Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

+28
Golradir
movobojo
smrcek
trinx
Pinny
rampage
Zero
clif
Strix
filda44
pathy
vojtamar
NoMouse
stana85
tx
mike2
metztli
xegiie
vendulkabendulka
hesher
kackakacka
Shelly-Nelly
dejf
moss
MartyCZ
matejus
Kolikokoli
minnie
32 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Sat 07 Apr 2012, 19:23

Kolikokoli napsal:No, první (série) byla taková rozjezdová. Druhá se mi hodně líbila a řekla bych, že je na přibližně stejné úrovni, jako pátá.
COŽE??? affraid První série rozjezdová a pátá nejlepší??? To si děláš (s prominutím) p#*el?? První a druhá série byly, jsou a budou suverénně nejlepší! Od třetí série jsem si musel zvyknout, že už to není stejný seriál, abych se u něj dokázal i dál bavit - ale až na několik výjimečných epizod už je úroveň TBBT ve srovnání s prvními díly úplně někde jinde...

mike2 napsal:Scéna, kdy Howard rozdával součástky z křesla, si přímo říkala o pokračování...
Přesně tak - osobně jsem čekal, že se chudák Sheldon (po splnění několika ponižujících úkolů) dozví, že se Hawkingovi kvůli Howardovi "splašilo" křeslo, takže už k němu Howarda (a tím pádem ani Sheldonovu práci) nikdo nepustí Twisted Evil

Ad dnešní epizoda - pro mě solidní průměr (s přihlédnutím k výše řečenému, tedy v kontextu páté série) - o něco lepší, než minule, ale souhlasím, s (opět) bohužel poněkud nevyužitým potenciálem... Což nic nemění na tom, že pár podařených míst samozřejmě měla (asi nejvíc mě dostala Bernie s přednáškou o tom, jak je Howard na Sheldona zlý a následnou kudlou do zad Laughing).
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 07 Apr 2012, 19:33

Strix: prostě mám ráda lidštější nerdy, no Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  clif Sat 07 Apr 2012, 19:55

Tenhle díl se mi moc líbil, Sheldon konečně dostal co proto. Dost mě zajímá dojezd páté serie a doufám, že bude minimálně na stejné úrovni jako předchozích několik dílů.
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Zero Sun 08 Apr 2012, 16:24

Mně přijde Sheldonovo chování logické, a jako děcko on se chová furt, takže nic divného.

Každopádně teď už můžu říct, že pátá série v mých očích rozhodně překonává třetí i čtvrtou.
Zero
Zero

Počet příspěvků : 46
Bodů : 46
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sun 08 Apr 2012, 18:09

Hlavně se podobně Sheldon choval i když chtěl, aby ho Leonard vzal do CERNu, takže nic nového. Tam byl sice o něco agresivnější, ale to bylo tím, že byl přesvědčen, že na to má podle Roommate Agreement nárok.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Mon 09 Apr 2012, 13:12

Zase jeden z dílů, který si určitě nepustím víckrát. Nebýt Hawkinga tak bych za 2 týdny nevěděl, že byl nový díl. Sice jsem to ještě neviděl s cz titulky, ale do dvaceti minut mohli dostat těch vtipných momentů víc než dva nebo tři.
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Mon 09 Apr 2012, 13:57

rampage napsal:Zase jeden z dílů, který si určitě nepustím víckrát. Nebýt Hawkinga tak bych za 2 týdny nevěděl, že byl nový díl. Sice jsem to ještě neviděl s cz titulky, ale do dvaceti minut mohli dostat těch vtipných momentů víc než dva nebo tři.
Zas tak strašný to nebylo sunny

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Mon 09 Apr 2012, 15:04

Tak jsem to konečně viděl v cz a hlavně v klidu. Tak musím uznat, že to nebyla úplná katastrofa, ale pořád jen lepší průměr. S počtem vtipů za minutu jsem to ale přehnal, je jich tam sakra víc. Very Happy
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Mon 09 Apr 2012, 15:18

No vidíš to Twisted Evil Já se dostal konečně k dílu až dnes a byl jsem spokojenej, je pravda, že se dalo z námětu vysekat víc, ale i tak fajn. albino

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Tue 10 Apr 2012, 19:35

ja teda cekal, ze Howard vyuzije sve moci nad Sheldonem daleko rafinovaneji... donutit ho jit do prace v prevleku, vycistit spony a jit s mamou na nakup? Opravdu bych spis ocenil neco, co patri do TBBT a ne do obycejnyho serialu... takhle by si spolu vyridily ucet postavy z prcicek a ne z TBBT.
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Wed 11 Apr 2012, 10:13

trinx napsal:ja teda cekal, ze Howard vyuzije sve moci nad Sheldonem daleko rafinovaneji... donutit ho jit do prace v prevleku, vycistit spony a jit s mamou na nakup? Opravdu bych spis ocenil neco, co patri do TBBT a ne do obycejnyho serialu... takhle by si spolu vyridily ucet postavy z prcicek a ne z TBBT.
Tvoje návrhy? Jsem zvědav pouze Smile

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Wed 11 Apr 2012, 14:44

Pinny napsal:Tvoje návrhy? Jsem zvědav pouze Smile

Tak treba bych cekal, ze donuti Sheldona, aby oducil jednu hodinu fyziky na mistni stredni skole. Nebo by Sheldon musel pripravovat ostatnim vecere a ti by ho kibicovali stejne jako on Leonarda, proste neco takovyho. Rozhodne jsem necekal, ze Sheldona potresta tim, ze bude muset jit v prevleku do prace - Sheldonovi na nazorech ostatnich nezalezi, takze proc by se mel citit trapne? A fekalni humor v kabince ve stylu "Howard ma tlustou mamu, takze bude strasne vtipny, kdyz ji Sheldon bude pomahat s oblikanim" opravdu patri jinam.
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Wed 11 Apr 2012, 15:09

Nj, Howard je prostě chlípák a podivín. Dvě série zpátky řekne Sheldonovi, ať jde do práce na Adama...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Wed 11 Apr 2012, 16:02

Kolikokoli napsal:Nj, Howard je prostě chlípák a podivín. Dvě série zpátky řekne Sheldonovi, ať jde do práce na Adama...
,

to si nejak nevybavuju... co je to za dil?
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Wed 11 Apr 2012, 19:58

trinx napsal:Nebo by Sheldon musel pripravovat ostatnim vecere a ti by ho kibicovali stejne jako on Leonarda, proste neco takovyho.
To už tu bylo (3x14 - když si u něj objednává v Cheesecake Factory).
A fekalni humor v kabince ve stylu "Howard ma tlustou mamu, takze bude strasne vtipny, kdyz ji Sheldon bude pomahat s oblikanim" opravdu patri jinam.
Možná by bylo dobré si ten výraz před použitím najít ve slovníku, pomáhá to předejít ztrapnění se...
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  smrcek Wed 11 Apr 2012, 23:33

trinx napsal:
Pinny napsal:Tvoje návrhy? Jsem zvědav pouze Smile

Tak treba bych cekal, ze donuti Sheldona, aby oducil jednu hodinu fyziky na mistni stredni skole. Nebo by Sheldon musel pripravovat ostatnim vecere a ti by ho kibicovali stejne jako on Leonarda, proste neco takovyho. Rozhodne jsem necekal, ze Sheldona potresta tim, ze bude muset jit v prevleku do prace - Sheldonovi na nazorech ostatnich nezalezi, takze proc by se mel citit trapne? A fekalni humor v kabince ve stylu "Howard ma tlustou mamu, takze bude strasne vtipny, kdyz ji Sheldon bude pomahat s oblikanim" opravdu patri jinam.

Souhlas, určitě se dalo vymyslet něco lepšího, Sheldona bylo třeba ztrapnit přes fyziku ... a ještě ke komentům na rozvinutí scény s kusy křesla - tam je to naopak právě dobře utnuté, její pokračování by nutně vedlo k velmi předpověditelnému scénáři, ... a už v minulosti tohle několikrát v TBBT udělali (nezkoušejte mě přesně kde, nevzpomenu si Wink), scénu/děj s jasným pokračováním utnuli a vydali se někam jinam, s překvapivým zvratem.

smrcek

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Thu 12 Apr 2012, 01:40

trinx napsal:to si nejak nevybavuju... co je to za dil?
Neříkám, že to udělal, ale vzhledem k tomu, jak se choval přede dvěma sériemi, tak bych se nedivila, kdyby mu zadal něco podobného...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  movobojo Thu 12 Apr 2012, 04:03

mike2 napsal:
trinx napsal:A fekalni humor v kabince ve stylu "Howard ma tlustou mamu, takze bude strasne vtipny, kdyz ji Sheldon bude pomahat s oblikanim" opravdu patri jinam.
Možná by bylo dobré si ten výraz před použitím najít ve slovníku, pomáhá to předejít ztrapnění se...
Akékoľvek slovo nemusí predstavovať význam aký je napísaný v slovníku a akákoľvek veta nemusí byť chápaná doslovne, to by ti malo byť jasné ako facka. Jazyk pozná slang, metafory, zveličenie, personifikácie, frázy, sarkazmus ...


movobojo

Počet příspěvků : 5
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Thu 12 Apr 2012, 06:54

movobojo napsal:Akékoľvek slovo nemusí predstavovať význam aký je napísaný v slovníku a akákoľvek veta nemusí byť chápaná doslovne, to by ti malo byť jasné ako facka. Jazyk pozná slang, metafory, zveličenie, personifikácie, frázy, sarkazmus ...
To jistě může. Jenže tady se poslední dobou stalo zvykem, že jakýkoli vtip, který určité skupině "bojovníků za mravní čistotu" nepřipadá dostatečně kulturní, se bez přemýšlení okamžitě označí za "fekální", aniž by k tomu byl nějaký důvod. Proto jsem si dovolil připomenout, že by bylo dobré se občas zamyslet nad tím, co to slovo opravdu znamená. Když někdo na začátku použil výraz "fekální" v souvislosti s touto epizodou, naivně jsem si myslel, že má na mysli Howardovy přezky a jde jen o drobné nedorozumění; že by někdo za "fekální humor" mohl označit scénu s kabinkou, mne nenapadlo ani ve snu.

A taky bych všem útlocitným, kteří pořád se slzou v oku vzpomínají na první série, kde by se k něčemu takovému autoři ani omylem nesnížili, znovu doporučil, ať si zkusí pustit první scénu první epizody první série...
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  movobojo Thu 12 Apr 2012, 16:31

Ahááá, takže takto to teda je... Díky za vysvetlenie "mike2". Vlastne aj mne sa to slovo nepozdáva.


movobojo

Počet příspěvků : 5
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Golradir Thu 12 Apr 2012, 23:32

Mimochodem, kam se podělo Sheldonovo "Bazinga!"? Docela mi chybí Very Happy

Golradir

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 10. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Fri 13 Apr 2012, 00:02

Golradir napsal:Mimochodem, kam se podělo Sheldonovo "Bazinga!"? Docela mi chybí Very Happy
Kdyby to použil, tak by ho místní kritika sežrala, protože to přece není vtipný zase a znova !!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad !!!!!!!!!!!!!!!!!

Rolling Eyes

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 13 Apr 2012, 00:24

Pinny napsal:Kdyby to použil, tak by ho místní kritika sežrala, protože to přece není vtipný zase a znova !!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad !!!!!!!!!!!!!!!!!

Rolling Eyes
to tady někdy někdo řekl?
jinak ano, já jsem tady jako první napsala že humor v tomto dílu byl fekální. a ano, myslela jsem tím hlavně tu scénu s howardovou matkou v kabince.
ano, přiznávám, že výraz "fekální" jsem tu použila nepřesně jako "nechutný".. ale nepatřičný do seriálu tohoto typu je pro mě obojí.. je to hnus a vtípky ve stylu "prcičky" a "scary movie" mi přišly vtipné asi tak před deseti lety, ne dnes.. dnes mám asi trochu jiná očkávání a tenhle seriál je mnohdy dokáže naplnit.. ale poměrně často to holt dopadá přesně opačně..
jen ještě jednou připomenu.. já tu žádnou sérii nevzývám ani nezatracuju, hodnotím každý díl jednotlivě.. když si budu chtít pustit oblíbené díly, bude to průřez přes všechny série a dost pochybuju že nějaká bude převažovat.. posledních pár dílů se mi nelíbilo, ale nevidím za tím žádné tendence, negeneralizuju.. tato série měla i velmi dobré díly a objektivně lze hodnotit jen s odstupem..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 13 Apr 2012, 12:28

Mně se právě ta scénka s kabinkou líbila, protože byla přímo pro Sheldona jako dělaná... Sheldon nesnáší doteky a blízkost jakéhokoli člověka, natož pak Howardovy matky - to pro něj muselo být horší než ta nejhorší noční můra, což mu patří. Very Happy A taky to ukázalo, jak moc se chtěl s Hawkingem setkat.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Sat 14 Apr 2012, 06:18

me ta scenka prisla hodne trapna
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru