Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

+19
yossarian
lajci14
Pinny
Shelly-Nelly
bodomkes
NoMouse
MartyCZ
metztli
Gabrielle
filda44
Ďasík
moss
rudyboy
trinx
Kolikokoli
hesher
AnonymNM
minnie
Sup_
23 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Empty S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Sup_ Fri 09 Mar 2012, 07:00

Tak dneska musím uznat, že se zlepšili. Zasmal jsem se hodně.

Hlavně poslední scéna mě dostala Very Happy

Sup_

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 24
Bodů : 46
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 09 Mar 2012, 10:22

asi jsem moc náročná, pro mě to byl zase slabý průměr..
raj byl standardně na pěst, sheldon byl nestandardně na pěst, dneska mi dokonce snad poprvé vadila i bernie..
u amy nechápu že mu tak rychle odpustila, čekala bych, že tentokrát už je vážně vytočená a že to shellymu jen tak neprojde.. já vím, že nemá žádné sebevědomí, ale od toho je tu bff penny, která jí má rázně domluvit.. každopádně penny & lenny dneska boží a stuart za sto bodov, scéna u něj v obchodě to pro mě dneska zachránila..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  AnonymNM Fri 09 Mar 2012, 11:15

Ahojte,

viem ze som tu novy a 5. seriu este nesledujem ale chcem sa opytat: Kde ste to sledovali ? Very Happy Prezrel som snad vsetky stranky o TBBT a nikde to neni...

Ak to je velmi blba otazka, tak sorry Wink

AnonymNM

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  hesher Fri 09 Mar 2012, 11:32

AnonymNM napsal:Ahojte,

viem ze som tu novy a 5. seriu este nesledujem ale chcem sa opytat: Kde ste to sledovali ? Very Happy Prezrel som snad vsetky stranky o TBBT a nikde to neni...

Ak to je velmi blba otazka, tak sorry Wink

zkus tohle: https://bigbangtheory.forumczech.com/t504-jak-stahnout-dil-navod#16271

jinak díl byl podařenej, je fakt, že s těma holkama už to jako za starých časů asi nikdy nebude, ale prostě jsou starší, tak co..
Vytočenej Raj byl super Laughing
hesher
hesher

Počet příspěvků : 53
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 09 Mar 2012, 14:07

Opět skvělej díl. 2. půlka 5. série je vážně skvělá a řekla bych, že obsahuje jedny z nejlepších dílů vůbec. Hodně jsem se nasmála, což se třeba o HIMYM říct nedá...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Fri 09 Mar 2012, 14:38

dneska to byl fakt povedenej dil, akorat se mi na TBBT proste nelibi, ze dily nedokoncujou nacatou linii pribehu. Jakto, ze Sheldon v pohode vychazi s Penny? Po tom, co mu vytvorila na hlave? Jak to, ze mel normalni uces? Tohle je proste chyba, aspon nejak zmineny by to tam byt melo. Nicmene dil sam o sobe byl vybornej. Hlaska se zvukem bice povedena, Stuart skvelej, Sheldon sociopat a Rajesh super zenska Very Happy Peknej dil.

PS: Rajesh svym monologem tak nejak vyjadril muj nazor - bez Amy a Bernie byl TBBT daleko lepsi. Surprised
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Empty S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  rudyboy Fri 09 Mar 2012, 14:47

Bernadette: My Howie Wovie has an owie!!!!
super!!!!
Aj ten applet s bicom som si hned stiahol Smile


Naposledy upravil rudyboy dne Fri 09 Mar 2012, 17:05, celkově upraveno 1 krát

rudyboy

Počet příspěvků : 32
Bodů : 52
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  moss Fri 09 Mar 2012, 16:07

Dobrý díl, ale pouze v rámci páté série, na kterou už nemám prostě takové nároky. Třeba tento týden bežely na Coolu samé skvělé díly druhé série, ale to je prostě vývoj celého seriálu a právě dneska tu podstatu podchytil Raj, kvůli Bernie a Amy už to nikdy nebude just like old days.
No každopádně co se mi dnes líbílo: Sheldon vyšilujicí nadšením na začátku, celá scéna Penny,Lenny,Sheldon a výhodné kupony. Amy se dneska chovala dost racionálně, měla právo být naštvaná. A samozřejmě Howardova matka.Navíc bič tam prostě vždycky seděl. Very Happy
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 09 Mar 2012, 21:46

Mně se líbí, jak tu lidi nadávají na tuhle sérii, že není jako druhá. A přitom když běžela druhá série, tak ty protesty tady na fóru byly mnohem větší, každý psal, jak jde TBBT do kytek, jak je příšerné, že je tam Stephanie, jak to nemá vůbec šťávu, že třetí série už bude naprostý úpadek a přitom to mělo takový potenciál. Škoda, že se nedochovaly záznamy z fóra k S01 a S02. Myslím, že by hodně lidí čumělo. Smile Fakt mě bavíte. Very Happy

Co se dnešní epizody týče, Raj rulez! Smile Bernadette mě výjimečně štvala, ostatní byli dobří. Děj byl vtipný a hodně povedený. A že nereagovali na Sheldonovy vlasy? To bylo jasné... Navíc už uběhly dva týdny, takže si to už určitě vyříkali. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 09 Mar 2012, 21:50

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Tumblr_lr9nyd2EtZ1qerqcg
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Fri 09 Mar 2012, 22:50

Myslím, že scénaristé se snaží. Je vidět, že poslední díly vůbec nejsou na škodu. A to mluvím i o tom dnešním. Mně se teda líbil moc.
Penny/Lenny by se mohli posunout někam dál od té betaverze.
Na Sheldona jsem byl naštvaný, hlavně ta scéna v autě. Bylo jasné, že něco takového udělá (je to přece Sheldon), ale po tom jeho "Thanks" mě to neskutečně zamrzelo a bylo mi Amy líto.
Rajesh byl úžasný - ta jeho scéna, prostě paráda! Podle mě už nebude trvat dlouho a najde si holku. I když pak už by byli všichni s holkama a bylo by to na prd! Ten Raj to tam vlastně ještě jako jediný udržuje, tu původní náplň seriálu.
Poslední scéna skvělá.
Jinak se mi líbila scéna s kuponem na opravu pravopisu.
No a bič neměl chybu. Bezvadné.
Celkově 8/10

filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Fri 09 Mar 2012, 23:18

Kolikokoli napsal:S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Tumblr_lr9nyd2EtZ1qerqcg

Red Vines! What the hell can't they do?!
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Sat 10 Mar 2012, 01:42

KONECNE skvely diel v 5.serii!!! Uz som ani nedufala, ze sa dockam:D
Bic bol super, hlasky super, konecne geekovska tematika:) Prva scena ako sa Shelly tesi na hranie uplne skvela!!
Anyway, myslla som ze to skonci inak a to tak, ze chlapi budu dva dni mimo realitu a Amy vezme na oslavu miesto Sheldona Penny Smile

Idem si to pozriet este raz... 8/10 Very Happy
YES TO ALL!! Very Happy

PS: ako mohol Raj rozpravat pred zenami, ked si kupil nealko pivo a to potom pil?? Razz
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Sat 10 Mar 2012, 10:12

Protože to je nízkoalkoholické (pro Raje hlavně nízkokalorické) pivo, ne nealkoholické.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Sat 10 Mar 2012, 10:29

MartyCZ napsal:Protože to je nízkoalkoholické (pro Raje hlavně nízkokalorické) pivo, ne nealkoholické.

A vlastne hej, pravdu mas Wink
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 10 Mar 2012, 13:35

Tak mně se díl taky dost líbil, pátá série se fakt rozjela. A jak říká Ďasík, taky si vzpomínám, jak už u třetí série všichni nadávali jak to jde do kopru, a teď na ni zase všichni vzpomínají jak byla super.
A nemůžu souhlasit s minnie, že Raj byl na pěst, dneska byl Raj opravdu super, nejvíc se mi líbil jeho *facepalm* "Just leave...!"
A pak taky Penny vysvětlující rozdíl mezi Star Wars a Star Trekem. Ano, jsme z toho celí nesví, když to někdo míchá! Very Happy A NENÍ to to stejné! Laughing
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Sat 10 Mar 2012, 16:30

Rajesh byl dneska super, už tady padlo, co mi problesklo hlavou při jeho "scéně" : úplně shrnul to, co většině poslední dobou vadí...kde jsou ty časy... fakt jsem se těšila, že to nezkazí a bude to fajn Very Happy stejně jako Raj..
A tak jak už tu někdo říkal, poprvé mi Bernie fakt vadila...většinou je bezva, ale dneska byla solidně na pěst. Smile Rajeshův facepalm sedl Laughing

Ale jinak pro mě bezva díl. Penny je čím dál lepší (když už z ní konečně nedělají hopeless alkoholičku Very Happy). Skoro se člověk diví, že je tak dobrá herečka (postava). Už je skoro jak Joey. Smile Jestli tak nakonec taky nedopadne, že bude natáčet populární seriál.... What a Face
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Shelly-Nelly Sat 10 Mar 2012, 23:43

Teda musím říct, asi jsem čekala až příliš dlouho (a taky jsem došla ještě před tBBtT rozčarování), ale prostě... Něco se mi líbilo (konkrétně Rajeshův nápad, vtip Star Trek/Star Wars, holky v akci - Amy to tím svým mincováním pěkně opepřila Smile a všudy přitomné práskání biče). Ale na druhou stranu se mi taky spousta věcí nelíbila... Ale to se týkalo všech postav... Příště prostě musím koukat asi s lepší náladou Very Happy
Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Sun 11 Mar 2012, 02:09

NoMouse napsal:
A pak taky Penny vysvětlující rozdíl mezi Star Wars a Star Trekem. Ano, jsme z toho celí nesví, když to někdo míchá! Very Happy A NENÍ to to stejné! Laughing
Přítulka mi to dnes rázně objasnila. Obojí jsou prej naprostý pičoviny Laughing

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 11 Mar 2012, 02:27

Tak tento příspěvek jsem jakože nečetla... Shocked
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 11 Mar 2012, 11:29

An ještě je to přítulka? Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sun 11 Mar 2012, 12:06

Ďasík napsal:An ještě je to přítulka? Very Happy
předpokládám, ne každý je naštěstí takový cvok jako naši chlapci, nebo koli a ty Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 11 Mar 2012, 12:09

Já nic, já muzikant... Very Happy A ze Star Wars jsem viděl jen Novou naději. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sun 11 Mar 2012, 13:46

no, tak stručně řečeno.. tenhle týden se víc bavím u otázek václava moravce než u tbbt.. což je smutné hned dvakrát Very Happy ovm totiž rozhodně nejsou plánovány jako komedie..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 11 Mar 2012, 13:48

Ďasík: Na Velkém letním srazu bude toto napraveno, ať budeš chtít nebo nebudeš Very Happy. (pokud se sežene projektor)
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA] Empty Re: S05E19 - The Weekend Vortex [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru