Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

+28
Golradir
movobojo
smrcek
trinx
Pinny
rampage
Zero
clif
Strix
filda44
pathy
vojtamar
NoMouse
stana85
tx
mike2
metztli
xegiie
vendulkabendulka
hesher
kackakacka
Shelly-Nelly
dejf
moss
MartyCZ
matejus
Kolikokoli
minnie
32 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] Empty S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 06 Apr 2012, 09:40

tak z mého pohledu další zabitá epizoda.. další (po kolikáté už?) promarněný skvělý námět, který mohl vést k tolika komickým situacím v duchu tohoto seriálu.. trestuhodně zabitý nechutným a fekálním rádobyhumorem a wtf pointou..
a narozdíl od mnoha jiných mi chybí amy.. její racionální (racionálnější než sheldonův) pohled na věc by obzvláště v tomto díle mohl skvěle fungovat..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 06 Apr 2012, 09:55

Z mého pohledu další geniální epizoda, která dokazuje, že 5. série je nejvtipnější ze všech. Chudák Shelly. A "dojemná" chvilka s Howardovou matkou se taky povedla. Za mě pět a půl pračky whirpool, značky vítězů Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  matejus Fri 06 Apr 2012, 11:04

Tak kolikoli ty oblubujes teda cudny humor. affraid Pre mna tato cast opat nuda ako vacsina serie. V niektorich momentoch je to dost trapne. To co bolo na tomto serialy take super, aspon pre mna, boli dialogy a tie isli rapidne dolu vodou. Shledon sa "vyvynul"(ako postava) v ufnukaneho spratka. Sad

matejus

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 06 Apr 2012, 11:25

Za mě taky dobrý. Chudák Sheldon kydající Wolowitzův chlév. Jenom jsem se bál, že Bernadette zase bude protivná, ale vybruslila z toho hezky. Po tom, co Sheldonovi udělala bych i já řekl, že už trpěl dost. Very Happy
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  moss Fri 06 Apr 2012, 14:37

Dnešní díl nebyl vyloženě špatný, možná že by se dalo z takového námětu vykřesat i víc, ale já jsem byl spokojen. Určitě bylo dnes více konverzačního humoru oproti minulému suchému dílu. Možná že ty vtípky na Hawkinga na začátku nebylu nutné, ale pobavily. Howardovo jednání bylo naprosto pochopitelné, ale že se takhle Sheldon nechal vodit se mi nelíbilo. Hlavně ty šatičky a ostatně jeho chování bylo místy až moc dětinské, dělají z té postavy komedianta a to je špatný vývoj. Ale Bernardette tomu nasadila korunu, byla skvělá. Možná bylo dnes až moc málo prostoru pro Penny. A ano již druhý díl bez Amy a ne, nevadí mi to.

Ale kolikoli, tvrdit, že pátá série nejvtipnější? Nikomu nebere jeho názor, pouze se hodně divím, někdo je prostě naladěn na naprosto opačnou vlnu Very Happy
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 06 Apr 2012, 14:43

No, první byla taková rozjezdová. Druhá se mi hodně líbila a řekla bych, že je na přibližně stejné úrovni, jako pátá. Trojka byla taková nevýrazná a čtverka mě moc nevzala. Ale od chvíle, co je tam Bernie kvalita stoupá. A teď od půlky 5. série je to fakt boží.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  dejf Fri 06 Apr 2012, 16:49

Já u tohohle dílu dostal záchvat smíchu a to hned několikrát, to se mi pár epizod nestalo. Myslim, že každý se v této epizodě prosadil. Ještě tu nebyl zmíněn Howard a jeho variace No, nejvíc sem se řechtal u gangsta Hellz naw! Very Happy
Jinak mně se pátá řada líbí, nevím jestli je nejlepší, ale mně se líbí každá řada, hodně se to liší od prvních dvou řad, ale to neznamená, že je to horší, já se směju pořád. Smile

dejf

Počet příspěvků : 30
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Shelly-Nelly Fri 06 Apr 2012, 18:02

Ooo bože, to byl díl bounce
Asi jsem se zamilovala, do tohodle dílu.
To co Sheldon dělal jen proto, aby se s ním mohl setkat, bylo pro mě naprosto pochopitelné Very Happy
Protože já mám více sociálního cítění než Sheldon (poznám sarkasmus a tak Very Happy ) a vy jistě také, nemůžete to brát ze svých pohledů. Sheldon byl skvělý, S. Hawking taky, pořád toho člověka strašně moc obdivuju a věřím, že ještě dlouho budu.
Myslím že 5x20 a 5x21 byli z téhle serie nejlepší, které jsem viděla, ale nemůžu to říct stoprocentně, protože nějak tápu, o čem bylo 20 dílů předtím Very Happy
Rozhodně mi Amy v průběhu dílu nechyběla, což je divné, protože je to jedna z těch mích "TOP", ale nějak jsem cítila, že v tomhle čistě fyzikálním prostředí, které se točilo kolem Howieho nepatří.
Strašně mě dojalo to co udělal Howie (tím myslím to, kdy doručil tu práci Hawkingovi), tím si u mě získal cenné body a myslím, že ho mám teď mnohem raději než kdykoliv předtím. Bernie byla taky skvělá, Rajesh jak by smet, ačkoliv neměl příliš místa k projevu, ty jeho dva nebo tři pohledy co nadhodil v průběhu nezapomenu Very Happy
Leo a Penny byli jen okrajove, ale nic nezvrtali... No a Hawking a poslení scéna, páni, nemám slov... sunny
Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  kackakacka Fri 06 Apr 2012, 19:03

Minulou epizodu jsem kritizovala, dneska se mi to však hodně líbilo. Epizoda mi občas svým humorem připomněla oblíbenou 1. a . řadu, což mě velice potěšilo, a opravdu jsem se dneska zasmála. Samozřejmě některé scény mi připadaly zbytečné a přehnané (Howardova máma v obchodě), ale celkově měla epizoda šmrnc a vtip. Málo Bernadette, žádná Amy, Sheldon urážející všechny okolo, takhle to má být. Po dlouhé době velká spokojenost Very Happy

kackakacka

Počet příspěvků : 5
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 31. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  hesher Fri 06 Apr 2012, 20:52

Chudák Shelly si dneska vytrpěl Laughing ten konec mohl být teda lepší Wink
Vůbec mi nevadilo, že neřešili co nového u Leonard/Penny, nebo přípravy na svatbu, to bude beztak v závěru této série, ale místo toho to byl podařený díl, kde se potkal skvělý matematik, fyzik, ironik Stephen Hawking a Sheldon Smile
Mně se třeba třetí série moc líbila, ale i tahle pátá je hodně dobrá, nejslabší mi přišla ta čtvrtá..
hesher
hesher

Počet příspěvků : 53
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  vendulkabendulka Sat 07 Apr 2012, 00:04

Ani Hawkingova pritomnost nevyvazi neskutecnou trapnost teto epizody. Nikdy bych neverila ze to nekdy o TBBT reknu.

vendulkabendulka

Počet příspěvků : 16
Bodů : 23
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Sat 07 Apr 2012, 00:10

pro me po dost dobrych dilech jeden z nejslabsich, parkrat sem se usmal.. asi nejvic u Bernardet jak rikala at uz Howard nic nedela Sheldonovy ... a tim to haslo Crying or Very sad
a sheldon chybu ve vypoctech?.. confused Rolling Eyes scenarista ma palec dolu a usekla hlava pada na zem
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Sat 07 Apr 2012, 00:15

Asi mam dnes moc dobru naladu, ja som sa bavila a po dlhej dobe som sa aj parkrat schuti zasmiala. Naozaj. U mna 8/10 Very Happy:D:D
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 07 Apr 2012, 01:16

Epizoda ne hvězdná, ale u mne výrazný nadprůměr. Vždycky mne potěší, když se Sheldonovi jednou za čas aspoň částečně vrátí to, jak hnusně se k ostatním chová. Snad jen dvě výhrady:

1. Uniforma, kterou Howard kupoval pro Bernardette, padne Sheldonovi jako ulitá?

2. Scéna, kdy Howard rozdával součástky z křesla, si přímo říkala o pokračování, ve kterém se přijde na to, že ty součástky přeci jen někde chyběly.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  tx Sat 07 Apr 2012, 01:34

xegiie napsal:
a sheldon chybu ve vypoctech?.. confused Rolling Eyes scenarista ma palec dolu a usekla hlava pada na zem
A to jako proc? Uz Leslie Winkle mu opravovala jeho tabuli Wink

Jinak za me: povedeny dil. cheers
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  stana85 Sat 07 Apr 2012, 02:39

Byl to opravdu Stephen Hawking? Nebo to byl dvojník nebo nějaký trik? Nechce se mi věřit že by se opravdu zúčastnil natáčení.

stana85

Počet příspěvků : 15
Bodů : 17
Reputace : 0
Datum registrace : 28. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Shelly-Nelly Sat 07 Apr 2012, 02:42

tx napsal:
A to jako proc? Uz Leslie Winkle mu opravovala jeho tabuli Wink
Bylo jich víc, Rajesh taky Smile
Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Shelly-Nelly Sat 07 Apr 2012, 02:45

stana85 napsal:Byl to opravdu Stephen Hawking? Nebo to byl dvojník nebo nějaký trik? Nechce se mi věřit že by se opravdu zúčastnil natáčení.
Byli tam filmové celebrity, které ze sebe v seriálu dělali tupce, tak proč by tam nemohl být Hawking, znázorněn jako největší fyzikovská kapacita této doby?
Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 07 Apr 2012, 04:06

stana85 napsal:Byl to opravdu Stephen Hawking? Nebo to byl dvojník nebo nějaký trik? Nechce se mi věřit že by se opravdu zúčastnil natáčení.
Podle titulků ano.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 07 Apr 2012, 11:05

stana85 napsal:Byl to opravdu Stephen Hawking? Nebo to byl dvojník nebo nějaký trik? Nechce se mi věřit že by se opravdu zúčastnil natáčení.
Ano, byl to opravdu on, mluvilo se o tom dlouho dopředu. To tu epizodu právě dělá docela významnou...

Jinak k dílu - no, mohlo to být lepší (nelíbil se mi moc Sheldon v kostýmu a Sheldon s Howardovou matkou), ale jinak dobrá. A Hawking samozřejmě potěšil. Smile
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  vojtamar Sat 07 Apr 2012, 12:58

mike2 napsal:Epizoda ne hvězdná, ale u mne výrazný nadprůměr. Vždycky mne potěší, když se Sheldonovi jednou za čas aspoň částečně vrátí to, jak hnusně se k ostatním chová. Snad jen dvě výhrady:

1. Uniforma, kterou Howard kupoval pro Bernardette, padne Sheldonovi jako ulitá?

2. Scéna, kdy Howard rozdával součástky z křesla, si přímo říkala o pokračování, ve kterém se přijde na to, že ty součástky přeci jen někde chyběly.

Ad 2 jednoznačný souhlas, už jsem si představoval Hawkinga na roztočeném vozíku, ale to už by asi bylo moc to po něm chtít Smile

vojtamar

Počet příspěvků : 32
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 12. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 07 Apr 2012, 13:06

Jo, to jsem taky čekal, že Hawking pojede na křesle a najednou se zastaví/něco upadne nebo tak... Ale je fakt, že by s tím nemusel souhlasit. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  pathy Sat 07 Apr 2012, 13:23

Podľa mňa dnes výborné. Rehotal som sa, ako už pekných pár dielov nie. Jednotlivé scény a dialógy boli ako návrat ku koreňom a všetky postavy boli presne také, ako si ich pamätám z prvej série (teda až na Bernie, ktorá bola tiež dobrá).
pathy
pathy

Počet příspěvků : 43
Bodů : 61
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Sat 07 Apr 2012, 17:09

Tato epioda ode mne dostává jedno velké plus: Nejlepší nápad za všechny díly bbt.
Ten nápad je opravdu skvělý a jak říkal Raj, s tím se dá udělat plno věcí. Je tolik věcí, co by mohl Howard po Sheldnovi chtít, je to naprosto vše. Jenomže - co by to mělo být? Myslím, že s tímhle si scénaristé také lámali hlavu. Vyřešili to podivně, myslím, že toho mohli mnohem lépe využít. Ale sám nevím, jestli mě by něco napadlo.
Občas mi bylo Sheldona líto, místy už zase ne. Ale po tom jeho proslovu, že Howard je v práci dobrý jsem na Sheldona trochu změnil názor - přece jen dokáže být kamarád. Ten porslov se mi fakt moc líbil.
Tato epizoda logicky postrádala druhou dějovou linku, ale to mi nevadilo - co by to zas bylo? Na holčičí linky už jsem celkem alergický v posledních dílech bbt.

V poslední epizodě 5. série čekám svatbu a nějaký zvrat/posun u Penny/Lenny. Mám pár tipů, co by se mohlo stát, ale ty si radši nechám pro sebe. Každpoádně se na závěr těším. Poslední díly nejsou vůbec špatné oproti 1/2 5.série

P.S. cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers AMY CHYBĚLA cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers Jak já jsem šťastný
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Sat 07 Apr 2012, 19:14

muzu souhlasit, ze napad skvely, ale provedeni se mi vubec nelibi, jeste jednou na to kouknu se segrou Suspect
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA] Empty Re: S05E21 - The Hawking Excitation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru