzajímavější...

mám na přednáškách tři indiány a někdy mi dá hodně práce nepoužít indický přízvuk a la raj. co se týče jejich oblékacího vkusu, či nevkusu, raj trefuje do černého - pletené vesty a košile vedou.
ogedeikhan
ogedeikhan

Znamení : Střelec Pes
Počet příspěvků : 67
Bodů : 76
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 53
Místo : pryn, mérän

Návrat nahoru Goto down

S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty sympataci

Příspěvek  slasa Wed 02 Dec 2009, 13:38

Ďasík napsal:Very Happy jj, je to sympaťák.. Ale stejně u mě jednoznačně vede Raj, je ze všech těch postav nejzajímavější...

No, opomenu-li Sheldona - ten se vymyká všem hodnotícím kritériím Smile - tak u mne je to asi Wolowitz. Ikdyž přiznávám, že Raj mne taky často dostava - třeba, když si predstavuje, jak kraluje všem králíkům rabbit Very Happy No a samozřejmě Penny, vo tom žádná... I love you

slasa

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 06 Dec 2009, 11:43

Dřív jsem měla nejraději Leonarda, protože Leonard, ale od půlky druhé série u mě vede Howard, páč je to fak borec Very Happy (a když nemá zrovna image alá Wolowitz, tak to Simonovi děsně sluší Laughing )
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty poradte..

Příspěvek  ksirin Mon 07 Dec 2009, 00:14

zdravim vsechny tady - prosím, nemůžu nikde najít odkazy na jednotlivý díly, poradí někdo nějak polopatě kde.. ? jsem trošku natvrdlá, omlouvám se Embarassed

ksirin

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Mon 07 Dec 2009, 12:35

ksirin napsal:zdravim vsechny tady - prosím, nemůžu nikde najít odkazy na jednotlivý díly, poradí někdo nějak polopatě kde.. ? jsem trošku natvrdlá, omlouvám se Embarassed
Vsechny jsou v sekci Data k epizodam...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Fulcrum Sun 07 Mar 2010, 19:56

Domnivam se, ze Mountain dew nebyl na stul jako napoj pridan nahodou, ale kvuli jeho uzasne vlastnosti krasne zarit po smichani s urcitym mnozstvim jedle sody a prave peroxidu. Nejprve sem si myslel, ze bude opravdu pouzit v ramci pomsty Kripkimu, a v tom okamziku mi bleskla hlavou myslenka uzasne spokojeneho Sheldona nad zoufalym Kripkim s plnou pusou radioaktine vypadaici smesi s Mountain dew. Nakonec se ale vse vyvrbilo trochu jinak Smile

https://www.youtube.com/watch?v=-AGt0TROlnA

Na youtube je k pokusu s Md rada videi, ale toto mi pride nejzdarilesi, vysledna "kase" nejvice zari, zrejme se autorovi podarilo smichat latky v idealnim pomeru.

Fulcrum

Počet příspěvků : 12
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E09 - The Vengeance Formulation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru