Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

+15
NoMouse
bodomkes
tx
Pinny
Davidsoft
Lukas_SVD
vojtamar
moss
trinx
kezir
psych
Kolikokoli
cerpiss
Uchiha Jurato
MartyCZ
19 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA] Empty S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 04 Oct 2013, 11:10

Best. Episode. Ever! Very Happy


Naposledy upravil MartyCZ dne Fri 04 Oct 2013, 19:03, celkově upraveno 1 krát
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA] Empty Re: S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Uchiha Jurato Fri 04 Oct 2013, 11:44

Diky za info:) a že by tu dal třeba někdo odkaz do téma Data k epizodám??

Uchiha Jurato

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA] Empty Re: S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  cerpiss Fri 04 Oct 2013, 12:27

Mazec Very Happy 

cerpiss

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA] Empty Re: S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 04 Oct 2013, 13:24

UMÍRÁM! Tohle bylo fakt dokonalý! Laughing Laughing Laughing Laughing 
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA] Empty Re: S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  psych Fri 04 Oct 2013, 14:13

úžasná epizoda ... ani u těch předchozích dvou jsem se tak nenasmála...
Amy a Howie valí a válí !!!

psych

Počet příspěvků : 3
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA] Empty Re: S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  kezir Fri 04 Oct 2013, 20:44

To bylo skvělé!!!

kezir

Počet příspěvků : 20
Bodů : 22
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA] Empty Re: S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Fri 04 Oct 2013, 21:25

jo tak tohle si necham libit Smile opravdu dobra epizoda. Amy a Howard vali a i ostatní mají spoustu paradnich momentu. Fakt povedenej dil, za me rozhodne TOP10
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA] Empty Re: S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  moss Fri 04 Oct 2013, 22:38

Epické, jeden z nejlepších dílů vůbec. Very Happy  Zrovna nedávno mi došlo, že Amy a Howard nikdy nebyli spolu sami a při scénách z Neilmobilu jsem se buchal smíchy. Odvrácená strana Bernardette taky vždycky pobaví.
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA] Empty Re: S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  vojtamar Fri 04 Oct 2013, 23:50

Tak tady musím říct, že nový vztah Amy + Howard... COOL! Jen jsem čekal, že ty dva, kteří se spolu perfektně bavili, dají na konci do kontrastu s těmi ostatními naštvanými, a udělají momentík "vždyť je to o tom, abychom se sblížili, a ne o tom to vyhrát" ;-)

vojtamar

Počet příspěvků : 32
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 12. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA] Empty Re: S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Lukas_SVD Sat 05 Oct 2013, 02:18

Tak to bylo moc dobrý!
Krom příspěvků nademnou (které podepisuji v plném rozsahu), musím ještě zvlášť pro sebe vypíchnout Bernadet, protože tahle její "temná strana síly" je naprosto úchvatná. Ale co mě dostalo, tak to byl ten Penin vražednej pohled na Raje v závěru. A její slova: Run! Run to India! tak to byl pro mě ten moment, kterej si budu pamatovat ještě dlouho. Povedlo se!

Lukas_SVD

Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA] Empty Re: S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Davidsoft Sat 05 Oct 2013, 11:33

Tato epzioda se mi nelíbila a značně mě zklamala. Byla tvořena velkým množstvím krátkých scén, jejichž přínos byl blízký nule, všichni se chovali divně a nenormálně (nejméně divný byl asi Stuart) a pro mě téměř nepochopitelně.

Jediné, co mě z celé epizody opravdu potěšilo, byla vanity card na konci, kde byla láska přirovnána ke kvantovým jevům. Jinak mám z epizody v hlavě spíš zoufalý zmatek a nevím, co si o ní mám myslet.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA] Empty Re: S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 05 Oct 2013, 11:37

A co ti přišlo divné (resp. to nenormální chování)? Náhodou to bylo skvělé a krásně to ukázalo postavy - že s Bernie bys nechtěl nikdy nic hrát, že Penny se z kočky, co tráví víkendy pařením stala Penny, co hraje táborové hry, že Leonard furt pochybuje. Konečně byla Amy sama s Howardem. Navíc skvělé hlášky Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA] Empty Re: S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Davidsoft Sat 05 Oct 2013, 12:22

Za divné bych považoval například to, jak Raj ohlašoval zahájení hledání pokladů s kouřovými, světelnými a zvukovými efekty; podezřelé mi bylo už to, že Raj říkal, že někde schoval zlatou minci a současně jim ji ukazoval (a nikdo se nezeptal, zda je to ona ani kolik takových mincí je ve hře či zda si je budou moci nechat, zda je z pravého zlata apod.). Také mi připadá nelogické, že tu soutěž brali tak vážně (zejména Bernadette), když ta předchozí jim nestála ani za to, aby na ni přišli. Nebo na ni ve skutečnosti chtěli jít, ale nepřišli proto, aby Rajovi ublížili? Jaký by měli motiv? Nedává mi to smysl.

Další nenormální věcí bylo Howardovo chování, když pouštěl hudbu při řízení automobilu. Zřejmě víme, jak nebezpečné je už jen pouhé telefonování za jízdy, a on se při řízení věnuje Amy a své oblíbené hudbě. Takto vznikají závažné dopravní nehody.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA] Empty Re: S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 05 Oct 2013, 12:36

1. mince, co držel, byla nejspíš demonstrační (=ať vědí, co hledají). Toto není nutné vysvětlovat, každý, kdo někdy hrál hledání pokladu, ví, že to tak je (a oni hráli podle všeho často). To jestli je ze zlata a tak, to je asi jedno. Nejde o minci, ale o vítězství. Zrovna tak mohli místo mince hledat papírek s nápisem "vítěz". Bylo asi jasné, že hledají (nebo si to aspoň mají myslet) jednu minci, protože to přece sám řekl (poslední nápověda je zavede k minci, ergo je jen jedna cesta, ergo je jen jeden cíl, ergo je jen jedna výhra/mince/pocit vítězství).
2. brali to vážně... jo... no, řekla bych, že bys nikdy nechtěl nic hrát se mnou Very Happy. Zvlášť ne Vládce Tokia. V tomhle se s Bernie naprosto ztotožňuju Very Happy. Spíš mě překvapilo, že to tak bavilo i Penny. I když měla nejspíš radost, že jí to tak jde, a to ji hnalo kupředu.
3. Ty efekty byly skvělý. Řekla bych, že to naprosto sedí k Rajovi Very Happy. To, že nepřišli na to vyšetřování vraždy... podle všeho tohle Raj prováděl často. Možná je to dřív bavilo, ale potom už to bylo na jedno brdo. Tahle soutěž hledání pokladu byla nová a neokoukaná. Navíc si mohli zavzpomínat na staré časy.
4. Ty si v autě muziku nepouštíš? Jinak je pravda, že když jedu autem, tak taky nezpívám. Ne, že bych se nějak bála, že se kvůli tomu vysekáme, ale spíš že není nikdo, kdo by sdílel stejnou zálibu Very Happy. Navíc jeli ve městě, určitě vcelku pomalu.
5. Asi tak Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA] Empty Re: S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Davidsoft Sat 05 Oct 2013, 12:43

Děkuji za vysvětlení. Smile  Pomohlo mi tu epizodu lépe pochopit. (Sám jsem hledání pokladu nikdy nehrál.)

Hudbu si za jízdy nepouštím. Automobilem jezdím jen výjimečně (zpravidla z donucení). Jednou jsem si pouštěl hudbu cestou vlakem z Prahy do Brna. Zpočátku mě to chvilku bavilo, ale pak jsem zjistil, že přirozené zvuky jednoucího vlaku jsou mi mnohem příjemnější než jakákoliv umělá hudba. (Z podobných důvodů asi nesnáším podkresovou hudbu ve filmech.) V tramvaji či trolejbusu si hudbu rozhodně nepouštím, tyto dopravní prostředky mají nádherné zvuky. A v autobusu bych mohl, ale stejně to raději nedělám.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA] Empty Re: S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Sat 05 Oct 2013, 17:45

Davidsoft napsal:

Hudbu si za jízdy nepouštím. Automobilem jezdím jen výjimečně (zpravidla z donucení). Jednou jsem si pouštěl hudbu cestou vlakem z Prahy do Brna. Zpočátku mě to chvilku bavilo, ale pak jsem zjistil, že přirozené zvuky jednoucího vlaku jsou mi mnohem příjemnější než jakákoliv umělá hudba.
A co že si zabloudil na fórum big bang theory, Sheldone? Laughing 

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA] Empty Re: S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Davidsoft Sun 06 Oct 2013, 08:37

Pinny napsal:A co že si zabloudil na fórum big bang theory, Sheldone? Laughing 
Byl jsem na 5. srazu fanoušků TBBT a líbilo se mi tam. Už se těším na další sraz. Přál bych si, aby už byl.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA] Empty Re: S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  tx Sun 06 Oct 2013, 17:08

Bomba:)

Tohle je pro mě jednoznačně lepší epizoda než ty dvě předešlé a možná že i jedna z nejlepších vůbec cheers 
Postavy se tady spolu krásně doplňovaly Smile

Davidsoft napsal:
Za divné bych považoval například to, jak Raj ohlašoval zahájení hledání pokladů s kouřovými, světelnými a zvukovými efekty;
Raj tyhle rysy v sobě má, to sis toho nikdy nevšiml?

Davidsoft napsal:
podezřelé mi bylo už to, že Raj říkal, že někde schoval zlatou minci a současně jim ji ukazoval (a nikdo se nezeptal, zda je to ona ani kolik takových mincí je ve hře či zda si je budou moci nechat, zda je z pravého zlata apod.).
Je vidět, že jsi asi nikdy nesoutěžil - není důležité, co je výhrou, ale ten pocit z vítězství a je úplně jedno, jestli vyhraješ medaili, vázu, nebo diplom. Prostě jde o to, že jsi nejlepší

Davidsoft napsal:
Také mi připadá nelogické, že tu soutěž brali tak vážně (zejména Bernadette), když ta předchozí jim nestála ani za to, aby na ni přišli. Nebo na ni ve skutečnosti chtěli jít, ale nepřišli proto, aby Rajovi ublížili? Jaký by měli motiv? Nedává mi to smysl.
Proč, protože jsou soutěživí. Ty jsi nikdy nezažil někoho, kdo je schopný se při hře pohádat s nejlepšími kamarády kvůli úplné pitomosti v pravidlech resp. např. o to, jestli někdo odpověděl ještě před limitem, nebo až po něm? Věz, že takových lidí je spousta. U Berndette je to její vlastnost a u Penny byla motivace jasná - nandat to Leonardovi.

Davidsoft napsal:
Další nenormální věcí bylo Howardovo chování, když pouštěl hudbu při řízení automobilu. Zřejmě víme, jak nebezpečné je už jen pouhé telefonování za jízdy, a on se při řízení věnuje Amy a své oblíbené hudbě. Takto vznikají závažné dopravní nehody.
Davidsoft napsal:
Hudbu si za jízdy nepouštím. Automobilem jezdím jen výjimečně (zpravidla z donucení). Jednou jsem si pouštěl hudbu cestou vlakem z Prahy do Brna. Zpočátku mě to chvilku bavilo, ale pak jsem zjistil, že přirozené zvuky jednoucího vlaku jsou mi mnohem příjemnější než jakákoliv umělá hudba. (Z podobných důvodů asi nesnáším podkresovou hudbu ve filmech.) V tramvaji či trolejbusu si hudbu rozhodně nepouštím, tyto dopravní prostředky mají nádherné zvuky. A v autobusu bych mohl, ale stejně to raději nedělám.
Závažné nehody vznikají většinou mimo město, ve městě jde většinou jen o pomačkané plechy a pár modřin (pokud se k tomu nepřiplete nějaký chodec nebo cyklista).
A proč nekritizuješ Bernadette, ten její jízdní styl by k bouračce vedl daleko spíš Wink 
Uvědom si ale, že se jedná o sitcom. V tom jsou zpravidla určité věci zveličeny/přehrávány. Nemůžeš to srovnávat s realitou-tam by se jako Howard nechoval žádný řidič (jako Bernadette jich pár jezdí Evil or Very Mad ).
Nicméně z tvého dalšího vyjádření jsem pochopil, že jednak autem jezdíš nerad a druhak neřídíš. Pak asi nedokážeš pochopit, že hudba či jakýkoliv jiný relax v autě je mnohem lepší než ticho a naprostá koncentrace.
Mimochodem v realitě by byl asi mnohem nebezpečnější vystresovaný Leonard než zpívající Howard.
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA] Empty Re: S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Sun 06 Oct 2013, 18:23

tx napsal:Bomba:)

Tohle je pro mě jednoznačně lepší epizoda než ty dvě předešlé a možná že i jedna z nejlepších vůbec cheers 
Postavy se tady spolu krásně doplňovaly Smile
Fakt pěkně vybrané kombinace postav. Jde vidět, že scénáristům nedochází dech Smile  Tahle se opravdu výjimečně vyvedla! Jak jdou zajímavě zkombinovat protichůdné postavy a ukázat je v jiném světle. Howie a Amy mě rozsekali nejvíc! "Let's go!"
A taky nadšený Shelly na konci: "I won!" :DTen jediný to pochopil správně!! Laughing Ale Raj to pěkně vymyslel. Stoni byl dobrý obrat. Zajímalo by mě, jestli to odhalila Bernie nebo Leonard. Ale s tím, jak ho stresovala, tak mu asi prostor na přemýšlení moc nedávala.

Ad řízení/poslouchání/zpívání: Já třeba vůbec neposlouchám hudbu, když řídím. Chci mít pod kontrolou zvuky venku. Oddly enough si sama zpívám za volantem :DTo můžu kdykoliv přestat a zas navázat Smile
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA] Empty Re: S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sun 06 Oct 2013, 20:47

Jojo, epizoda to byla skvělá. A Raje mi bylo na konci hrozně líto, protože to byl podle mě skvělý nápad. Very Happy 

bodomkes napsal:Ad řízení/poslouchání/zpívání: Já třeba vůbec neposlouchám hudbu, když řídím. Chci mít pod kontrolou zvuky venku. Oddly enough si sama zpívám za volantem :DTo můžu kdykoliv přestat a zas navázat Smile
Mě akorát štve, když je hudba tak nahlas, že neslyším otáčky motoru, protože se pak musím dívat na otáčkoměr. Smile Jinak když řídím sám, tak si hudbu taky nepouštím, protože se tím řízením dostatečně "zabavím" (pokud to teda není 200 km po prázdné dálnici), ale když jedu s někým, tak mi hudba nevadí a pokud jsem jen spolujezdec, tak hudbu vítám, protože jinak není moc co dělat (čtení radši moc nepraktikuju, z toho mi nemusí být úplně dobře). A i když si do toho člověk začne zpívat, tak to určitě nesnižuje koncentraci tolik, jako telefonování nebo hádka se spolujezdcem. A souhlasím s tx, že řidič, který je v pohodě, je mnohem méně nebezpečný než vystresovaný (byť soustředěný) řidič, který nevydrží jet pár kilometrů osmdesátkou za náklaďákem a snaží se předjet za každou cenu.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA] Empty Re: S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Mon 07 Oct 2013, 00:38

Ty jo, já bych bez hudby neujel ani kilák. A otáčky řeším jen když nejedu s automatem, takže většinou to ohulím naplno. Až uvidíte v autě hopsat a zpívat nějakýho debila, tak jsem to já Twisted Evil

Jinak na sobě oceňuju to, že si fakt řízení užívám, ale nejezdím jak kretén. Sice překračuju rychlost, ale jen tam, kde vím, že si to můžu dovolit. V životě jsem riskantně nepředjížděl a ani mě to neláká.

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA] Empty Re: S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Mon 07 Oct 2013, 10:55

Tak s automatem bych tu hudbu asi taky potřeboval, to musí být hrozná nuda. Very Happy Ale nevím, nikdy jsem s ním nejel.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA] Empty Re: S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Mon 07 Oct 2013, 14:25

Souhlas s NoMousem. Ještě když si dá člověk na dálnici tempomat, to už fakt jenom sedí a zírá do stropu Very Happy(nebo pro měkkejše na silnici)
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA] Empty Re: S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Tue 08 Oct 2013, 15:43

Davidsoft napsal:Za divné bych považoval například...
ROFL Laughing Jak už tady bylo řečeno, tohle je komediální seriál, ne psychologické drama a už vůbec ne realita... Takže tohle hledání "smyslu" (a mentorování o nebezpečném řízení) mi přijde přinejmenším úsměvné (ano, vím, že jsem tady kdysi podobné věci řešil taky, ale už mě to jaksi přešlo)...

Jinak u mě nadprůměrná epizoda, ač top ten určitě ne (pro mě stálé zůstává většina nejlepších epizod v první a druhé sérii). Každopádně Amy s Howardem mě několikrát rozesmáli a Pennyino "Run. Run to India." bylo taky parádní Laughing

Celkově spokojenost Smile
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA] Empty Re: S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Tue 15 Oct 2013, 21:31

NoMouse napsal:
bodomkes napsal:Ad řízení/poslouchání/zpívání: Já třeba vůbec neposlouchám hudbu, když řídím. Chci mít pod kontrolou zvuky venku. Oddly enough si sama zpívám za volantem :DTo můžu kdykoliv přestat a zas navázat Smile
Mě akorát štve, když je hudba tak nahlas, že neslyším otáčky motoru, protože se pak musím dívat na otáčkoměr. Smile Jinak když řídím sám, tak si hudbu taky nepouštím, protože se tím řízením dostatečně "zabavím" (pokud to teda není 200 km po prázdné dálnici), ale když jedu s někým, tak mi hudba nevadí a pokud jsem jen spolujezdec, tak hudbu vítám, protože jinak není moc co dělat (čtení radši moc nepraktikuju, z toho mi nemusí být úplně dobře). A i když si do toho člověk začne zpívat, tak to určitě nesnižuje koncentraci tolik, jako telefonování nebo hádka se spolujezdcem. A souhlasím s tx, že řidič, který je v pohodě, je mnohem méně nebezpečný než vystresovaný (byť soustředěný) řidič, který nevydrží jet pár kilometrů osmdesátkou za náklaďákem a snaží se předjet za každou cenu.
vy jste divný.. já naopak když jedu sama, tak potřebuju hudbu/rádio (a ještě si k tomu zpívám Very Happy) ale nepouštím ji nijak nahlas (je fakt, že mi tady jezdí řidiči autobusu se sluchátkama v uších, to mi přijde lehce nebezpečné). naopak když je nás v autě víc, tak hudbu radši vypínám a povídám si
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA] Empty Re: S07E03 - The Scavenger Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru