Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

+41
blaf
etko
skipy
Ufimcef
elendar
bimbo.sourek
milford
happy.crazy
pejorativ22
peto1989
james112
edmund
kadles
crash26
tucnacek
Casper
Cyp
xid00
yossarian
dakkon
hrs
djlmc
dejf
mnn
PeDr
NoMouse
Koothrappali
Sheldon-Cooper
Prcek
Katschaba
Ďasík
Sheldon 3.0
Deckard
IHateTrains
ScorpionSX
Dysharmonya
baal666
Kolikokoli
kilburn
KlepeTo
Admin
45 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  skipy Wed 18 Nov 2009, 23:56

Možná je pravda, že tenhle díl odbočuje od klasického tbbt, ale myslím, že celkově byl fajn. Zamilovala jsem si Leonardovo spekulování nad jeho jménem Smile

skipy

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  etko Thu 19 Nov 2009, 19:50

bolo to dobré lepšie ako minule Very Happy

etko

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  blaf Thu 19 Nov 2009, 22:05

Tak ja taky neco napisi. Dejovou linku Sheldon - Penny radsi vynecham, tam se recyklovaly stary vtipy o 107 a vtip "sahas mi na prso", no, necham to bejt. Druha linka zajimavejsi, snad taky proto, ze tam neni Sheldon. Vtipy o huleni nemusim, ale tady byly podany skvele, musim se priznat - smal jsem se. Takze nakonec jsem dal 8/10, ale s tim, ze to nebyl Big Bang, ale Prcicky namixovany s Kdo hulit ten umi. Smal jsem se, ale nelibi se mi, kam tenhle ten serial smeruje.

Naprosto souhlasim. Tenhle serial pro me bude zabavny tehdy a jen tehdy, pokud bude o nerdech. Na dalsich 10 serii Friends se fakt divat nebudu. Na Friends jsem si musel vzpomenout pri vyplnovani dotazniku, protoze tam to bylo o neco zabavnejsi.

U Penny a Sheldona jsem se docela bavil, ale ta druha dejova linie mi prisla horsi, nez nic.

blaf

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Zero Fri 20 Nov 2009, 13:26

Myslím, že takového toho "vědeckého" humoru, co byl v 1. sérii se už asi nedočkáme, ale stejně mě tenhle díl dobře pobavil.
Dávám 9/10
Zero
Zero

Počet příspěvků : 46
Bodů : 46
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 20 Nov 2009, 13:34

blaf napsal:Tenhle serial pro me bude zabavny tehdy a jen tehdy, pokud bude o nerdech.
A to je prave ta chyba. Uznavam, ze jsem se na BBT zacal taky divat kvuli tomu, ze je o nerdech, ale to, ze ted se tam uz nerdovstvi pouziva min (ale stale tam jeste v mensi mire je), neznamena, ze uz to neni zabavne... Ale hezkou ekvivalenci jsi pouzil, jen co je pravda. Smile Akorat by mela mit nulovou pravdivostni hodnotu...
No a ke zhulene casti reknu jen tolik, že byla natolik zabavna, ze jsem si dal tu praci a nastrihal si tento dil tak, aby tam byla jen ona... Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  blaf Fri 20 Nov 2009, 13:58

Ďasík napsal:
blaf napsal:Tenhle serial pro me bude zabavny tehdy a jen tehdy, pokud bude o nerdech.
A to je prave ta chyba.

Nerekl bych, ze je to chyba; dalo by se rict, ze jsem dost vybiravy, co se tyce legrace, nebo treba ze mam vytribeny vkus Wink Nepovazuju za chybu, ze me zhuleny lidi nerozesmejou.

TBBT je jediny novy serial, ktery sleduju, protoze mi vtipy v ostatnich pripadaji proste moc ohrane. Mozna to jako trekkie a teoreticky informatik ani nemuzu videt jinak, ale musel jsem si s Ufimcefem povzdychnout, kam serial smeruje. Je mozne, ze klasickymi nenerdovskymi vtipy si ziskaji vic fanousku a stoji jim za to zmena stylu... Me z tohoto dilu asi vubec nejvic pobavil zaznam do Sheldonova deniku. Smile

Ale neni vsem epizodam konec, treba to dopadne dobre Wink

blaf

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 20 Nov 2009, 14:27

blaf napsal:Nepovazuju za chybu, ze me zhuleny lidi nerozesmejou.
Na to jsem s tou chybou nenarážel (to, že se ti nelíbila zápletka, která mně jo, je normální, nemusí se ti líbit všechno, co mně), šlo mi jen o to, že tam mermomocí chceš nerdovské věci a pokud tam nejsou, tak už to pro tebe není zábavné, napsal jsi, že BBT bude zábavná jen tehdy, dokud v ní budou nerdovské vtipy... S tímhle už souhlasit nemůžu, je zábavná, i když jinak...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  blaf Fri 20 Nov 2009, 14:36

Ďasík napsal:napsal jsi, že BBT bude zábavná jen tehdy, dokud v ní budou nerdovské vtipy... S tímhle už souhlasit nemůžu, je zábavná, i když jinak...

Napsal jsem, ze pro me bude zabavna jen s nerdovskymi vtipy, a to je pravda. Kdybych to napsal tak, jaks rikal, tak by to skutecne bylo chybne tvrzeni. Smile

blaf

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 20 Nov 2009, 14:38

blaf napsal:
Ďasík napsal:napsal jsi, že BBT bude zábavná jen tehdy, dokud v ní budou nerdovské vtipy... S tímhle už souhlasit nemůžu, je zábavná, i když jinak...
Napsal jsem, ze pro me bude zabavna jen s nerdovskymi vtipy, a to je pravda. Kdybych to napsal tak, jaks rikal, tak by to skutecne bylo chybne tvrzeni. Smile
jj, za to, že jsem zapomněl na to "pro mě", se omlouvám, ale i tak je to chyba. Very Happy Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Paradny tyzden

Příspěvek  bluesboy Fri 20 Nov 2009, 23:20

Tak tento tyzden serialovy je viac nez vynimocny...u torok hned House MD, BBT dost paradne, ja himym prva dobra cast 5. serie, ktora moze oponovat aj tym z nizsich serii...Taktiez neska kvalitny Fringe...uz sa len na zajtra na SGU tesim a potom uz mozem zomret happy Very Happy

bluesboy

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 10. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  ogedeikhan Mon 23 Nov 2009, 15:28

abych taky přispěl svou troškou do mlýna, tak tenhle díl a i předchozí dva mě zanechaly asi s takovým výrazem: Shocked scratch Rolling Eyes

asi od šestky se mi díly zdají poněkud trapnější, než bych snesl a ubývá vtipů, kterým bych se zasmál. dvojka až pětka třetí série byly bomby, pak se těžiště přesunulo jinam a já se už rozhodně tak nebavím. inu, někdo vdolky, jinej holky Smile třeba to nabere zase jiný kurz Wink


Naposledy upravil ogedeikhan dne Mon 23 Nov 2009, 15:29, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : chybka ;))
ogedeikhan
ogedeikhan

Znamení : Střelec Pes
Počet příspěvků : 67
Bodů : 76
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 53
Místo : pryn, mérän

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Cyp Tue 24 Nov 2009, 14:31

Tak sem se na něj koukl ještě jednou než se podívám i na dnešní a zase sem se nebavil. Taky zastávám názor, že TBBT by měl být hlavně o nerdech a vtipy s převlekem za dopplerův jev nebo sheldonova analýza sociálního chování mě vždycky rozesmály nejvíc. Nevím jestli tvůrcům dochází nápady, ale s takovouhle se na to za chvíli přestanu dívat. To proč sem s TBBT začal a bavil mě, bylo právě proto, že na rozdíl od ostatích sitcomů tenhle měl vtipy propracovanější a hlavně jsem je neslyšel už tisíkrát.
Cyp
Cyp

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Tue 24 Nov 2009, 15:44

Co se da delat, je to vas nazor a ja vam ho brat nebudu...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  redalert21 Tue 24 Nov 2009, 20:49

Mno popravde ani sem se nechtel registrovat sem, ale kdyz vidim ty vase nadsene nazory tak jsem mirne receno prekvapen, jasne kazdemu se libi neco jineho, ale ja se za vsechny ty dily ze 3 řad, párkrát za smál (to musel být královský joke) a trochu vicekrat pousmal...chtel bych byt jak vy, ale me i takové "nudné" scény, narazky, radoby vtipky rozesmali...opravdu bych to chtel, ale toto neni moc komedialni serial, spis se na neho divam tak ze setrvacnosti, jako na vsechny komedialni...asi jediný serial kde jsem se smal snad skoro kazdy dil byl Red Dwarf a Friends...jiné neznam : / a samotnemu me to vadi, ze me to neprijde vtipné

redalert21

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Tue 24 Nov 2009, 22:25

redalert21 napsal:Mno popravde ani sem se nechtel registrovat sem, ale kdyz vidim ty vase nadsene nazory tak jsem mirne receno prekvapen, jasne kazdemu se libi neco jineho, ale ja se za vsechny ty dily ze 3 řad, párkrát za smál (to musel být královský joke) a trochu vicekrat pousmal...chtel bych byt jak vy, ale me i takové "nudné" scény, narazky, radoby vtipky rozesmali...opravdu bych to chtel, ale toto neni moc komedialni serial, spis se na neho divam tak ze setrvacnosti, jako na vsechny komedialni...asi jediný serial kde jsem se smal snad skoro kazdy dil byl Red Dwarf a Friends...jiné neznam : / a samotnemu me to vadi, ze me to neprijde vtipné

no tak vidíš, mě se zase téměř všecky díly 3. série líbily. Asi to bude tím, že se směju každé blbosti a je mně jedno jak moc veliký a hluboký význam to má, stačí když je to sranda Very Happy miluju smích!!!
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Tue 24 Nov 2009, 23:11

Kolikokoli napsal:no tak vidíš, mě se zase téměř všecky díly 3. série líbily. Asi to bude tím, že se směju každé blbosti a je mně jedno jak moc veliký a hluboký význam to má, stačí když je to sranda Very Happy miluju smích!!!
Lip už to nikdo napsat nemohl. Prostě nezáleží na tom, jestli řeší nějakou nepochopitelnou teorii, ale na tom, že je to sranda. Very Happy A taky souhlasím, že tahle série je vážně dost dobrá...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru