Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

+22
tx
Ďasík
Substance242
J.
vojtamar
NoMouse
sugy
mike2
Shelly-Nelly
hesher
Sheldon-Cooper
Kyong
Pinny
metztli
kezir
bodomkes
moss
trinx
Kolikokoli
MartyCZ
Sup_
minnie
26 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Meshu Sun 19 Feb 2012, 10:01

Už bych se mohl po pár letech přesunout z role pasivního čtenáře do aktivního přispěvatele a něco sem taky napsat Very Happy

Epizoda byla takovej čistej průměr, nenudila, ale nemám moc tužeb koukat na ni hned znovu. Od patnácky to jde trošičku dolů.
"Holčičí" linka mi taky přijde poněkud nezáživná, ale dá se to přežít. Amy mi nijak nevadí, ani její homosexuální choutky Smile
Souhlasím s Mikem a NoMousem, že se ta extrémní "antisportovitost" ke Kwipkemu moc nehodí. Taky jsem si hned vzpomněl na lezeckou stěnu.
Nejdříve mi trochu vadilo opakování rock-paper..., ale pak jsem si vybavil blooper a pochopil jsem i potlesk publika Smile

Pár momentů tam přesto bylo, např. Sheldonova hlava v díře a následné focení, či jeho pokus zneprodyšnit ventilaci Very Happy

Idea Jinak k evoluci Sheldona - nepřipadá mi to nijak zvláštní, beru to jako normální věc. I ti největší konzervativci a puritáni občas ulétnou Smile Zatím je to v mezích a doufám, že si to tvůrci pohlídají.
Meshu
Meshu

Znamení : Lev Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 12. 09
Věk : 33

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Sun 19 Feb 2012, 14:13

jen tak na okraj - vsiml jsem si dalsi nekonzistence - Sheldon rika u pisoaru Kripkemu, ze je na jeho miste, ale Kripke neni uprostred, coz by podle prvniho dilu s Leonardovou matkou melo byt prave Sheldonovo misto (location, location, location...) Very Happy
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Empty tbbt 1-5 seria

Příspěvek  lajci14 Sun 19 Feb 2012, 14:33

ja sa pozeram na tbbt asi 2 rok za ktor som pozrel vsetky casti a musim povedat ze na kazdej jednej casti so msa zasmial na niektorych viac na inych menej ale smial som sa a kym to nebude tak ze budem mat chut vypnut cast tak dovtedy je kazda jedna cast pre mna skvela

lajci14

Počet příspěvků : 5
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  J. Sun 19 Feb 2012, 14:51

trinx napsal:jen tak na okraj - vsiml jsem si dalsi nekonzistence - Sheldon rika u pisoaru Kripkemu, ze je na jeho miste, ale Kripke neni uprostred, coz by podle prvniho dilu s Leonardovou matkou melo byt prave Sheldonovo misto (location, location, location...) Very Happy

Njn, scénaristé a režie už v tom má trochu zmatek Very Happy
J.
J.

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 12
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 02. 12
Místo : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  J. Sun 19 Feb 2012, 14:52

lajci14 napsal:ja sa pozeram na tbbt asi 2 rok za ktor som pozrel vsetky casti a musim povedat ze na kazdej jednej casti so msa zasmial na niektorych viac na inych menej ale smial som sa a kym to nebude tak ze budem mat chut vypnut cast tak dovtedy je kazda jedna cast pre mna skvela

Určitě, taky na každá epizoda zaručuje megaúspěch, že Smile a nemůže se všem líbit všechno Surprised
J.
J.

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 12
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 02. 12
Místo : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Shelly-Nelly Sun 19 Feb 2012, 17:39

mike2 napsal:A pak je tu samozřejmě ještě 3x01, kdy se po návratu z polární expedice urazil a utekl k mamince, nebo 3x14, kde se zasekl na problému a zkoušel si najít nějakou podřadnou práci.
To 3x14, nebylo to náhodou jak chtěl Sheldon najít jakoukoli stereotypní práci protože se u ní lépe přemýšlí (tělo zaměstnáno mozek ne)?
Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Sun 19 Feb 2012, 18:53

Tento díl byl podle mě dost dobrý, 5. série se jaksi rozjela....
Skvělá linie Sport, čekal jsem trochu lepší zakončení souboje, toto bylo takové podivné. Hůlka z Harryho Pottera taky super a Kámen nůžky - klasika! - zopakovali mou nejoblíbenější scénu z TBBT z s02e08, jen potřetí už toho bylo trochu moc. S tou lezeckou stěnou je to divné, ale co už.
Linie s holkama také šla, mě se teda osobně ten obraz líbil a nechápal jsem, co na něm bylo tak zlého. To už mohli udělat trochu horší výjev (Gladys - to bylo aspoň něco), jinak ale dobré.
Celkově 9/10, hlavně kvůli Kámen - nůžky atd.
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  moss Sun 19 Feb 2012, 20:25

3x14 je přece o tom jak se zasekne na průchodu elektronů přes grafen nebo tak nějak. V noci pak uteče a terorizuje město ve hracím koutku s těmi balónky. V Cheesecake factory pak přijde na to, že částice se musí chovat jako vlnění. Podle mě jeden z nej dílů.

moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Shelly-Nelly Sun 19 Feb 2012, 21:13

moss napsal:3x14 je přece o tom jak se zasekne na průchodu elektronů přes grafen nebo tak nějak. V noci pak uteče a terorizuje město ve hracím koutku s těmi balónky. V Cheesecake factory pak přijde na to, že částice se musí chovat jako vlnění. Podle mě jeden z nej dílů.


Joo, takže je to ten díl: "You can try it, but you never catch me! Bazinga!" ? No ten je bombovej, ten si musím ještě dneska stáhnout a připomenout Very Happy lol!
Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  hesher Sun 19 Feb 2012, 21:31

trinx napsal:jen tak na okraj - vsiml jsem si dalsi nekonzistence - Sheldon rika u pisoaru Kripkemu, ze je na jeho miste, ale Kripke neni uprostred, coz by podle prvniho dilu s Leonardovou matkou melo byt prave Sheldonovo misto (location, location, location...) Very Happy

Mně to nekonzistentní nepřipadá, protože ve zmiňovaném díle(2x15), Leonardova matka řekla, že prostřední kabinka byla zabraná, že to musí zkusit později a Sheldon na to reagoval, že je to zcela pochopitelné, že při vyprazdňování měchýře, je to jako u nemovitostí, lokace, lokace, lokace a ne, že moje oblíbená kabinka je také ta uprostřed Wink navíc, vzhledem k tomu, kam si pořád sedá, ať je kdekoliv, třeba i ve vězení, nebo na polární stanici, tak by to byla určitě ta na kraji Wink
hesher
hesher

Počet příspěvků : 53
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 19 Feb 2012, 21:35

Kabinka určitě uprostřed, protože do té chodí nejméně lidí (jde to vidět - krajní kabinky jsou vždycky zabrané, jako první), tudíž je největší pravděpodobnost, že tam bude dostatek toaleťáku a záchod nebude podělanej. Navíc to je daleko od okna i dveří, takže ti průvan neofoukne zadek.
Pisoár jasně krajní, protože když jsi uprostřed a někdo přijde, tak si musí stoupnout vždycky vedle tebe, ale když jsi na kraji, tak si určitě stoupne na druhý kraj, takže mezi vámi bude jedno volné místo. Je to logické.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sun 19 Feb 2012, 21:53

koli, překvapuje mě jak jsi zkušená ve výběru pisoáru Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  hesher Sun 19 Feb 2012, 21:57

V případě močení, za použití pisoáru, byla konzistence zachována Wink a o to tady jde Smile
hesher
hesher

Počet příspěvků : 53
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sun 19 Feb 2012, 22:09

minnie napsal:koli, překvapuje mě jak jsi zkušená ve výběru pisoáru Very Happy
Taky si říkám. Very Happy A má pravdu, ještě jsem snad neviděl, že by si někdo na prázdných záchodech vybral prostřední pisoár. Smile
Shelly-Nelly napsal:Freymann
Ďasík napsal:Feynmann
Who the f*ck is Freymann? Omg, není to Freymann ani Feynmann, ale Feynman. Copak neznáte jednoho z největších fyziků 20. století, Richarda P. Feynmana? Suspect Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Sun 19 Feb 2012, 23:13

Moc jsem od tohoto dílu nečekal a taky jsem se nedočkal. Nejsem žádnej sportovec, ale tak levej snad není nikdo Very Happy Amy je čím dál větší pruďa a to mi dřív nevadila, spíš naopak. Nechápu jak mohla dát Penny tak hroznou mazanici. Penny na ní fakt vypadá hrozně a vůbec se nepodobá tomu o čem pořád Amy mluví, pleť jako alabastr atd. Kdyby byl obraz dokonalý odpadla by linka Bernie, tak to bude asi hlavní důvod. Ještě jedna věc se mi zdá hodně podivná a to Lenny. Vím, že padlo "půjdem na to pomalu", ale zase takhle pomalu. Spíš scénáristé chtěli ukojit fanoušky téhle dvojce. Dali je "dohromady" a spoléhaj, že to přitáhne spoustu diváků na delší dobu. Jak jinak si vysvětlit, že dva lidi který to k sobě pořád přitahuje se dají opět dohromady a randí jednou za měsíc. To bych teda nevydržel. Very Happy
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sun 19 Feb 2012, 23:44

hesher napsal:Mně to nekonzistentní nepřipadá, protože ve zmiňovaném díle(2x15), Leonardova matka řekla, že prostřední kabinka byla zabraná, že to musí zkusit později a Sheldon na to reagoval, že je to zcela pochopitelné, že při vyprazdňování měchýře, je to jako u nemovitostí, lokace, lokace, lokace a ne, že moje oblíbená kabinka je také ta uprostřed
Jenže Beverly ani Sheldon se nerozhodují na základě nějakého pocitu, ale zásadně podle nějakého přísně logického vyhodnocení (viz scéna s krevetami na začátku téhle epizody). A pokud by došli k různým závěrům, znamenalo by to, že jeden z nich uvažoval chybně, což je nepřípustné. Takže buď ta logika z nějakého důvodu vede k různým výsledkům např. v závislosti na pohlaví nebo má pravdu Kolikokoli a pro kabinku a pisoár to vychází různě.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sun 19 Feb 2012, 23:46

NoMouse napsal:A má pravdu, ještě jsem snad neviděl, že by si někdo na prázdných záchodech vybral prostřední pisoár. Smile
sakra, hledala jsem ten obrázek jak je dlouhá řada pisoárů, ale nějaký jouda se postaví hned vedle tebe.. a nemůžu ho najít..
ale tenhle je "good enough" Smile
S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Proper%2Burinal%2Betiquette
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Shelly-Nelly Mon 20 Feb 2012, 00:16

NoMouse napsal:
Shelly-Nelly napsal:Freymann
Ďasík napsal:Feynmann
Who the f*ck is Freymann? Omg, není to Freymann ani Feynmann, ale Feynman. Copak neznáte jednoho z největších fyziků 20. století, Richarda P. Feynmana? Suspect Very Happy
No jo, to se omlouvám, já jsem to pak opravovala a špatně jsem to opravila, ale nevím proč je tam to "R", ještě jsem se schválně koukala, jestli jsem to napsala dobře... Asi překlik (přeci jen F, R a E stojí docela vedle sebe)... Za to by mě Sheldon moc nepochválil (aneb, "Nejhrozivější na tom nápisu je, že tam chybí čárka" 5x07) Very Happy
Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  hesher Mon 20 Feb 2012, 00:23

mike2 napsal:
Jenže Beverly ani Sheldon se nerozhodují na základě nějakého pocitu, ale zásadně podle nějakého přísně logického vyhodnocení (viz scéna s krevetami na začátku téhle epizody). A pokud by došli k různým závěrům, znamenalo by to, že jeden z nich uvažoval chybně, což je nepřípustné. Takže buď ta logika z nějakého důvodu vede k různým výsledkům např. v závislosti na pohlaví nebo má pravdu Kolikokoli a pro kabinku a pisoár to vychází různě.

Nejspíš to pro kabinku a pisoár vychází různě Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=tKnWd3JVnfE
hesher
hesher

Počet příspěvků : 53
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Mon 20 Feb 2012, 00:24

Shelly-Nelly napsal:Asi překlik (přeci jen F, R a E stojí docela vedle sebe)... Za to by mě Sheldon moc nepochválil (aneb, "Nejhrozivější na tom nápisu je, že tam chybí čárka" 5x07) :D
To mi připomnělo, jak jsem dneska zaslechl v nějakém dokumentu na ČT: "Tady, 89 kilometrů východně od jižního pólu, ..." Z toho by Sheldona asi kleplo...
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Mon 20 Feb 2012, 18:28

Navíc se bavili o kabinkách, ne o pisoárech... Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Kyong Mon 20 Feb 2012, 19:14

To jako existuje i nějaká etiketa u pisoárů, jak jsem se díval na to video? Co to jako je? Very Happy
Kyong
Kyong

Znamení : Blíženci Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 70
Bodů : 80
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 05. 11
Věk : 39
Místo : Bohumín

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Mon 20 Feb 2012, 19:21

minnie napsal:
NoMouse napsal:A má pravdu, ještě jsem snad neviděl, že by si někdo na prázdných záchodech vybral prostřední pisoár. Smile
sakra, hledala jsem ten obrázek jak je dlouhá řada pisoárů, ale nějaký jouda se postaví hned vedle tebe.. a nemůžu ho najít..
Tento? Very Happy
S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Urinal-etiquette-29188-1292272315-33
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  hesher Mon 20 Feb 2012, 20:23

Kyong napsal:To jako existuje i nějaká etiketa u pisoárů, jak jsem se díval na to video? Co to jako je? Very Happy

No jasně..každopádně, to jak se Kripke opřel o močícího rektora asi zrovna moc košer nebylo Very Happy
hesher
hesher

Počet příspěvků : 53
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Kyong Mon 20 Feb 2012, 21:13

Tak to já jsem s tou etikou teda hodně mimo a taky spíše věci řeším logicky než eticky. Teda já se v etice přesněji vůbec nevyznám, to není nic pro mě. :-D
Kyong
Kyong

Znamení : Blíženci Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 70
Bodů : 80
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 05. 11
Věk : 39
Místo : Bohumín

Návrat nahoru Goto down

S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA] - Stránka 3 Empty Re: S05E17 - The Rothman Disintegration [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru