Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

+19
yossarian
lajci14
Pinny
Shelly-Nelly
bodomkes
NoMouse
MartyCZ
metztli
Gabrielle
filda44
Ďasík
moss
rudyboy
trinx
Kolikokoli
hesher
AnonymNM
minnie
Sup_
23 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sun 11 Mar 2012, 14:01

minnie napsal:no, tak stručně řečeno.. tenhle týden se víc bavím u otázek václava moravce než u tbbt.. což je smutné hned dvakrát Very Happy ovm totiž rozhodně nejsou plánovány jako komedie..
Dovolím si malou spekulaci. Ty se na to totiž díváš z pohledu Penny, Bernie a ostatních "normálních" lidí, kdežto my lidé mimo realitu to vidíme z pohledu klučičí čtverky, což je stokrát větší zábava. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sun 11 Mar 2012, 14:15

díky, konečně mi osvětlil proč mám většinou přesně opačné názory než většina fóra Very Happy a dává to smysl asi Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 11 Mar 2012, 14:30

Jn, já to vidím dycky z pohledu Raje... Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  hesher Sun 11 Mar 2012, 14:31

NoMouse napsal:
minnie napsal:no, tak stručně řečeno.. tenhle týden se víc bavím u otázek václava moravce než u tbbt.. což je smutné hned dvakrát Very Happy ovm totiž rozhodně nejsou plánovány jako komedie..
Dovolím si malou spekulaci. Ty se na to totiž díváš z pohledu Penny, Bernie a ostatních "normálních" lidí, kdežto my lidé mimo realitu to vidíme z pohledu klučičí čtverky, což je stokrát větší zábava. Very Happy

Přesně tak!
Vůbec nechápu, jak to někdo může označit za p......y a jestli je tady někdo na pěst, tak to není ani Raj ani Bernie, ale spíš něčí přítulka Evil or Very Mad
A minnie, nejsmutnější je to, že něco takovýho, jako jsou ovm vůbec sleduješ Wink
hesher
hesher

Počet příspěvků : 53
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sun 11 Mar 2012, 15:05

hesher napsal:A minnie, nejsmutnější je to, že něco takovýho, jako jsou ovm vůbec sleduješ Wink
no tak to je věc názoru, mohla bych tu jmenovat spoustu věci, které mi přijdou smutné.. ale to tady fakt nechci..
mimochodem tady v tom tvém příspěvku pleteš koše s jabkama.. a vůbec by bylo hezké neurážet někoho jen kvůli názoru.. zvlášť v takovéhle podružné záležitosti..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Sun 11 Mar 2012, 17:54

mimochodem (neco pro Dasika a dalsi z nas Pratelomaniaku) - zvuk bice rozebrany filozofickym zpusobem ke shlednuti TADY
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 11 Mar 2012, 18:18

Švih a prásk! Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Shelly-Nelly Sun 11 Mar 2012, 18:42

Kolikokoli napsal:Jn, já to vidím dycky z pohledu Raje... Very Happy
Tím myslíš fakt, že se Rajesh k většině věcí vlastně ani moc nevyjadřuje a povětšinou jen s " přihlouplým" úsměvem pokyvuje? Very Happy
Nebo jeho (občas až nezdravou) náklonnost k Howiemu? Very Happy
Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 11 Mar 2012, 18:45

Ne, myslím, že Koli měla na mysli, že Raj je prostě THE BEST!!! Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Sun 11 Mar 2012, 20:23

minnie napsal:
hesher napsal:A minnie, nejsmutnější je to, že něco takovýho, jako jsou ovm vůbec sleduješ Wink
no tak to je věc názoru, mohla bych tu jmenovat spoustu věci, které mi přijdou smutné.. ale to tady fakt nechci..
mimochodem tady v tom tvém příspěvku pleteš koše s jabkama.. a vůbec by bylo hezké neurážet někoho jen kvůli názoru.. zvlášť v takovéhle podružné záležitosti..

Mně by to tak nevadilo - ať si každý sleduje, co chce, ale při srovnávání OVM a BBT jsem se teda zděsil...
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 11 Mar 2012, 21:38

Spíš jsem to měla na mysli tak, že i kdybych si našla kluka, tak už navždy budu ta, co si ho našla až po MARKÉTĚ SEKRETÁŘCE Very Happy. (jedna hodně divná holka ze školy, co ji nikdo nemá rád Very Happy)
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Sun 11 Mar 2012, 23:17

Ďasík napsal:Ne, myslím, že Koli měla na mysli, že Raj je prostě THE BEST!!! Very Happy

tak to je jasny, o tom neni pochyb. Very Happy
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 11 Mar 2012, 23:23

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Oh-stop-it-you-meme
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sun 11 Mar 2012, 23:30

Kolikokoli napsal:Spíš jsem to měla na mysli tak, že i kdybych si našla kluka, tak už navždy budu ta, co si ho našla až po MARKÉTĚ SEKRETÁŘCE Very Happy. (jedna hodně divná holka ze školy, co ji nikdo nemá rád Very Happy)
Jo, při téhle scéně jsem s ním taky hodně soucítil. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Empty 519

Příspěvek  lajci14 Sun 11 Mar 2012, 23:56

najlepsie je to pozerat len ta kpre zabavu prsote pozeras a bavis sa nic neanalizujes ono to viac skodi ako pomaha cize pustits si a ides Smile

lajci14

Počet příspěvků : 5
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Mon 12 Mar 2012, 08:52

lajci14 napsal:najlepsie je to pozerat len ta kpre zabavu prsote pozeras a bavis sa nic neanalizujes ono to viac skodi ako pomaha cize pustits si a ides Smile

kdo rozumel tomuto prispevku, ma u me pivo Very Happy
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Shelly-Nelly Mon 12 Mar 2012, 12:21

Koli: No zrovna to mě dostalo, ale má pravdu ten chlapec... Very Happy Teda nevím jak to šlape MARKÉTĚ SEKRETÁŘCE ale Shamy docela jedou... Chudák Rajesh, ale to nejlepší nakonec ne? Smile

Edit: trinx: Mám u tebe pivo cheers bounce
Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Mon 12 Mar 2012, 12:51

Hlavne Raj by mel byt posledni, kdo si stezuje.
Vzdyt kdyz vemu prvni 2 serie, tak byl snad jedinej kdo zaskóroval.
Beruška po Halowen party- "Ty umis tak naslouchat"
a pak jeste ta baculka uz nevim v kterem dilu, jak se chtel zdejchnout z postele a ona si ho tak majetnicky pritahnula.
A nakonec hlucha holka, to uz je novejsi. Ale predtim to vlastne bylo o tom, ze Raj mel sex jako jediny z tech 4rech. Howie ho pak dohonil propocenim plysovych medvedu z devkou z omahy a pak jeste se pravdepodobne cosi stalo v Las Vegas, ale co se stane v LV, zustane v LV Very Happy

EDIT: MATEJSKA 2012
https://bigbangtheory.forumczech.com/t615-matejska-pout-2012
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Shelly-Nelly Mon 12 Mar 2012, 13:18

yossarian napsal:Hlavne Raj by mel byt posledni, kdo si stezuje.

Ale tak jemu nejde přeci o vztah na jednu noc, ale o to, aby někoho měl ne? A pokud dobře soudím, tak od 2. série už uběhlo spousta času (asi tak další 3 Very Happy)
Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Tom.Vrabec Mon 12 Mar 2012, 14:24

trinx napsal:
kdo rozumel tomuto prispevku, ma u me pivo Very Happy

No vzhledem k času odeslání toho příspěvku bych to viděl na moooc chlastu nebo moooc čmoudu Very Happy Very Happy Very Happy



Jinak...díl super...ale
PROSÍM VÁS, NAJDĚTE NĚKDO TŘEBA NA ANDROIDMARKETU TEN ZVUK, JÁ HO CHCI!!! Surprised

Tom.Vrabec

Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Shelly-Nelly Mon 12 Mar 2012, 14:56

Tom.Vrabec napsal:
Jinak...díl super...ale
PROSÍM VÁS, NAJDĚTE NĚKDO TŘEBA NA ANDROIDMARKETU TEN ZVUK, JÁ HO CHCI!!! Surprised
Hledej šmudlo! (malá nápověda: zadej Whip sound Wink )
Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Mon 12 Mar 2012, 15:08

yossarian napsal: ...........ale co se stane v LV, zustane v LV.....

Very Happy Very Happy Very Happy je to tak, kdo se ozeni ve Vegas, je zenatej jen ve Vegas, to da rozum...
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Tom.Vrabec Mon 12 Mar 2012, 16:27

Shelly-Nelly napsal:
Hledej šmudlo! (malá nápověda: zadej Whip sound Wink )

JJ, už jsem to našel sám...ideální je Indiana Jones, našel jsem ještě dva biče, ale neměly takový zvuk a pohyb reagoval blbě...ale Indiana je super, zvuk je skoro k nerozeznání Very Happy
Já mám totiž svůj první chytrý telefon teprv od pátku, tak v těchle věcech ještě trochu plavu, ale aj tak díky za odpověď...

Tom.Vrabec

Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Mon 12 Mar 2012, 18:47

trinx napsal:
lajci14 napsal:najlepsie je to pozerat len ta kpre zabavu prsote pozeras a bavis sa nic neanalizujes ono to viac skodi ako pomaha cize pustits si a ides Smile
kdo rozumel tomuto prispevku, ma u me pivo Very Happy
Mám u tebe pivo. Very Happy Very Happy Very Happy

trinx napsal:
yossarian napsal: ...........ale co se stane v LV, zustane v LV.....
Very Happy Very Happy Very Happy je to tak, kdo se ozeni ve Vegas, je zenatej jen ve Vegas, to da rozum...
No jistě, Phoebe ti to potvrdí. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  lajci14 Mon 12 Mar 2012, 22:53

trinx napsal:
lajci14 napsal:najlepsie je to pozerat len ta kpre zabavu prsote pozeras a bavis sa nic neanalizujes ono to viac skodi ako pomaha cize pustits si a ides Smile
kdo rozumel tomuto prispevku, ma u me pivo Very Happy
comu nerozumies slovencine ci niecomu inemu? proste som tam napisal ze je to najlepsie sledovat len tak pre zabavu Smile

lajci14

Počet příspěvků : 5
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru